Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Labas rytas,
Manęs LP laukia gegužės 14d. Tai jau antroji, nes pirmoji buvo prieš 11 metų, tada - abiejų kiaušintakių nepraeinamumas. Po 10 metų stebuklingas pastojimas, kuris baigėsi P, paskui antras ankstyvas P. Dabar noriu vėl pažiūrėt kaip su mano kiaušintakiais iš tikro reikaliukai.
Va klausimas iškilo, nes nebepamenu kaip buvo - po kiek laiko išima siūlus? Kiek laiko duoda nedarbinguma?
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2013 04 23, 06:46)
Labas rytas,
Manęs LP laukia gegužės 14d. Tai jau antroji, nes pirmoji buvo prieš 11 metų, tada - abiejų kiaušintakių nepraeinamumas. Po 10 metų stebuklingas pastojimas, kuris baigėsi P, paskui antras ankstyvas P. Dabar noriu vėl pažiūrėt kaip su mano kiaušintakiais iš tikro reikaliukai.
Va klausimas iškilo, nes nebepamenu kaip buvo - po kiek laiko išima siūlus? Kiek laiko duoda nedarbinguma?

Biletenis apytiksliai nuo savaitės iki 2 savaičių, gali būti ilgiau, jei pasiskųsi kad blogai jautiesi,man siūlus ištraukė po 4 dienų ax.gif Ar galiu pasiteirauti kodėl buvo atlikta laporoskopija, ar tik dėl patikrinimo ar buvo kas operuota? Sėkmės tau , kaip ir visoms kitoms laukiančioms stebukliuko , mergytėms 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2013 04 23, 04:46)
Labas rytas,
Manęs LP laukia gegužės 14d. Tai jau antroji, nes pirmoji buvo prieš 11 metų, tada - abiejų kiaušintakių nepraeinamumas. Po 10 metų stebuklingas pastojimas, kuris baigėsi P, paskui antras ankstyvas P. Dabar noriu vėl pažiūrėt kaip su mano kiaušintakiais iš tikro reikaliukai.
Va klausimas iškilo, nes nebepamenu kaip buvo - po kiek laiko išima siūlus? Kiek laiko duoda nedarbinguma?

Siulus isima dazniausiai iki 10 dienu po LP. Kiekvienai individualiai. Biuleteni turejom irgi individualiai - ji tesia seimos gydytojas, o ne LP atlikes gydytojas. As po LP ligonineje gulejau visa savaite - nuo pirmadienio iki penktadienio (LP dare antradieni). Taigi kiekvienai skirtingai, o ir LP atliekanti istaiga turi savo skirtinga tvarka 4u.gif
Atsakyti
Man siules liepe issiimt po 7 dienu ax.gif Kaip skirtingai visur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 04 23, 12:22)
Man siules liepe issiimt po 7 dienu  ax.gif  Kaip skirtingai visur?  g.gif

nu tai va. Pas mane žaizdelės dar normaliai apgijusios nebuvo, bijojau kad neprasišieptų biggrin.gif Bet seselė patvirtino kad viskas ok, dar pagasdino kad mane papjaus( nu čia joks toks ūkiškas jumoras) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olelebebe @ 2013 04 23, 08:26)
Biletenis apytiksliai nuo savaitės iki 2 savaičių, gali būti ilgiau, jei pasiskųsi kad blogai jautiesi,man siūlus ištraukė po 4  dienų  ax.gif Ar galiu pasiteirauti kodėl buvo atlikta laporoskopija, ar tik dėl patikrinimo ar buvo kas operuota? Sėkmės tau  , kaip ir visoms kitoms laukiančioms stebukliuko , mergytėms 4u.gif  4u.gif


Man pirmoji LP buvo atlikta kai pasiskundžiau gydytojai kad metus nesisaugom bet nepastoju. Tai jau būdama 22 metį žinojau baisią diagnozę , bet dabar tikiu stebuklais.

