Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(simba0220 @ 2013 05 16, 21:02)
merginos SOS labai  reikia pagalbos ar  teko  kam  darytis  laparoskopija privaciai  kiek  kainuoja  ir  kur  daretes?

Mačiau vaisingumo klinikų kainoraštyje, bet kiek kainuoja neatsimenu. Pagooglinkit, rasit 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės aš su klausimu 4u.gif
Gal yra vilniečių, gavau siuntimą LAP bet nežinau kur ją darytis, gal Vilniuje kuri darėtės, jei taip-kur 4u.gif
Mąstau apie Kauną, bet gal nėr taip blogai ir Vilniuj blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamsiukė @ 2013 05 17, 07:43)
Mergaitės aš su klausimu  4u.gif
Gal yra vilniečių, gavau siuntimą LAP bet nežinau kur ją darytis, gal Vilniuje kuri darėtės, jei taip-kur  4u.gif 
Mąstau apie Kauną, bet gal nėr taip blogai ir Vilniuj  blush2.gif  4u.gif

Sveiki 4u.gif
Aš dariausi Vilniuje, Antakalnio klinikose, likau patenkinta, viskas čiki ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Geida @ 2013 05 17, 08:29)
Sveiki 4u.gif
Aš dariausi Vilniuje, Antakalnio klinikose, likau patenkinta, viskas čiki ax.gif

O eilėje ilgai reikėjo laukti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamsiukė @ 2013 05 17, 08:43)
bet gal nėr taip blogai ir Vilniuj

Žinoma, kad nėra mirksiukas.gif Prieš savaitę man darė Santariškėse - trumpas atsiliepimas čia 4u.gif
QUOTE(Dreamsiukė @ 2013 05 17, 09:36)
O eilėje ilgai reikėjo laukti

Aš laukiau ~2 mėn.
Atsakyti
QUOTE(Dreamsiukė @ 2013 05 17, 08:36)
O eilėje ilgai reikėjo laukti  4u.gif


aš laukiau 2 savaites (ir laukimu to nepavadinčiau labiau taikiausi prie savo ciklo dienų biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 05 17, 08:38)
Žinoma, kad nėra mirksiukas.gif Prieš savaitę man darė Santariškėse - trumpas atsiliepimas čia 4u.gif

Aš laukiau ~2 mėn.



QUOTE(Geida @ 2013 05 17, 09:00)
aš laukiau 2 savaites (ir laukimu to nepavadinčiau labiau taikiausi prie savo ciklo dienų biggrin.gif )

Ačiū Jums 4u.gif O su siuntimu pačios ėjote tartis su gydytoju, ar kaip čia reik elgtis doh.gif Gal ir kvailas klausimas, bet nelabai suprantu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dreamsiukė: 17 gegužės 2013 - 09:22
QUOTE(Dreamsiukė @ 2013 05 17, 10:12)
Ačiū Jums  4u.gif O su siuntimu pačios ėjote tartis su gydytoju, ar kaip čia reik elgtis  doh.gif  Gal ir kvailas klausimas, bet nelabai suprantu  blush2.gif


Asmeniškai mane Šiauliuose mano ginė užrašė, ir man tik pasakė kada ateiti su siuntimu į priimamajį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamsiukė @ 2013 05 17, 10:12)
O su siuntimu pačios ėjote tartis su gydytoju, ar kaip čia reik elgtis

Yra merginų, kurios jau iš anksto žino/nori patekti pas tam tikrą operuosiantį gydytoją. Tada su juo asmeniškai ir tariasi.

Aš gi, gavusi siuntimą iš gin-ės, dar nuėjau pasitart su šeimos gydytoja (neseniai pas ją prisirašiau, bet esu ja labai patenkinta). Tiksliau, ėjau pas ją dėl kitko, bet, kai užsiminiau, kad esu siunčiama laparoskopijai ir nežinau, kurią ligoninę rinktis, tai ji ėmė ir užregistravo mane dar į Santariškių konsultacinę polikliniką (kad patvirtintų arba paneigtų LP būtinybę). Nuėjau, apžiūrėjo ir tada maždaug po 2 mėn. paskyrė LP datą. O kas operuos, nei man sakė, nei aš klausiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frėjukė @ 2013 05 17, 09:51)
Asmeniškai mane Šiauliuose mano ginė užrašė, ir man tik pasakė kada ateiti su siuntimu į priimamajį  4u.gif


4u.gif
QUOTE(Borzika @ 2013 05 17, 10:01)
Yra merginų, kurios jau iš anksto žino/nori patekti pas tam tikrą operuosiantį gydytoją. Tada su juo asmeniškai ir tariasi.

Aš gi, gavusi siuntimą iš gin-ės, dar nuėjau pasitart su šeimos gydytoja (neseniai pas ją prisirašiau, bet esu ja labai patenkinta). Tiksliau, ėjau pas ją dėl kitko, bet, kai užsiminiau, kad esu siunčiama laparoskopijai ir nežinau, kurią ligoninę rinktis, tai ji ėmė ir užregistravo mane dar į Santariškių konsultacinę polikliniką (kad patvirtintų arba paneigtų LP būtinybę). Nuėjau, apžiūrėjo ir tada maždaug po 2 mėn. paskyrė LP datą. O kas operuos, nei man sakė, nei aš klausiau smile.gif

4u.gif supratau, tik man 2 mėnesiai biškį per daug, reikia birželio viduriui ax.gif na bandysiu ieškotis, ačiū už pasidalinta patirtim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamsiukė @ 2013 05 17, 12:31)
tik man 2 mėnesiai biškį per daug

Matot, man jokios skubos nebuvo, tai aš ir neskubinau smile.gif Jei būčiau paprašius anksčiau, manau, nebūtų reikėję tiek laukt.
Atsakyti
sveikos mielosios. na va , aš jau su visais tyrimais, siuntimais ir t.t. iš savo šeimos daktarės, jos verdiktas: OPERUOTI GALIMA thumbup.gif tad belieka gerai praleisti šį savaitgalį, sulaukti antradiennio ir tada jau vykstu į Kauno klinikas, kur manęs lauks LP. bus, kaip bus, tikiuosi, kad nebus labai blogų žinių. save mėginu nuteiks optimistiškai, to paties linkiu ir visoms, kurių laukia tas pats, kas manęs smile.gif
Atsakyti