Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(Olelebebe @ 2013 04 06, 19:37)
Labukas mergytes :4u:  ko tai cia labai tylu, kaip visoms sekiojas :) Turiu klausimuka, man jau savaite po LAP. Antra diena po opeacijos susirgau kaip daktare sake mm, nes man ispjove ne vietoj istrigusi zirniuka. Prasirgau 4 dienas, kaip sakant is dusios. Ir taip netiketai sast ir nebera. Bet va rytojaus diena prasidejo tepimas. Beje, pasidalinkite patirtmi, po kiel laiko sau leidote :sex  :wub: ??

.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svpk: 04 birželio 2013 - 07:14
QUOTE(svpk @ 2013 06 04, 08:13)



Man taip pat buvo ne vietoj, iskart po operacijos prasidejo kraujavimas, kuris buvo iskaitomas kaip menesines, nors tiksliau, dar pries operacija jau prasidejo kraujavimas, ir tada veze operuoti. Sirgau irgi stipriai, tik nepamenu tiksliai kiek dienu, kiek pamenu, tai daugiau nei iprastai, gal kokias 4-5 dienas, ir po mazdaug pusantros dvieju savaiciu tepliojimas prasidejo, irgi truko apie pora trejeta dienu.
Del sex, tai kaip pacios savijauta, kaip pati jautiesi, jei niekur neskauda tai kazin ar kazkas atsitiktu blogo, jei paseksuotumet smile.gif, as po diagnostines lap tai jau galejau ir po 5 dienu po op, bet po negimdinio, tai ne tai kad fiziskai negalejau(nors fiziskai irgi minimum 1,5-2 savaites nebuciau galejusi, nes viska skaudejo), bet man labiau psichologiskai sunku buvo ir jokio noro nebuvo tam reikalui....

Tai va, sekmes 4u.gif
Atsakyti
Man kraujavimas prasidejo gal po kokiu 7 dienu po operacijos. Ir toks stiprus kad jofanai... Visai netiketia, kai buvau oro uoste sad.gif O visos hig.priemones lagamine kaip tycia... 3 dienas pyle kaip is kibiro, su visom mesom kaip sakant. Skaudejo pilvas labai. Net vaistai nepadedavo. Gal del to kad gimda buvo padidejus pries LP. Dabar karts nuo karto pateplioja vos matomai.
Turiu tokiu homeopatiniu vaistu ciklo reguliavimui, tai dabar juos geriu, o po to su savo gyd. ieskosim iseites, kaip isgyventi ta pusmeti, kuri reikia pralaukti pries planuojant vel sad.gif
Del *sex* daktare sake 2 savaites susilaikyti butinai, o po to pagal savijauta.
Atsakyti
Merginos, ar kuriai nors buvo skirta antibiotikų po LP?
Nuėjau pas ginę atsižymėt, nes buvo prašius pasirodyt po LP, o ji man bac - antib-ų išrašė. Sako, nebūna taip, kad be antib-ų viskas gerai po operacijos praeitų. Bet juk jau mėnuo praėjo! Negi man Santariškėse jų nebūtų išrašę, jei tikrai reikėtų? Pasimečiau.
Po pusantros savaitės eisiu pas savo šeimos gydytoją, tai iki tol jų neketinu pirkt.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 06 15, 14:51)
Merginos, ar kuriai nors buvo skirta antibiotikų po LP?
Nuėjau pas ginę atsižymėt, nes buvo prašius pasirodyt po LP, o ji man bac - antib-ų išrašė. Sako, nebūna taip, kad be antib-ų viskas gerai po operacijos praeitų. Bet juk jau mėnuo praėjo! Negi man Santariškėse jų nebūtų išrašę, jei tikrai reikėtų? Pasimečiau.
Po pusantros savaitės eisiu pas savo šeimos gydytoją, tai iki tol jų neketinu pirkt.


Suprasčiau jei išrašytų iš kart po LP, kol žaizdos nesugijusios ar dar kas, bet po mėnesio..... nu kam jie? Vaistinę paremti? g.gif

O man baigėsi katino dienos. Po LP gavau mėnesį nedarbingumą blush2.gif Vakar jau dirbau blush2.gif Sunki pirma diena , bet priprasim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2013 06 15, 15:32)
Suprasčiau jei išrašytų iš kart po LP, kol žaizdos nesugijusios ar dar kas, bet po mėnesio..... nu kam jie? Vaistinę paremti?  g.gif

Gerai, kad ne viena taip pat galvoju 4u.gif
QUOTE(Frėjukė @ 2013 06 15, 15:32)
Po LP gavau mėnesį nedarbingumą 

Ohoho bigsmile.gif Tikiu, kad gali būti be galo sunki 1-a d. d. po tokio ilgo poilsio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 06 15, 12:51)
Merginos, ar kuriai nors buvo skirta antibiotikų po LP?
Nuėjau pas ginę atsižymėt, nes buvo prašius pasirodyt po LP, o ji man bac - antib-ų išrašė. Sako, nebūna taip, kad be antib-ų viskas gerai po operacijos praeitų. Bet juk jau mėnuo praėjo! Negi man Santariškėse jų nebūtų išrašę, jei tikrai reikėtų? Pasimečiau.
Po pusantros savaitės eisiu pas savo šeimos gydytoją, tai iki tol jų neketinu pirkt.

Jokių vaistų man neišrašė. Tiesa, kol gulėjau ligoninėje, leido į pilvą vaistus, kad nesusidsarytų trombai (nzn gal mano kraujas labai tirštas buvo?), bet jokių antibų tikrai negavau. O tai kam jie po laiko? blink.gif Nu tikrai labai keista doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 06 15, 18:38)
O tai kam jie po laiko? blink.gif Nu tikrai labai keista doh.gif

Tai ir aš likau nesupratus. O ir argumentas, kad nebūna taip, kad be antib-ų viskas gerai po operacijos praeitų, manęs neįtikino jų reikalingumu. Pasitarsiu dar su šeimos gyd. ir tikriausiai keisiu ginę cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 06 16, 11:27)
Tai ir aš likau nesupratus. O ir argumentas, kad nebūna taip, kad be antib-ų viskas gerai po operacijos praeitų, manęs neįtikino jų reikalingumu. Pasitarsiu dar su šeimos gyd. ir tikriausiai keisiu ginę cool.gif


Keistas poziuris gydytojos g.gif . Man buvo dvi lap operacijos, nei po vienos jokiu antibiotiku negeriau...ir nesake gerti...
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2013 06 15, 15:32)
Suprasčiau jei išrašytų iš kart po LP, kol žaizdos nesugijusios ar dar kas, bet po mėnesio..... nu kam jie? Vaistinę paremti?  g.gif

O man baigėsi katino dienos. Po LP gavau mėnesį nedarbingumą  blush2.gif  Vakar jau dirbau  blush2.gif  Sunki pirma diena , bet priprasim  biggrin.gif

Del antibu as taippat manau, kad po tie laiko ju tikrai nereikia. Nerase man jokiu antibijotiku...
O del nedarbingumo tai net pavydziu paciai, as jau 3-ia diena po LP i darbeli pedinau (buciau ir anksciau gryzus i darba, bet mano dukterecia atejo i pasauli, juk turejau ja sutikti wub.gif ) smile.gif
Atsakyti
labas rytas,


as pas jus su klausimu, man dare lp+hystero 10cd. tada iskart po lp kokias 5dienas tepe (nors nuejus i wc kaip ir daugiau to kraujo pasirodydavo) tai dabar galvoju... mano ciklas apie 28,29 d. kaip ir turejo jau buti mmm... bet vis neateina, o jau kokia savaite pilva maudzia kaip pries mmm, nugara lauzo... bt zema rolleyes.gif ar ta polaparaskopini kraujavima uzskaityti kaip mmm? noriu suzinoti kaip kitoms atejo mmm, ar laiku?
Atsakyti
QUOTE(-odi- @ 2013 06 18, 05:44)
labas rytas,
as pas jus su klausimu, man dare lp+hystero 10cd. tada iskart po lp kokias 5dienas tepe (nors nuejus i wc kaip ir daugiau to kraujo pasirodydavo) tai dabar galvoju... mano ciklas apie 28,29 d. kaip ir turejo jau buti mmm... bet vis neateina, o jau kokia savaite pilva maudzia kaip pries mmm, nugara lauzo... bt zema  rolleyes.gif  ar ta polaparaskopini kraujavima uzskaityti kaip mmm? noriu suzinoti kaip kitoms atejo mmm, ar laiku?

Aš tai manyčiau, kad tas tepimas čia tik po histero ir lap. Tikrosios turėtų ateiti pagal grafiką. Bet 100% ir juk pačios nežinom ar tikslus būna tas grafikas mirksiukas.gif Todėl manau, kad tik laikas parodys. Tuo labiau, kad nežinom ką tau atliko histero ir lap metu g.gif
Atsakyti