Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 25

QUOTE(AlKi @ 2013 04 22, 20:35)
Sveikos, merginos,

norim atnaujinti merginai kambarį. Įėjau į Ikea.com uslapį, bet sunkiai randu baldų  jaunuolio kambariui...

Kaip patogiausia būtų gražiai susikomplektuoti daugmaž tokius baldeliu:
lova, spinta, komoda, rašomas stalas, pora lentynų

Cia yra variantu:

youth room

lenku

baldai lenku

Ir dar galima kataloga perversti online, ten ideju atskiru butu. O vaikisku kambariu atskirai pavyzdziai
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 04 22, 19:29)


1. Jei atvaziuoja zmones i Lt, jie cia pavalgo, uzsipila benzo ir t.t. Taigi yra papildomu pinigu ir be pirkimosi Ikea
2.Jei gali, tai ir nedrbi, nenoreti gali, bet valgyt is kako reikia, taigi sitas mastymas cia netnka.
3. Senu seniausia istorija, jie uzregistravo imone kaip neigaliuju, tiksliai formuluotes nepamenu, ir susigrazino PVM milijonais, cia gi jau desimtmecio senumo istorija.
4. Tks mentalitetas yra tiesiog vadinamas konsiumerizmu, jis pas mus gerokai jau isigalejes, ypac periferijose, kur kitos atrakcijos gal ir labai ner, kaip eiti i diskoteka ar nuvaziuoti asitursinti prekybcentryje, nebutinai net Akropolyje. Tai nebutinai ir Ikea turi but. Kitas klausimas ar tu nuvaziuoji, pasivaikstai po ekspozicija ir zinai, ka ir kam pirksi, t.y. Kaip veikia daiktas, ar tiesiog perki, kad yra nuolaida nereikalingam daiktui. O delto, ka cia rasome ir dziaugiames gave, tai neskaikit ir tokia nuomone nesusidarys 5.mirksiukas.gif dalies daiktu pvz. Blum furnituros, stumdomu daiktu ir kokybiskos ir normalios kainos, Lt negausi, ir ne Lt gaimnta tik uzsideta 100 proc. Antkainis ir kur cia kas laimi? Ir dziaugiuosi, nes turiu tikrai brangu, gera daikta, uz gra kaina ir deja niekam pademonstruoti negaliu, nes jie stalciuose biggrin.gif o buije labai patogu. Vienetines virtuves Lt tikrai galima pasigaminti ir uz furnitura oi kai gerai suploti, ir cia nebus dizainerio ar lietuvio nuopelnas..tuscia jo
6. Beje, manau, kad Maximos didesne produkcijos dalis yra kinietiska mirksiukas.gif
7. Triu pasakyti, kad pvz. Su mazais vaikais as tikrai neisiekau ir nenoriu vienetiniais baldais, kad ir labai graziais apstatyti buto, nes mano nuomone, menas turi but saugomas ir juo gerimasi, nu ar normaliai naudojamasi, kai tuo tarpu man siuo metu aktualus fukncionalus ir patogus baldai, kokius ir turime, net tada kai mano mazoji ispiese Pax spinta vaskinem kreidutem doh.gif ir ne taip gaila ir gerai nusivale bigsmile.gif
Tiesiog jusu komentarai yra vardan to, kad butu toliau tesiama si tuscia diskusija. Tema aiski, aptariam, ka verta pirkti, neverta, naudinga, kur panaudojom ir t.t. O jusu komentarai, kad cia pigu, prasta, tai tikrai paisulymas vienas, nepirkti ir neskaityti musu diskusijos, kad jusu nervai butu ramus  4u.gif

1. Kalba eina, kad pinigai už prekes palieka lietuvą ir tai neadekvatu pinigų kiekiu nusipirktam sumuštiniui. Užsipila benzino-juokaujate, jis baltarusijoje ir latvijoje pigesnis doh.gif , greičiau baltarusis įsidės papildomą kanistrą, kad čia parduotų ir lyčną cigarečių bloką. Kad aplankys ne tik IKEA-čia kita kalba.
2. kodėl gi netinka? jeigu taikstosi su tokia padėtimi- pačių darbuotojų problema.
3. Ai, čia su "spinduliuku" ta istorija lotuliukas.gif jau buvau pamiršęs. Na nesusigrąžino jie to PVM
4. Na vienu žodžiu "Shopping" liga serga
5. kiekvienas skirtingai suprantame kokybę
6. lotuliukas.gif kiek man žinoma maximos pagrindinis prekių asortimentas sudarytas iš maisto produktų pagamintų lietuvoje, bet ne iš baldų pagamintų kinijoje
7. Ir kiek komplektų jums tų baldų iš IKEA vaikų kambariui reikia?
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 04 22, 20:52)
Del ikurejo sykstumo, diskriminacijos, tai tikrai nemalonios naujienos, reiskia daugumos dideliu koncernu vadovai yra tokie verysad.gif nagai lenkti i save


