Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 25

QUOTE(SIMPL @ 2013 04 23, 21:59)
1. junkitės į diskusiją pirmiausiai susipažinusi su diskusijų objektu: IKEA vykdoma politika ir ką ji duos atėjusi į Lietuvą.
2. Nežinau, kur jūs ten gyvenate, bet vokiečiai, austrai, italai, prancūzai ir anglai tikrai savaitgalio nepraleidžia IKEA. Palyginkite automobilių santykį prie IKEA ir žinosite, kas ten važiuoja apsipirkti.
3. Nežinau ar jūsų gyvenamojoje šalyje pervertintas nekilnojamas turtas ar ne, bet vokietijoje , austrijoje eilinis namukas arčiau miesto kainuoja 250-300 teur ir kiekviena tvarkinga šeima jį turi, na pagal tai apie vidutinį žmonių sluoksnio lygį sunku spręsti, nes tvarkingas žmogus bent kurioje šalyje siekia, kad jų namas neatrodytų baisuokliškai, jei leidžia toje šalyje gaunamos pajamos, taip kad turto vertė čia ne prie ko.
4. Patinka: lankykitės, pirkite, apie tai nebuvo diskutuota. Nežinau aš jūsų metinių pajamų, tačiau atsakykite, kodėl nesilankote kituose baldų  parduotuvėse, tikriausiai, kad kaip sakėte kitur jums per brangu su jūsų pajamomis, o kažkas juk perka ir kitur sukomplektuotų prekių ir nemažai, va jums ir atsakymas.


ka duos atejusi ikea i lietuva ???
jus tikrai juokingas zmogus ,laikai kai duodavo buta,duodavo masina,duodavo talona senei jau baigesi ... seis laikais niekas ir nieko nebeduoda,seis laikais reikia paciam viska uzsidirbti. Protingiems ikea tikrai nepakens ,o seip visokiems apsisaukeliams baldininkams,nevykeliams matyt bus bankrotas arba teks jiems keisti darbo profili taip sakant pirkejui nuo to bus tik geriau.
vieno mano kolegos zmona dirba IKEA tai ka jau zinau tai turi labai gera sveikatos draudima,rodos 13 ar 14 algu per metus ,ikea turi gera darbuotoju komiteta nu kaip darbuotojai tikrai neblogiausia vieta darbui...
kur zmones praleidzia savaitgalius tikrai nzn nemano reikalas,dauguma matyt prie juros ar prie savu baseinu;
zinoma kad lankausi ir kt parduotuvese is kur jus istrauket kad nesilankau? tik niekaip nesuprantu koks ten pagal jus prestizas pirkti drozles uz 100litu kazkokioje parduotuveje kuri vadinasi galerija,baldu rojus ;baldu centras ar dar kokiu kt juokingu pavadinimu,jei ikea gali tokias pacias drozles isigyti uz 20lt ;man cia jau ne koks neprestizas, o tiesiog durnumas ...
ir dar as jums pasakysiu kad ne visose pasaulio salyse yra toks keistas mentalitetas kaip lietuvoje ,kur zmones turedami pajamas gyventi 3 kambariu bute gyvena 5,turedami pajamas vazineti su dacia, vazineja su mercedesais,tai va jums ir gaunasi atsakymas kodel vakaruose zmones perka ikea...jei visi turi bent 300 t euru namui tikrai visi gali pirkti ne tik ikea,ir visi gali vazineti su mersedesais ,bet cia nera daiktu kulto ,cia daiktas tarnauja zmogui,o ne zmogus daiktui;o jus pati kur perkates sau baldus?
sorry merginos tersiam tema 4u.gif
Atsakyti
Prirasiau ir dingo, zenklas nesivelt biggrin.gif

Norejau pasiteiraut apie virtuves. Keiciamos spinteles i kitoki modeli, kazi ar bus ispardavimas? Ir dar labai domina mediniu stalvursiu devejimasis. Zinau yra tokiu isigijusiu pries metus ir seniau, idomu kaip sekas islaikyt grazia isvaizda?
Atsakyti
QUOTE(Putlutė @ 2013 04 23, 14:03)
Noreciau pasiteirauti, gal kas turi sia kede/kresla? Noriu pirkti naudojimui kai maitinu dukryte pasislepus kambary biggrin.gif Aciu uz atsiliepimus 4u.gif

http://www.ikea.com/...ducts/50078464/

kaip sykis sėdėjau ant pello ir poang. aš tik už poang. žymiai kokybiškesnis.
user posted image

Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2013 04 24, 08:44)
...Zinau yra tokiu isigijusiu pries metus ir seniau, idomu kaip sekas islaikyt grazia isvaizda?

