Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 25

QUOTE(dangaus žydryne @ 2013 04 20, 09:36)
uzsisakiau prekes is bestos, bet nesulaukiu saskaitos su uzsakymo nr. gal galima taip pinigus pervesti jiems i saskaita, be to numerio, ar butinai jo reikia? gal kam teko susidurt? 4u.gif


Aš dar palaukčiau sąskaitėlės, dėl viso pikto. Ilgiausiai net 5 d. yra tekę laukt, bet tada tiesiog patys pasambino, sako jums prekes šiandien atvešim doh.gif lotuliukas.gif Sakau "o pinigėlių nenorit?", pasirodo pamiršo išsiųsti sąskaitą. Tai pirmiau gavau baldus, po to tik susimokėjau lotuliukas.gif O jau galvojau gal bus kalėdinė dovana man (viską gavau vakarą prieš Kūčias) lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
tai rytoj jau atvez prekes, pirma galvojau, kad sumokesiu grynais, bet pasirodo papildomai 10 lt reik moket, tai sakau gal geriau pavedimu, parasiau laiska, bet atsakymo kaip ner taip ner.. matyt teks, papildomai moket doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dangaus žydryne @ 2013 04 20, 13:52)
tai rytoj jau atvez prekes, pirma galvojau, kad sumokesiu grynais, bet pasirodo papildomai 10 lt reik moket, tai sakau gal geriau pavedimu, parasiau laiska, bet atsakymo kaip ner taip ner.. matyt teks, papildomai moket doh.gif


Paskambins arba susisieks smile.gif
Buna visokiu situaciju,
Jie juk patys ten vaziuoja, kraunasi ir t..t. tai buna, akd kartais neparaso, neatsiuncia wink.gif
Bet viska sutvarko smile.gif
As uzsakyma buvau issiuntus ir man nieko neatrase 5 dienas, bet paskuj pasiskambinome - viskas sklandziai ! Gavau prekes greiciau nei tikejausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dangaus žydryne @ 2013 04 20, 13:52)
tai rytoj jau atvez prekes, pirma galvojau, kad sumokesiu grynais, bet pasirodo papildomai 10 lt reik moket, tai sakau gal geriau pavedimu, parasiau laiska, bet atsakymo kaip ner taip ner.. matyt teks, papildomai moket doh.gif


Nieko nemokėkit, kai atveš paburnokit, kad sąskaitos dar negavot. Atsiųs sąskaitą ir sumokėsit wink.gif Man lygiai tas pats buvo. Grynais nemokėjau. schmoll.gif
Atsakyti
Va dėl tokių visokių nesamonių su apmokėjimu aš ir neužsakinėju pas besta.lt schmoll.gif Buvau užsakius, sumokėjus, o jie mano uzsakyma pamirso. Prasiau grazint pinigus, tai issisukinejo dvi savaites, kol galu gale atveze blink.gif Užtat noriu pagirti zumi.lt vaikinus. Jokio išankstinio apmokėjimo ir visada laiku bei pažiūri ar prekė kokybiška rolleyes.gif Buvau užsakius Ribba lentyneles, tai jie sake neėmė, nes apsidaužę buvo. Žinau, kad taip būna, pati Ikejoj mačiau. Žodžiu - rekomenduoju zumi'us biggrin.gif
Atsakyti
O mes jau turim supyne Bujak thumbup.gif nuo jos nenulipa, nebent ant kedutes ingolf reik pasedet thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dangaus žydryne @ 2013 04 20, 13:52)
tai rytoj jau atvez prekes, pirma galvojau, kad sumokesiu grynais, bet pasirodo papildomai 10 lt reik moket, tai sakau gal geriau pavedimu, parasiau laiska, bet atsakymo kaip ner taip ner.. matyt teks, papildomai moket doh.gif


Nesupratau, uz ka 10 litu reikia moketi? Uz tai, kad nori atsiskaityti grynais??