QUOTE(Comma @ 2013 04 23, 11:35)
Siulus isima dazniausiai iki 10 dienu po LP. Kiekvienai individualiai. Biuleteni turejom irgi individualiai - ji tesia seimos gydytojas, o ne LP atlikes gydytojas. As po LP ligonineje gulejau visa savaite - nuo pirmadienio iki penktadienio (LP dare antradieni). Taigi kiekvienai skirtingai, o ir LP atliekanti istaiga turi savo skirtinga tvarka 4u.gif


Man taip pat - pirmadienį į ligoninę, antradienį LP, po pirmos LP tai 7 dienas gulėjau, žiūrėsim kaip dabar bus, nes darbe man siūlo po savaitės pareiti doh.gif o darbas fizinis unsure.gif
Bet tempsiu iki maksimumo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2013 04 23, 18:51)
Man pirmoji LP buvo atlikta kai pasiskundžiau gydytojai kad metus nesisaugom bet nepastoju. Tai jau būdama 22 metį žinojau baisią diagnozę , bet dabar tikiu stebuklais.
Man taip pat - pirmadienį į ligoninę, antradienį LP, po pirmos LP tai 7 dienas gulėjau, žiūrėsim kaip dabar bus, nes darbe man siūlo po savaitės pareiti  doh.gif  o darbas fizinis  unsure.gif
Bet tempsiu iki maksimumo  rolleyes.gif

ooo, jei darbas fizinis tai aišku tempti iki maksimumo. Mano darbas sedimas, aš turėjau 1,5 sav. ir dėl to kad pasiūlė darbas atostogų, tuomet sutikau biuletenį trumpinti tongue.gif Aš atvykau į ligoninę 4 -dienį, sekančią dieną 5 -nį daryta LAP, sekmadienį paleido. Buvo velykos, tad labai prašiau išleisti, būtų dar laikę
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Buvau siandiena pas gydytoja LP data paskirt. Praeita karta dare man nuo gimdos kaklelio tepineli veziniu lasteliu. Atsakymas: uzdegiminiai pakitimai. Taigi paeme paprasta tepineli, po 2 sav vel pas ji. Jei ka ras sake, kad gal ir neprireiks LP, gydys vaistais. Tai vat, tokios naujienos pas mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2013 04 24, 12:50)
Sveikos merginos 4u.gif  Buvau siandiena pas gydytoja LP data paskirt. Praeita karta dare man nuo gimdos kaklelio tepineli veziniu lasteliu. Atsakymas: uzdegiminiai pakitimai. Taigi paeme paprasta tepineli, po 2 sav vel pas ji. Jei ka ras sake, kad gal ir neprireiks LP, gydys vaistais. Tai vat, tokios naujienos pas mane smile.gif

Linkiu kad viskas susitvarkytų ir be operacijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olelebebe @ 2013 04 25, 08:29)
Linkiu kad viskas susitvarkytų ir be operacijos 4u.gif

Sirdingai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos!

Kadangi daug skaitinejau ir dar daugiau klausinejau laukdama LP, atejau duokles atiduoti biggrin.gif Dalinuosi dar "karstais" ispudziais, nei 24val. nepraejus po mano LP.

Is vakaro merginu patarimu pasidariau Microlax klizmute ( savo nuoziura ta dariau, cionykstese ligoninese niekas ju nesiulo ir nedaro) suveike greitai, nuo 7 vakaro nieko nebevalgiau ir nebegeriau, nors ligonines atsiustame laiske buvo sakoma, kad tik nuo vidurnakcio reikia susilaikyti. Nusivaliau nagu laka ( toks reikalavimas ligonineje), ilindau i vonia, pasiprocedurinau ir miegot biggrin.gif

Taigi vakar 7 ryto prisistaciau ligonineje, uzpilde dokumentus, nuvede i palata, liepe persirengti ligonines seksualiaisiais naktinukais, uzsimaukslinti kompresines kojines ir idave konteineriuka slapimo tyrimui. Vos spejau persirengti grizo sesele su kraujo spaudimo aparatu ir termometru, jai isejus, isiverze reziduojantis gydytojas kokias 10 minuciu kamantinejo apie sveikatos istorija ir pan. Grizo sesute ir jau ejom i operacine, uzmeciau aki i laikrodi - 8.20. Kazkokios ypatingos baimes nejauciau, nerimo aisku buvo bet ne tiek del pirmos gyvenime operacijos, o del rezultatu. Ten buvau perduota kitai komandai, anestezeologas atejo pasisveikinti ir paklausineti is savo puses, susipazinau su operuosiancia gydytoja ir po keliu minuciu jau gulejau ant stalo. Zmoniu apie 20, ir seseles ir daktarai ir rezidentai, zodziu nelabai i mane ten kas demesi kreipe biggrin.gif visi buvo uzsimeme savais reikalais, tokia gera, neperdem rimta atmosfera. Dar karta pamatavo spaudima, visi labai nustebo, kad mano tiek ritmas, tiek spaudimas nei pakile, nei ka biggrin.gif bjauriausia dalis buvo venos ieskojimas, nes turejo vesti butent I kaire, mano ir taip jos mizernos, o ypac kairioji. O jau po to dar keleta sekundziu maciau daktares sypsena, jutau ranka ant galvos, girdejau kai palinkejo saldziu sapnu, ikvepau gal tris kartus ir baigesi filmas biggrin.gif

