Įkraunama...
Įkraunama...

IKEA Nr. 25

QUOTE(sige @ 2013 04 23, 08:00)
Hennesy, mes hamako stovą iš Senukų. Pirkom nematavę hamako (aš net nepagalvojau apie tai) ir tiko. Jei matuot, tai reiktų turbūt žiūrėt, kad hamako ilgis, nuo vieno virvių galo iki kito būtų didesnis nei visas stovo ilgis ir tada tikrai tiks. Ikėjos žiūriu stovas ir su ratuku, tai dar patogiau smile.gif

O, didelis ačiū už komentarą 4u.gif O jūsų iš Senukų toks maždaug panašus į tą ikėjinį? Žmogų gerai atlaiko, nevirsta? Yra ten (senukuose) dar toks "laivas" medinis, tai jis tikrai tiks, bet nei kaina, nei dydis jo manęs negundo biggrin.gif Aš daug abejonių turiu dėl to, jog visur prisiskaičiau, jog hamaką reikia kabinti maždaug 1,5-1,6 metrų aukštyje, o atstumas tarp kabliukų turėtų būti 20-30 cm ilgesnis, nei pats hamakas. Tik niekas nepaaiškina, ar ilgesnis, nei hamako medžiaginė dalis, ar jau kartu su virvėmis doh.gif Na ir pagal visas mano rastas aukščio-ilgio apskaičiavimo formules tie senukiniai-ikėjiniai stovai yra per trumpi ir per maži. Nors hamakas nėra dvivietis ar kažkoks maxi-size, tiesiog klasikinis braziliškas, be medinių lentelių, pakankamai platus... Tai nežinau, turbūt inicijuosiu namuose matavimus ir bandymus, gal tuomet bus aiškiau, ar tiktų toks stovas, nes kažkaip nesinori atsigulus užpakaliu žemę liesti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O gal butu ir uzpakalio dilinimas ir grindu slavimas lotuliukas.gif
Atsakyti
Nerandu normalesnės nuotraukos (nes turbūt neturiu). Guli mano vyras dažniausiai jame, sulipa abu vaikai dar ant jo. Žemės užpakaliai nesiekia, bet nėr nuo žemės didelio atstumo.
user posted image

pats stovas nėra labai masyvus, lengvai išsiardo.
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2013 04 23, 10:18)
O gal butu ir uzpakalio dilinimas ir grindu slavimas lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gaila, namuose neplanuoju naudoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(sige @ 2013 04 23, 10:20)
Nerandu normalesnės nuotraukos (nes turbūt neturiu). Guli mano vyras dažniausiai jame, sulipa abu vaikai dar ant jo. Žemės užpakaliai nesiekia, bet nėr nuo žemės didelio atstumo.

Jėga, ir aš taip noriu bigsmile.gif Nu išsitrauksiu šiandien namuose ir matuosiu visaip, gal tikrai tiks cool.gif
Atsakyti
Noreciau pasiteirauti, gal kas turi sia kede/kresla? Noriu pirkti naudojimui kai maitinu dukryte pasislepus kambary biggrin.gif Aciu uz atsiliepimus 4u.gif

http://www.ikea.com/...ducts/50078464/

Atsakyti
Idedu Fillsta lempas, mes jas pakabine dukrytes kambary. Grazios man jos, bet manyciau jos tinkamos tik i vaiku kambari, gal del to, kad plastikas. Bet cia tik mano subjektyvi nuomone mirksiukas.gif
My Webpage
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daktaryte Ieva: 23 balandžio 2013 - 16:01
i neseniai vystyta tema apie lietuviu "kam parduoti pigiai, jei gali parduoti brangiai" :maiseliu laikiklis doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silke:): 23 balandžio 2013 - 18:28
QUOTE(silke:) @ 2013 04 23, 19:25)
i neseniai vystyta tema apie lietuviu "kam parduoti pigiai, jei gali parduoti brangiai" :maiseliu laikiklis doh.gif

