Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(Olelebebe @ 2013 04 10, 10:19)
labas Bulačka, o dėl ko tau darys laporoskopija, ką įtaria  ax.gif ?

Įtarimai kaip vieni tik, nepraeinamumas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 10, 21:24)
Sveikos,

Man LP 24d. Balandzio, kas I kompanija bigsmile.gif ?

O kur tau darys? Man 23 darys, KKGN. Po paros jau vaikščiosi, o po 2-3 aš tikrai galėčiau skristi 4u.gif
Atsakyti
Aciu, Afigena 4u.gif kaip sekasi sveikti?
Kad zinosiu viska pati PO operaijos, tai puikiai suprantu, bet bus per velu bilietus pirkti, del to ir klausiu cia susirinkusiu patirties, nuomones ax.gif is ties visos mes skirtingos, skausmo, pakantumo skales nevienodos. As naiviaitikiuosi, kad nieko blogo neras per LP ir atsigausiu greitai biggrin.gif optimizmas biggrin.gif

Bulacka, ar tai jums ne pirmoji LP? Kazkodel taip is jusu posto supratau rolleyes.gif Man LP ne Lietuvoje ax.gif
Atsakyti
Bella Donna, net jei jausies siek tiek silpniau nei iprastai, tai tikrai ne tiek, kad paeiti negalesi.....juk lektuvu skristi, tai ne maratona begti...man irgi dare kartu ir laparaskopija , ir histeroskopija, ir papjaustineti reikejo (kiausintaki, kiauside), sekancia diena po proceduros jau visai normaliai jauciausi, tik apie savaite labai pecius skaudejo - cia nuo narkozes.
Atsakyti
Aciu uz padrasinima, exDaiva 4u.gif
Kad ne maratona begsiu tai taip ( sitas laukia birzelio pradzioje bigsmile.gif ), tik pasiskaicius ankstesnes temas ir kai kuriu merginu pojucius po LP, siek tiek neramu... unsure.gif man labiausiai rupi del siuliu ar nieko tokio, slegio skirtumas ju nepaveikia g.gif ?
nenoreciau per viduri skrydzio kraujuot pradet, jei siules neatlaikytu, tfu tfu tfu schmoll.gif jei skrisciau ne viena, tai net nesvarstydama pirkciau bilietus.

Dar del zarnyno valymo turiu klausima. Ar valetes pacios ar jau ligonineje? As noreciau sia procedura namie atlikti, gal galite rekomenduoti preparatu tam reikalui?
Atsakyti
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 12, 10:20)

Bulacka, ar tai jums ne pirmoji LP? Kazkodel taip is jusu posto supratau rolleyes.gif Man LP ne Lietuvoje  ax.gif

Trečia bus doh.gif
Atsakyti
Bella Donna, nu minimalios tos siules, tikrai nemanau, kad gali pakenkti skrydis. Aisku, is anksto garantijos 100 proc. niekas negali duoti, kad galesi skristi, bet tikimybe, kad negalesi, mano galva, nykstama.

Klizma man rodos butinai daro ligonineje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo exDaiva: 12 balandžio 2013 - 09:49
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 12, 10:43)
Aciu uz padrasinima, exDaiva 4u.gif
Kad ne maratona begsiu tai taip ( sitas laukia birzelio pradzioje bigsmile.gif ), tik pasiskaicius ankstesnes temas ir kai kuriu merginu pojucius po LP, siek tiek neramu... unsure.gif man labiausiai rupi del siuliu ar nieko tokio, slegio skirtumas  ju nepaveikia g.gif ?
nenoreciau per viduri skrydzio kraujuot pradet, jei siules neatlaikytu, tfu tfu tfu  schmoll.gif jei skrisciau ne viena, tai net nesvarstydama pirkciau bilietus.

Dar del zarnyno valymo turiu klausima. Ar valetes pacios ar jau ligonineje? As noreciau sia procedura namie atlikti, gal galite rekomenduoti preparatu tam reikalui?

Kiek teko kalbėtis, dėl žarnyno valymo, tai nelabai nori sutikti, kad namie valytumeis. Bent jau mano tokios žinios.
Dėl lėktuvo, slėgio ir siūlių plyšimo tai baik jau 4u.gif juk lėktuve slėgis toks pat, kitaip būtų pavoginga skristi. Jis ne krobatinis, kad perkrovas jaustum drinks_cheers.gif
Be to, siūlės tokios minimalios, ad tikrai neplyš, iš esmės net nelabai būtų kam plyšti ax.gif
Siūlau nurimti. Kaip elgtis dėl skrydžio, turi nuspresti pati. Bet aš nevejočiau. Tik lagamino netampyk, o visa kita manau bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
Super, aciu, merginos, tikrai nuraminot thumbup.gif einu bilietus uzsisakineti, kaip bus taip cool.gif
As kadangi niekada nei su operacija, nei su LP nesusidurus, tai ji tooooks diiiiidelis ir baisuuuus baubas atrodo biggrin.gif Juo labiau, kad ir atsiliepimu labai skirtingu yra, ir aisku tik blogus ir gasdinancius imi zmogus i galva doh.gif
Ne ne, as be lagamino, max su kuprine lengvute, kad kiloti nereiktu ax.gif

Bulacka, o tai per pirmas dvi jusu kiusintakiai buvo praeinami... blush2.gif ? Atsrasau, jei nelogiskas klausimas...

Supratau del valymo, skaiciau informacini laiska gauta is ligonines, tai nei zodzio apie klizma, likau nesupratus g.gif negi jos is vis gali nedaryti?
Atsakyti
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 12, 08:58)
Super, aciu, merginos, tikrai nuraminot thumbup.gif einu bilietus uzsisakineti, kaip bus taip cool.gif
Supratau del valymo, skaiciau informacini laiska gauta is ligonines, tai nei zodzio apie klizma, likau nesupratus g.gif negi jos is vis gali nedaryti?

As geriau vandenuka su miltukais, o klizmos jokios nedare. Pakankamai issivale, nors niekas ir netikrino prie LP blush2.gif
Atsakyti
Comma, gal netycia pavadinima miltuku pameni?
Atsakyti
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 12, 09:15)
Comma, gal netycia pavadinima miltuku pameni?



pvz. man LT liepe naudoti miltelius Forlax ax.gif Kitai moteriskei jie nesuveike, tuomet state klizmute. Cia, IRL yra Microlax klizmutes jeigu nori kiek issivalyt ax.gif

Bet jeigu tau neraso nieko apie tai, tai tu nepergyvenk! Tu ne LT mirksiukas.gif . Man apendicita cia operavo LAP budu, jokiu klizmu, nieko nedare schmoll.gif
Dar kiek zinau, kad pvz. LT pries gimdyma daro klizmute, cia nieko nedaro.

Man su LAP taip pat dare hystero ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 12, 09:15)
Comma, gal netycia pavadinima miltuku pameni?

Bliamba, nepamenu blush2.gif Žinau tik, kad paciai juos reikejo nusiprkti kaipir papildomai kazkoki dar sterilu daikta paciai LP. Paskui tik issiaiskinau, kad nei narkozes, nei miltuku, nei to daikto neturi teises reikalauti pirkti. Pati ligonine turi tureti, bet yra kaip yra. Teisingiau buvo kaip buvo ax.gif

Gal kam bus aktualu (pvz. aš nemegstu moketi uz tai, kas man priklauso nemokamai - tiesiog neturiu tiek pajamu arba jas noriu isleisti savo noru, o ne apgaules budu) blush2.gif
http://www.klaipedos...ugas-ligonineje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Comma: 12 balandžio 2013 - 11:28