Aisku, nemalonu, bet kai pagalvoji, gi mes nezinom, kaip vyksta tose paciose lietuviu imonese. Ir kaip tolerantiskai jos vertintu kitataucius ar kt. Man tai kazkaip labiau nemalonu, kai parduotuveje turi pirkti daikta is pervargusios kasininkes ir tai labai jauciasi, o cia to savininko dauguma darbuotoju net nera mate gyvai, tai viskas priklauso nuo vidinio kolektyvo parduotuveje
Papildyta:
QUOTE(SIMPL @ 2013 04 22, 21:17)
6.  lotuliukas.gif kiek man žinoma maximos pagrindinis prekių asortimentas sudarytas iš maisto produktų pagamintų lietuvoje, bet ne iš baldų pagamintų kinijoje
7. Ir kiek komplektų jums tų baldų iš IKEA vaikų kambariui reikia?


Kad maximoje kiek pasiziuri, tiek is lenkijos ar kitu saliu, isskyrus pieno produktus. O kiausiniu 0 numerio ir tu nera. Bet tai jau ne i tema. Sakyciau, neklausinekit, kiek kam ko reikia, ne jusu reikalas, geriau pavartykit kataloga, pasigrozekit, antraip sioje temoje nelabai jus ir turit ka veikti
Atsakyti
Jei ne IKEA labai daug lietuvaiciu jau seniai butu emigrave arba gyvene is pasalpu. O dabar dirba, nuo ju mokami mokesciai musu valstybei, reikia tik dekoti. Nematau cia tos diskusijos prasmes ir esmes. Kazkam pilnatis ir issiliet norisi, nes tikriausiai temoje "Kaip atsispirti pagundai darbe IV" visos protingos mintys baigesi.
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 04 22, 20:24)
1.Kad maximoje kiek pasiziuri, tiek is lenkijos ar kitu saliu, isskyrus pieno produktus. O kiausiniu 0 numerio ir tu nera. Bet tai jau ne i tema.
2. Sakyciau, neklausinekit, kiek kam ko reikia, ne jusu reikalas, geriau pavartykit kataloga, pasigrozekit, antraip sioje temoje nelabai jus ir turit ka veikti

1. Mėsos žaliavos kilmė nežinoma-etiketė lietuiška, duona lietuviška, alus lietuviškas lotuliukas.gif
2. tekę lankytis IKEA, tik ne lenkijoje ir palyginti su kitais centrais-eilinės prekės, žiūrint mirksiukas.gif kokioj šaly randasi. Ai, bendrai esam sustoję kažkada pavalgyti Waršuvoj, jei neklystu viena Warsuvoj randasi prieš posūkį ant Bialystoko, kita ant išvažiavimo į Wroclavą. Nedomina manęs šiuo metu šios prekės

QUOTE(Forgete @ 2013 04 22, 20:33)
1. Jei ne IKEA labai daug lietuvaiciu jau seniai butu emigrave arba gyvene is pasalpu. O dabar dirba, nuo ju mokami mokesciai musu valstybei, reikia tik dekoti. Nematau cia tos diskusijos prasmes ir esmes.
2. Kazkam pilnatis ir issiliet norisi, nes tikriausiai temoje "Kaip atsispirti pagundai darbe IV" visos protingos mintys baigesi.

1. Mes kalbėjome apie IKEA atėjimą į lietuvą, gal jūs paskaičiavote, kiek lietuvaičių dėl to gali netekti darbo? Be abejo eksportas gerai ir tai šalies prioritetas
2. lotuliukas.gif Vakar su sūnumi žiūrėjom į mėnulį-buvo priešpilnis. Noriu parodyti, kad yra ir kitos nuomonės ir kitoks požiūris į aplinkinį pasaulį, o kodėl jūs tokia nepakati kitų nuomonei, kuri nesutampa su jūsų?
Atsakyti
http://www.apartment...t-ikea-ca-75979 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2013 04 22, 21:58)
.....

Kas čia per Pilypas iš kanapių temoje atsirado?

Simpl, kodėl atėjai dabar temoje tik kiršinti ir bereikalingus beprasmius ginčus dabar bandai velti? Kam to reikia? Nepirksime iš IKEA? Taigi pirksime... ir normaliai pirksime. Gal net ir vietoje, Lietuvoje IKEA atidarius, pirksime iš Lenkijos (įtarimas, kad toks variantas bus visgi pigesnis nei "tautinis")
Šiaip už tokius konfliktiškus dalykus banai skiriami.
Beje Lietuva vis dar rašoma iš didžiosios raidės (kad ir kaip tau nepatinka Lietuva, bet jos pavadinimas - vis dar yra tikrinis daiktavardis). mirksiukas.gif

Merginos, siūlau nebegaišti laiko ir nediskutuoti su šiuo asmeniu, nes temos gera atmosfera kažkaip ... truputuką ima nukentėti.

Geriausiai būtų į jos (ar jo?) žinutes - ignoras. O moderatorės temą tikiuosi kad pravalys.

