Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 25

a as nerandu ar nera virtuves planavimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 08 02, 12:29)
a as nerandu ar nera virtuves planavimo  g.gif

Nėra, parašyta, kad tik parduotuvėje wink.gif
Atsakyti
Virtuves tik tas naujasis modulis, neber Lidingo ir pan. Arba as nematau unsure.gif
Kai Janki buvau, tai sake, kad juos prie pasaulines sistemos pajungineja, pereina i nauja, tai gali but delto visi planeriai stringa, arba dar ner 4u.gif
As irgi mastau, nors siaip mes visai mieste gyvenam, bet sodu bendrija, tai ar atnes mums g.gif siandien gavau tik eurovaistines laikrasti doh.gif
Atsakyti
Alchemie, aš irgi soduose. Ir man net Eurovaistinės laikraščio neatnešė ax.gif
Atsakyti
Aš irgi "tipo mieste", bet realiai rajone, tai negaunu jokios reklaminės medžiagos, jokių leidinukų, tiesiog iki mūsų nedaeina jie ax.gif

sige, dėl tų indaplovių, reikia rinktis modeliuką ir tuomet googlinti atsiliepimus biggrin.gif LAGAN yra Electrolux'o, dėl kitų nežinau, nes neteko domėtis biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi man šiandien atnešė lapelį, kad gavau siuntinuką (net mažiausiųjų neatneša į namus doh.gif ), tai teko eiti į paštą. Tuo pačiu ir klausiu paštininkės "ar neturit Ikea katalogų?" Sako "turim, nešiojam". Aš jai sakau, kad negavau. O ji atsako, kad iki 15d. atnešim biggrin.gif Tai sakau "duokit man dabar ir nebeneškit biggrin.gif ". Taip aš irgi gavau katalogą, nors man jo itin ir nereikėjo, bet gi liga lotuliukas.gif
Atsakyti
Ne nu as Baltupiuose gyvenu, tai jau mietsas, tikrai ne rajonas biggrin.gif vyras nieksas, sake i nuomojama buta Antakalnyje atnese, bet jis nepaeme doh.gif
Nu jei, ka eisiu savo teisiu i pasta aiskintis lotuliukas.gif
Dabar sedziu or zourineju, daug ko pas mus ner, bet zvakutes pvz. Kur pas mus pardese 100vnt. Su nuolaida kainuoja apie 10 ltcia irgi tipo 10 lt, o lenkuose 7 zlotai doh.gif labiausiai pikta, kad galvojau nebereiks uzsakineti karnizo, ale jis lenkuose visu litu pigiau, o jei dar zloto skirtumas tai is viso doh.gif nu zodziu, mes turtuoliai biggrin.gif doh.gif ale kaika bus galima ir cia oirkti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 08 02, 14:24)
Ne nu as Baltupiuose gyvenu, tai jau mietsas, tikrai ne rajonas biggrin.gif vyras nieksas, sake i nuomojama buta Antakalnyje atnese, bet jis nepaeme doh.gif

Aš Žirmūnuose smile.gif atneš matyt visiems, nu bent jau daug kam turbūt. O Nekantriausi patys pašte gali pasiimt, taip išeina lotuliukas.gif
Atsakyti
http://www.ikea.com/...ducts/30225606/

http://www.ikea.com/...ducts/30225606/

100lt skirtumas.... nusiziureta kriaukle irgi 100lt pigiau lenkuose blink.gif ivertinant keliones atstumu skirtumus ir kainas, jau vien del siu dvieju daiktu man apsimoka geriau i lenkus vaziuot nei i vilniu blink.gif nu labai tikiuos kad pasirodys planavimo programa g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2013 08 02, 17:31)
100lt skirtumas.... nusiziureta kriaukle irgi 100lt pigiau lenkuose  blink.gif  i


swoon.gif skirtumėėėlis konkretus.

Panos, o man klausims kilo: ar femily kortelė skirta tik vienai šaliai, ar ji "universali" visoms IKEA parduotuvėms?
Bandžiau vakar pildyti internetu formą, atrašė sistema, kad bus galima tik 14 dieną
Atsakyti
Gal tos, kurios planuojat virtuves, pasakysit, kaip darot su kampiniu stalviršiu - ta prasme kaip padarot kampą - nes kaip suprantu parduodami stalviršiai yra ištisiniai. Kampinių kaip ir neužmačiau. Kaip darot sujungimus?
Atsakyti
Nu kaip viena pirkom istisini dejom per visa ilgi, o kita, kuris sudare anra krastine tiesiog glaudem prie pirmojo sono. Kiek buvo per ilgas, gala nupjovem, nes pas mus buvo klijuoto medzio, tai galas normaliai atrode:4u:
Atsakyti