Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 25

QUOTE(Dikė @ 2013 07 25, 09:45)
Aš ką spėjau pažiūrėt, tai brangu pasirodė  unsure.gif
Expedit, kur Lenkijoj 199.99 pln, tai pas mus 349 Lt, valgomojo stalas Bjursta 599,99 pln, pas mus 699 Lt  smile.gif

Dėl tų lentynų, tai aš irgi nusistebėjau, bet pažiųrėjus, ten tokią kainą duoda, kaip aš supratau, blizgiai spalvai, o paprastos kaina berods 179 lt 4u.gif smile.gif
Atsakyti
bet man keista, čia tiek mylėtojų susirinkusių, negi nei viena nėjote darbintis į IKEA? nei konsultantėmis, nei dar kuo nors? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2013 07 25, 10:55)
bet man keista, čia tiek mylėtojų susirinkusių, negi nei viena nėjote darbintis į IKEA? nei konsultantėmis, nei dar kuo nors?  g.gif

Niu aš tai mylėtoja, bet dirbu visiškai kitoje srityje, turiu mylimą ir gerai apmokamą darbą, tai net minties nebuvo eiti darbintis, juolab konsultante ax.gif Manau, daugumai taip pat ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 25 liepos 2013 - 10:03
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2013 07 25, 09:55)
bet man keista, čia tiek mylėtojų susirinkusių, negi nei viena nėjote darbintis į IKEA? nei konsultantėmis, nei dar kuo nors?  g.gif


O tai jei patinka Maxima, reikia eiti dirbti į Maximą, patinka ten kokia Zara ir perki rūbus ten, tai ir eiti dirbti ten? biggrin.gif

Mes vakar susirinkome Lack kavos staliuką, visai smagus, mb įvertino, kad medžiagos pigios, bet konstrukcija nebloga laugh.gif už tokią kainą super, nes neaišku kiek ilgai mums jo reikės.
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2013 07 25, 09:45)
Aš ką spėjau pažiūrėt, tai brangu pasirodė  unsure.gif
Expedit, kur Lenkijoj 199.99 pln, tai pas mus 349 Lt, valgomojo stalas Bjursta 599,99 pln, pas mus 699 Lt  smile.gif

O šis Bjursta pigiau nei pas lenkus(399zl ,349 lt.):
http://www.ikea.com/...ducts/50116809/
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2013 07 25, 14:57)
O šis Bjursta pigiau nei pas lenkus(399zl ,349 lt.):
http://www.ikea.com/...ducts/50116809/



tai kad ne, pagal kursą pas lenkus vistiek pigiau gaunasi (apie 330 Lt)
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2013 07 25, 16:04)
tai kad ne, pagal kursą pas lenkus vistiek pigiau gaunasi (apie 330 Lt)

Ai,tikrai...Buvau nudžiugusi,kad litais kaina mažesnė,nes visos kitos mano žiūrėtos buvo zl = lt...Ir kėdžių pasirodė mažesnė pasiūla nei PL.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xde: 25 liepos 2013 - 15:09
Aš kiek spėjau vakar įžiūrėti, tai nebuvo prekių, kurios būtų pigesnės, nei Lenkijoje, paverčiant zlotus į litus. Dauguma pl=lt arba kiek mažiau (arba ir daugiau unsure.gif ), bet vis tiek ne tiek mažiau, kad atitiktų kainą zlotais pagal kursą. Bet turint omenyje, jog per vežėjus vis tiek mokėjome plius-minus pl=zl, tai tiek to gal. Juk žinojome, kad taip pigiai, kaip Lenkijoje, tikrai nebus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 07 25, 15:16)
Aš kiek spėjau vakar įžiūrėti, tai nebuvo prekių, kurios būtų pigesnės, nei Lenkijoje, paverčiant zlotus į litus. Dauguma pl=lt arba kiek mažiau (arba ir daugiau  unsure.gif ), bet vis tiek ne tiek mažiau, kad atitiktų kainą zlotais pagal kursą. Bet turint omenyje, jog per vežėjus vis tiek mokėjome plius-minus pl=zl, tai tiek to gal. Juk žinojome, kad taip pigiai, kaip Lenkijoje, tikrai nebus  ax.gif

As vakar irgi buvau pripuolusi kainu ciekavintis blush2.gif Tikrai beveik tas pats kas is vezeju pirkti, bet skirtumas tas, kad gali paciupinti, apziureti, isbandyti, o jei netiks gali grazinti. Dargi bus akcijos visokios.

Atsakyti
Nu dar viena oficiali info apie atidarymą biggrin.gif
http://vz.lt/article...-duris-vilniuje
Kažin, iš kur jie tas oficialias datas traukia ax.gif

Kol kas:
du šaltiniai (plius čia minėjo kažkas, jog girdėjo iš žmonių, susijusių su IKEA, taigi galima skaityti, kad trys) nurodo rugpjūčio 14 d.
po vieną šaltinį - 15 d. ir 17 d.

biggrin.gif
Papildyta:
O Jurga ką tik paskelbė FB, kad važiuoja į Lenkiją rugpjūčio 8 d. 4u.gif
Atsakyti
Apie darbą: smile.gif
yra ir tokių darbuotojų, kurie grįžo į Lietuvą dirbti parduotuvėje „IKEA Vilnius“ po daugelio metų, praleistų užsienyje“, – teigia prekybos centro vadovas.

Plačiau: http://vz.lt/article...u#ixzz2a4K0WHUy
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 07 25, 15:16)
Aš kiek spėjau vakar įžiūrėti, tai nebuvo prekių, kurios būtų pigesnės, nei Lenkijoje, paverčiant zlotus į litus.



buvo, mačiau, 4 "vietų expeditas" mūsyse kainuos 69 lt, o pas paliakus - 99 zlotai
Atsakyti