Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 25

cray.gif angel_sadangel.gif: negavau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 08 03, 20:13)
cray.gif angel_sadangel.gif: negavau verysad.gif

Gausit 4u.gif Mano paštininkė atnešė siuntinuką, tai aš pati paklausiau, sakė, kad turi mašinoj, pradėjo vežiot, bet nuo kito galo, būčiau tik antradienį gavus biggrin.gif O dabar ir anytai davė, nors jai jo nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 08 03, 19:13)
cray.gif angel_sadangel.gif: negavau verysad.gif

Gal dar atnes, juk pati pradzia dalinimo console.gif Jei ka, tai gavau 2, galiu pasidalinti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Katren @ 2013 08 03, 14:12)
Gal kas buvote IKEA iskyloje prie Baltojo tilto? Kas ten gero ir idomaus vyksta?  rolleyes.gif

nebuvau,bet maciau komentara FB:
" Buvome, apie 10 hr. Zmoniu nulis ,sustatytos kedes ir stalas ratuku. Tokiu ratuku gal 7-10. Groja kazkokia muzika, viskas . Paklausiau ar turi katalogu , sake neturi... Sake i pasto dezutes metys."
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2013 08 03, 22:01)
nebuvau,bet maciau komentara FB:
" Buvome, apie 10 hr. Zmoniu nulis  ,sustatytos kedes ir stalas ratuku. Tokiu ratuku gal 7-10. Groja kazkokia muzika, viskas . Paklausiau ar turi katalogu , sake neturi... Sake i pasto dezutes metys."

Geras net is iskylos organizuotos buvo... O kas nors gauna i e-pasta kokias naujienas apie Ikea? As uzsiregistravau ir galvojau tik sius info visokia, ale ramu g.gif Net del atidarymo nepranese.
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2013 08 03, 23:43)
Geras net is iskylos organizuotos buvo...

akcija,matyt,bus ir kita savaitgali:
http://www.vilnius.l...;DocId=30226419
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 03 rugpjūčio 2013 - 22:52
Vakar Palangoje pastininke iteike kataloga bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2013 08 03, 21:26)
Gal dar atnes, juk pati pradzia dalinimo console.gif Jei ka, tai gavau 2, galiu pasidalinti wink.gif

Vierchas doh.gif pajuris gauna, miesto centras ne doh.gif
Louhi, pasaugok, jei negauciau, kreipsiuosi 4u.gif
Atsakyti
Alchemie,

nesi viena, miesto pakraštys irgi negauna schmoll.gif

O aš vis galvojau, liks darbo vežėjams ar ne. Matyt, kad liks, na gal ne tokie kiekiai, bet liks. O gal kaip tik bus daugiau užsakymų? Gyvai pačiupinėtą daiktą drąsiau pirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 08 04, 11:03)
Vierchas doh.gif pajuris gauna, miesto centras ne doh.gif
Louhi, pasaugok, jei negauciau, kreipsiuosi 4u.gif

Sutarta, jei reikes, duok zinoti mirksiukas.gif

Buvom siandien prie baltojo tilto, sedejom ant IKEA PS VAGO kedziu, tai galiu pasakyti, kad labai smagu, zmones piknikauja vaises ant LACK staliuku susideje, vaikai zaidzia ant MAMMUT baldeliu thumbup.gif Groja neikyri muzika... Ech... tobulas vasaros vakaras wub.gif

Dar ant paties tilto atsidares IKEA baras, apstatytas irgi IKEA baldais. Viskas paprasta, be jokiu pompastiku, todel tikrai labai smagu smile.gif Rekomenduoju visiems thumbup.gif
Atsakyti
ar nėra BILLY lentynų planuoklio ar aš jo nerandu?
Atsakyti
Nera 4u.gif as braiziausi rankom ir matavau pati 4u.gif jei reik turiu keleta lentynu, galiu pamatuot ka reik 4u.gif
Atsakyti