Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 05 14, 20:11)
Baigtusi karas ir pasaka butu su galu smile.gif

drinks_cheers.gif
bet kokie ziaurus tie vokieciai vistik buvo blink.gif

QUOTE(ErikaN @ 2013 05 14, 21:42)
As galvoju, kad vel ka sugalvotu, kaip atsirado Katia 1943. ..

tai su tuo Grisa viskas aisku_pirma Aliona (nes tevai taip norejo), paskui Dasa, paskui Katia (sia nusove, pasimire), tai po Katiso_butu Nastia biggrin.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 14, 21:46)
jau 15-ta serija ziuriu,siandien pabaigsiu ziureti thumbup.gif

sekmes 4u.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 05 14, 21:51)
Mane kas dar zavi, tai kad sis filmas nespalvotas, na praktiskai balta- juoda smile.gif

drinks_cheers.gif
man sis filmas, kaip saldainiai_pradejau ir nors miegas lipino akis, norejos paziuret, kas bus kt.serijoj 4u.gif siam filmui lygiu nera 4u.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 14, 21:54)
man labai Galka patiko,tokia nemirtinga ji man thumbup.gif

thumbup.gif stipri moteris. Man jos zodziai labai patiko, kai su Dasa jos vakarojo ir kalbejos.
"Moteris viska gali istvert_gyvent be vyro, neturet meiluzio, bet be vaiku moteris negali gyventi.." Pamenat, kaip Galka taip pasake? As tai net apsiverkiau. O kai Dasa jai atvede ta mergaite, kurios tevus vokieciai susaude, tai jau zliumbiau kartu su Galka verysad.gif

labas rytas visoms 4u.gif
kaip bebutu, bet nei vienas ziuretas rusu filmas apie kara_nei Последний бой (2013), nei Диверсант (2007), nei Спасти или уничтожить (2013), nei Привет от "Катюши" (2013)_neprilygsta 1941, 1942, 1943 filmams 4u.gif
Atsakyti
Kas del vokieciu, tai man labiausiai gresmingai ir bauginanciai visad atrodo ne kokie tankai, o beatvaziuojanti i koki kaima trivieciu motociklu kolona (lopsiai tie vadinami). Tai jau zinok, kad vykdys represija, gero nelauk doh.gif
Atsakyti
Vis pamirstu paklausti, (as truputi ne i tema) ar ziurejot vakar kas Eurovizijos I pusfinali? (musu seimai sventas reikalas Eurovizija pioneer.gif nieko ner maloniau ta vakara kaip girdeti D.Uzkuraicio balsa nail.gif )
Musu tautietis Andrius pateko i finala lithuania.gif O tai jau nemenkas pasiekimas, maladec! Nelabai zinomas berniukas su savo kurybos daina ir taip sauniai, laisvai, be jokios pompastikos pasirode
Eurovision Song Contest 2013 Semi-Final (1) Lithuania Andrius Pojavis - Something

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 15, 13:32)
Vis pamirstu paklausti, (as truputi ne i tema) ar ziurejot vakar kas Eurovizijos I pusfinali? (musu seimai sventas reikalas Eurovizija pioneer.gif nieko ner maloniau ta vakara kaip girdeti D.Uzkuraicio balsa nail.gif )
Musu tautietis Andrius pateko i finala lithuania.gif O tai jau nemenkas pasiekimas, maladec! Nelabai zinomas berniukas su savo kurybos daina ir taip sauniai, laisvai, be jokios pompastikos pasirode


Mes tai nežiūrėjom,bet šeštadienį,finalą,tai būtinai smile.gif
O šiaip tai aš pesimistė,kas liečia lietuvių sėkmę Eurovizijoj.Ne būtent šių metų,o apskritai..Nesiseka kažkaip mum tam konkurse verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 15, 13:32)

nieko toks, bet buvo geresniu variantu is LT, kai vykdavo eurovizijos.

rekomneduoju paziuret _Ангелы войны_itempto siuzeto vietomis, bet patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 05 15, 14:33)
Mes tai nežiūrėjom,bet šeštadienį,finalą,tai būtinai  smile.gif
O šiaip tai aš pesimistė,kas liečia lietuvių sėkmę Eurovizijoj.Ne būtent šių metų,o apskritai..Nesiseka kažkaip mum tam konkurse  verysad.gif


As tai pagalvoju,kad gal ir gerai,kad nesiseka biggrin.gif O tai sekmes atveju,tektu Lietuvai Eurovizijos konkursa organizuot,is kur milijonus imtu,turbut vel sumazintu pakelta minimuma ar pensininkus "apskalpuotu" doh.gif

Laba diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 15, 13:32)
Vis pamirstu paklausti, (as truputi ne i tema) ar ziurejot vakar kas Eurovizijos I pusfinali? (musu seimai sventas reikalas Eurovizija pioneer.gif nieko ner maloniau ta vakara kaip girdeti D.Uzkuraicio balsa nail.gif )
Musu tautietis Andrius pateko i finala lithuania.gif O tai jau nemenkas pasiekimas, maladec! Nelabai zinomas berniukas su savo kurybos daina ir taip sauniai, laisvai, be jokios pompastikos pasirode

Laba diena 4u.gif Pas mus ir Eurovizija sventa, mes net darom lenteles dedam pliusus, minusus ar viduriukas biggrin.gif
Andrius saunuolis, nors as ir buvau is tu, kurie juo netikejo ir aciu dievui, kad kazkas jam apsviete prota nesirengti smokingo su cilindru doh.gif Vakar atrode gana patrauklus vyrukas blush2.gif
Atsakyti
pagaliau paziurejau kazkurios rekomenduota_Блудные дети (2009) _2 seseru ir brolio gyvenimus 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 05 15, 14:33)
Mes tai nežiūrėjom,bet šeštadienį,finalą,tai būtinai  smile.gif
O šiaip tai aš pesimistė,kas liečia lietuvių sėkmę Eurovizijoj.Ne būtent šių metų,o apskritai..Nesiseka kažkaip mum tam konkurse  verysad.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(ErikaN @ 2013 05 15, 16:30)
aciu dievui, kad kazkas jam apsviete prota nesirengti smokingo su cilindru  doh.gif Vakar atrode gana patrauklus vyrukas  blush2.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Pradejau ziureti Kniazna iz chrusciovki ir siunciu-nepatikesit...... Anna German cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 15, 16:43)
. Anna German cool.gif

thumbup.gif filmas_ypac pabaiga superine_yra apie susimastyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 05 15, 16:43)
ir siunciu-nepatikesit...... Anna German cool.gif

Geras pasirinkimas. Cia kuria diena per Rusjios TV buvo jos dainos dainuojamos, tai vel man filma primine, net anonsa paziurejau to serialo.
Sakiau butina kada savo mamai parodysiu smile.gif

QUOTE(ErikaN @ 2013 05 15, 16:30)
Pas mus ir Eurovizija sventa

Patriotai friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 15 gegužės 2013 - 16:26
''Сомнамбула'' /2013/
трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1089777
user posted image
user posted image
Atsakyti