Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(Bulačka @ 2013 04 13, 23:38)
na man ir, pirmas dienas po LP sunkei sekės mirksiukas.gif ži vaikščioti, bet kažkaip nėra buvusi tokia sunki savijauta, ka nesikelčiau iš lovos  rolleyes.gif  bigsmile.gif
Bet kartais yra smagu pagailėti savęs ir pasilepinti dėmesiu  cool.gif
Dėl rando bamboje, tai man tas pat. Saubinga ir manoji, buvoir auskaras ir dvi laparoskopijos, tai vaizdelis nekoks, nekoks

va jei pasieksiu rezultatą tai bala nematė tos bambos biggrin.gif Aš tai nenorėjau kad manęs gailėtų, pati buvai pasiryžus nušoliuoti iki tuliko, bet va geroji palatos draugė jau buvo patyrus šiuo reikalu, tai sako aš palikysiu tau company tongue.gif nu ką, ir gavos taip kad vos beliko jėgų man ją į tuoletą prisišaukti, nes tupėjau ant "puodo" paslika išpilta prakaito lotuliukas.gif Dar man patiko, kai pripasakojo man ta pati draugė, kaip tokią bobutę pasodindavo ant basono ir ji užmigdavo besedėdama . Sakau - nu neeee, aš nesėsiu niekada. Bet dar nepraėjus nei 15 min. atnešė man seselės tą sostelį ir pastatė ant taburetės lotuliukas.gif aišku dar bandžiau didžiai nueiti iki toleto, bet kur tau, sedaus ant sosto kaip didelė tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Azuro @ 2013 04 16, 14:36)
Sveikos  4u.gif ir as jau po operacijos. Viskas praejo labai labai sklandziai. Jokiu blogumu, skausmu ir pan. Jau sekancia diena straksejau ir tvarkiausi namus  smile.gif  Aisku, taip daryti nereikia, nes gerokai persistengiau  ax.gif Randuka ties bamba vis dar skauda. Kitu dvieju jau nebe. Pratekamumas pas mane labai geras, nieko bloga nerado.
Na, dabar jau bent ramu, kad viskas su manim gerai, apart to, kad kiausides policistines ir nevyksta O.

labukas, puikios naujienėlės thumbup.gif Matai su ta narkoze visoms skirtingai, gal dar ir nuo operacijos pobūdžio priklauso, gal ta narkozė kitokia, beabejo ir organizmas nevienodai reaguoja. Tai ką , beliko susitvarkyti O ir laukti gandriukų 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif aš dar neturėjau garbės, pasėdėti tam sosteltje smile.gif
Man chirurgas minėjo, kad reikia eiti pačiai, jei tik įmanoma, jeigu neskauda. Neva greičiau organizmas gyja, sveiksta, kai nebrybsoma lovoj, bijant pakrutėti. Bet manau čia labai skirtingai, priklauso nuo operacijos ilgumo, sudėtingumo, organizmo ir t.t.
Azuro - o dėl ko tau darė LP, jeigu kiaušintakiai puikūs? Dėl ovuliacijos nevykimo g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Bulačka @ 2013 04 18, 23:41)
biggrin.gif  biggrin.gif  aš dar neturėjau garbės, pasėdėti tam sosteltje smile.gif
Man chirurgas minėjo, kad reikia eiti pačiai, jei tik įmanoma, jeigu neskauda. Neva greičiau organizmas gyja, sveiksta, kai nebrybsoma lovoj, bijant pakrutėti. Bet manau čia labai skirtingai, priklauso nuo operacijos ilgumo, sudėtingumo, organizmo ir t.t.
Azuro - o dėl ko tau darė LP, jeigu kiaušintakiai puikūs? Dėl ovuliacijos nevykimo  g.gif ?

