Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 04 12, 10:38)
Cia, IRL yra Microlax klizmutes jeigu nori kiek issivalyt  ax.gif

Man su LAP taip pat dare hystero  ax.gif


Manau nepakenks, eisiu Microlax ieskoti ax.gif Aciu 4u.gif
O kam ta hystero ? Skitau dabar apie ja, kiek suprantu dar issamiau su ja nei vien LP, teisingai g.gif ? Beje, kiek laiko truko op? Mane namo ta pacia diena beje isleis, jei viskas gerai bigsmile.gif

Nusipirkau bilietus cool.gif Skrisiu 3cia diena po LP, gal nenumirsiu biggrin.gif

Oj, bulacka, kaip liudna... console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bella Donna: 12 balandžio 2013 - 11:32
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 12, 10:58)
Super, aciu, merginos, tikrai nuraminot thumbup.gif einu bilietus uzsisakineti, kaip bus taip cool.gif
As kadangi niekada nei su operacija, nei su LP nesusidurus, tai ji tooooks diiiiidelis ir baisuuuus baubas atrodo biggrin.gif Juo labiau, kad ir atsiliepimu labai skirtingu yra, ir aisku tik blogus ir gasdinancius imi zmogus i galva doh.gif
Ne ne, as be lagamino, max su kuprine lengvute, kad kiloti nereiktu ax.gif

Bulacka, o tai per pirmas dvi jusu kiusintakiai buvo praeinami... blush2.gif ? Atsrasau, jei nelogiskas klausimas...

Supratau del valymo, skaiciau informacini laiska gauta is ligonines, tai nei zodzio apie klizma, likau nesupratus g.gif negi jos is vis gali nedaryti?

Buvo darytos dėl negimdinių nėštumų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 12, 10:29)
O kam ta hystero ? Skitau dabar apie ja, kiek suprantu dar issamiau su ja nei vien LP, teisingai g.gif ?
Nusipirkau bilietus cool.gif Skrisiu 3cia diena po LP, gal nenumirsiu biggrin.gif

Histero metu per naturalias ertmes apziuri gimda viduje - ar nera miomu, polipu ir dar kokiu baidykliu. LP metu - is isores gimdos. Manau teisingai ir suprantamai paaiskinau mirksiukas.gif blush2.gif

Mirti tai tikrai nemirsi lotuliukas.gif As po LP gulejai ligonineje savaite, taigi skristi tikrai niekur nebuciau galejusi. Man po LP ta savaite leido vaistukus i pilva, kad nesusidarytu trombai (tiek ir tepaaiskino, nesivargino pateikti daugiau info). Kadangi dar buvo isvestas drenas, tai man buvo sunkokoka vaikscioti - rankinukas trukde lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 12, 10:29)
O kam ta hystero ?



as nesigilinau kam ji ir kodel. Sake, kad padare ir ja. Padare tai padare, blogiau nenutiko. As sveika, viskas ten pas mane gerai, viskas prateka ir t.t.
Tu asm.mano situacija zinai! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 04 12, 11:34)
Histero metu per naturalias ertmes apziuri gimda viduje - ar nera miomu, polipu ir dar kokiu baidykliu. LP metu - is isores gimdos. Manau teisingai ir suprantamai paaiskinau mirksiukas.gif  blush2.gif

Mirti tai tikrai nemirsi  lotuliukas.gif As po LP gulejai ligonineje savaite, taigi skristi tikrai niekur nebuciau galejusi. Man po LP ta savaite leido vaistukus i pilva, kad nesusidarytu trombai (tiek ir tepaaiskino, nesivargino pateikti daugiau info). Kadangi dar buvo isvestas drenas, tai man buvo sunkokoka vaikscioti - rankinukas trukde  lotuliukas.gif


Labai aiskiai thumbup.gif
Tikiuosi biggrin.gif
Tu gal problemu su krauju turi, kad tuos vaistus leido?

QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 04 12, 11:39)
as nesigilinau kam ji ir kodel. Sake, kad padare ir ja. Padare tai padare, blogiau nenutiko. As sveika, viskas ten pas mane gerai, viskas prateka ir t.t.
Tu asm.mano situacija zinai!  ax.gif


Tikiuosi, kad ir as sveika rolleyes.gif GN parode pratekamus kiausintakius, tai mano vienintelis nusiskundimas miniatiurine cista doh.gif Ale tegu daro ta hystero, kad tik padetu nestuke.gif ax.gif
Zinau, zinau... 4u.gif

Aciu, merginos, jus-auksas!!!
Atsakyti
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 12, 10:45)
Labai aiskiai thumbup.gif
Tikiuosi biggrin.gif
Tu gal problemu su krauju turi, kad tuos vaistus leido?

