Įkraunama...
Įkraunama...

Kėdainiečių nameliai

QUOTE(murce @ 2013 07 29, 08:46)
Neseniai dariausi Kristinoje pas Žaną, tai ji man kaip visada  thumbup.gif

4u.gif cia ta Kristina netoli Soros? gal numeriuka turi?
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2013 07 29, 11:50)
4u.gif cia ta Kristina netoli Soros? gal numeriuka turi?

tikrai taip. as visad pas ja daraus. tel. 860077817
Atsakyti
QUOTE(adiavl @ 2013 07 29, 12:39)
tikrai taip. as visad pas ja daraus. tel. 860077817

aciu,merginos thumbup.gif
Atsakyti
Vakar dingo juoda nemaza kalyte, turi zalia antkakli su atsvaitu, labai draugiska, dingo Uosiu gatvej, bet gali buti, bet kuriam rajone (ana syki po pabegimo parsivezem is Vilainiu), jei matet ar zinot kur ji yra labai busime dekingi jei paskambintumet 860125859.
user posted image
Atsakyti
Labas visoms vasarojančioms vacation1.gif
**********************

Gal kas žinote, ar Faberlic kosmetika prekiauja jų biuras senamiestyje, kur šalia senosios Norfos, netoli Rinkos aikštės yra?

Niuta, tai mažiukui operavote? Aš vis dvejoju dėl dukrytės, bet manau teks irgi operuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2013 08 05, 10:38)
Labas visoms vasarojančioms  vacation1.gif
**********************

Gal kas žinote, ar Faberlic kosmetika prekiauja jų biuras senamiestyje, kur šalia senosios Norfos, netoli Rinkos aikštės yra?

Niuta, tai mažiukui operavote? Aš vis dvejoju dėl dukrytės, bet manau teks irgi operuoti  g.gif

Jus klausiat kur dabar isikure Faberliko ofisas?Centrineje Norfoje,salia fotostudijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2013 08 05, 18:12)
Jus klausiat kur dabar isikure Faberliko ofisas?Centrineje Norfoje,salia fotostudijos  4u.gif

O jame įsigyti prekių yra, ar reikia užsakyti?
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2013 08 05, 10:38)
Labas visoms vasarojančioms  vacation1.gif
**********************

Gal kas žinote, ar Faberlic kosmetika prekiauja jų biuras senamiestyje, kur šalia senosios Norfos, netoli Rinkos aikštės yra?

Niuta, tai mažiukui operavote? Aš vis dvejoju dėl dukrytės, bet manau teks irgi operuoti  g.gif

taip 4u.gif

gabija77 ar radai suni?


sveikos 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niuta @ 2013 08 06, 00:13)
taip  4u.gif

gabija77 ar radai suni?
sveikos 4u.gif  biggrin.gif



aha radau ax.gif Doviles kieme jis apsigyveno lotuliukas.gif tai va gerai tureti pazystamu nemazai thumbup.gif didelis aciu jai, kad paskambino thumbup.gif dabar pakabinau zetona po kaklu su tel nr ryskiai geltona, kad jei kas gal kas paskambins rades nereiks man visais varpais ieskoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabija77: 06 rugpjūčio 2013 - 07:52
QUOTE(gabija77 @ 2013 08 06, 08:52)
aha radau  ax.gif  Doviles kieme jis apsigyveno  lotuliukas.gif  tai va gerai tureti pazystamu nemazai  thumbup.gif  didelis aciu jai, kad paskambino  thumbup.gif dabar pakabinau zetona po kaklu su tel nr ryskiai geltona, kad jei kas gal kas paskambins rades nereiks man visais varpais ieskoti biggrin.gif

dziugu, gera ta Dovile kaip visada 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, atsiprašau,kad įsibraunu į temutę,tiesiog pateikiu info mirksiukas.gif
Rytoj kviečiame apsilankyti Kėdainių miesto šventės mugėje nuo 7-14 val. ir ateiti apžiūrėti ,,Trikotažas visiems" siuvinių vaikams ir suaugusiems.Maloniai lauksime.
https://www.facebook...k=photos_albums
Atsakyti
laba ryta , tiek daug keliaujanciu o cia net nepasimaivot ikelkit kokiu graziu vaizdu mirksiukas.gif

kaip laikotes? 4u.gif
Atsakyti