Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Sveikos, gal kuri zino pas ka dar Klaipedoj butu galima darytis laparoskopija. Tariausi su Salygiene, bet jai jau trecia karta skambinau, o ji vis "paskambink uz savaites". As ne lt, tai uz operacija ketinu moketi, bet noretusi, taip, kad grizai ir uz keliu dienu ja padarytu, arba pasiskambinai ir susitarei. Net nezinau ka man daryti, neprivazinesiu as i lt... Lauksiu patarimu. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Holibush @ 2013 05 28, 17:09)
Sveikos, gal kuri zino pas ka dar Klaipedoj butu galima darytis laparoskopija. Tariausi su Salygiene, bet jai jau trecia karta skambinau, o ji vis "paskambink uz savaites". As ne lt, tai uz operacija ketinu moketi, bet noretusi, taip, kad grizai ir uz keliu dienu ja padarytu, arba pasiskambinai ir susitarei. Net nezinau ka man daryti, neprivazinesiu as i lt... Lauksiu patarimu. Aciu  4u.gif

Nelabai ką galėsiu patarti, bet gal ką nors pasiūlytų vaisingumo klinika? O gal ir į ligonines (ginekologijos skyrius) bandyti pasiskambinti ir pasiklausti? Nelabai įsivaizduoju kas dar galėtų... blush2.gif Gal mergaitės kokių protingesnių minčių mestelės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Holibush @ 2013 05 28, 18:09)
Sveikos, gal kuri zino pas ka dar Klaipedoj butu galima darytis laparoskopija. Tariausi su Salygiene, bet jai jau trecia karta skambinau, o ji vis "paskambink uz savaites". As ne lt, tai uz operacija ketinu moketi, bet noretusi, taip, kad grizai ir uz keliu dienu ja padarytu, arba pasiskambinai ir susitarei. Net nezinau ka man daryti, neprivazinesiu as i lt... Lauksiu patarimu. Aciu  4u.gif

as kadangi pas sios gyd. lankausi, tai mane operuos birzelio vidury 4u.gif
Atsakyti
Labukas,


na ka, jungiuos ir as i jusu kluba smile.gif 1dieni mane isoperavo, vakar jau buvau namuose. Viskas kaip ir gerai, pasalino cista. Nuo kito ciklo galime planuoti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(-odi- @ 2013 05 29, 13:03)
Labukas,
na ka, jungiuos ir as i jusu kluba smile.gif 1dieni mane isoperavo, vakar jau buvau namuose. Viskas kaip ir gerai, pasalino cista. Nuo kito ciklo galime planuoti  nestuke.gif


Sėkmiuko dideliausio wub.gif
Ir aš laukiu ciklo naujo wub.gif rolleyes.gif Labai labai laukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2013 05 29, 12:36)
Sėkmiuko dideliausio  wub.gif
Ir aš laukiu ciklo  naujo  wub.gif  rolleyes.gif  Labai labai laukiu  ax.gif



sekmes ir tau wub.gif mirksiukas.gif

man dar teks ilgokai palaukt, nes si cikla nieko jau neiseis (nors dar tik 12cd. bet negalime susibegt biggrin.gif teks pakentet rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-odi- @ 2013 05 29, 12:03)
Labukas,
na ka, jungiuos ir as i jusu kluba smile.gif 1dieni mane isoperavo, vakar jau buvau namuose. Viskas kaip ir gerai, pasalino cista. Nuo kito ciklo galime planuoti  nestuke.gif

tai daugiau pas jus viskas gerai? bigsmile.gif nes man taip pat cistas 2 pasalins, tikiuos daugiau nieko rimto ax.gif na nebent hormonai dar netvarkoj kazkiek, bet pasitvarkysim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflowerr @ 2013 05 29, 13:32)
tai daugiau pas jus viskas gerai?  bigsmile.gif  nes man taip pat cistas 2 pasalins, tikiuos daugiau nieko rimto  ax.gif  na nebent hormonai dar netvarkoj kazkiek, bet pasitvarkysim  ax.gif

Jungiuosi Tau į kompaniją, man LAP 06-10 mirksiukas.gif Pas mane viena cista ir tikiuosi kad daugiau nieko rimto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflowerr @ 2013 05 29, 13:32)
tai daugiau pas jus viskas gerai?  bigsmile.gif  nes man taip pat cistas 2 pasalins, tikiuos daugiau nieko rimto  ax.gif  na nebent hormonai dar netvarkoj kazkiek, bet pasitvarkysim  ax.gif



dar rado endometrioze 3stadija, ir PRL pas mane per aukstas, musu ji vaistais. Na labai labai tikiuosi, kad cia tik tokios bedeles, kurios jau pasalintos trukde mums unsure.gif
Papildyta:
Man dare LAP+Hystero svarbiausia, kad kiausintakiai pratekami, ten kaip gyd. issireiske, viskas labai gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamsiukė @ 2013 05 29, 13:35)
Jungiuosi Tau į kompaniją, man LAP 06-10  mirksiukas.gif  Pas mane viena cista ir tikiuosi kad daugiau nieko rimto  ax.gif


as savaite veliau ax.gif 18 ax.gif
QUOTE(-odi- @ 2013 05 29, 13:37)
dar rado endometrioze 3stadija, ir PRL pas mane per aukstas, musu ji vaistais. Na labai labai tikiuosi, kad cia tik tokios bedeles, kurios jau pasalintos trukde mums  unsure.gif
Papildyta:
Man dare LAP+Hystero  svarbiausia, kad kiausintakiai pratekami, ten kaip gyd. issireiske, viskas labai gerai biggrin.gif

man ir abu darys, bet kaip supratau tai 4 dienas is viso laikys doh.gif jei gerai jausiuos prasysiuos anksciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflowerr @ 2013 05 29, 13:47)
as savaite veliau  ax.gif 18 ax.gif

man ir abu darys, bet kaip supratau tai 4 dienas is viso laikys  doh.gif  jei gerai jausiuos prasysiuos anksciau  ax.gif

O kodėl taip ilgai planuoja laikyt, kiek skaičiau vos ne ant kitos dienos namo paleidžia jau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamsiukė @ 2013 05 29, 13:58)
O kodėl taip ilgai planuoja laikyt, kiek skaičiau vos ne ant kitos dienos namo paleidžia jau  g.gif

tai nezinau g.gif ir man idomu ax.gif sake kita diena budes pati, tai pasiziures ar viskas gerai, jei gerai tai dar kita diena namo smile.gif bet sakau prasysiuos vis tiek namo ax.gif
Atsakyti