Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 25

QUOTE(Alchemie @ 2013 05 27, 20:31)
nu maniskis budamas treciokas buvo 130+ ir vidudtinio ugio, dabar kadangi dar suolio nebuvo augimo, o klasiokams jau buvo tai sestokas 146cm, jau prie zemesniu, bet lova nomalaus ilgio nupirke mes jam nuo 1 klases
Cia juk genetika. jei tevai auksti, tai va ir 4 metuku mergina 110cm, o maniske i mano gimine 4 metuku 95cm

Mano trečiokė - 140cm. . dauguma klasėj tokio pačio ūgio - maniškė per vidurį. Tėvai vidutinio ūgio (aš pati - 165cm biggrin.gif ) . Tai man ir atrodo, kad 140cm. - standartinis 10-mečio ūgis (visai ne aukštaūgių tėvų) biggrin.gif . Atsiprašau labai už Off topic'us 4u.gif
Mano vaikas jau nuo kokių 4 metų miega normalaus ilgio lovoj biggrin.gif
Ar kas naudoja Asker puodynes vaikų reikmenims susidėt - rezgu tokį planą, nes per visą turtą (mano akimis žiūrint - šlamštą biggrin.gif) jau stalo nebesimato. Virtuvėj man tos Asker puodynės - tikras atradimas - Ikea prekė Nr.1 , turiu jau kokie 4 mėnesiai vis dar negaliu atsižiūrėt.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2013 05 28, 08:54)
Ar kas naudoja Asker puodynes vaikų reikmenims susidėt - rezgu tokį planą, nes per visą turtą (mano akimis žiūrint - šlamštą biggrin.gif) jau stalo nebesimato. Virtuvėj man tos Asker puodynės - tikras atradimas - Ikea prekė Nr.1 , turiu jau kokie 4 mėnesiai vis dar negaliu atsižiūrėt.

kokiso fainos thumbup.gif gal gali įmesti jų nuorodą

sakykit ar IKEA turi dviaukščių lovų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalaila_Vln: 28 gegužės 2013 - 10:04
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2013 05 28, 10:41)
kokiso fainos thumbup.gif gal gali įmesti jų nuorodą


http://www.ikea.com/...ducts/10102908/
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2013 05 28, 10:41)
kokiso fainos thumbup.gif gal gali įmesti jų nuorodą

sakykit ar IKEA turi dviaukščių lovų?

Yra, tik kai kurios labai tokios unsure.gif http://www.ikea.com/.../bedroom/19039/
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2013 05 28, 08:54)
Ar kas naudoja Asker puodynes vaikų reikmenims susidėt - rezgu tokį planą, nes per visą turtą (mano akimis žiūrint - šlamštą biggrin.gif) jau stalo nebesimato. Virtuvėj man tos Asker puodynės - tikras atradimas - Ikea prekė Nr.1 , turiu jau kokie 4 mėnesiai vis dar negaliu atsižiūrėt.

Naudoju, patinka man jos thumbup.gif Bet galvoju, kad nedaug tų pieštukų telpa ASKER, gal daugiau tilptų į BYGEL?

user posted image
user posted image

user posted image

Arba galima FINTORP panaudoti, gal net gražiau man blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Louhi: 28 gegužės 2013 - 13:12
QUOTE(Alchemie @ 2013 05 28, 13:40)

Maniškė turi tokią dviaukštę, kur apačioje tuščia vieta. Tai pasistatė sofa į apačią - miega viršuje, o dieną ant sofos sėdi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2013 05 28, 14:09)
Naudoju, patinka man jos  thumbup.gif Bet galvoju, kad nedaug tų pieštukų telpa ASKER, gal daugiau tilptų į BYGEL?