Prizadino mane pooperacineje palatoje lygiai 11 ryto, sesele siek tiek pakalbino ir pazadino salia manes gulincia panele, dar po 5 minuciu jau visos plepejom apie sios vasaros planus biggrin.gif I palata nuveze po valandos, paprasiau paduoti telefona ir paskambinau SB, paskui teveliams, nusiunciau pora zinuciu besijaudinancioms draugems. Nesijauciau kazkaip labai neiprastai, tokia kaip gerokai pagiriota, jeigu ne svaigstanti galva ir zveriskas troskulys butu buve thumbup.gif nusprendziau nusnausti, tik uzmerkiu akis ir ateina sesute spaudimo matuoti ir taip kas 15min visa pirma valanda doh.gif antra - kas pusvalandi, o paskui kas valanda. Dar I tuos tarpus vis ilenda kita sesute vis klausinejanti ar geriu vandeni ir nenoriu i WC biggrin.gif As jai sakau, kad valgyt noriu, ne vandens, tai ji tik nusijuoke, oj tai gerai jautieisi, jei valgyt prasai ir atnese arbatos, skrudintos duonos su sviestu ir dzemu, mmmmm rolleyes.gif pasijauciau kaip zmogus pavalgius! Kadangi miegot ar taip ar taip neiseina, galvoju isijungsiu TV, apsiziurejau aplink, bet pultelio nerandau, sedziu ir galvoju: iki TV max 3 metrai, idomu nueisiu ar ne biggrin.gif atsargiai nuleidau kojas, lyg tai viskas gerai, pasilaikydama atsistojau, isitikinau, kad kojos tikrai laiko ir nuzingsniavau. tik spejau ijungti TV, atsidaro durys ir ilenda operavusios gydytojos galva ir sesute is paskos, abi ima juoktis, kad siandien anestezeologo ranka lengva, jeigu as jau vaiksineju savarankiskai thumbup.gif liepia dar pagulet, daug gerti ir aptaria rezultatus. Pasirodo mano miniatiurine cista (8mm) dingo blink.gif taigi jos salinti nereikejo, bet rado keleta, kaip gydytoja issireiske, endometriozes strazdaneliu, ju negali priskirti I stadijai, nes buvo vos visai mazytes ir tik sen bet ten pazkur papilveje ir netoli desines kiausides unsure.gif liepe labai nesijaudinti, paaiskino, kad tai labai dazna liga, kurios mano ateveju gydyti kol kas nereikia, nes ji kazkokiu lazeriu ( elktros srove) panaikino kas buvo ir liepe bandyti naturaliai. Dar karta patvirtino, kad kiausintakiai pratekami ( ta zinojau po GN), nors kiausides linkusios i policistitines, bet ovuliacija vyksta ( ta parode ir progesteronas 23CD), tik va ta endo... Si dalis mane nuliudino labiausiai, labai tikejusi, kad pagaliau gausim zalia sviesa darytis IUI, o cia vel bandyti patiems bent tris menesius...verysad.gif
Apie 4val. gavau leidima pakuotis ir vaziuoti namo. Tiesa, pirmiausia turejau sesutei pademonstruoti, ka gero WC nuveikiau, gavau uzboneli ir liepe pripildyti iki virsaus arba namo neleis. Prie bajerio sesute, nes uzbonelis nei didelis, nei mazas - 2 litrai! Kiek pavyko tiek, liko patenkinta, sake nors ir nepilnas, bet isleis biggrin.gif Viena zaizdele (virs bambos) pakraujavo, sesute pakeite pleistriuka, paklause ar noriu dar nuskausminamuju ( atsisakiau, pirma mmm diena buna bl ogiau), padejo persirengti, dave biuleteni savaitei ( nors jeigu netureciau bilietu, jau pirmadieni grizciau i darba drasiai) ir perdave mane apcioje nagus is susirupinimo grauzianciam MB biggrin.gif aisku patekom i didziuuuuuli kamsti, tai sedeti valanda laiko nebuvo labai malonu, bet atsilenkus sedyne pusiau gulom buvo ok. Grizus namo apziurejau pilvuka, issiputes kaip balionelis (dzinsu neuzsisegciau), kadangi baigesi nuskausminamuju veikimas pradejau jausti maudima ( ypac ties bamba) ir sunkuma peciuose. Toks jausmas, kad bulves para buciau kasus su 20kg kuprine ant peciu biggrin.gif aptaise MB pagalvem is visu pusiu, pavalgiau vakariene, ikaliau ketanovo tablete ir sukrite su SB ziurejom filma, kaip bet kuri kita vakara. Tiesa I WC teko pasivaikscioti daznokai, vakare dar siek tiek "patepliojo", o siandien ryte neradau nei demeles. Miegoti sekesi gerai, tik ant kairio sono guleti nesinorejo, nors tai mano megiamiausia pozicija, kazkaip sunku buvo kvepuoti taip pasivertus, bet ant nugaros ir desinio puikiai! Savisaugos instinktas aisku veike visu pajegumu, nustumiau SB i kita lovos krasta ir pagalviu barikada tarp musu pastaciau lotuliukas.gif



