Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(Sim@ @ 2013 05 13, 17:43)
thumbup.gif saunuoliai thumbup.gif

Ačiū smile.gif


QUOTE(Julsita @ 2013 05 13, 18:40)
thumbup.gif  O man tada tavo sunenas i tave panasesnis smile.gif

O visiems mano Rasytė panaši į mano sesę lotuliukas.gif

Beje, sesės sūnus (žaliasis) susilaužė ranką ten. Tai dabar du invalidai namie doh.gif Vienam dešinė, kitam kairė. Atrodo klasiška porelė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsius @ 2013 05 13, 19:54)

Beje, sesės sūnus (žaliasis) susilaužė ranką ten. Tai dabar du invalidai namie doh.gif Vienam dešinė, kitam kairė. Atrodo klasiška porelė lotuliukas.gif

Ale ir "sekasi" paskutiniu metu jum su traumom...
Merginos,kurios jau perziurejot 1943,ar isaiskja kaip ten buvo su tuo Dasos nestumu? Dabar kaip tik paziurejau,kaip ji Grisai pasake,kad ner ir nebuvo vaiko..Tai kaip cia dabar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 05 13, 20:31)
Ale ir "sekasi" paskutiniu metu jum su traumom...
Merginos,kurios jau perziurejot 1943,ar isaiskja kaip ten buvo su tuo Dasos nestumu? Dabar kaip tik paziurejau,kaip ji Grisai pasake,kad ner ir nebuvo vaiko..Tai kaip cia dabar  g.gif

Persileido ji, gelbedama Grisa. Ir vaiku daugiau tureti negales verysad.gif O gaila... Valteris labai apie ju bendrus vaikus svaigsta... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 05 13, 20:38)
Persileido ji, gelbedama Grisa. Ir vaiku daugiau tureti negales verysad.gif O gaila... Valteris labai apie ju bendrus vaikus svaigsta... verysad.gif

O kaip gaila.. verysad.gif Kaip tik dabar ziuriu,kai ji klausia,ar neuzpykde jo,o jis atsako,ne,nes myli ja wub.gif O jau tas zvilgsnis toks tikro isimylejusio wub.gif Man gal sitam filme ta Valteris pats fainiausias wub.gif O Grisa va jau suniorvino doh.gif Vienai pasiule pradet viska is naujo,ta atsisake,tada pas kita su tuo paciu prasymu doh.gif Kazkoks ciudnas sitam fronte g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 05 13, 21:16)
:  O Grisa va jau suniorvino  doh.gif  Vienai pasiule pradet viska is naujo,ta atsisake,tada pas kita su tuo paciu prasymu  doh.gif  Kazkoks ciudnas sitam fronte  g.gif


jis man toks kaip prie suskilusios geldos likes,gi buvo toks mandras,net dvi del jo plesesi,o dabar nei vienai nebereikalingas,tai galiausiai su Katia susidejo,nors manau nuosirdziai jos tikrai nemylejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tisan @ 2013 05 13, 21:31)
jis man toks kaip prie suskilusios geldos likes,gi buvo toks mandras,net dvi del jo plesesi,o dabar nei vienai nebereikalingas,tai galiausiai su Katia susidejo,nors manau nuosirdziai jos tikrai nemylejo  schmoll.gif

As taip ir pamaniau,kad ar tik neprisiglaus prie anos doh.gif ,bet tiek dar neperziurejau.Siandien4 serijas iveikiau ir jau daugiau siandien jo uzteks.
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 05 13, 21:16)
O kaip gaila..  verysad.gif  Kaip tik dabar ziuriu,kai ji klausia,ar neuzpykde jo,o jis atsako,ne,nes myli ja  wub.gif  O jau tas zvilgsnis toks tikro isimylejusio  wub.gif  Man gal sitam filme ta Valteris pats fainiausias  wub.gif  O Grisa va jau suniorvino  doh.gif  Vienai pasiule pradet viska is naujo,ta atsisake,tada pas kita su tuo paciu prasymu  doh.gif  Kazkoks ciudnas sitam fronte  g.gif

man irgi Valteris wub.gif vietoj Dašos duočiau ir dainuočiau lotuliukas.gif
pradėjau šiandien ir aš žiūrėt. kadangi visi darbai krenta iš rankų, atsisėdau ir įsijungiau. pabaigiau 5 serijas.

tą karoleva banditov mačiau, patiko ir įtraukė thumbup.gif

Ramsiau, koks didelis jau vaikis ir matau į rimtą sportą patraukė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2013 05 13, 21:06)
Ramsiau, koks didelis jau vaikis ir matau į rimtą sportą patraukė  thumbup.gif

Aga 4u.gif
Ir neblogai sekasi 4u.gif
Nors sportas tai žiaurus.

Dabar į temą ax.gif Tskant, pas mane rytoj šventė tongue.gif Mano favorito jubiliejus tongue.gif
Atsakyti
LABA RYTA 4u.gif
vakar pradejau _Привет от Катюши (2013)_tai toks ziuret galima...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 14 gegužės 2013 - 07:49
QUOTE(Ramsius @ 2013 05 13, 23:04)


Dabar į temą ax.gif Tskant, pas mane rytoj šventė tongue.gif Mano favorito jubiliejus tongue.gif

Tai turbūt šiandien ir tave galima sveikint su tuo jubiliejum mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 05 14, 09:28)
Tai turbūt šiandien ir tave galima sveikint su tuo jubiliejum  mirksiukas.gif
user posted image


Ooooooo doh.gif Kaip gražu!!! thumbup.gif

Tai jau sveikinkit, sveikinkit tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Нелюбимая (2013) thumbup.gif filmas, paziurejau 4u.gif
http://vsefilmi.net/.../2013-05-03-623
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 14 gegužės 2013 - 13:52