Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 05 15, 20:31)
''Сомнамбула'' /2013/

4u.gif atsisiunciau, bus rytojaus pusryciams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 15, 21:32)
atsisiunciau, bus rytojaus pusryciams

Bus idomu isgirsti nuomone, nes as tokiu filmu su 'tokiu' pateikimu nemegstu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 15, 08:11)
Спасти или уничтожить (2013),

Paziurejau sita vakarais, o man patiko drinks_cheers.gif Neistemptas, konkretus, puikus aktoriai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(Visgi @ 2013 05 15, 21:46)
Bus idomu isgirsti nuomone, nes as tokiu filmu su 'tokiu' pateikimu nemegstu schmoll.gif

reiskia neziuresiu schmoll.gif

Paziurejau vakar Kniazna iz xrusciovki,patiko,toks lengvas,po karo buvo tas pats smile.gif
O paziurejus ji nesimiegojo,tai pradejau ziureti idealnyj brak,irgi toks lengvas ,su jumoru smile.gif na o po jo pradesdiu Anna German smile.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif paziurejau_''Сомнамбула'' /2013/ 4u.gif pradejau vakar vakare, sian ryte uzbaigiau. Kiek pamenu, raso, kad tai trileris, drama, bet pgl mane, tai grieciau itempto siuzeto (tarpais su baimes elementais), greičiau siaubo filmas.
Trumpai:
Kaime gyveno berniukas Andrėjus su mociute (berniuko mama buvus "geroji feja" perkeltine prasme, pasimire). Viena nakti pabudes berniukas pradejo saukt mociute, nes susapnavo baisu sapna. Islipes is lovos, puole ieskot mociutes name, kuriame gyveno. Deja, jos niekur nebuvo. Mociute rado klupincia kniupscia rusyje ir ...jau negyva. Pries tai igisrta šūvius ir tada močiutė atsilenkdama griūna ant lovos ir jai is burnos pradeda skrist įv.vabzdžiai. Nuo to momento augdamas berniukas vis prisimena močiutės mirtį. Kiek vėliau, kai jau suauga, berniukas tampa dailininku, tapo paveikslus, bet juose atsispindi vaikystėje matyti vaizdai_šmėklos, monstrai, vabalai ir visos kt.piktos juodos būtybės. Naktimis jis girdi žingsnius. Pabunda iš miego, bėga koridoriais, kol patenka į didelę salę_o ten jo močiutė, pavirtus į raganą, kviečia jį ateit pas ją blink.gif Draugas pataria išeit pasilinksmint, kad vaikinas žvelgtų į pasaulį kt.akimis, kad ir jo paveiksluose atsispindėtų meilė, gerumas ir t.t.
Andrėjus susipažysta su mergina, pradeda susitikinėt, ir jiems kartą besimylint, mergina pamato moters šešėlį kambaryje_išsigąsta, bet Andrėjus liepia nekreipt dėmseio. Naktį mergina susapnuoja Andrėjaus močiutę.
Kiek vėliau filme rodomas berniuko vaikystė ir gyvenimas praleistas vaikų namuose. Juose berniukui naktimis vaidendavos močiutė, "ateidavo" pas jį. Vaikiną visada kankino haliucinacijos, kol jis galiausiai nutaria, kad reikia jam mažiau miegot ir mažiau mylėt, tada jo gyvenimas bus kitoks. Pabaiga filmo taip ir uzsibaigia, kad jis savo vaizduotėj pamato savo merginą Nastią, kaip toji priėjus prie lango, iššoka per jį...

