Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 25

man smalsu labai, o kas tuose kataloguose yra, kad visos taip ju laukiat? nes asortimenta gi internete galima paziureti.
Atsakyti
Gavau dar vieną katalogą biggrin.gif
O man ta reklama patinka, nors kai pirmą kartą parodė tv, tai nelabai, bet kai dabar ištisai ją transliuoja, tai jau patikti ėmė hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(dzemute @ 2013 08 05, 16:50)
man smalsu labai, o kas tuose kataloguose yra, kad visos taip ju laukiat? nes asortimenta gi internete galima paziureti.

tiesiog smagiau rankose vartyti, lengviau palyginti lenkų kainas, kažkam wc skaitinius atstoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 08 05, 17:53)
tiesiog smagiau rankose vartyti, lengviau palyginti lenkų kainas, kažkam wc skaitinius atstoja  biggrin.gif

jau ir as uzsimaniau jo lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes,

as irgi vis varvinu seile i Ikea baldelius, labai laukiu rugpjucio vidurio, nes antrame aukste vyksta sienu gipsavimo ir spakliavimo darbai, vadinas po menesiuko kito jau pirksim visus baldelius smile.gif

labai i aki krito FJELL lova:

http://www.ikea.com/...219/#/S49910220

bet niekaip neisivaizduoju spinteliu prie jos.. tu pusies spalvos nenoriu, noriu baltos komodos, bet nenoriu primarginti..
ka patartumet?

sienos visos bus baltos, o lovugalio siena bus sviesiai pilko tapeto..
man kyla kvaila mintis pasiimti ta lova ir perdazyt baltai biggrin.gif kazin labai kvaila butu?
Atsakyti
lyrika, visai nekvailai. Aš sugalvojau Besta stumdomas duris įsidėti tarp kambarių kaip pertvarą. Kad nereikėtų mokėti n tūkstančių už stumdomas duris, pirksiu už truputį daugiau nei 1000 iš IKEA.
Noriu pasidaryti taip
user posted image

iš tokių durų
user posted image

Atsakyti
QUOTE(sige @ 2013 08 05, 20:03)
Aš sugalvojau Besta stumdomas duris įsidėti tarp kambarių kaip  pertvarą. Kad nereikėtų mokėti n tūkstančių už stumdomas duris, pirksiu už truputį daugiau nei 1000 iš IKEA.

o kokio aukscio planuojate?
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2013 08 05, 17:27)
labai i aki krito FJELL lova:

http://www.ikea.com/...219/#/S49910220

bet niekaip neisivaizduoju spinteliu prie jos.. tu pusies spalvos nenoriu, noriu baltos komodos, bet nenoriu primarginti..
ka patartumet?

sienos visos bus baltos, o lovugalio siena bus sviesiai pilko tapeto..
man kyla kvaila mintis pasiimti ta lova ir perdazyt baltai biggrin.gif kazin labai kvaila butu?

Del dazymo, tai manau geriau issirinkti jau balta, nei dazyti g.gif
O del spinteliu tai galit netradiciskai padaryt, pvz. kede pastatyt ar laiptelius, na kur buna palypet, kad pasiekt aukstas lentynas.
user posted image

user posted image
Atsakyti
Dar reklamos tema:
gal kada nors ir mes panašią dainą turėsime - tik lietuviškai :

http://www.ikeahacke...-store-mtv.html mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu, merginos, davet peno mintim smile.gif galvoju gal ziuresiu baltos lovos, bus maziau galvos skausmo smile.gif
jetau kaip as visko is ten noriu..
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 08 05, 17:50)
man smalsu labai, o kas tuose kataloguose yra, kad visos taip ju laukiat? nes asortimenta gi internete galima paziureti.

Ir nemazai ideju interjerui galima nusiziuret is katalogo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2013 08 05, 20:49)
o kokio aukscio planuojate?


imsim pačias didžiausias 200x236 cm. Tik dar reikės visa įtikinėjimo galią pasitelkti ir mano sumanymo vykdytoją įkalbėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2013 08 05, 22:44)
aciu, merginos, davet peno mintim smile.gif galvoju gal ziuresiu baltos lovos, bus maziau galvos skausmo smile.gif
jetau kaip as visko is ten noriu..


Pagal Jusu aprasyma koks bus kambario kaloritas ir jei patinka si lova tai ji labai tiks, o salia ir baltos spalvos spinteles puikiai ziuresis tik stilistikos nereikia labai sumaisyti rinktis arba analogisko stiliaus, o dar geriau rinktis kita stiliu ir islaikyt bendra kambario dizaina juos abu pilnai isnaudojant uzpildant erdve 4u.gif
Atsakyti