Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(Holibush @ 2013 05 28, 18:09)
Sveikos, gal kuri zino pas ka dar Klaipedoj butu galima darytis laparoskopija. Tariausi su Salygiene, bet jai jau trecia karta skambinau, o ji vis "paskambink uz savaites". As ne lt, tai uz operacija ketinu moketi, bet noretusi, taip, kad grizai ir uz keliu dienu ja padarytu, arba pasiskambinai ir susitarei. Net nezinau ka man daryti, neprivazinesiu as i lt... Lauksiu patarimu. Aciu  4u.gif

Labas,
man irgi nepavyko susitarti su ja, niekaip nenorėjo daryti LP, kai galiausiai sutiko, pati persigalvojau, o paskui pakeičiau daktarą ir susitariau su V. Diržausku (jis dirba Jurininku ligonineje, skyriaus vedėju ir privačioje vaisingumo klinikoje, http://vaisingumas.lt/lt/kontaktai). Trečią ciklą po LP pastojau wub.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflowerr @ 2013 05 29, 13:47)
as savaite veliau  ax.gif 18 ax.gif

man ir abu darys, bet kaip supratau tai 4 dienas is viso laikys  doh.gif  jei gerai jausiuos prasysiuos anksciau  ax.gif



mane 1dieni 14.30 operavo 16.30 jau buvau palatoj, bet atsigavau tik 21h. kazkur, tik sunkiai dar nes einant i wc supykino unsure.gif bet va 2dieni jau visai gerai jauciausi, iseme drena ir apie 10.30 isleido namo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giengiux @ 2013 05 15, 07:52)
mane antradienį guldo. liepė atvažiuoti 11 val.  kas operuos net nežinau, siuntimą operuotis kai buvau klinikose davė ginekologė Aniulienė, o kas operuos net nežinau.


sveika, as irgi lankausi pas Aniuliene, ji man sake hormonus issitirti ir jie jie bus geri tada tarsimes del LP smile.gif hormonus ja usiandien gavau, tad 06 27 uzsirasiau pas Aniuliene ir reiks tartis kazkaip, tik gal kas patars merginos ,as tris kart savaitej dirbu valydama patalpas, kazkaip nesinori imt iseiginiu ir visiem 3 skyriams atskirai pasakoti kokios bedos man ir t.t. o po operacijos iasku bent savaite negalima judeti daug? na ten toks ir tvarkymasis- tas pats kaip namus tvarkyt, dulkes ,grindis ir t.t 4u.gif galvoju kaip cia rieks prisiderinti, nes tikrai visiems 3 atskiriems skyriams savo bedu pasakotis nenoriu,nes po to klausines tai kaip tai kaip ir visos koleges
Atsakyti
QUOTE(-odi- @ 2013 05 29, 14:19)
mane 1dieni 14.30 operavo 16.30 jau buvau palatoj, bet atsigavau tik 21h. kazkur, tik sunkiai dar nes einant i wc supykino  unsure.gif  bet va 2dieni jau visai gerai jauciausi, iseme drena ir apie 10.30 isleido namo  thumbup.gif

tikiuos kad ir mane greit paleis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflowerr @ 2013 05 29, 15:03)
tikiuos kad ir mane greit paleis  bigsmile.gif



neturesi temperaturos, gerai jausies ir nelaikys manau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciuke32 @ 2013 05 29, 13:49)
sveika, as irgi lankausi pas Aniuliene, ji man sake hormonus issitirti ir jie jie bus geri tada tarsimes del LP smile.gif hormonus ja usiandien gavau, tad 06 27 uzsirasiau pas Aniuliene ir reiks tartis kazkaip, tik gal kas patars merginos ,as tris kart savaitej dirbu valydama patalpas, kazkaip nesinori imt iseiginiu ir visiem 3 skyriams atskirai pasakoti kokios bedos man ir t.t. o po operacijos iasku bent savaite negalima judeti daug? na ten toks ir tvarkymasis- tas pats kaip namus tvarkyt, dulkes ,grindis ir t.t  4u.gif galvoju kaip cia rieks prisiderinti, nes tikrai visiems 3 atskiriems skyriams savo bedu pasakotis nenoriu,nes po to klausines tai kaip tai kaip ir visos koleges

Cia niekas niekaip neatspes, kaip jausies po LP. Gal ir bus jėgų valytis, o gal ir ne. Dažniausiai pirmą savaitę (tikiuosi neperdedu) jauciasi silpnumas, kaikurias vargina skausmai iki raktikauliu, kartais galva svaigsta. Kaikurios keletą dienų po LP jau nori sportuoti. Žodžiu patirčių įvairių, o kaip bus tau net ir pati negali žinoti. Aš pvz. pirmadienį atsiguliau į ligoninę, antradienį padarė LP (šalino cistą, daugiau jokių blogiečių nebuvo), o namo paleido tik šeštadienį berods (o gal penktadienį). Judėti ne tik kad galima po LP, bet ir reikia, tik va kaip bus su tavo savijauta? g.gif
O bėdų pasakoti nereikia jei nėra noro. Tiesiog "atmazkių" reikia prigalvoti - tipo dabar nenoriu apie tai ar pan. Nekankins gi tavęs tie 3 skyriai jei jų neinformuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
As po pirmosios savo LAP menesi nedarbingume buvau (fizini darba tada dirbau)... po sios sake, negalima sunkumu kilnot ir tiek. Ir siaip nepersistengt, o, kad judet reikia, tai faktas wink.gif
Atsakyti
sveikos, kada jau galima maudytis po laporoskopijos vandens telkinyje ?
Gal žinote, ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selione: 30 gegužės 2013 - 19:53
QUOTE(selione @ 2013 05 30, 18:51)
sveikos, kada jau galima maudytis po laporoskopijos vandens telkinyje ?
Gal žinote, ačiū.

Man LP atliko žiema - nebuvo aktualu. Manau porą dienų po siūlų ištraukimo gal ir galima būtų, jei žaizdelės gerai užsitraukusios mirksiukas.gif
Atsakyti
Man dar gerą savaitę po siūlų ištraukimo sakė tik po dušu praustis 4u.gif
Atsakyti
Miaffa, console.gif Netikėtai ir čia susitikom smile.gif Tik skirtumas tas, kad man ne taip morališkai skausminga kaip tau sad.gif Laikykis friends.gif

Kiek skaitau, tai kiekvienai, galima sakyt, vis kitaip. Kadangi pati buvau prisiskaičius ir prisiklausius visokių baubų doh.gif, tai gal ir pasikartosiu, bet norėčiau nuramint belaukiančias LP 4u.gif

QUOTE(Miaffa @ 2013 05 22, 17:22)
mano narkoze su vamzdziu gerkleje

Čia tokiu būdu narkozę darė, kad extrinis atvejis?
QUOTE(Miaffa @ 2013 05 23, 10:10)
Man prireike negazuoto mineralinio. Dienai apie 2l liepia isgerti. naktinukai, chalatas, slepetes, higijenos priemones (butinai iklotus paimt reik, tamponu negalima), puodukas.

O man nieks nieko neliepė gert, atvirkščiai - neleido smile.gif

Naktinių ir chalato nė nesivežiau, nes neketinau ilgiau nei 1 naktį ligoninėj praleist.