Man asmeniskai tai mediniai stalvirsiai ne prie sirdies, namuose yra medinis stalvirsis, tai jei neturetume indaploves ir daznai reiketu plauti rankomis indus tai jis turbut greit suputu.. Nors neaisku kiek jis laiko jau uzdetas, nes namas nuomojamas. O darbe po remontu taip pat uzdejo medini stalvirsi tik jy padenge dar kazkokia priemone, kad i ji nesusigeria vanduo tai su tokiu dar galima ir kenteti smile.gif
Atsakyti
user posted image
ach, vasara..
http://www.ikea.com/...ducts/40241917/
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2013 04 24, 10:44)
Prirasiau ir dingo, zenklas nesivelt biggrin.gif

Norejau pasiteiraut apie virtuves. Keiciamos spinteles i kitoki modeli, kazi ar bus ispardavimas? Ir dar labai domina mediniu stalvursiu devejimasis. Zinau yra tokiu isigijusiu pries metus ir seniau, idomu kaip sekas islaikyt grazia isvaizda?

Medini stalvirsi turim, jis ialiejuotas, todel nesugeria vandens, dabar po pusantru metu reiktu vel ialiejuoti, aLe neprisiruosiu doh.gif blush2.gif nu reiks. Aiejus perkamas is ikejos skirtas salyciui su maistu. Demiu nuo granatu sulciu neliko, liko tik nuo karsto puodo tamsesnis rTukas, bet pasveitus svytriniu nebesimTys ir is naujo nualiejuoti. Man akmeninis per saltas, ir netinka prie bendro vaido, o norejome buko, bet buvo tik berzas, tai turime ir viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2013 04 24, 09:44)
Prirasiau ir dingo, zenklas nesivelt biggrin.gif

Norejau pasiteiraut apie virtuves. Keiciamos spinteles i kitoki modeli, kazi ar bus ispardavimas? Ir dar labai domina mediniu stalvursiu devejimasis. Zinau yra tokiu isigijusiu pries metus ir seniau, idomu kaip sekas islaikyt grazia isvaizda?


as turiu stalvirsius 2 abu azuoliniai nuo 2006 metu vienas alejuotas tik 1 karta o kitas yra dar mano lakuotas ,na jie jau per tiek metu yra pasideveje bet man tai nemaiso;beto jie daug remonto mate taip kad kaip niekas perdaug cia ju nesaugo tai sakyciau tikrai kokiybe ju yra liux ,bent jau buvo ,o del dureliu tai ir as galvoju keisti i kokias nors naujas nes sitos jau nusibodo bet va niekaip nesugalvoju i ka jas iskeisti;tai dar laukiu gal dar kokiu nauju atsiras ...

Cia ne lenkiskas var gal biski kitoks ?
http://www.ikea.com/.../20132_kiro18a/
ir dar toks puslapiukas ikea family gal nzn
https://www.ikeafami...-design-ideas-3
Atsakyti
Dėkui 4u.gif KAžkaip širdis nori natūralumo, o protas dvejoja smile.gif Bet dar turiu laiko smile.gif Bet lenkiški tokie tarsi iš gabalų padaryti, o čia sm senesnėse temose esu mačius tokį vientisą. Bet nebematau tokio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2013 04 24, 19:15)
Dėkui  4u.gif KAžkaip širdis nori natūralumo, o protas dvejoja smile.gif Bet dar turiu laiko smile.gif Bet lenkiški tokie tarsi iš gabalų padaryti, o čia sm senesnėse temose esu mačius tokį vientisą. Bet nebematau tokio smile.gif

Ka turit omeny is gabalu g.gif klijuoto medzio, o pats stalvirsis yra gabalas tam tikro ilgio, arba nusipjauni likuti, arba, jei per trumpas prisiduri kito gabalo dali unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 04 24, 22:07)
Ka turit omeny is gabalu g.gif klijuoto medzio, o pats stalvirsis yra gabalas tam tikro ilgio, arba nusipjauni likuti, arba, jei per trumpas prisiduri kito gabalo dali unsure.gif


na va tipo tokie http://www.ikea.com/...ducts/40146524/
Bet gal nieko? Jei pjaut reiktų.

O čianainas mačiau ištisą http://www.supermama...?...&p=52530758

jei gerai supratau 4u.gif

Dėl per trumpumo tai jau supratau, ten yra dalys tokios kur tipo jungia.
Atsakyti
Klijuoto medziu stalvirsis atsparesnis deformacijoms, bet lagan gana plonas, delto pigus. Pas AnAngel virtuve ne is Ikejos 4u.gif be to reik ziuret stalvirsio ploti ir jusu spinteliu ploti, jeijos ne ikejines 4u.gif
Atsakyti
meile G, pažiūrėjau gamintoją lėkščių. made in taiwan.
Atsakyti