Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 25

QUOTE(silke:) @ 2013 07 15, 15:12)
Nu va, prisilaukiau. Geriausi vezejai traukiasi... Besta vieninteliai uz zmoniska kaina pristatydavo i Zemaitija... O dabar, ka reikes daryti verysad.gif

Dabar teks važiuoti ir pirkti Vilniuje biggrin.gif Arba, manau, atsiras tokių, kurie vežios iš Vln į kitus miestus....
Atsakyti
QUOTE(Rokile @ 2013 07 13, 22:53)
Gavau is Jurgos laiska, kad dar vaziuos liepa, 15d berods g.gif

O toliau? Parasykit, kuri zinot, ar bus tolimesne jos veikla.

QUOTE(gaily @ 2013 07 15, 12:13)
Gal kuri pirkote tokius staliukus? smile.gif

Lack yra pirke beveik visos. smile.gif Atsiliepimu irgi buta. Na pagal kaina jis geras, o kas butent domina?

QUOTE(Louhi @ 2013 07 15, 13:24)
Pas mus GILBERT kedes, bet ju jau negamina  ax.gif

Bet smagu tureti ikea daiktu, kuriu jau nebegamina smile.gif Ypac kai ikea ateina i Vilniu biggrin.gif

QUOTE(silke:) @ 2013 07 15, 15:12)
Nu va, prisilaukiau. Geriausi vezejai traukiasi... Besta vieninteliai uz zmoniska kaina pristatydavo i Zemaitija... O dabar, ka reikes daryti verysad.gif

As manau, cia problemos nebus, luktelkit menesi. Arba perklauskit likusiu vezeju, gal kas pasikeite sioje srity pas juos.

As papasakosiu, kaip Galant stala susirinkom. Stai toki

user posted image Tik kaina jo man gavosi ne 500 zl, o kur kas pigiau.

Taigi, pas lenkus brangios Galantu kojos, po 75 zl, kai uzsieny po 10 e. Jos susitraukia, todel i didesni lagamina ir parsivezti galima smile.gif
Tuomet, uzsakiau, lenku stalvirsi, kuris yra jau su remu (200 pln). Su remu apsirikau, rema zumi grazino ir paeme kita, is kombinuoto stalo artikeliu. Esme tame, kad jei daiktas turi kelis artikelius, tai beveik viska galima pirkti atskirai, kainos puslapyje nenurodytos (tik suma ju), artikeliai taip. Vezejai turi perklausti, bet stai taip galima susidelioti ivairiu kombinaciju baldus, pvz pax spintas ir kt, kas siaip ikea puslapy neisskirta
Atsakyti
QUOTE(silke:) @ 2013 07 15, 15:12)
Nu va, prisilaukiau. Geriausi vezejai traukiasi... Besta vieninteliai uz zmoniska kaina pristatydavo i Zemaitija... O dabar, ka reikes daryti verysad.gif

Aš kai ieškojau, tai panašią pristatymo kainą siūlė tiek besta, tiek zumi. Tiesiog reik iš anksto klausti jų dėl pristatymo kainos
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2013 07 15, 00:39)
o kokias kedes prie jo naudojate?

Neissilaikiau nepasiulius blush2.gif Man labai gaziai ziurisi MELLTORP+REIDAR
user posted image

ir MELLTORP+URBAN
user posted image

Bet kiekvienam savo wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 15 liepos 2013 - 19:58
QUOTE(Louhi @ 2013 07 15, 13:24)
Pas mus GILBERT kedes, bet ju jau negamina  ax.gif
user posted image

http://www.ikea.com/...ducts/60155857/
Erland labai panasios atrodo.
user posted image
idomus derinys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2013 07 15, 21:30)
idomus derinys ax.gif 

Tikrai įdomus.
Suintrigavo ši kėdė, paieškojau iš ko pintas viršus - POPIERIUS smile.gif Aišku beicuotas, lakuotas, bet idėja - liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2013 07 15, 22:02)
Tikrai įdomus.
Suintrigavo ši kėdė, paieškojau iš ko pintas viršus - POPIERIUS smile.gif Aišku beicuotas, lakuotas, bet idėja - liuks  thumbup.gif

esu sedejusi ant ju ,pasirode tvirtos ir patogios.Buvo derintos su azuoliniu stalu.
Atsakyti
QUOTE(meile_G @ 2013 07 15, 14:49)
Lack yra pirke beveik visos.  smile.gif Atsiliepimu irgi buta. Na pagal kaina jis geras, o kas butent domina?

Ar padoriai atrodo biggrin.gif ilgaamziskumo ar kokios superines kokybes nereikalauju, nes perkamas i nuomojama busta, tad neaisku kiek ilgam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2013 07 15, 21:02)
Tikrai įdomus.
Suintrigavo ši kėdė, paieškojau iš ko pintas viršus - POPIERIUS smile.gif Aišku beicuotas, lakuotas, bet idėja - liuks  thumbup.gif


kazkaip ne itin sitos kedes populiarios musu temoje, bet manau, kad labai nepelnytai. pas mano mama jos jau keli metai, patariau jai, kai pati kazkada pasedejau ant ju ir man jos labai patiko. tarnauja puikiai, kokybiskos, patogios, atrodo labai lengvai, pacios stabilios, kiek spyruokliuojanciu atlosu. deriniai ju su ivairiu modeliu stalais labai idomus. puikios kedes, sakyciau, kad uz tokia kaina, tai superine kokybe. Mama ant ju vistik uzmete pagalveles.
Atsakyti
Tobias kedes labai sedejimo atzvilgiu ir patogumu komfortiskos,mielai jas rinkciausi,tik kaina atbaido smile.gif
Atsakyti
Gal kuri mamytė matė gyvai ar turi isigijusi Hemnes komoda

http://www.ikea.com/...ducts/50067168/

raso, kad yra 2 spalvu: bialy ir biala bejce, pagal nuotraukas man atrodo, kad bialy yra tokia tamsesne, kaip ir kreminė rolleyes.gif Ar tikrai taip ir yra blush2.gif
Atsakyti
Gal kas turite šią lentyną? Ar patvari? http://www.ikea.com/...ducts/00111994/
Atsakyti