Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Labas mergaites 4u.gif

norejau pasiklaust, ar LAP yra mokama? blush2.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflowerr @ 2013 05 22, 09:53)
Labas mergaites  4u.gif

norejau pasiklaust, ar LAP yra mokama?  blush2.gif  4u.gif  ax.gif


Su siuntimu NE mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2013 05 22, 08:56)
Su siuntimu NE  mirksiukas.gif

tai gerai ax.gif taip ir maniau, bet pasitikslint norejau ax.gif
Atsakyti
Galiu ir as dabar pasidalinti patirtimi. Pirmadieni suzinojau kad laukiuos (ilgai planuotai ir po gydymu) bet kadangi tepe jau kelias dienas nuejau ta pacia diena pas savo gine (aciu jai, auksine daktare nors ir poliklinikoje dirba) ir jatu po pietu zinojau, kad nestumas negimdynis. Taip kad per diena emocijos stipriai kito. Zliumbanti visa nuvariau iki Lazdynu univ.ligonines. Apziurejo dar karta. Diagnoze pasitvirtino, bet dar pamate laisvo skyscio pilvo ertmeje, del to buvo nuspresta LP daryt ta pacia diena. Greitai suleido lasaline 500ml. Valgius ta dien buvau tik apie 13val. Del to jokiu valymo skrandziui neprireike. Pasirasiau papierkas, pridavaiu krauja is venos grupei ir hemoglobinui, na ir bendra leukocitu ir t.t. kiekiui. Dar dare kardiograma. ir ultragarsu nuotraukas. Maciau savo zirniuko plakancia sirdute sad.gif Kadangi tirymai buvo geri po valandos ir isveze operuot. Vyras vos spejo viska man atvezti is namu. Operacija truko apie 1val. Padare bendra narkoze. beje pirma mano narkoze su vamzdziu gerkleje, kai nieko ten nepazeide ir nieko neskaudejo gerkleje po to smile.gif Po operacijos apie 2val. prabuvau "budineujimo" palatoje. Visalaik kartu prabuvo sesele. Po to grazino i palata, dar buvo daktare uzejus bet nepamenu ka snekejome nes vis protarpiais nuluzdavau. Apie 23val. Sesele su slauge padejo aatsikelti. Del dreno ziauriai skaudejo, o dar tos dujos... Pripumpavo ju visa pilva. Tai kol guliu pucia pilva. Keliuos - viskas kyla ir pradeda durti kepenys plaucius ir pecius biggrin.gif Sake taip bus apie savaite. Vienu zodziu nukeliavom sekmingai tryse iki tuliko biggrin.gif Aciu palaikymo komandai, merginos superines, vis drasino ir ramino biggrin.gif Kartu nesemes ir mano dreniuka su krauju. Po to suleido nuskausminamuju ir miegui kazko. Bet miegojau prastai, nes skaudejo vis vien ir vartytis buvo sunkoka. Kitaryt suzinojau, kad nestumas buvo apie 2men. Kad pilve buvo 400ml kraujo, kadangi puslyte jau pratruko. Pasalino desini kiausintaki su kiausyde. Kairiji patikrino, sake geras, problemu ateiti su juo neturetu buti (kad tik tie zodziai Dievui i ausis) Lasaline po LP dar gavau visa litra. Del to nuolat norejosi sisiot, o atsikelti man paciai be pagalbos prireike beveik pusvalandzio... Bet apie 12val. vakar jau iseme drena, ir pasidare zymiai lengviau (beje ta dien atkeliavo mergaite su identiska beda tai operavo kita daktare, jai kateteri idejo tad nereikejo keltis sisiot paciai) Vakar jau maitino 3 kart. ligonijeje. Apetitu nesiskundziau. Jei pries tai 2dav. pykino ziauriai ir nieko neejo est, tai cia kaip naujai gimus buvau. Aisku psichologine prasme daug visko jauciau. Daug apgalvojau. Bet yra kaip yra. Nieko nebepakeisiu. Siandien ryte israse namo. Siules nuims penktadieni. Taip kad biuletenis nuo 20 iki 24d. man yra. O sekmadieni skrendu i Turkija. Kelione buvo suplanuota ir apmoketa pries 5men. taip kad atsaukti buvo per velu. Is pradziu norejom nebevaziuot, bet daktares ir seseles visos kaip viena drasino ir sake kad jokia cia beda su ta LP. Viduj viska pridegina, taip kad galiu ant galvos stotis - nieko ten neplys, o is isores siuliukai mazi. Randu nebus. Tai ir nieko neatsivers. Nusprendem vis gi surizikuot ir vaziuoti. Labai norisi uzzsimirsti bent truputi. Po 6men. galesim bandit is naujo sauktis gandru.
Vokeliu niekam nedavem, tik sokolado ir saldainiu slaugems ir seselems. Personalas GPL nerealus, visi tokie nuosirdus ir geri... Nieks net jokio "namioko" del padekos nedave. Viska kas rupejo issamiai isaiskino. Po 10d. bus tyrimu atsakymas (juos daro visiems nors ir aisku ka manieji parodys). Reiks nueiti ten pat su israsu, kad uzpildytu ir nestis savo ginei, tolimesniems planams nustatyti.
Tai kol viskas sviezia galit klausti, kam kas idomu.
Atsakyti
Miaffa, labai skaudu kad taip užsibaigė verysad.gif 4u.gif
O kaip nepajutot kad laukiatės? Net 2 mėnesius? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frėjukė: 22 gegužės 2013 - 18:24
QUOTE(Frėjukė @ 2013 05 22, 19:23)
Miaffa, labai skaudu kad taip užsibaigė  verysad.gif  4u.gif 
O kaip nepajutot kad laukiatės? Net 2 mėnesius?  4u.gif

