Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 25

QUOTE(irisas @ 2013 08 01, 19:09)
pigesnės be miegojimo mechanizmo ir daiktadėžės.
Ar kas nors turit spinteles iš Lillangen serijos?
http://www.ikea.com/...PE290709_S4.JPG[/img]
Kaip jų kokybė ir realus vaizdas? Nu taip puikiai susideda į nišą tokia ir dvi siauros spintelės  bigsmile.gif

As turiu tokia, susirenka paprastai, pagal instrukcija biggrin.gif faina, kad sone kabliukai yra, alima pritvirtint, ten kur reikia, be to cia skirta apacioje, skalbimuskei itverti, tai puikiai ja apzergia ir neleidzia judeti thumbup.gif spintele atspari dregmei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 08 01, 19:03)
As turiu tokia, susirenka paprastai, pagal instrukcija biggrin.gif faina, kad sone kabliukai yra, alima pritvirtint, ten kur reikia, be to cia skirta apacioje, skalbimuskei itverti, tai puikiai ja apzergia ir neleidzia judeti thumbup.gif spintele atspari dregmei 4u.gif

o kažin kaip būtų, jeigu skalbenkė ne tik kad siauresnė už tą nišą (lieka daugiau vietos, neapžergia glaustai), bet ir atsidaro iš viršaus. ar trukdytų ta spintutė skalbenkės durelėms pasikelti? g.gif
Atsakyti
Pamatuosiu auksti koju ir parasysiu, jei skalbenkes gylis didesnis, tai gal,iseitu uz spinteles ribu atsidarymas, bet siaip,trukdytu atsidarut g.gif
Atsakyti

Šiandien ir aš turiu net 2 katalogus (vieną radau savo pašto dėžutėje, ir kaimynei senutei nereikėjo, atidavė - taip kliuvo antras) sunglasses2.gif
Atsakyti
Gal kas pirkote kažkada IKEA buitinę techniką? Kaip ten reikalai su ja? Aš konkrečiai žiūriu indaploves. Kas patinka, kad duoda 5 metų garantiją, o ir kaina nėr labai baisi, bet kaip naudojimas? Nes maniškė užsilenkė po nepilnų 4 metų naudojimo, norėtųsi dabar ilgiau pasidžiaugt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sige @ 2013 08 02, 08:52)
Gal kas pirkote kažkada IKEA buitinę techniką? Kaip ten reikalai su ja? Aš konkrečiai žiūriu indaploves. Kas patinka, kad duoda 5 metų garantiją, o ir kaina nėr labai baisi, bet kaip naudojimas? Nes maniškė užsilenkė po nepilnų 4 metų naudojimo, norėtųsi dabar ilgiau pasidžiaugt smile.gif

Aš tik žinau, kad Ikėjai indaploves gamina Electrolux ir Whirpool. Dėl pastarosios nieko negaliu pasakyti, bet Electrolux buitinė technika tikrai labai nebloga, geras kokybės ir kainos santykis, tai iš tikrųjų verta pagalvoti apie pirkimą, ypač, jei kaina patraukli ir duodama ilga garantija. Žinoma, priklauso nuo konkretaus modelio funkcijų, čia jau reikia pagal savo poreikius žiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(sige @ 2013 08 02, 08:52)
Gal kas pirkote kažkada IKEA buitinę techniką? Kaip ten reikalai su ja? Aš konkrečiai žiūriu indaploves. Kas patinka, kad duoda 5 metų garantiją, o ir kaina nėr labai baisi, bet kaip naudojimas? Nes maniškė užsilenkė po nepilnų 4 metų naudojimo, norėtųsi dabar ilgiau pasidžiaugt smile.gif

tik atkreipkite demesi i ismatavimus, ikea turi platesnius stalvirsius (atitinkamai didesniu gabaritu buitine technika).
Atsakyti
Jau ir Vilnius gauna kataloga Ikejos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 08 01, 20:16)
Pamatuosiu auksti koju ir parasysiu, jei skalbenkes gylis didesnis, tai gal,iseitu uz spinteles ribu atsidarymas, bet siaip,trukdytu atsidarut g.gif

ačiū, bet pasirodo man pati spintelė netilps į nišą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daktaryte Ieva @ 2013 08 02, 10:58)
Jau ir Vilnius gauna kataloga Ikejos smile.gif

taigi sakau - vakar net cielus 2 gavau: mano pašto dėžėje buvo, ir kaimynė atidavė.
Reikės draugei vieną perduoti, nes rajone tikrai negaus paštu, perdidelis svoris paštininkėms būtų tampyti po visus kaimus ir sodininkų bendrijas.
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2013 08 02, 11:44)
taigi sakau - vakar net cielus 2 gavau: mano pašto dėžėje buvo, ir kaimynė atidavė.
Reikės draugei vieną perduoti, nes rajone tikrai negaus paštu, perdidelis svoris paštininkėms būtų tampyti po visus kaimus ir sodininkų bendrijas.


Kad ne paštas nešioja katalogus, aš vkr gerokai po pietų gavau, paštininkė jau seniai buvo praėjus.
Atsakyti
Forgete, ačiū 4u.gif kad geros firmos gamina žinojau, bet kaip dabar išvengt Whirlpool?? Maniškė tokia ir užsilenkė.

O kad platesnė/didesnė nieko tokio, ateity vis tiek virtuvinius baldus į Ikėjinius keisim smile.gif

Dar pasiteirauti noriu apie čiužinius, ar tie pigesnieji spyruokliniai čiužiniai geri? Nes pvz. šitam duoda 25 metų garantiją, tai logiškai mąstant, na neturėtų prastas būt smile.gif http://www.ikea.com/...ducts/80244476/ aš vaikams į naujas lovas žiūriu.

Labai keista lietuviškai Ikea puslapį žiūrėti smile.gif bet smagu, kad nereikia per du puslapius vaikščiot, nes aš anksčiau lenkuose kainą žiūrėdavau, o angliškam puslapį apie produktą skaitydavau smile.gif
Atsakyti