Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Galbūt kažkam bus naudinga, anksčiau rašydama pamiršau tą paminėt.
QUOTE(Comma @ 2013 05 11, 14:54)
Manyčiau, kad kiekvienos mūsų organizmas į įsikišimus reaguoja savaip, individualiai. Man mmm atėjo kaip nieko ir nebūtų buvę, kitos irgi rašė, kad nesutriko.

drinks_cheers.gif
Operavusi gin-ė pasakė, kad nesibaiminčiau, viskas gerai, mmm galėjo ir anksčiau prasidėt po kiaušidžių pamaigymo (cituoju gyd. žodžius).
Kadangi tik vakar baigės, tai dabar tikrai nemanau, kad ten buvo valymąsis smile.gif Kuo be galo džiaugiuos, kad nereikėjo nė vienos IBU... tabletės. Kad taip ir toliau bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(giengiux @ 2013 05 17, 15:35)
bus, kaip bus

Viskas bus super mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 05 17, 15:29)
Operavusi gin-ė pasakė, kad nesibaiminčiau, viskas gerai, mmm galėjo ir anksčiau prasidėt po kiaušidžių pamaigymo (cituoju gyd. žodžius).
Kadangi tik vakar baigės, tai dabar tikrai nemanau, kad ten buvo valymąsis smile.gif Kuo be galo džiaugiuos, kad nereikėjo nė vienos IBU... tabletės. Kad taip ir toliau  bigsmile.gif

Man kaip ir iki LP būtinas buvo ibuproferas (ar vaistas, kurio sudėtyje jis figuruoja), taip ir po LP - niekas nepasikeitė schmoll.gif Pirmą parą būna toks skausmas, kad alpstu.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 05 17, 17:55)
Man kaip ir iki LP būtinas buvo ibuproferas (ar vaistas, kurio sudėtyje jis figuruoja), taip ir po LP - niekas nepasikeitė schmoll.gif Pirmą parą būna toks skausmas, kad alpstu.... blush2.gif

Kaip pati sakėt - viskas labai individualu.

Dar bijau džiūgaut, bet bent jau šiomis mmm galiu pasidžiaugt - nepaėmiau nė vienos tabletės thumbup.gif Anksčiau pirmas 2 mmm dienas negalėjau išbūt be IBU. O kaip bus toliau, žiūrėsim.
Atsakyti
QUOTE(giengiux @ 2013 05 17, 15:35)
sveikos mielosios. na va , aš jau su visais tyrimais, siuntimais ir t.t. iš savo šeimos daktarės, jos verdiktas: OPERUOTI GALIMA  thumbup.gif  tad belieka gerai praleisti šį savaitgalį, sulaukti antradiennio ir tada jau vykstu į Kauno klinikas, kur manęs lauks LP. bus, kaip bus, tikiuosi, kad nebus labai blogų žinių. save mėginu nuteiks optimistiškai, to paties linkiu ir visoms, kurių laukia tas pats, kas manęs smile.gif

Valio thumbup.gif As lygiai taippat, su tokiu pat verdiktu. Laukiu nesulaukiu smile.gif O as ne tai kad meginu nuteikt save optimistiskai, bet jau nusiteikusi taip. Bus gerai, turi but gerai. Mes visos to vertos wub.gif
Atsakyti
Coma kaip tu besilaikai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute102: 18 gegužės 2013 - 18:04
QUOTE(meskute102 @ 2013 05 18, 17:03)
Coma kaip tu besilaikai?  4u.gif

Sveika 4u.gif
Laikausi, be pokyčių verysad.gif
HB atstatinėju, nes vėl kažkur "po grindim" nukritęs, bet nosies nenukabinu, dantimis laikausi už geros nuotaikos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Comma @ 2013 05 19, 16:21)
Sveika  4u.gif
Laikausi, be pokyčių  verysad.gif
HB atstatinėju, nes vėl kažkur "po grindim" nukritęs, bet nosies nenukabinu, dantimis laikausi už geros nuotaikos lotuliukas.gif

labai geras sprendimas thumbup.gif
Atsakyti
ryt guluosi į ligoninę, poryt didžioji diena. paskui bus, kaip bus, save nuteikinėju, kad viskas bus gerai ir po visko tik pasijuoksiu, kad stresavau ir bijojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giengiux @ 2013 05 20, 18:32)
ryt guluosi į ligoninę, poryt didžioji diena. paskui bus, kaip bus, save nuteikinėju, kad viskas bus gerai ir po visko tik pasijuoksiu, kad stresavau ir bijojau smile.gif

Tikrai taip ir bus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes visos 4u.gif
As jau po LP. Vakar 10.30 val operavo, 12.30val prabudau, 13val jau buvau palatoje, uz 20min jau vaiksciojau. Siuo metu jau namuose bigsmile.gif Jauciuosi neblogai, gal siek tiek silpnoka ir spranda skauda + pilvas burbuliuoja kaip paseles lotuliukas.gif Verdiktas: kiasintakis nebuvo labai prastos bukles (visi man teige, jog ji greiciausiai teks salint ir daryt IVF), bet pilve saaugu buvo, kurias pasalino, dar zarna buvo priaugus prie kiausidziu ir susidare cista, zodziu viska sutvarke, kiausintakis pratekamas, belieka tik pilnumoj pagyt ir kviestis gandrus. P.S. Rekomendavo speti per metus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(19891010 @ 2013 05 21, 08:18)
Sveikutes visos 4u.gif
As jau po LP. Vakar 10.30 val operavo, 12.30val prabudau, 13val jau buvau palatoje, uz 20min jau vaiksciojau. Siuo metu jau namuose bigsmile.gif  Jauciuosi neblogai, gal siek tiek silpnoka ir spranda skauda + pilvas burbuliuoja kaip paseles lotuliukas.gif  Verdiktas: kiasintakis nebuvo labai prastos bukles (visi man teige, jog ji greiciausiai teks salint ir daryt IVF), bet pilve saaugu buvo, kurias pasalino, dar zarna buvo priaugus prie kiausidziu ir susidare cista, zodziu viska sutvarke, kiausintakis pratekamas, belieka tik pilnumoj pagyt ir kviestis gandrus. P.S. Rekomendavo speti per metus smile.gif

Sveikinu 4u.gif
Smagu kai jau viską žinai ir nebereikia galvoti apie galimas baisybes trukdančias nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(giengiux @ 2013 05 20, 20:32)
ryt guluosi į ligoninę, poryt didžioji diena. paskui bus, kaip bus, save nuteikinėju, kad viskas bus gerai ir po visko tik pasijuoksiu, kad stresavau ir bijojau smile.gif


Sėkmiuko 4u.gif

QUOTE(19891010 @ 2013 05 21, 10:18)
Sveikutes visos 4u.gif
As jau po LP.

Šaunumėlis thumbup.gif

Aš tik ką siūlus važiavau išsitraukt . Viskas čiki piki, bet galva svaigsta labai labai doh.gif Spaudimas nukritęs unsure.gif
Atsakyti