Apie kokias nors kraujo problemas nei tada mane kas informavo, nei dabar zinau g.gif
Is viso mane operavusi gydytoja atas doh.gif Nenoriu daugiau su ja nieko bendro tureti - veterinarai labiau gyvunus myli nei ji savo pacientes doh.gif
Aj, dzin - viskas jau buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 04 12, 12:49)
Apie kokias nors kraujo problemas nei tada mane kas informavo, nei dabar zinau  g.gif
Is viso mane operavusi gydytoja atas doh.gif Nenoriu daugiau su ja nieko bendro tureti - veterinarai labiau gyvunus myli nei ji savo pacientes doh.gif
Aj, dzin - viskas jau buvo  blush2.gif

kokia čia gydytoja tokia "nemiela"? g.gif
O man šiandiena paskambino chirurgas ir atšaukė mano LP schmoll.gif
Aišku nelabai smagu, bet priežastis rimta, kažką susilaužė, todėl db pats ką tik po operacijos blink.gif Tad belieka tikėtis, jog greitai pasveiks ir imsis darbuotis ax.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Na man jau baigia užgyti LAP randukai, tik gaila kad nekaip man sukabino, bamba atrodo baisiai blink.gif Po operacijos jauciausi labai gerai, aišku lovoje biggrin.gif Maniau kad ir į tualetą nueisiu pati, bet jau koridoriuje pradejo suktis debesys biggrin.gif tai kol nupuškavau, išpyle prakaitas kaip po gero lietaus. Labiausiai nepatiko drenas ir kaip kažkuri mergaite pavadino "rankinukas", nes esu labai jautri tokiems vaizdams ir pojūčiams(drenui pilve). Na o jau antra diena, pati verčiau save po truputį vaikščioti, labai jau norejau namo ax.gif Bet paleido tik dar sekančią dieną. Operacijos nera ko bijoti, labiau bijojau rezultatu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulačka @ 2013 04 13, 13:26)
kokia čia gydytoja tokia "nemiela"?  g.gif

As nemiela be kabučių rašyčiau... doh.gif Rasa Valickienė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 13 balandžio 2013 - 20:30
QUOTE(Olelebebe @ 2013 04 13, 21:00)
Labukas 4u.gif  Na man jau baigia užgyti LAP randukai, tik gaila kad nekaip man sukabino, bamba atrodo baisiai blink.gif Po operacijos jauciausi labai gerai, aišku lovoje biggrin.gif Maniau kad ir į tualetą nueisiu pati, bet jau koridoriuje pradejo suktis debesys  biggrin.gif tai kol nupuškavau, išpyle prakaitas kaip po gero lietaus. Labiausiai nepatiko drenas ir kaip kažkuri mergaite pavadino "rankinukas", nes esu labai jautri tokiems vaizdams ir pojūčiams(drenui pilve). Na o jau antra diena, pati verčiau save po truputį vaikščioti, labai jau norejau namo ax.gif Bet paleido tik dar sekančią dieną. Operacijos nera ko bijoti, labiau bijojau rezultatu rolleyes.gif

na man ir, pirmas dienas po LP sunkei sekės mirksiukas.gif ži vaikščioti, bet kažkaip nėra buvusi tokia sunki savijauta, ka nesikelčiau iš lovos rolleyes.gif bigsmile.gif
Bet kartais yra smagu pagailėti savęs ir pasilepinti dėmesiu cool.gif
Dėl rando bamboje, tai man tas pat. Saubinga ir manoji, buvoir auskaras ir dvi laparoskopijos, tai vaizdelis nekoks, nekoks
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ir as jau po operacijos. Viskas praejo labai labai sklandziai. Jokiu blogumu, skausmu ir pan. Jau sekancia diena straksejau ir tvarkiausi namus smile.gif Aisku, taip daryti nereikia, nes gerokai persistengiau ax.gif Randuka ties bamba vis dar skauda. Kitu dvieju jau nebe. Pratekamumas pas mane labai geras, nieko bloga nerado.
Na, dabar jau bent ramu, kad viskas su manim gerai, apart to, kad kiausides policistines ir nevyksta O.
Atsakyti
QUOTE(Azuro @ 2013 04 16, 12:36)
Sveikos  4u.gif ir as jau po operacijos. Viskas praejo labai labai sklandziai. Jokiu blogumu, skausmu ir pan. Jau sekancia diena straksejau ir tvarkiausi namus  smile.gif  Aisku, taip daryti nereikia, nes gerokai persistengiau  ax.gif Randuka ties bamba vis dar skauda. Kitu dvieju jau nebe. Pratekamumas pas mane labai geras, nieko bloga nerado.
Na, dabar jau bent ramu, kad viskas su manim gerai, apart to, kad kiausides policistines ir nevyksta O.

Geros zinios del LP 4u.gif Dar vienas laiptelis iveiktas link nestuke.gif
Atsakyti