Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Sveikos merginos, jaucia mano sirdis kad reikai ir man ta laparoskopija pasidaryti nes vis daugiau atrandu endemetriozes pozymiu ir taip neramu, bet va gyveny ne lietuvoje tai reikia susirasti kas privaciai daro gal zinote koki gydytoja Klaipedoje o gal yra galimybe ir pas pati Treisa ja ta LP pasidaryti ir gal zinote kokia yr a orentacine kaina. Aciu
Atsakyti
Sveikutes,

O kelinta ciklo diena yra daroma LAP? turiu omeny ciklo pradzioj ar pabaigoj?
Atsakyti
QUOTE(Django @ 2013 05 13, 19:43)
Sveikutes,

O kelinta ciklo diena yra daroma LAP? turiu omeny ciklo pradzioj ar pabaigoj?

Dazniausiai daro iki ovuliacijos, bet pagal merginų postus žinau, kad yra atlikta LP ir vos ne paskutinėmis ciklo dienomis. Iki ovuliacijos saugiau dėl galimo pastojimo. Šeip nemanau, kad yra kažkoks skirtumas. Jei po ovuliacijos - daro tyrimą dėl galimo nieštumo.
Tikiuosi suprasi ką nelabai nuosekliai surašiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 05 13, 20:47)
Dazniausiai daro iki ovuliacijos, bet pagal merginų postus žinau, kad yra atlikta LP ir vos ne paskutinėmis ciklo dienomis. Iki ovuliacijos saugiau dėl galimo pastojimo. Šeip nemanau, kad yra kažkoks skirtumas. Jei po ovuliacijos - daro tyrimą dėl galimo nieštumo.
Tikiuosi suprasi ką nelabai nuosekliai surašiau  lotuliukas.gif



Aciu uz atsakyma, viska supratau smile.gif
O isvis, endometrioze tik histeroskopijos ir LAP budu galima nustatyti?
Kazi, ar yra atveju, kai po atliktos LAP jau kita cikla pastoja?
Atsakyti
QUOTE(Django @ 2013 05 13, 20:16)
Aciu uz atsakyma, viska supratau smile.gif
O isvis, endometrioze tik histeroskopijos ir LAP budu galima nustatyti?
Kazi, ar yra atveju, kai po atliktos LAP jau kita cikla pastoja?

Manau, kad endo nustatoma LP metu. Histeroskopija reiškia, kad apžiūrima gimda iš vidaus per natūralias ertmes. O LP metu apžiūrima iš išorės, o endo juk yra liga kai gimdos gleivinė išveša už gimdos ribų. Taigi, manyčiau, kad tik LP metu nustatoma endo.
Yra atvejų, kad po LP jau kitą ciklą pastoja. Tiesiog pastojimo tikimybė padidėja. Dažniausiai jei amžius leidžia, tai pastoti "siūloma" per metus laiko nuo atliktos LP. Bet čia kiekvienai individualu. Taigi nenoriu klaidindi, bet linkiu pastoti per pirmą ciklą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 05 13, 22:24)
Manau, kad endo nustatoma LP metu. Histeroskopija reiškia, kad apžiūrima gimda iš vidaus per natūralias ertmes. O LP metu apžiūrima iš išorės, o endo juk yra liga kai gimdos gleivinė išveša už gimdos ribų. Taigi, manyčiau, kad tik LP metu nustatoma endo.
Yra atvejų, kad po LP jau kitą ciklą pastoja. Tiesiog pastojimo tikimybė padidėja. Dažniausiai jei amžius leidžia, tai pastoti "siūloma" per metus laiko nuo atliktos LP. Bet čia kiekvienai individualu. Taigi nenoriu klaidindi, bet linkiu pastoti per pirmą ciklą  4u.gif


Aciu,
Kad tik linkejimai pildytusi! smile.gif Visoms linkiu to paties!
Atsakyti
Man taip visada buna, tik ka parasau ir atsakymas pats kazkoku budu atkeliauja biggrin.gif Taigi mmm atejo kaip ir priklauso, tik pora dienu anksciau. Tai ta gausesni pakraujavima 3DPLP nurasau kaip po operacini, o ne susiankstinusias mmm ax.gif Praejes ciklas sutrumpejo 2 dienom.

