Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(19891010 @ 2013 04 10, 13:53)
Sveikos mergaites 4u.gif  gryzau jau is to gydytojo, neguldo dar biggrin.gif  apziurejo, rado cistini darini kaireje kiausideje (ar prie jos), desineje (kur nera kiausintakio) rado geltonkuni, ar tai reiskia, kad jau buvo mano O? nelabai gali buti, nes siandiena tik 10 mano ciklo diena g.gif  ir dar rado, tik nesupratau kur tiksliai, bet lygtais uz gimdos vandens... zodziu nieko tiksliai nesuzinojau, nes jis ziauriai skubejo. MB reikia pasidaryti tyrima (nes dar nedarem) ir uz 2 savaiciu su visais reikiamais ats pas ji, tada ir paskirs data LP smile.gif

Tai jei jau mato geltonkuni, tai O jau buvo, ir vanduo tsiranda po O. Gal si menesi buvo labai ankstyva O.
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2013 04 10, 15:39)
Tai jei jau mato geltonkuni, tai O jau buvo, ir vanduo tsiranda po O. Gal si menesi buvo labai ankstyva O.

nu blem, tai praziopsojau vel doh.gif bet tas geltonkunis buvo desineje kiausideje (jis man kaip ir nesvarbus, nes nera kiausintakio), o kairejame nebuvo (jis man svarbus), o tai gal viena menesi viename buna, kita menesi kitame? g.gif nieko as jau nebesuprantu doh.gif o kaip del to cistinio darinio? ar tai gali buti mano nepastojimo priezastis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 19891010: 10 balandžio 2013 - 15:18
Dominuojantis folikulas bresta tai vienoj, tai kitoj kiausidej ir nebutinai kas antra menesi, gali buti du menesius vienoj, trecia kitoj ir pan. Cistinis darinys kiausideje gali isreguliuoti hormonus, cikla. Jei jis nedidelis, kartais praeina savaime, kartais reikia ir padeda kontraceptikai, jei didesnis - buna, kad reikia ir isoperuoti.
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2013 04 10, 12:53)
bet lygtais uz gimdos vandens...



Man buvo rade uz gimdos vandens, tai sake, kad neuzilgo bus mmm. Tai taip ir buvo ax.gif
Atsakyti
Labas, paneles, rytoj man operacija. Darys Mecejus. Ka reikia su savimi tureti? Darysiuos Grybo gatvej 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Man LP 24d. Balandzio, kas I kompanija bigsmile.gif ?
Norejau paklausti, ar visoms cia tik LP ar gal kam ir su Hystero dare g.gif ? Man pasirodo LP + Hystero darys, as turiu plana po proceduros viena skristi praejus 2-3 dienoms, ar realus mano norai ax.gif ? Ar po proceduros jauteties gerai/stipriai? Skrydis viso labo 3 valandneles, tik neesu tikra kaip jausiuos ir kaip siules reaguoja i slegio pokycius ax.gif

Azuro, primam puslapyje viskas issamiai surasyta mirksiukas.gif Sekmes ryt ir geru rezultatu 4u.gif

Aj, tiesa, anksciau klausiau del nagu lakavimo, taigi man atsiustame laiske is ligonines juodu ant balto parasyta, kad tiek ranku tiek koju nagai turi buti nelakuoti. Matyt kiek skirtingu ligoniniu, tiek ir taisykliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(exDaiva @ 2013 04 10, 17:11)
Dominuojantis folikulas bresta tai vienoj, tai kitoj kiausidej ir nebutinai kas antra menesi, gali buti du menesius vienoj, trecia kitoj ir pan. Cistinis darinys kiausideje gali isreguliuoti hormonus, cikla. Jei jis nedidelis, kartais praeina savaime, kartais reikia ir padeda kontraceptikai, jei didesnis - buna, kad reikia ir isoperuoti.