Geriau KT kad sureguliuoti hormonus. Ir pirma cikla po ju nutraukimo bandem gaudyt laime. Bet 30 cd atejo mmm. Buvo labai gausios ir ilgesnes negu pries KT. O ir 28CD dariausi testuka buvo neigiamas. Kita menesi jau vietoj nelauktu mm prasidejo mano minetas tepliojimas. Tiesa sakant jauciau pilvo putima, pykinima ir kitus simptomus budingus ankstyvajam nestumui(silpnumas, viduriu uzketejimas), bet mano skrandis labai blogai dirba, del to visa tai ant jo ir nurasiau. Pagal viska gaunasi kad pirma cikla po KT subrendo dvi kiausialastes, viena apvaisinta prisitvirtino kiausintakyje, o kita kaip ir dera praejo visa cikla ir baigesi tom praeitom mano mm. Del to nieko ir neitariau sad.gif Gal jei pastebeciau anksciau iseitu isgelbeti desini raga, bet jau dabar sausktai po pietu...
Atsakyti
Labai labai gaila kad taip nutiko..... bet viskas bus gerai ir ne kitaip, dar vienas kiaušintakis dirba ir tikrai bus rezultatas wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, gal galit parasyt ko gali ligoninej prireikt blush2.gif nesu niekad buvus, nieko nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflowerr @ 2013 05 23, 07:56)
Mergaites, gal galit parasyt ko gali ligoninej prireikt blush2.gif  nesu niekad buvus, nieko nezinau  blush2.gif




cia sarasas:

http://www.supermama...howtopic=914988
Atsakyti
QUOTE(burbuliacija @ 2013 05 23, 08:04)