Tai, kad man rodos, Bygel išmatavimai nelabai skiriasi, tik gal tas plastikas vaikams praktiškiau - ir lengvesnis žymiai, ir Bygel puodynėlės gal ne tokios teplios g.gif O čia kaina (1,99 PLN) už vieną tą puoduką? (nesuprantu lenkiškai biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Etra @ 2013 05 28, 13:45)
Tai, kad man rodos, Bygel išmatavimai nelabai skiriasi, tik gal tas plastikas vaikams praktiškiau  - ir lengvesnis žymiai, ir Bygel puodynėlės gal ne tokios teplios g.gif  O čia kaina (1,99 PLN) už vieną tą puoduką? (nesuprantu lenkiškai biggrin.gif )

Kaina 1,99 už vienetą biggrin.gif Yra įvairių spalvų. Praktiškiau BYGEL už ASKER, nes ASKER sunkūs pakankamai ir siauresni viršuje, o apačioje platėja, todėl daug nesdėsit, bet yra ir [pliusų, nes ASKER stovi stabiliai ant stalo (išbandyta), o va BYGEL dėl stabilumo abejoju.
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2013 05 28, 15:22)
Kaina 1,99 už vienetą  biggrin.gif Yra įvairių spalvų. Praktiškiau BYGEL už ASKER, nes ASKER sunkūs pakankamai ir siauresni viršuje, o apačioje platėja, todėl daug nesdėsit, bet yra ir [pliusų, nes ASKER stovi stabiliai ant stalo (išbandyta), o va BYGEL dėl stabilumo abejoju.

Aš turiu Bygel du indukus, namuose vakare galėčiau patestuoti, ar stovi patys sau biggrin.gif Tik aš dabar bijau sumeluoti, bet man atrodo, kad ten apačioje yra skylutė, kad vanduo nubėgtų, tai kažin, ar pieštukai neiškris pro ją g.gif Na, jei aktualu, užmesiu akį namuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sige @ 2013 05 27, 20:07)
Aš turiu visiškai tokią pačią žalią smile.gif maždaug pusę metu, pre rašomojo stalo savo. Man patinka, tik aš dar ant sėdimosios dalies pagalvėlę pasidėjau, nes man užpakaliui šalta smile.gif

aciu 4u.gif
o jei nesunku, gal galit pamatuot, kiek vietos uzima ta zvaigzdute blush2.gif 4u.gif ? Musu stalas ne itin didelis, kazin, ar nebus griozdas labai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2013 05 28, 15:33)
Aš turiu Bygel du indukus, namuose vakare galėčiau patestuoti, ar stovi patys sau  biggrin.gif  Tik aš dabar bijau sumeluoti, bet man atrodo, kad ten apačioje yra skylutė, kad vanduo nubėgtų, tai kažin, ar pieštukai neiškris pro ją  g.gif  Na, jei aktualu, užmesiu akį namuose  4u.gif

man būtent tai, kad tuos indelius galima pakabinti ir sudaro didžiąją dalį efekto, - pats didžiausias jų pliusas biggrin.gif pastatyta ir bus eilinė pieštukinė. Asker be skylučių, kiek pamenu cool.gif bygel gal šiek tiek kitokios.
O dėl Asker - tai kad jos siaurėjančios , man kažkaip netrukdo, vistiek į jas gan daug telpa, aš juose ir nemažai virtuvės įrankių sutalpinu, ir visokių svogūnų, česnakų prigrūdau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Louhi @ 2013 05 28, 15:22)
Kaina 1,99 už vienetą  biggrin.gif Yra įvairių spalvų. Praktiškiau BYGEL už ASKER, nes ASKER sunkūs pakankamai ir siauresni viršuje, o apačioje platėja, todėl daug nesdėsit, bet yra ir [pliusų, nes ASKER stovi stabiliai ant stalo (išbandyta), o va BYGEL dėl stabilumo abejoju.



Laba diena, įsiterpsiu smile.gif turiu namie BYGEL indelius pakabinus vaikams, tai tikrai talpūs, tiesa, ASKER neturiu, palygint negaliu, jie irgi plasmasiniai? g.gif
vaikams BYGEL tinka, žaismingi, lengvi, ant stalo stovi stabiliai, dėl skylučių susimąsčiau, ar jos yra g.gif sakyčiau, kad nėra visgi, nes vienam indelyje laikom ir smulkius karoliukus, tai niekas niekada nėra iškritęs is tų indelių smile.gif
Atsakyti