Turėjau pasiėmus pampersą (nes vėl gi - buvau prisiskaičius), bet jo man visai neprireikė. Iš ten nė kiek nekraujavo. Man nakčiai buvo paliktas drenas (toj pusėj, kurioj sėdėjo cista), tai toj vietoj marškiniai išsikraujavo. Bet visą naktį išbuvau be kelnaičių ir jų man neprireikė cool.gif

QUOTE(Miaffa @ 2013 05 23, 10:10)
GPL Vilniuje net naktinukus pirmai dienai duoda savus, tik po to leidzia i nuosavus persirengti

Santariškėse operacijos dieną man davė vienokius (ilgus), ryte (nors išbuvau tik iki 8 val.) gavau mini.
QUOTE(giengiux @ 2013 05 24, 13:41)
vakare mane klizmavo, <...> 6 ryto prabudau, kai atėjo sesutė ir išsivedė antrai klizmai

Santariškėse klizmų neduoda. Operacijos dieną (iš vakaro, t. y. būtų reikėję atvykt iki 10 val., neguliau, nes leido pasirinkt) anksti ryte (prieš 6 val.) nepavyko to reikalo atlikt, tai apie tai užsiminiau sesutėms. Jos tik nusišypsojo ir pasakė, kad klizma man tikrai nebus reikalinga.
QUOTE(giengiux @ 2013 05 24, 13:41)
tada kaip per miglą atsimenu, kad mane nuvežė į pooperacinę.

O man jokios miglos nebuvo. Kai dar operacinėj pažadino, tai iškart ir nubudau. Net sugebėjau (nors esu trumparegė) pastebėt, kad ne į tą palatą mane atvežė smile.gif

QUOTE(-odi- @ 2013 05 29, 15:19)
14.30 operavo 16.30 jau buvau palatoj, bet atsigavau tik 21h.

Mane labai panašiu laiku operavo - maždaug pusvalandžiu anksčiau. Truko irgi apie 2 val. Bet atsigavau (t. y. pyktis, kad pažadino biggrin.gif ir skausmas) maždaug po 2 val., t. y. apie 18 val., dingo. Po to išsiblaiviau ir tik apie 23 val. užmigau.
QUOTE(Miaffa @ 2013 05 22, 17:22)
Pripumpavo ju visa pilva. Tai kol guliu pucia pilva. Keliuos - viskas kyla ir pradeda durti kepenys plaucius ir pecius

QUOTE(giengiux @ 2013 05 24, 13:41)
mėginau keltis ir taip galva susvaigo, kad apsivėmiau, išbalau visa kaip popierius

QUOTE(-odi- @ 2013 05 29, 15:19)
einant i wc supykino

Man dabar labai įdomu, nuo ko tas pykinimas priklauso? g.gif Aš prieš LP vienintelio ko bijojau, tai narkozės (na, ir force majore - sepsio ar pan.). O jokio blogumo/pykinimo taip ir nepajutau. Ir dujų nejutau, ir šonkaulių neskaudėjo.
QUOTE(selione @ 2013 05 30, 20:51)
kada jau galima maudytis po laporoskopijos vandens telkinyje ?

Kur planuojat maudytis? Į ežerą bent aš nelysčiau gerą mėn. po, jei ne daugiau. Jei apie jūrą galvojat, tai klauskit operuosančios gydytojos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 05 31, 22:53)

Santariškėse
Mane labai panašiu laiku operavo - maždaug pusvalandžiu anksčiau. Truko irgi apie 2 val. Bet atsigavau (t. y. pyktis, kad pažadino biggrin.gif ir skausmas) maždaug po 2 val., t. y. apie 18 val., dingo. Po to išsiblaiviau ir tik apie 23 val. užmigau.
Man dabar labai įdomu, nuo ko tas pykinimas priklauso?  g.gif Aš prieš LP vienintelio ko bijojau, tai narkozės (na, ir force majore - sepsio ar pan.). O jokio blogumo/pykinimo taip ir nepajutau. Ir dujų nejutau, ir šonkaulių neskaudėjo.




pasirodo ten pat ir operavomes biggrin.gif mirksiukas.gif as irgi santariskese 4u.gif net nenutuokiu nuo ko priklauso narkozes poveikis, gal as gerai neismiegojau jos rolleyes.gif nes vis nubudinedavau (paziuret i budincia mama) unsure.gif 21h. keliausi i wc, beje iki jo nuejau unsure.gif bet su grizimu buvo prasciau verysad.gif
Atsakyti