aciu, ziopla nepasiziurejau blush2.gif
Atsakyti
Man prireike negazuoto mineralinio. Dienai apie 2l liepia isgerti. naktinukai, chalatas, slepetes, higijenos priemones (butinai iklotus paimt reik, tamponu negalima), puodukas. Maisto geriau neimti nes negalima nieko kas pusti vidurius gali smile.gif
Aisku daar priklauso nuo ligonines. GPL Vilniuje net naktinukus pirmai dienai duoda savus, tik po to leidzia i nuosavus persirengti
Atsakyti
na va aš jau po visko. dabar jau esu oficiali TRIJŲ SKYLUČIŲ KLUBO NARĖ smile.gif galbūt, kad buvau prisiskaičiusi ir save nuteikusi, kad tai nieko baisaus, visai nieko nebijodama nuvykau į ligoninę. tenai mane paguldė, atėjo daktarė ir rezidentė, rezidentė mane nusivedė į kabinetą išklausinėjo visko, kas ir kaip, tada atėjo daktarė, ji papasakojo apie operAciją, pasakė apie galimas komplikacijas ir t.t. perpiet paskutinį kartą gavau pavalgyt ir tada prasidėjo ilgas ir varginantis laukimas, vakare mane klizmavo, tada jau laukė ilga naktis (bent jau taip maniau), tačiau kai užmigau pusę 11 tai tik 6 ryto prabudau, kai atėjo sesutė ir išsivedė antrai klizmai (net nžn kodėl mane jas dvi statė). grįžau po visko, tada vėl pasnaudžiau, kol galiausiai aštuntą ryto atėjo sesutė nešina "gražiuoju" apdaru, kurį turėjau apsirengti prieš operacija. na ką, aš "pasipuošiau", sėdžiu, laukiu, atėjo anesteziologas, labai fainas vyrukas, pasijuokėm dar kartu, nes man kaip tyčia prieš ligoninę kojas labai sugėlė uodai, tai jis pasijuokė, kad , matyt, labai jau skani aš jiems, taip gerai nusiteikusi sulaukiau daktarės ir sesutės, kurios mane nusivedė į operacinę. tenai atsiguliau ant stalo, mane "pririšo", sulaukėm anesteziologo ir tada jau "saldusis miegas", tik pajutau, kai mane žadino, kad nuo stalo perlipčiau ant lovos. tada kaip per miglą atsimenu, kad mane nuvežė į pooperacinę. kai pilnai atmerkiau akis, laikrodis rodė po dešimt minučių. vis snūduriuodama į palatą buvau nuvežta valandą. keista, bet miego visai nesinorėjo, dar pasišnekučiavau su palatos kaimyne, tada vėl pasnaudžiau kol galiausiai užsimaniau į tualetą. mėginau keltis ir taip galva susvaigo, kad apsivėmiau, išbalau visa kaip popierius, tada palatos kaimynė pakvietė seselę, kuri mane paguldė atgal į lovą atnešė 1 l lašelinę kartu su vaistais nuo blogumo, ją sulašino, bet taip ir nebedrįsau keltis iš lovos tądien. dieną dirbusi seselė keletą kartų klausė ar nenoriu į tualetą, bet kažkaip nesinorėjo, o vakarinė pasitaikė ne kokia, jai net nešovė į galvą paklaust gal man reikia į tualetą, taip aš nuo ryto 8 iki kitos dienos 5 ryto nebuvau buvusi tualete, kol galiausiai šiaip ne taip atsikėliau, pastovėjau keletą minučių, pažiūrėjau, kad man galva nesvaigsta, pati viena nuėjau į tualetą. grįžau, tada ryte jau jaučiausi geriau, atsikėliau, nusiprausiau, sulaukiau pusryčių,, tada buvo vizitacija, per kurią daktarė mano palatos kaimynei pasakė, kad ji jau galinti keliauti namo, o man pasakė, kad gal; gerai būtų, kad aš dar parai likčiau ligoninėje, tačiau paprašiau, kad mane išleistų namo jau šiandien, ji be ilgų spyriojimusi sutiko, nes nei dieną po operacijos, nei kitos dienos ryte neturėjau temperatūros, apsiėjau be nuskausminamųjų. tada aš visa laiminga paskambinau vyrui, jis po valandos jau buvo pas mane ir jau šiąnakt kaip "užmušta" miegojau savo lovoj.
per operaciją man rado visiškai užakusį dešinįjį kiaušintakį, sąaugų, kurios buvo "pakeitusios" tiek dešiniojo kiaušintakio, tiek dešiniosios kiaušidės teisingą padėtį, kurią gydytoją operacijos metu atstatė į normalią padėtį. kairioji pusė sveika. verdiktas, pirmi du trys mėnesiai didžiausia tikimybė pastoti, vėliau jei kas mėginti iki pusės metų, jei nieko nesigaus tik pagalbinės priemonės, bet aš kažkaip esu nusiteikusi, kad viskas bus gerai ir mums pavyks be pagalvos, šventai tuo tikiu. dar gydytoja palinkėjo, kad sekantį kartą, kai pas ją atvažiuosiu tai atvažiuočiau tik dėl nėštumo, todėl su labai gerom nuotaikom palikau ligoninę.
dabar belieka atsigauti ir rimtai kibti į darbus biggrin.gif
tai tokia mano istorija, viliuosi, kad bus su laimingu tęsiniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giengiux: 24 gegužės 2013 - 12:45