O visai mūsų šauniajai senajai kompanijai
oro_buckis.gif
Atsakyti
Del kokybes, konkreciai furnituros pasiziurekite kiek kainuoja pvz. Vienas stalcius lietuviu tiekeju ir kiek ikejinis, ir bus aisku, kokybe yra BLUM, apie kita kokybe jus turbut kalbet negalit, jei neturit ir neisbandet baldu is
Ikejos. As pvz. Labai noriu Skano lentynu, bet jos man per brangios ir manau, kad jos yra per brangios, o ikejiniu neperku, nes toje vietoje, kur noriu stayt, jos per pigios biggrin.gif bet kokio kokybiskumo ir patvarus yra vaiksiki baldeliai, idejos, kurios sutaupo vieta ir gerai padeda sutvarkyt daiktus, as pvz. Neradau einan per musu baldu salonus,,tiesa, tai, ka radau tai brangus vienetiniais atvezti baldai is Italijos, kuriu kainos kaip skano doh.gif del kokybes beje irgi suabejojau. Bent jau mano vyras, kuris surinkinejo virtuve ir yra tikrai daug baldu surinkes ir pats gamines, neturejo ko prikisti, nei planavimui, nei kokybei, nei lengvumui surinkimo. Ten kur moki maziau, ir perki daikta, kuri keisi lengva ranka, nes jis skirtas ervei, kur vaikai lengvai sudevi biggrin.gif is mao pastebejimu jie labai gerai laikosi ir net nezada susideveti taip greitai, kaip galetum tiketis uz tokia kaina pvz. Is Lt pirkto daikto.
Del maximos, tai yra ir rubai, ir sodo prekes ir t.t. Tai tikrai ne maisto prekiu didziausias asortimentas 4u.gif
PVM maxima atsieme 4u.gif
http://racas.lt/melu...marcinkeviciau/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 22 balandžio 2013 - 21:57
Daiktai tarnauja žmogui, o ne atvirkščiai 4u.gif Ikėja puikiai tą funkciją atlieka ir visus fluomasterius kenčia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 04 22, 21:49)

1.Del maximos, tai yra ir rubai, ir sodo prekes ir t.t. Tai tikrai ne maisto prekiu didziausias asortimentas 4u.gif
2. PVM maxima atsieme 4u.gif 
http://racas.lt/melu...marcinkeviciau/

1.nekalbu apie maximos sex shopus, bet baldų ten mažai
2. pagarba, kad sugeba pasinaudoti spragomis, tam jie ir verslininkai, bet tai smulkmena lyginant su IKEA grobstymo sistema, kuri gali siekti 1/3 lietuvos biudžeto:
http://sekmesgaranta...slepimo-schema/
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2013 04 22, 12:02)
O aš ar ką siulau ir reklamuoju? Tiesiog susipažystame su IKEA, nes daugelis perka daiktą, o nežino iš ko, kokiomis sąlygomis, kokia sąskaita  ir kur jis pagamintas

Oho, perkate pėdkelnes ir žinote iš ko, kokiomis sąlygomis, kokia sąskaita (kas čia per gamybinis terminas?) ir kur jos pagamintos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neverk, mama: 22 balandžio 2013 - 22:25
QUOTE(Nuotaikinga @ 2013 04 22, 21:41)
Kas čia per Pilypas iš kanapių temoje atsirado?

1.Simpl, kodėl atėjai dabar temoje  tik kiršinti ir bereikalingus beprasmius ginčus dabar bandai velti? Kam to reikia? Nepirksime iš IKEA? Taigi pirksime... ir normaliai pirksime. Gal net ir vietoje, Lietuvoje IKEA atidarius, pirksime iš Lenkijos (įtarimas, kad toks variantas bus visgi pigesnis nei "tautinis")
2. Šiaip už tokius konfliktiškus dalykus banai skiriami.
3. Beje Lietuva vis dar rašoma iš didžiosios raidės (kad ir kaip tau nepatinka Lietuva, bet jos pavadinimas - vis dar yra tikrinis daiktavardis).  mirksiukas.gif

Merginos, siūlau nebegaišti laiko ir nediskutuoti su šiuo asmeniu, nes temos gera atmosfera kažkaip ... truputuką ima nukentėti.

Geriausiai būtų į jos (ar jo?) žinutes - ignoras. O moderatorės temą tikiuosi kad pravalys.

O visai mūsų šauniajai senajai kompanijai
    oro_buckis.gif


1. Pirkite, ar aš draudžiu. Tema IKEA, apie ją , jos prekes ir diskutuojame. Aš pareiškiau savo nuomonę.
2. lotuliukas.gif Už kokius dalykus? Kur aš nusižengiau forumo taisyklėmis, su kuo aš konfliktuoju? Kad mano požiūris kitoks ir nuomonė šiame skyrelyje nesutampa su jūsų lotuliukas.gif
3. Kodėl jums neužkliūna kolegių nenaudojamos lietuviškos raidės?
Atsakyti