Man LP dare pirmoje ciklo puseje, jei gerai pamenu, savaite po mmm.

Dabar durnas klausimas, bet... blush2.gif Kada galima darytis depiliacija po OP? Na mano tas apatinis pjuvis yra ganetinai zemai, tai as jau 3 savaites aplink ji susitvarakau, bet kazkaip bijau liesti ta pacia pjuvio vieta unsure.gif Ir siaip ji dar tokia jautroka, patempia man butent ta pjuvi apacioje, tai kazkaip tempt karsta vaska ir lupt su jega nesinori...Su peiliukais irgi bijau, dar isipjausiu netycia doh.gif
Kada daret pilna depiliacija, iskaitant pjuvio vieta?
Man su tirpstanciais siulais siuvo, beje.
Pradejau nauja cikla, reikia pasigrazinti, taip sakant lotuliukas.gif

Visoms kuo sklandesnes operacijos ir geru rezultatu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos
Gal kam po LP pailgejo ciklas???

Sekmes visom besiruosiancioms operacijai!!!
Atsakyti
Sveikos manęs LP laukia kitą savaitę, gal kartais yra likimo sesių, kurioms kitą savaitę Kauno klinikose nusimato šitas reikalas vadinamas LP? smile.gif kartu būtų smagiau ir drąsiau, nes man tai pirmas kartas, nors kol kas nelabai bijau, po truputį baiginėju atlikti visus reikiamus tyrimus, kurių reikia prieš operaciją. penktadienį pasiimsiu siuntimus,visus ats. ir jau antradienį 11 val. turiu būti Kauno klinikose, kur kitą dieną bus atliekama LP.
Atsakyti
QUOTE(giengiux @ 2013 05 14, 14:48)
Sveikos manęs LP laukia kitą savaitę, gal kartais yra likimo sesių, kurioms kitą savaitę Kauno klinikose nusimato šitas reikalas vadinamas LP? smile.gif kartu būtų smagiau ir drąsiau, nes man tai pirmas kartas, nors kol kas nelabai bijau, po truputį baiginėju atlikti visus reikiamus tyrimus, kurių reikia prieš operaciją. penktadienį pasiimsiu siuntimus,visus ats. ir jau antradienį 11 val. turiu būti Kauno klinikose, kur kitą dieną bus atliekama LP.

O labas, likimo sese 4u.gif Mane pirmadieni 8val guldo, tapacia diena operuoja. Tai lauksiu taves smile.gif
As tyrimus jau pasidarius, ketvirtadieni eisiu pas savo seimos gyd., kad isvada gaut.
Kas operuos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 19891010: 14 gegužės 2013 - 21:04
mane antradienį guldo. liepė atvažiuoti 11 val. kas operuos net nežinau, siuntimą operuotis kai buvau klinikose davė ginekologė Aniulienė, o kas operuos net nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giengiux: 15 gegužės 2013 - 06:53
QUOTE(giengiux @ 2013 05 15, 08:52)
mane antradienį guldo. liepė atvažiuoti 11 val.  kas operuos net nežinau, siuntimą operuotis kai buvau klinikose davė ginekologė Aniulienė, o kas operuos net nežinau.

Sveikutės, aš vis pasiskaitinėju apie LP ir jau ryt aš guluosi į Kauno klinikas, operacijai ruošiuosi kaip ir pas Aniulienę, bet net nežinau ar ji mane operuos. Na merginos aš turbūt iš jūsų būsiu pirmoji kurią išoperuos smile.gif
Atsakyti