nu man neskaudejo iki negaliu, man labiau buvo nemalonu ta drena jausti pilve ir nesiotita baisuji rankinuka su savimi. Tiek kad man ta diena po lap kai nusliauziau i tualeta baisiai silpna pasidare, tiesiog igriuvau i tualeta, akyse aptemo ispyle saltas prakaitas, kad net tuos visus rudus vaistus isprakaitavau biggrin.gif akyse aptemo ir ziauriai supykino, vos prisisaukiau savo drauge kuri mane uz tualeo duru dabojo blush2.gif , kol gryzau iki palatos tai antra prakaito serija uzturejau, jauciausi kai po dyyydelio darbo biggrin.gif sekancios dienos pradzioje dar jauciausi apsvaigusi, bet jau verciau save judeti vaikscioti, ejau i dusa ir t.t. nes man irgi sesele sake,kad judant ir saaugos taip greit neatsinaujina ir greiciau gyja zaizdos, tai stengiausi kuo daugiau krutintis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olelebebe: 19 balandžio 2013 - 18:53
Sesytės, skubiai reikia Jūsų patarimo 4u.gif . Aš jau 2 sav. su biškiuku po LP. Prieš kelias dienas pradėjo teplioti šokolado spalvos išskyromis su tokiais kaip krešuliukais mažučiais, gleivėmis. Kaip tik šiomis dienomis turėtų būti mėnkės, jei ciklas neišsiderino po operacijos. Ar taip gali būti, normalu? Man nieko neskauda, jaučiuosi puikiai, skylutės užgijo, bet va, mmm taip ir nepasirodo unsure.gif g.gif . Anksčiau niekad netepliodavo prieš menstruacijas, iškart pasirodydavo kraujas, o dabar tepa tamsiai rudai ir jokių PMS požymių nerasta. Tiesa, į WC kaip niekad pradėjau dažniau lakstyti. Gal kažkuriai panašiai buvo? Mane neramina tas tepliojimas verysad.gif .
Atsakyti
Afigena, nepadesiu, deja, nieko apie tai nezinau... unsure.gif as pasiskambinciau gydytojai a bent savo ginei pasikonsultuoti ax.gif

Dar norejau paklausti visu jau po LP esanciu, kaip reikalai su pilvuku buna, ar labai issiputes g.gif ? Skaiciau, kad kai kurioms buna gerokai issiputes ir i juokias kelnes lysti nesinori. Kaip istiesu? Galvoju gal tympas nusipirkti kokias, jei i dzinsus neilisciau, o ir skristi gal butu patogiau g.gif Ir ar ilgai tas pilvukas issuputes buna?
Atsakyti
Afigena
Man taip nebuvo, todel nelabai ka galeciau pakomentuoti. Mano mm atejo laiku, kraujavimas gal kiek padidejes, bet seip kaip visada su nezmoniskais skausmais doh.gif

Bella Dona
Man tai nebuvo jis kazkaip nezmoniskai issiputes, kad i savo nesiojamas kelnes netilpciau, bet vat, kad jau nesinorejo jo spausti tai tiesa. Kazkaip savisaugos instinktas gal suveikia - juk ir ipjauta pirsciuka saugom ilgiau nei istikruju reikia lotuliukas.gif As rinkciausi timpas ar bent jau laisvesni ruba, kad popa pilviukas jaustusi patogiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 20 balandžio 2013 - 17:08
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 20, 15:29)
Afigena, nepadesiu, deja, nieko apie tai nezinau... unsure.gif as pasiskambinciau gydytojai a bent savo ginei pasikonsultuoti ax.gif

Dar norejau paklausti visu jau po LP esanciu, kaip reikalai su pilvuku buna, ar labai issiputes g.gif ? Skaiciau, kad kai kurioms buna gerokai issiputes ir i juokias kelnes lysti nesinori. Kaip istiesu? Galvoju gal tympas nusipirkti kokias, jei i dzinsus neilisciau, o ir skristi gal butu patogiau g.gif Ir ar ilgai tas pilvukas issuputes buna?

mano pilvuziukas buvo isikises beveik kaip pusrutuli, na gal maziau ax.gif , nors seip nesu dydelio pilvo turetoja. Vienaip ar kitaip visomis keturiomis uz timpas, nors as mieliau nesiojau tunika po LAP bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Afigena - krešuliukai su kraujuku gali būti dėl valymosi proceso. Aš nepergyvenčiau. O dėl mmm, tai manyk kad vėluoja matomai. Juk prieš lap buvai viena, o po jos, jeigu nebandei tapti nestuke.gif tai ir bus tik tai, kad organizmui šokelis, po kurio galėjo sakyti, kad dabar bus kitaip doh.gif

