Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 25

O mano įspūdžiai priešingi, kas mane domina, LT gerokai pigiau bigsmile.gif Nors pastebėjau ir brangrsnių priekių nei PL, ir už daugmaž tą pačią kainą.

Tik į butą nuomai norėjau statyti virtuvę su Stat fasadais, tai kaip suprantu, jų nebėr..Ir visa virtuvės sistema kitokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 07 24, 23:29)
na puslapis dar taip skupai veikia. tai spalvu nera, paieska visai nieko neiesko smile.gif Aisku ir Roma per diena nepasistate. bet mergai kaip smaguuuu  wub.gif

Nerodo man nei kainų, nei prekių, o taip buvau nusiteikus pasikuist doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Davė vieną dieną pasidžiaugti ir išjungė doh.gif
Atsakyti
Pramiegojau kainas ir aš smile.gif
Atsakyti
manau, nepabaigtą www buvo paleidę, nes pvz nerodė skyrelio kūdkių prekės, bet per paiešką pagal pavadinimą surasdavo
bandžiau ir aš kainas lyginti, bet turėkit omenyje,kad LT šiame puslapyje jau bus naujo sezono ir naujo katalogo kainos,tai nelyginkit su dabartiniais lenkais, pas juos dar senos, va rugsėjo pradžioje bus prasmingenis abiejų šalių kainų palyginimas
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 07 25, 00:29)
tai cia jusu kaldra nestandartiska biggrin.gif
Papildyta:
na puslapis dar taip skupai veikia. tai spalvu nera, paieska visai nieko neiesko smile.gif Aisku ir Roma per diena nepasistate. bet mergai kaip smaguuuu  wub.gif

Aš viliuosi, kad gal išmatavimai bus kitokie, nei pas lenkus, nes man irgi niekas iš patalynės netinka ax.gif Nors, galima kitokią išvadą padaryti - reikia pirkti kaldras ir pagalves iš IKEA, tuomet ir patalynė tiks biggrin.gif

QUOTE(žibutė @ 2013 07 25, 01:05)
O mano įspūdžiai priešingi, kas mane domina, LT gerokai pigiau bigsmile.gif Nors pastebėjau ir brangrsnių priekių nei PL, ir už daugmaž tą pačią kainą.

Tik į butą nuomai norėjau statyti virtuvę su Stat fasadais, tai kaip suprantu, jų nebėr..Ir visa virtuvės sistema kitokia g.gif

Tai, matomai, kaip visur, pas rusus irgi kai kas pigiau, kai kas brangiau. Bet žiūrėjau mammut seriją (nes artimiausiu metu noriu pirkti savo mažei staliuką su kėdutėmis), tai maždaug ta pati kaina. Bjursta stalas, už kurį mokėjau 699 zl (plius pristatymas), kainuoja 699 lt. Tai už tuos 700 lt man į namus atvežė ir užnešė, o čia pačiai reikėtų krauti į mašiną ir vežti rolleyes.gif

QUOTE(hopegirl @ 2013 07 25, 07:28)
Davė vieną dieną pasidžiaugti ir išjungė  doh.gif

Bet tai jopt doh.gif doh.gif doh.gif Matyt, nesitikėjo, kad taip greitai žmonės atras, o kai pamatė, jog jau pusė supermamos ten sėdi ir tyrinėja, tai išjungė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Labai tikiuosi, kad atidarymas visgi bus šeštadienį, nes važiuosiu nuo pat ryto tada biggrin.gif Jau taupau pinigėlį, nes vien mammut staliuku tikrai reikalas nepasibaigs ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Aš ką spėjau pažiūrėt, tai brangu pasirodė unsure.gif
Expedit, kur Lenkijoj 199.99 pln, tai pas mus 349 Lt, valgomojo stalas Bjursta 599,99 pln, pas mus 699 Lt smile.gif
Atsakyti
Ot gerą dieną pasirinko atidarymui - per Žolines - niekas nedirbs (išeiginė), visi sulėks į "Ikea" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 25 liepos 2013 - 09:05
QUOTE(~Beauty~ @ 2013 07 25, 10:05)
Ot gerą dieną pasirinko atidarymui - per Žolines - niekas nedirbs (išeiginė), visi sulėks į "Ikea" lotuliukas.gif

Oooo, pamiršau gi, kad išeiginė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tai tuomet visos, matyt, susitiksim ten biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Kažin, ar išeis ten ir pavalgyti, ar bus gal labai didelės eilės restorane rolleyes.gif
Atsakyti
Keistai kažkaip... delfi.lt rašo, kad 15 d., o lrytas.lt - kad 14 d. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 25 liepos 2013 - 09:19
Siūlau daryti statymus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Šiuo metu yra trys datos:
rugpjūčio 14 d. (http://www.lrytas.lt...1kos-kainos.htm)
rugpjūčio 15 d. (http://verslas.delfi...a.d?id=61931351)
rugpjūčio 17 d. (http://www.ekonomika...uota-41243.html)

Dėl 14 d. kažkaip abejoju, visgi darbo diena ax.gif 15 d. atrodo tikėtina, 17 d. irgi (gal priklausys nuo to, ar baigs kelių darbus g.gif ). Balsuočiau už 15 d. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hennessy: 25 liepos 2013 - 09:52
O niekas neturite pažįstamų kas pačioje IKEA dirba? Paklausti juos pačius?
Atsakyti