QUOTE(Garbo* @ 2013 06 10, 13:30)
Man kilo klausimas, kodel isbere tik po poros menesiu jo vartojimo. Atsakymas: nes suvartoja nedideli misinuko kieki per para, todel alergenas pamazu kaupiasi ir islenda po ilgesnio laiko, nei pvz. kudikiui kuris misini geria nuolat kas kelios valandos.
Deja taip organizmas įsialergina tam produktui kurio nesugeba normaliai pašalinti. Pvz. nesugeba iki galo išskaidyt baltymo, ir "plaukioja" tokie likučiai organizme, kol šis neapsikentęs išskiria histaminą. O dabar jau histaminas "pagavęs" baltymą jau gali būti pašalintas per gleivines ir odą. Štai jums ir bėrimai, ir viduriavimai, ir slogos. Pirmą kartą reikia tam tikros koncentracijos organizme, vėliau imunoglobulinai jau budi ir laukia tam tikro alergeno. Va kodėl jei gydom tik odą, tai vėliau išlenda į kvėpavimo takus. Todėl pats patikimiausias gydymo būdas yra griežtai vengti alergenų, ir visokiais būdais stengtis kad pilvukas pradėtų normaliai dirbti.
Ir visgi lieku prie savo nuomonės - kiek mačiau iš aplinkinių, maisto netoleravimą vaikai dažnai išauga(pilnai pradeda gamintis fermentai, atsistato mikroflora ir t.t.), tuo tarpu tikrąją alergija, kai IGE teigiamas, labai retai. Ir tai dar nereiškia kad bėgant laikui vaikas napasydarys alergiškas
Dar vienas pastebėjimas - alergiški vaikai dažniausiai būna tie kurie labai švariai auginami. Juk mūsų seneliai neturėjo jokių blenderių - maistą vaikui pakramtydavo ir duodavo - taip vaikas gaudavo visokių bakterijų. Gerosios dalyvaudavo virškinime, blogosios formuodavo imunitetą. Čiulptukus irgi patys apčiulpdavo ir duodavo vaikui. Savo mažei prieš paduodant čiulptuką - visada plaudavau, ir maistą blenderiuodavau. Ir va, sėdžiu šioje temoje, renku informaciją ir rašinėju... Nesakau kad jei būčiau purviniau auginus būtų geriau, bet gal... Pati esu stipriai alergiška, o vaikystėje esu gavusi labai daug antibiotikų, ir mano mama pedantė... Dėl tos pačios priežasties jei tik imanoma reikia vengti antibiotikų ir bet kokių kitokių cheminių vaistų, nes organizmas juos šalindamas gauna papildomą apkrovą (ilgainiui yra pakenkiami kt organai), net jei tie vaistai yra antialerginiai. Juk yra įvairios homeopatijos, Balvočiūtės lašiukai nuo alergijos, kurie tikrai neturi šalutinio poveikio.
Žinoma, aš nekalbu apie ypač sunkius atvejus kai ta chemija yra paskutinis šiaudas skęstančiam, bet visais kitais atvejais aš tik už natūralų gydymą.
Ir dar prie to pačio - nesuprantu mamų kurios skiepyja savo vaikus kai reakcijos po skiepo tokios, kad norint paskiepint hospitalizuoja(anksčiau kažkas rašė). Tai kaip čia suprasti, rizikuojama gyvybe, kad išvengti galbūt kažkokio susirgimo ateityje . Mano dukra alergiška kiaušiniui, dėl reakcijų į skiepą (kuriame yra kiaušinio baltymo) aš atsisakiau. Jei būčiau atsisakiusi anksčiau galbūt net nebūtume priėję iki dabartinės būklės. Galbūt, dabar tai tik spėliojimai