QUOTE(IndreZ @ 2013 04 20, 14:58)
Paskambins arba susisieks smile.gif
Buna visokiu situaciju,
Jie juk patys ten vaziuoja, kraunasi ir t..t. tai buna, akd kartais neparaso, neatsiuncia wink.gif
Bet viska sutvarko smile.gif
As uzsakyma buvau issiuntus ir man nieko neatrase 5 dienas, bet paskuj pasiskambinome - viskas sklandziai ! Gavau prekes greiciau nei tikejausi smile.gif

Na, zinot, ZUMI irgi patys vaziuoja, patys krauna, patys isvezioja, bet tokiu nesamoniu nebuna! Nera normalu atsakymo laukti 5 dienas! As per ta laika jau buciau skambinusi, praktiskai kai anksciau nebuvo didelio vezeju pasirinkimo, tai taip ir budavo, skambiniesi ir klausi, ar jie isvis gavo tavo uzsakyma, o kartais paaiskedavo, kad gavo, bet jis netelpa i artimiausia vaziavima. Taip neturi buti! Tai as pas juos ir nebeuzsakineju, kaip ir Louhi sake, del tokiu nesamoniu! Zodziu, jei tau reikia daikto neskubiai ir kazkada, tai jie tau atves, ta prasme, neapgaus, bet nusiteikti reikia kantriai, nebent pati nori skambinetis ir aiskintis situacija.
Papildyta:
Man labai patiko sie indeliai:
user posted image
Kazko tokio labai reikejo citrinai laikyti, bet jie tinka ir uztepelems ir kt. Labai malonus liesti, maziukai ir nebrangus:
user posted image
bjorkna
Atsakyti
Sveikos, labai reikėtų Jūsų atsiliepimų apie Malm komodą : http://www.ikea.com/...4557/#/60178613
Ar tvirta? Ir svarbiausia ar tvirtas stalčių dugnas? g.gif Nes kiek žiūrėjom Lietuvoj įvairių komodų, tai tie stalčių dugnai tokie vos ne popieriniai doh.gif
Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2013 04 21, 10:47)
Sveikos, labai reikėtų Jūsų atsiliepimų apie Malm komodą : http://www.ikea.com/...4557/#/60178613
Ar tvirta? Ir svarbiausia ar tvirtas stalčių dugnas?  g.gif  Nes kiek žiūrėjom Lietuvoj įvairių komodų, tai tie stalčių dugnai tokie vos ne popieriniai  doh.gif
Ačiū už pagalbą  4u.gif


turim tokią ažuolo spalvos, kol kas viskas su ja gerai. Vyras negalėjo atsidžiaugt, kad surinkti buvo super paprasta ir netrūko jokių varžtukų. Dabar vaikų kambary sulūžo lenkiška komoda, tai mastau iš Ikejos vėl pirkt
Atsakyti
Dėl MALM komodų tai viskas joms gerai, tik labai sunkiai prikrovus stalčius, dugnas išsilenkia ir iškrenta, tada sunku atidaryti, o šiap rekomenduoju mirksiukas.gif

Vakar gavau iš ZUMI'ių užsakymą, tai labai patiko BORRBY žibintas:

user posted image

http://www.ikea.com/...ducts/10156109/

Užsakiau tą mažesnį už 19.99 zlotų, aukštis 28 cm, bet ir jis nemažas, o tas didesnis tai įsivaizduoju, kad išvis įspūdingas biggrin.gif

Nu ir dar gavau SOCKER lovelius balkonui, tai jie tokie pasilankstę truputuką, bet baika, nekrenta į akis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 21 balandžio 2013 - 16:03
Gal kas turit SVAVA supynę?

user posted image

Ar ji tinkama lauke? Ta prasme kaži kas per medžiaga ta raudona ir ar po ja dar kažkoks užpildas yra? Bijau, kad nesupelytų lauke unsure.gif
Atsakyti
Meile G man rodos mate ta supyne ekspozicijoje, gal gales pakomentuot 4u.gif
Atsakyti