Jei atvirai, tai kažkoks gana keistas filmas. Kurioms patinka tokie psihodeliniai, keliantys siaubą, baimę_tai žiūrėkite-gal Jums patiks. Man nepatiko. Tik laiką sugaišau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 16, 09:13)
labas rytas 4u.gif paziurejau_''Сомнамбула'' /2013/
      Trumpai:

Labas rytas smile.gif
Pagal atpasakojima- man buvo idomu skaityti, pasirode filmas toks uch unsure.gif
Kazi, jis rimtai основан на реальных событиях g.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 16, 09:26)
Labas rytas smile.gif
Pagal atpasakojima- man buvo idomu skaityti, pasirode filmas toks uch unsure.gif
Kazi, jis rimtai основан на реальных событиях g.gif

paziurek. bet patariu vakare neziuret, nes jis toks su baimes elementais vietomis.
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 16, 09:31)
paziurek. bet patariu vakare neziuret, nes jis toks su baimes elementais vietomis.

Aš jau net nepradėsiu.Nors jau iš pavadinimo jis man "neskaniai" pasirodė.Tokiu pat ,gal prieš kokį 20 metų,žiūrėjau lenkišką filmą. Man visai nepatiko ir vos pamačius šito nuorodą,iškart aną prisiminiau ..O jau siaubas,mistika-tai tie filmai,į kuriuos net nekišu nosies..
Užtad dabar dienom,po kelias serija 1943 su malonumu pažiūriu(ar čia sušvelnėjęs jis,ar aš jau apsipratau,kad tokios įtampos,kad net atrodo kvėpuot nustodavau,dar kol kas nepajutau),o vakarais įsitraukiau į Pončik Liusia ax.gif ,o dar televizoriui atradau,kad vienam tinklalapyj online deda Ženskyj doktor ir dar aplenkę kinozalą.Tai va dar į tarpus ir to po kokią seriją pažiūriu.Va kaip man dabar gaunasi-iškarto 3 serialus žiūriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 16 gegužės 2013 - 09:14
kiek ne i tema, bet paskaiciau, kaip Ala Pugaciova pakudejo. Db, kaip supratau, ji tesveria tik 57 kg blink.gif
dg cia_
http://diets.1tv-rus...m/pugacheva.php

o i tema, tai paziurejau_Вверх тормашками (2013)_tik 4 serijos, bet greit ziurejos. Trumpai_moteris karjeriste, o vyras_namu seimininkas ir ju dukrele (pradzioj maza, veliau jau paaugle). Dukra rupinas dg tevas, nes mama ale verslininke. Seima gyvena atskiruose pasauliuose, nes zmonai rupi karjera, o vyrui_dukra ir namai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 16 gegužės 2013 - 09:49
QUOTE(Julsita @ 2013 05 16, 10:12)
Aš jau net nepradėsiu. /      /..O jau siaubas,mistika-tai tie filmai,į kuriuos net nekišu nosies..

Ir ne man tokie schmoll.gif Kaip jau sakiau, man nepatinka toks 'kitoniskas' pateikimas, tas toks nufilmavimas, kaip ir pvz sitam seriale schmoll.gif Краткий курс счастливой жизни (8 серия)

Man tai visai nieko mistika, as ir tokius paziuriu (kartais draugauju) smile.gif
Atsakyti
Nzn kas cia darosi siandien, kad net tingiu ir tinget doh.gif Nardziau is nuobodulio interneto platybese, ejau per naujienas ivairias ir t.t. Va kur akis paganiau smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image


user posted image


жизнь

Даша и Вальтер

Вопреки



Nostalgija prisiminus smile.gif Pamenu kaip jam vargsui su tom Пелаге'jom nesiseke.

user posted image
user posted image

Страсти по Чапаю Клип (bet tai kai prideda nesamoningu dainu, tai jau geriau del fono tik muzika paleistu)

Ne tik apie rukymo zala bet ir apie alkoholio pasekmes (juokiausi gale hihihi.gif )
Чапаев и Петька о курении!
Atsakyti
o as paziurejau lb gera ir idomu filma_Мотыльки (2013)
user posted image
apie Cernobylio katastrofa. Filmas paremtas tikrais faktais. REKOMENDUOJU 4u.gif
Atsakyti