Aciu uz info 4u.gif

QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 04 10, 17:51)
Man buvo rade uz gimdos vandens, tai sake, kad neuzilgo bus mmm. Tai taip ir buvo  ax.gif

kaip minejau dabar yra 10 ciklo diena, t.y. 4-a po mmm, tai kitos greit buti negali... g.gif idomu is kur ir del ko tie vandenys.... g.gif na bet aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 10, 21:24)
Azuro, primam puslapyje viskas issamiai surasyta mirksiukas.gif Sekmes ryt ir geru rezultatu 4u.gif

Aj, tiesa, anksciau klausiau del nagu lakavimo, taigi man atsiustame laiske is ligonines juodu ant balto parasyta, kad tiek ranku tiek koju nagai turi buti nelakuoti. Matyt kiek skirtingu ligoniniu, tiek ir taisykliu ax.gif

mano nagai visi desimt lakuoti, gal nelieps nusivalyt ax.gif
Uzeisiu pasipasakoti kaip man sekesi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azuro: 10 balandžio 2013 - 20:53
QUOTE(Azuro @ 2013 04 10, 19:44)
Uzeisiu pasipasakoti kaip man sekesi  4u.gif

Butinai, lauksim ir sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2013 04 10, 19:26)
kaip minejau dabar yra 10 ciklo diena, t.y. 4-a po mmm, tai kitos greit buti negali... g.gif  idomu is kur ir del ko tie vandenys.... g.gif  na bet aciu 4u.gif



Bet jeigu jau mate geltonkuni, tai visgi jau buvo O? g.gif Nes jau kaip minejo, geltonkunis atsiranda po O. Pasiskaityk pati googlei mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Shpokinycia~: 10 balandžio 2013 - 22:32
QUOTE(19891010 @ 2013 04 10, 20:26)
kaip minejau dabar yra 10 ciklo diena, t.y. 4-a po mmm, tai kitos greit buti negali... g.gif  idomu is kur ir del ko tie vandenys.... g.gif  na bet aciu 4u.gif

Man kaip gine uzsimine, kad vanduo atsiranda sprogus folikului is kurio isplaukia kiausialaste, bet ar tai tikrai tiesa nezinau..
Atsakyti
QUOTE
Man pasirodo LP + Hystero darys, as turiu plana po proceduros viena skristi praejus 2-3 dienoms, ar realus mano norai ax.gif ? Ar po proceduros jauteties gerai/stipriai? Skrydis viso labo 3 valandneles, tik neesu tikra kaip jausiuos ir kaip siules reaguoja i slegio pokycius ax.gif


Po operacijos pati žinosi atsakymus į užduotus klausimus smile.gif . Nė viena negalime atsakyti, kaip jausiesi, ką pas Tave ras operacijos metu ir, ką darys. Pvz., aš būtent 2-3 d. po LP ir jaučiausi prasčiausiai. Tikrai nebūčiau pasiryžusi skrydžiui, jei toks būtų numatytas, kadangi net paeiti dorai negalėjau lotuliukas.gif doh.gif . O va, kitos sako, kad jau po kelių dienų "skraidė" biggrin.gif ir į darbelius sėkmingai sugrįžo. Na, nežinau... Biuletenis man iki rytojaus, bet eisu ryt pas savo šeimos gydytoją, kad siūliukus išimtų ir prašysiu dar bent savaičiukės "poilsio". Nesijaučiu dar pakankamai stipri, o, be to, mano darbas nėra sėdimas, tai tikrai verta patausoti savo sveikatėlę ir visiškai atsigauti. Mažiausiai norisi komplikacijų. Na, o Tau linkiu pakliūti tarp tų laimingųjų, kurios jėgas atgavo net labai greitai mirksiukas.gif 4u.gif .

QUOTE
mano nagai visi desimt lakuoti, gal nelieps nusivalyt ax.gif
Uzeisiu pasipasakoti kaip man sekesi 4u.gif


Sėkmės, mergyt 4u.gif ! Laikom už Tave kumštukus mirksiukas.gif ir laukiam sugrįžtant...
Dėl nagų... Mano buvo lakuoti visi 20 biggrin.gif lotuliukas.gif . Ant rankų gelis, o ir ilgis toks, sakyčiau rolleyes.gif nail.gif ..., kojų nagučiai nulakuoti buvo skaisčiai raudona spalva. Prisipažinsiu, kiek nerimavau, ar neprikibs ir nelieps "taisyti padėties" prieš operaciją. Tik nelabai realiai įsivaizdavau, kaip su rankų nagučiais susitvarkysiu, juk gelio pati nenusiimsiu. Niekas prie nieko neprikibo, visiems, kaip supratau, mažiausiai rūpėjo tie mano nagai irnesakyk.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afigena: 11 balandžio 2013 - 11:41