Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 25

QUOTE(lilget @ 2013 08 06, 11:04)
Pagal Jusu aprasyma koks bus kambario kaloritas ir jei patinka si lova tai ji labai tiks, o salia ir baltos spalvos spinteles puikiai ziuresis tik stilistikos nereikia labai sumaisyti rinktis arba analogisko stiliaus, o dar geriau rinktis kita stiliu ir islaikyt bendra kambario dizaina juos abu pilnai isnaudojant uzpildant erdve 4u.gif


dekui uz atsakyma! man graziai netgi cia ziurisi, nors tikrai stiliu ir spalvu miksas gaunasi, bet grazu smile.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos, noriu nupirkti vaikams staliuka su kedutemis. Kuris variantas yra patvaresnis, gal "ciupinejote' ir galite patarti? Aciu labai 4u.gif
user posted image
arba
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurace @ 2013 08 07, 09:49)
Sveikos, noriu nupirkti vaikams staliuka su kedutemis. Kuris variantas yra patvaresnis, gal "ciupinejote' ir galite patarti? Aciu labai 4u.gif
http://www.part.lt/i...948cdbc3674.jpg[/img][/url]
arba
http://www.part.lt/i...a48f22e3918.jpg[/img][/url]



antras tikrai patvarus, ant keduciu sedi pas mus suauge ramiai smile.gif
Atsakyti
Antras variantas thumbup.gif tik as kedutes pirkau, jos nedazytos, nelakuitos, tai galite is karto Ikejoje nusipirkti dazu, ar aliejaus, kuriuo galima ialiejuoti baldus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 08 07, 10:35)
Antras variantas thumbup.gif tik as kedutes pirkau, jos nedazytos, nelakuitos, tai galite is karto Ikejoje nusipirkti dazu, ar aliejaus, kuriuo galima ialiejuoti baldus 4u.gif

O kokius dazus rinktis? Arba laka? Nelabai suprantu apie juos... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2013 08 05, 23:50)
Ir nemazai ideju interjerui galima nusiziuret is katalogo mirksiukas.gif

na bet tas pats katalogas ir internete yra, pasiskolinau is kaimynes specialiai ta kataloga, tai blin mano norimu prekiu nuotraukos kaiptik nera arba ant vidurio per knygos surisima eina ir normaliai paziuret negaliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 08 07, 12:17)
na bet tas pats katalogas ir internete yra, pasiskolinau is kaimynes specialiai ta kataloga, tai blin mano norimu prekiu nuotraukos kaiptik nera arba ant vidurio per knygos surisima eina ir normaliai paziuret negaliu  doh.gif

Per google įveskite savo pasirinktos prekės pavadinimą ir išmes jums milijoną vaizdų, nuotraukų ir pan., ne tik kataloginių, bet ir realių.

Katalogus galima ir internete vartyti, šitą mes žinome, bet man asmeniškai popieriniame variante daug smagiau, nes galiu virtuvėje, lovoje, autobuse vartyti... Aš ispecialiai internetinio net nežiūrėjau, laukiau popierinio ax.gif O ir to katalogo paskirtis yra iš principo ne apžiūrėti norimą prekę, bet pažiūrėti idėjas, nestandartinius sprendimus su vienais, ar kitais daiktais ir t.t. Konkrečius daiktus galima bus laisvai apžiūrėti pačioje parduotuvėje, katalogo tam tikrai nereikia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurace @ 2013 08 07, 11:05)
O kokius dazus rinktis? Arba laka? Nelabai suprantu apie juos... blush2.gif

http://www.ikea.com/...ducts/10057468/
Cia visokiu spalvu yra 4u.gif
http://www.ikea.com/..._storage/16294/
Cia ir teptukai matosi
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 08 07, 13:11)
Per google įveskite savo pasirinktos prekės pavadinimą ir išmes jums milijoną vaizdų, nuotraukų ir pan., ne tik kataloginių, bet ir realių.

Katalogus galima ir internete vartyti, šitą mes žinome, bet man asmeniškai popieriniame variante daug smagiau, nes galiu virtuvėje, lovoje, autobuse vartyti... Aš ispecialiai internetinio net nežiūrėjau, laukiau popierinio  ax.gif  O ir to katalogo paskirtis yra iš principo ne apžiūrėti norimą prekę, bet pažiūrėti idėjas, nestandartinius sprendimus su vienais, ar kitais daiktais ir t.t. Konkrečius daiktus galima bus laisvai apžiūrėti pačioje parduotuvėje, katalogo tam tikrai nereikia  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

savo prekes jau internete apziurejau simta kartu, bet va norejau ir popieriniam var paziopsot lotuliukas.gif o katalogo tai ir as noriu istikro, tik man jo niekas nedave , skolinta vartau, tai kad nuramint savo nuoskauda ir bandau itikint kad nereikalingas jis man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 08 07, 14:35)
savo prekes jau internete apziurejau simta kartu, bet va norejau ir popieriniam var paziopsot  lotuliukas.gif  o katalogo tai ir as noriu istikro, tik man jo niekas nedave , skolinta vartau, tai kad nuramint savo nuoskauda ir bandau itikint kad nereikalingas jis man  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nieko, net jei ir neįmes į pašto dėžutę, vis tiek jau nebedaug iki atidarymo liko, galima bus vietoje pasiimti kad ir visą krūvą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Įdomu, ar daug bus žmonių atidarymo dieną ax.gif Noriu po darbo važiuoti, bet vyras sako, kad savižudybė, teks alkūnėmis darbuotis unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti