Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

sveikos, jungiuosi i jusu buri smile.gif , tikiuosi priimsit 4u.gif . mudu su vyru gandru nesulaukiam jau daugiau kaip 5 metai verysad.gif , prisidarem daugybe tyrimu, visi rodo, kad lyg ir viskas tvarkoj blush2.gif , taiciau siandien nuvykus pas ginekologe man pasiule arba dar tris menesius meginam vaistais doh.gif (skatint ovuliacija), arba darom LP ir viskas bus aisku g.gif , ryzausi antrajam variantui blush2.gif , nes turbut dauguma is jusu zino ka reiskia vis "LAUKITE" unsure.gif , o kaip nera, taip nera verysad.gif mane i ligonine guldo geguzes 21 diena. kazkaip ir bijau, ir laukiu, keistos nuotaikos.
Atsakyti
QUOTE(giengiux @ 2013 05 02, 18:22)
sveikos, jungiuosi i jusu buri smile.gif , tikiuosi priimsit 4u.gif . mudu su vyru gandru nesulaukiam jau daugiau kaip 5 metai verysad.gif , prisidarem daugybe tyrimu, visi rodo, kad lyg ir viskas tvarkoj blush2.gif , taiciau siandien nuvykus pas ginekologe man pasiule arba dar tris menesius meginam vaistais doh.gif (skatint ovuliacija), arba darom LP ir viskas bus aisku g.gif , ryzausi antrajam variantui blush2.gif , nes turbut dauguma is jusu zino ka reiskia vis "LAUKITE" unsure.gif , o kaip nera, taip nera  verysad.gif  mane i ligonine guldo geguzes 21 diena. kazkaip ir bijau, ir laukiu, keistos nuotaikos.

Visko ko nesame patyrusios ir laukiame, ir bijomes. Tokia jau natura zmogaus 4u.gif Is savo patirties galiu pasakyti, kad LP tikrai nera ko bijoti. Kaip tame multike begemotui - tik bakst ir viskas 4u.gif Visos visada labaiu bojomes ne pacios LP, o tu ziniu po LP... Bet jei nieko nedarysim - grausim alkunes, kad kazko nepadarem. Taigi, manau geresnis variantas, kad tikslo link darome viska kas musu jegoms ir galimybems. Sekmes dideliausios 4u.gif

P.S. Jei kils kokiu nors klausimu - drasiai klausk. Musu cia daug, patirtys visu skirtingos, bet visos siekiam vieno tikslo, o drauge juk smagiau ir drasiau wub.gif
Atsakyti
ačiū už palaikymą smile.gif kažkaip vis mintyse sau mėginu įkalt, kad viskas bus gerai ir viskas anksčiau ar vėliau susitvarkys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(giengiux @ 2013 05 03, 05:39)
ačiū už  palaikymą smile.gif kažkaip vis mintyse sau mėginu įkalt, kad viskas bus gerai ir viskas anksčiau ar vėliau  susitvarkys  rolleyes.gif

Butent taip ir bus 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Liko tik savaitė... klausimai jau pradeda kilti ...
1.Kažkur skaičiau ar tai girdėjau kad negali būti lakuoti nagai. Ar tiesa? 4u.gif
2.Kiek duoti gydytojai operuojančiai? 4u.gif
Atsakyti
Šios nuostabios dienos proga visoms, kurių dar neaplankė gandrai linkiu, kad tai būtų paskutinė Motinos diena,kai ši diena tėra ta diena, kai Jūs sveikinsite savo mamas ir močiutes. linkiu, kad kitąmet visos įgytume dar vieną, patį gražiausią vardą pasaulyje - MAMA 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giengiux @ 2013 05 05, 08:53)
Šios nuostabios dienos proga visoms, kurių dar neaplankė gandrai linkiu, kad tai būtų paskutinė Motinos diena,kai ši diena tėra ta diena, kai Jūs sveikinsite savo mamas ir močiutes. linkiu, kad kitąmet visos įgytume dar vieną, patį gražiausią vardą pasaulyje - MAMA  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu 4u.gif Tau to paties nuo kiekvienos is musu wub.gif
Atsakyti
Merginos, kaip reikalai su mmm po LP?
As siek tiek nesusipratus esu, nes po LP 3cia diena smarkiau pakraujavau, nors mmm to ir nepavadinciau, ir taip pora dienu, paskui dar pora dienu patepliojo ir tiek. Tai cia jau buvo mmm ar kas g.gif ?
Klausiau gydytojos sako visaip gali but, bet del visa ko KT dave, jeigu jau tos tikrosios mmm uzbludytu (tikiuosi neprireiks doh.gif . Siaip ciklai reguliarus, mmm turetu prasidet 'ant dienu', jeigu ciklas nesudurniavo.

Frejuke, visi atsakymai temuteje:
1. Priklauso nuo istaigos, as dariausi ne LTU, nagai visi 20 turejo but nelakuoti.
2. Su niekuo nesitariau, niekam nieko nedaviau schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Pagaliau suz 4u.gif inojau tikslia LP data, 05.20 smile.gif Bus pirmadienis, 8val ryte atvyksiu, ta pacia diena ir operuos smile.gif Sekmadieni teks paciai pasiruosti namie, na turbut suprantat apie ka as blush2.gif Bet jau kaip nenoriu gerti tu "marmalyniu", speju, kad jos slykscios, o per prievarta kazka gerti nelabai man iseina. Labiau noreciau klizmos, bet tada dar atsidetu LP, o as jau noriu kuo greiciau smile.gif
Atsakyti
Ačiū Bella Dona 4u.gif
Jau turiu siuntimą su tyrimais surašytais, pirmadienį keliauju į ligoninę, valytis organizmo, o antradienį LP. Laukiu, noriu susidėti visus taškus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(Bella Donna @ 2013 05 08, 15:06)
Merginos, kaip reikalai su mmm po LP?
As siek tiek nesusipratus esu


Aš iš kito "būrio" smile.gif, bet ieškau atsakymo būtent į šį klausimą. Maniau, pirmadienį paklausiu gydytojos, kai siūlus išiminės. Vakar prieš miegą žiūriu - bac, jau? LP daryta 8 dieną, po pietų. Nors mano ciklas ir ne ilgas, bet dar kiek ankstoka pagal mane, nes tik 19-ta diena. Tai kažin, ar čia jau mėmės (skausmo, koks būna pirmą dieną, dar nėra), ar valosi? mastau.gif
QUOTE(Frėjukė @ 2013 05 05, 08:59)
Kažkur skaičiau ar tai girdėjau kad negali būti lakuoti nagai. Ar tiesa?

Mano ir kojų, ir rankų buvo lakuoti - nieks nieko nesakė. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 05 11, 05:51)
Aš iš kito "būrio" smile.gif, bet ieškau atsakymo būtent į šį klausimą. Maniau, pirmadienį paklausiu gydytojos, kai siūlus išiminės. Vakar prieš miegą žiūriu - bac, jau? LP daryta 8 dieną, po pietų. Nors mano ciklas ir ne ilgas, bet dar kiek ankstoka pagal mane, nes tik 19-ta diena. Tai kažin, ar čia jau mėmės (skausmo, koks būna pirmą dieną, dar nėra), ar valosi? mastau.gif


Manyčiau, kad kiekvienos mūsų organizmas į įsikišimus reaguoja savaip, individualiai. Man mmm atėjo kaip nieko ir nebūtų buvę, kitos irgi rašė, kad nesutriko. Manyčiau tai vėl gi priklauso kas buvo daryta LP metu... Geriausia klausti gydytojo 4u.gif
Atsakyti