Čia kaip anekdote - perku už 100 rublių, parduodu už 200 rublių, iš tų 2 procentų ir gyvenu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
cia toli ieskot nereikia, va save gerbiantis boutiqas, ponickos perka ir aikcioja smile.gif

https://www.facebook...6...6010&type=3

https://www.facebook...2...6010&type=3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 23 balandžio 2013 - 18:53
QUOTE(SIMPL @ 2013 04 22, 23:32)
Tai be užgauliojimų-niekaip neišeina....gal galite pademonstruoti


as irgi noriu isijungti i diskusija ir parasyti savo nuomuone,mat gyvenu ne LT ir ne Svedijoje,tikrai nedrysciau pasakyti kad tik zemiau vidutinio lygio gyvenantys zmones lankosi ikejoje. Mat cia kur gyvenu tai bet koks baisuokliskas namukas kainuoja bent jau mln litu ,o jau toks padoresnis ir puse mln euru tai va dabar ir zinok kokie cia tie zmones zemiau vidutinio lygio ar ne, bet savo mentalitetu man jie vistiek labai patinka,nes jie zino ir moka megautis gyvenimu. Man asm ikeja yra zaliavu parduotuve,ten yra visko daug,daug geru,praktisku ideju ir jei turi biski fantazijos ir nebijai issitepti ranku tai gali pats pasidaryti originaliai ir nebrangiai,as labai megstu ka nors isigyti ikejoje ir poto pati savo galva ismastyti ka cia idomaus galeciau savo rankomis perdaryti , svarbiausia kad tai bus mano pacios perdaryta ir bus originalu .PVZ is bliudo pasigaminau liustra ir tt. Man patinka kad mano namai butu panasus i mane,o ne i paveiksliuka is zurnalo...Patinka IKEA savo naujom, svieziom idejom ir tikrai ne viskas joje yra made in china,o ir kaina dazniausiai atitinka kokybe kas irgi labai svarbu seis laikais.
Atsakyti
QUOTE(aix2011 @ 2013 04 23, 19:36)
1. as irgi noriu isijungti i diskusija ir parasyti savo nuomuone,mat gyvenu ne LT ir ne Svedijoje,
2. tikrai nedrysciau pasakyti kad tik zemiau vidutinio lygio gyvenantys zmones lankosi ikejoje.
3. Mat cia kur gyvenu tai bet koks baisuokliskas namukas kainuoja bent jau  mln litu ,o jau toks padoresnis ir puse mln euru tai va dabar ir zinok kokie cia tie zmones zemiau vidutinio lygio ar ne, bet savo mentalitetu man jie vistiek labai patinka,nes jie zino ir moka megautis gyvenimu.
4. Man asm ikeja yra zaliavu parduotuve,ten yra visko daug,daug geru,praktisku ideju ir jei turi biski fantazijos ir nebijai issitepti ranku tai gali pats pasidaryti originaliai ir nebrangiai,as labai megstu ka nors isigyti ikejoje ir poto pati savo galva ismastyti ka cia idomaus galeciau savo rankomis perdaryti , svarbiausia kad tai bus mano pacios perdaryta ir bus originalu .PVZ is bliudo pasigaminau liustra ir tt. Man patinka kad mano namai butu panasus i mane,o ne i paveiksliuka is zurnalo...Patinka IKEA  savo naujom, svieziom idejom ir tikrai ne viskas joje yra made in china,o ir kaina dazniausiai atitinka kokybe kas irgi labai svarbu seis laikais.

