Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 05 17, 15:07)
„Розыскник“ /2013/

4u.gif

labas, vis dar su Koroleva Banditov ziuriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 05 13, 18:36)
Sveikos, žiūrėtojos 4u.gif

Nebėr kada man sekti visas jūsų naujieanas. Laukiu vasaros smile.gif

O tik pasigirsiu ax.gif Vakar mano dičkiai dalyvavo Kauno maratone (man - tai maniškis ir sesers vaikas) lotuliukas.gif  Maniškis-rudasis tongue.gif
user posted image

O mano jaunystes laiku kolegos bigsmile.gif
Atsakyti
paziurejau 5 serijas Korolieva Banditov 4u.gif
Ale, ir vista ta Polina_jai padeda anyta pabegt, o ta_pamate gaisra ir vel atgal i pragara blink.gif doh.gif (nors ir as lygiai tokia pat vista_kai buvo suteiktas sansas, praleidau, vaiku pagailejau_o db turiu, ka turiu). Vienu zodziu, filmas apie mane smile.gif beveik blush2.gif

gero vakaro pasiliekancioms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal galite kažką parekomenduoti apie 1960-1990 metus (veiksmas tų laikų, kurti gali būti ir dabar). Daug mačiau. Labai patiko 80'tieji. Taip pat apie kaimą ir kriminalus, apie prabangą, ar panašų serialą į moterys meluoja geriau. Juk ir Rusijoje kažką kuria panašaus ir populiaraus. Ačiū bus didelis 4u.gif
Taip norisi ką kokybiško pažiūrėti...
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2013 05 17, 20:04)
Sveikos,

gal galite kažką parekomenduoti apie 1960-1990 metus (veiksmas tų laikų, kurti gali būti ir dabar). Daug mačiau. Labai patiko 80'tieji. Taip pat apie kaimą ir kriminalus, apie prabangą, ar panašų serialą į moterys meluoja geriau. Juk ir Rusijoje kažką kuria panašaus ir populiaraus. Ačiū bus didelis  4u.gif
Taip norisi ką kokybiško pažiūrėti...

Pirmiausiai,kas iš matytų šovė galvon,tai Сделано в СССР , Вера, Надежда, Любовь,tik pastarajam veiksmas prasideda dar anksčiau,bet ateina iki mūsų dienų,dar visų mūsų mylėtas Райские яблочки, Цвет черёмухи
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 05 17, 20:47)
Pirmiausiai,kas iš matytų šovė galvon,tai Сделано в СССР , Вера, Надежда, Любовь,tik pastarajam veiksmas prasideda dar anksčiau,bet ateina iki mūsų dienų,dar visų mūsų mylėtas Райские яблочки, Цвет черёмухи


Mačiau doh.gif Visi tikrai puikūs, rekomenduoju ir aš.
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2013 05 17, 21:48)
Mačiau  doh.gif  Visi tikrai puikūs, rekomenduoju ir aš.

Ot tai tau-nepataikiau nei vieno nematyto tongue.gif Nu jei ką prisiminsiu,tai parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2013 05 17, 20:04)
gal galite kažką parekomenduoti apie 1960-1990 metus

Gal sitas jei nematet ''Лучший друг семьи'' /2011/ smile.gif
из фильма
http://kinozal.tv/de...s.php?id=960735
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 17, 22:19)
Gal sitas jei nematet ''Лучший друг семьи'' /2011/ smile.gif

maciau, geras labai filmas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 17, 22:26)
maciau, geras labai filmas 4u.gif


Ir šį mačiau. Tikrai geras smile.gif
Dėl to ir kreipiuosi, nes nerandu jau ką panašaus žiūrėti...
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2013 05 17, 22:30)
Ir šį mačiau. Tikrai geras  smile.gif
Dėl to ir kreipiuosi, nes nerandu jau ką panašaus žiūrėti...

Niu va, se tau kad nori biggrin.gif Jei daug ka matet jau, tada sunkus variantas su radybom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 17, 22:32)
Niu va, se tau kad nori biggrin.gif Jei daug ka matet jau, tada sunkus variantas su radybom smile.gif


Taigi va, ieškau ieškau vis smile.gif
Kažkada, prieš keletą metų, buvo mano serialų laikai smile.gif
Daug gerų peržiūrėjau ir nelabai. Paskutinius pora metų mažai žiūriu, tai galvoju gal kas naujo ta tema smile.gif
Atsakyti