Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 25

Vietos reik unsure.gif bet faina
Atsakyti
Gal kas turit ar yra tekę realiai sėdėt ant Borje kėdžių?
user posted image
Kaži ar patogios. Buvau jau išsirinkus ir pradėjau abejoti, ar aukštas atlošas netrukdys patogiam sėdėjimui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2013 06 06, 12:11)
Gal kas turit ar yra tekę realiai sėdėt ant Borje kėdžių?

Kaži ar patogios. Buvau jau išsirinkus ir pradėjau abejoti, ar aukštas atlošas netrukdys patogiam sėdėjimui?  g.gif

turim mes, neturiu priekaistu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 06 06, 12:20)
turim mes, neturiu priekaistu  thumbup.gif

O dėkui, kad parašėt, net lengviau pasidarė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dolile @ 2013 06 06, 12:11)
Gal kas turit ar yra tekę realiai sėdėt ant Borje kėdžių?
http://www.ikea.com/...PE190723_S4.jpg[/img]
Kaži ar patogios. Buvau jau išsirinkus ir pradėjau abejoti, ar aukštas atlošas netrukdys patogiam sėdėjimui?  g.gif

Patogios, jau senai turime. Tik baltą užvalkalą teko keisti po poros mėnesių. Tamsias dažnai valyti reikia, o šviesios be priekaištų.
Atsakyti
Ar jau matėt? thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sige: 07 birželio 2013 - 15:10
maciau, bet, kad spes ta nuvaziavima per du menesius padaryt, tai kazkaip abejoju blush2.gif unsure.gif ten darbo doh.gif gal tik nuo tos pagrindines gatves ivaziavima paleis, o tas tolimesnis, kur nuo miesto veliau ims veikti g.gif
Atsakyti
bet darbas ten verda labai intensyviai. šiandien iš oro uosto važiavau, tai ir toj pusėj gatvę daro, bus ne tik į IKEA, bet ir į oro uostą patogu važiuoti smile.gif
Atsakyti
Ten tuos uzvaziavimus prie parduotuves tai jo staigiai daro ir prekiu privezimas, matyt ir prie sandelio, kur brangesnes prekes isduoda, ir prie pacios parduotuves, ale ten kur ale aplinkelis, ar susijungimas su miestu papildomas tai pirmadieni man dar atrode taip dar toli iki pabaigos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sige @ 2013 06 07, 20:17)
bet darbas ten verda labai intensyviai. šiandien iš oro uosto važiavau, tai ir toj pusėj gatvę daro, bus ne tik į IKEA, bet ir į oro uostą patogu važiuoti smile.gif

Važiavome ketvirtadienį į oro uostą, tai pasidžiaugė vairuotojas, kad bus dar vienas privažiavimas (į oro uostą), nebus gal tokio kamsčio rytais, kai žmonės į tą pusę į darbą važiuoja 4u.gif

Kažin, ar IKEA atidarymo proga kokių nuolaidėlių pažers blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri pirkot puodus indukcinei kaitlentei iš IKEA, ir galit kokius rekomenduoti? blush2.gif
Atsakyti
Gal kas buvote prie parduotuves ir matete kaip ji atrodo? As ilindau pas juos i puslapi siandien ir tokia fotke pamaciau. http://www.ikea.lt/ikea-vilniuje
Ziuriu uzrasyta lietuviskai ant sienos tai cia gal jau tiek stovi? drinks_cheers.gif
Atsakyti