Papildyta:
Sis rytas prasidejo kaip ir bet kuris kitas, nuo kavos puodelio, kuri pasodariau pati ir jei ne siek tiek maudzianis pilvukas (mmm tipo maudimas), sakyciau, kad jauciuosi labai gerai bigsmile.gif
Jeigu ir toliau taip sekmingai geres savijauta rytoj tikrai skrisiu nesijaudindama, aisku be jokiu lagaminu, tik su kuprinyte, tikiuosi taip ir bus. Apie nuskausminamuju gerima neturiu net minties.

Man labiausiai domine klausimai buvo:
Kada galima vel sportuoti? Gydytoja: mazdaug po menesio
Kada galima smileysex.gif ? Gydytoja: kai nustos teplioti ir pati jausiuos tam pasiruosus ( teplioti nustojo, bet pilvukas dar nelabai pasiroses, gerai, kad isvaziuoju, maziau pagundu lotuliukas.gif )
Ar reikia grizti apziurai? Gydytoja: ne, jei nera nusiskundimu, siules tirpstancios, ju isimti nereikes.

Mano ilgos ( persiprasau... blush2.gif ) tirados reziume: nusiteikimas ir saviitaiga duoda labai daug! As ejau nusiteikusi pozityviai: viskas bus gerai, neskaudes, nieko blogo neras, as stpri, gydytojai zino ka daro, ne as pirma ne as paskutine ir t.t. kaliau sau tai i galva tol, kol isikaliau. Zinau, kad viska darau ne veltui, o del mudvieju su MB svajones tapti tevais, iskesciau ir padaryciau bet ka, kad ja kuo greiciau pasiektumem.

Sekmes visoms besiruosiancioms, lengvo gyjimo toms, kurios jau PO ir visoms, kartu ir sau, linkiu, kad visi skausmai, nemalonus pojuciai kuo greiciau pasimirstu ir uz juos butu atlyginta II wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 25, 10:37)
Sveikos!
Kadangi daug skaitinejau ir dar daugiau klausinejau laukdama LP, atejau duokles atiduoti biggrin.gif Dalinuosi dar "karstais" ispudziais, nei 24val. nepraejus po mano LP.


Nu labai nuotaikingai pasidalinai ispudziais. Dideliausios tau ir mums sekmes, gero skrydzio 4u.gif
Nepamirsk cia atsizymeti po tu lemtingu triju menesiu blush2.gif
Smagu, kad nieko trukdancio nerado thumbup.gif
Atsakyti