Damoms, dėl apdarų - aš atvykau su džinsais, su jais ir išvykau, nors turėjau treningines kelnes. Bet tikrai taip, yra noras pilvuką saugoti cool.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau prisijungti prie jusu
As jau 5 d. po laparoskopijos. LP daryta uzsieni.
Atvaziavau i ligonine 7.30, mmm nesulaukiau iki LP dienos tai dare HCG tikrino ar nenescia, tai mmm atejo per operacija. 10.30 gavau narkoze, o palatoj atsibudau 12 val. 13.00 atnese 4 sumustinius ir kavos. Pries operacija jokiu klizmu, valymu nieko nedare, tik negalima buvo valgyti 12val iki operacijos. 14.30 jau buvau pasiruosus vaziuoti namuo. Vienos dienos operacija.
1d. visa diena ismiegojau. 2,3 dd. negalejau miegoti guledama, tik sededama, labai sunku buvo kviepuoti skaudejo pecius., pilva. Pilvas buvo issiputes, tai negalejau itilpi i kelnes. Bet siandien jau geriau, jau sumazejo pilvas, tik kazkoks deginimas zaizduose. Gydyt. norejo duoti biuleteni sav. tai as paprasiau, kad anksciau iseit i darba, nes greiciau viskas gyja.
Kiausintakiai praeinami, bet rado endometriozes zidinius uz gimdos kurie buvo prideginti operacijos metu ir dar parasyta (adenomyoze?) Skyre gerti ovuliacija stimuliuojancius vaistus 3 men. ir po to vel pasitikrint.
Tik noriu paklausti kaip del smileysex.gif , kada galvojat pradet po operacijos g.gif

kazkas cia rase del skyscio, tai cia po ovuliacijos buna laisvo skyscio uz gimdos.
Atsakyti
QUOTE(misheliina2 @ 2013 04 22, 14:19)
Sveikos, noreciau prisijungti prie jusu
As jau 5 d. po laparoskopijos. LP daryta uzsieni.
Atvaziavau i ligonine 7.30, mmm nesulaukiau iki LP dienos tai dare HCG tikrino ar nenescia, tai mmm atejo per operacija. 10.30 gavau narkoze, o palatoj atsibudau 12 val. 13.00 atnese 4 sumustinius ir kavos. Pries operacija jokiu klizmu, valymu nieko nedare, tik negalima buvo valgyti 12val iki operacijos. 14.30 jau buvau pasiruosus vaziuoti namuo. Vienos dienos operacija.
1d. visa diena ismiegojau. 2,3 dd. negalejau miegoti guledama, tik sededama, labai sunku buvo kviepuoti skaudejo pecius., pilva. Pilvas buvo issiputes, tai negalejau itilpi i kelnes. Bet siandien jau geriau, jau sumazejo pilvas, tik kazkoks deginimas zaizduose. Gydyt. norejo duoti biuleteni sav. tai as paprasiau, kad anksciau iseit i darba, nes greiciau viskas gyja.
Kiausintakiai praeinami, bet rado endometriozes zidinius uz gimdos kurie buvo prideginti operacijos metu ir dar parasyta (adenomyoze?) Skyre gerti ovuliacija stimuliuojancius vaistus 3 men. ir po to vel pasitikrint.
Tik noriu paklausti kaip del smileysex.gif , kada galvojat pradet po operacijos g.gif

kazkas cia rase del skyscio, tai cia po ovuliacijos buna laisvo skyscio uz gimdos.

man ir buvo iškilęs klausimas dėl smileysex.gif tongue.gif bet tuo metu arba neradau, arba nesulaukiau atsakymo. Tai kažkur po 10 dienų nusprendžiau kad jau galima blush2.gif Tai va ax.gif Beje, mergaitės, ar kam nors buvo maudimas operuoto kiaušintakio vietoje. Jau praėjo 4 savaitės po LAP ir man tarsi baksnoja, timpčioja ta vieta unsure.gif Gal čia skaitosi kad gyja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olelebebe: 22 balandžio 2013 - 15:24
QUOTE(Olelebebe @ 2013 04 22, 14:20)
man ir buvo iškilęs klausimas dėl  smileysex.gif  tongue.gif  bet tuo metu arba neradau, arba nesulaukiau atsakymo. Tai kažkur po 10 dienų  nusprendžiau kad jau galima blush2.gif  Tai va  ax.gif Beje, mergaitės, ar kam nors buvo maudimas operuoto  kiaušintakio vietoje. Jau praėjo 4 savaitės po LAP ir man tarsi baksnoja, timpčioja ta vieta unsure.gif  Gal  čia skaitosi kad gyja?



as kazkur buvau radus, kad po Lap praejus dvi sav. galima smileysex.gif


man maudent pradejo praejus porai sav.po lap ta sona, kuriam cista salino. Buvau sunerimus, bet paskui praejo po kokios sav. karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 04 22, 16:30)
as kazkur buvau radus, kad po Lap praejus dvi sav. galima  smileysex.gif
man maudent pradejo praejus porai sav.po lap ta sona, kuriam cista salino. Buvau sunerimus, bet paskui praejo po kokios sav. karsta.gif

rolleyes.gif tikiuosi , kad pas mane irgi tai laikina, sakau gal čia toks gyjimo procesas rolleyes.gif
Atsakyti