QUOTE(biruteja @ 2013 04 21, 13:54)
Nukopijavau
Obuoliausia patarimus iš homeopatijos temos:
Šienligė tikrai gali būti (bent pagal aprašymą labai panašu). Šią savaitę labai bujoja lazdynai, be to - visiškai nėra žalumos, kuri bent kiek sugertų dar po žiemos neišvalytą purvą. Po lietaus turi palengvėt.
Kiek žinau, daug kam esant šienligei padeda Sambucus 6 (kai pats pikas galima bandyti keisti Sambucus 30).
Toks varveklis kaip iš krano - Allium cepa (6 ar 30 - priklauso nuo organizmo).
Luffa compositum tabletės ar purškalas. Tabletės daugiau jei linkęs į astminius kosulius.
Apis complex
Jei vos atsigulus sugniaužia visą trachėją ir dusina - Coccus cacti.
Jei slankioja gleivių gumulas kakle - Hydrastis.
Guna kompleksas TRC 6 (Kaune platina Grožio akademija).
Gali pabandyti, blogiau tikrai nebus nebus ir saugu mažiukui...
Ar tai tas pats
sambucus, nes rase, kad vaikams perka ji persalimu profilaktikai? O as svarstau del tokiu papildu
Quercetinas ir Bromelainas, suaugusiems palengvina alerginius simptomus, gal ir vaikams galima butu, gal kuria mamyte pirko vaikams tokius, ar panasius? Gydytoju klausiau, bet deja del papildu nieko negali pasakyti.
Papildyta:
Truputi informacijos apie kvarcetina;
Kvercetinas
Kvercetinas - bioflavonoidams priskiriamas glikozido junginys. Kvercetinas yra fitoestrogenas. Fitoestrogenai - augalinės medžiagos, veikiančios panašiai kaip ir organizmo hormonai estrogenai. Manoma, kad fitosestrogenai organizme konkuruodami su natūraliais estrogenais, gali sumažinti estrogenams jautraus vėžio riziką. Kvercetinas, kaip ir kiti bioflavonoidai, veikia kaip antioksidantas ir priešuždegiminė medžiaga, sauganti kraujagyslių sieneles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Jis saugo mažo tankio lipoproteinus (blogąjį cholesterolį) nuo oksidacijos ir tuo būdu gali mažinti aterosklerozės riziką. Kvercetinas slopina kai kuriuos uždegimo fermentus, todėl buvo tiriamas jo poveikis nebakterinio prostatito eigai. Jis veikia priešingai histaminui - mažina alergines reakcijas. Kol kas visos šios kvercetino savybės yra nustatytos tik laboratorinių ar tyrimų su gyvūnais metu. Todėl kaip jo vartojimas palengvintų tam tikras ligas žmogui, nėra duomenų. Kvercetino daugiausiai yra svogūnuose, obuoliuose, arbatoje, kiek mažiau - žalialapėse daržovėse, pupelėse.
Vartojimas
Suaugusiems kvercetino rekomenduojama gerti iki 1000 mg per parą. Maisto papildų sudėtyje dažnai kvercetino būna derinyje su kitais bioflavonoidais. Nedideliais kiekiais bioflavonoidų būna ir kai kurių multivitaminų sudėtyje. Čia jų dedama, kad pagerinti vitaminų pasisavinimą ir sustiprinti jų poveikį. Yra maisto papildų, kur kvercetinas derinamas su kita augaline medžiaga, mažinančia uždegimą - bromelainu.