1. junkitės į diskusiją pirmiausiai susipažinusi su diskusijų objektu: IKEA vykdoma politika ir ką ji duos atėjusi į Lietuvą.
2. Nežinau, kur jūs ten gyvenate, bet vokiečiai, austrai, italai, prancūzai ir anglai tikrai savaitgalio nepraleidžia IKEA. Palyginkite automobilių santykį prie IKEA ir žinosite, kas ten važiuoja apsipirkti.
3. Nežinau ar jūsų gyvenamojoje šalyje pervertintas nekilnojamas turtas ar ne, bet vokietijoje , austrijoje eilinis namukas arčiau miesto kainuoja 250-300 teur ir kiekviena tvarkinga šeima jį turi, na pagal tai apie vidutinį žmonių sluoksnio lygį sunku spręsti, nes tvarkingas žmogus bent kurioje šalyje siekia, kad jų namas neatrodytų baisuokliškai, jei leidžia toje šalyje gaunamos pajamos, taip kad turto vertė čia ne prie ko.
4. Patinka: lankykitės, pirkite, apie tai nebuvo diskutuota. Nežinau aš jūsų metinių pajamų, tačiau atsakykite, kodėl nesilankote kituose baldų parduotuvėse, tikriausiai, kad kaip sakėte kitur jums per brangu su jūsų pajamomis, o kažkas juk perka ir kitur sukomplektuotų prekių ir nemažai, va jums ir atsakymas.
Atsakyti
QUOTE(SIMPL @ 2013 04 23, 22:59)
1. junkitės į diskusiją pirmiausiai susipažinusi su diskusijų objektu: IKEA vykdoma politika ir ką ji duos atėjusi į Lietuvą.
2. Nežinau, kur jūs ten gyvenate, bet vokiečiai, austrai, italai, prancūzai ir anglai tikrai savaitgalio nepraleidžia IKEA. Palyginkite automobilių santykį prie IKEA ir žinosite, kas ten važiuoja apsipirkti.
3. Nežinau ar jūsų gyvenamojoje šalyje pervertintas nekilnojamas turtas ar ne, bet vokietijoje , austrijoje eilinis namukas arčiau miesto kainuoja 250-300 teur ir kiekviena tvarkinga šeima jį turi, na pagal tai apie vidutinį žmonių sluoksnio lygį sunku spręsti, nes tvarkingas žmogus bent kurioje šalyje siekia, kad jų namas neatrodytų baisuokliškai, jei leidžia toje šalyje gaunamos pajamos, taip kad turto vertė čia ne prie ko.
4. Patinka: lankykitės, pirkite, apie tai nebuvo diskutuota. Nežinau aš jūsų metinių pajamų, tačiau atsakykite, kodėl nesilankote kituose baldų  parduotuvėse, tikriausiai, kad kaip sakėte kitur jums per brangu su jūsų pajamomis, o kažkas juk perka ir kitur sukomplektuotų prekių ir nemažai, va jums ir atsakymas.

Čia jau panašu i trollingą, o ne diskusiją g.gif Šioje temoje mes (ne mes su jumis, bet mes be jūsų) diskutuojame apie Ikėjos produkciją (t.y. kas mums tinka, patinka, ką verta pirkti, o ko ne), o ne jos vykdomą politiką, Ikėjos atėjimo į LT naudą/nenaudą, besilankančių čia žmonių pajamas ir žinias apie nekilnojamojo turto vertę, Ikėjos sėkmingo/nesėkmingo verslo modelius bei alternatyvias baldų parduotuves. Tad referuojant į jūsų išsakytą poziciją dėl jungimosi į diskusiją tik susipažinus su diskusijos objektu, noriu pasakyti, kad jūsų pasisakymai ir jūsų pradėta tema yra NE MŪSŲ DISKUSIJŲ OBJEKTAS, apie tai nebuvo diskutuota (vėlgi - tik pakartoju jūsų paties žodžius).
Tad siūlau užbaigti diskusiją, kuri neatitinka šios temos aptarimo objekto. Jeigu turite kažką pasakyti pagal tematiką (konkretūs gaminiai, jų kokybė, vežėjų darbas ir t.t.) - labai prašome, kitaip - siūlau sukurti atskirą temą, skirtą būtent aukščiau paminėtų dalykų aptarimui, ir diskutuokite ten į sveikatą 4u.gif
Atsakyti