Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVII Tema)

QUOTE(Sim@ @ 2013 05 12, 09:27)
tai gal irgi seks tecio pedomis? g.gif

labas rytas 4u.gif
startuoju su 1943_jau 13 serija griebsiu 4u.gif Bet jau tas GRIŠA, tai tikras playbojus...

Labas rytas 4u.gif Man liko 1943 trys serijos, gaila, kad tik vakare prisesiu, pradejau generaline tvarka namie. Del Grisos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE
''Спасти или уничтожить'' /2013/
http://kinozal.tv/de....php?id=1088445
user posted image

Laba smile.gif Paziurejau sita. Sikart truputi kitaip. Siuzeto linija ta pati, bet turinys kitoks. Vokieciai vokieciais, karas ir t.t. bet pirma karta teko ziureti, kad kare savi savus privalo likviduoti, ir nezinai ko bijot- ar savu ar vokieciu.
Mazdaug- tikslas pateisina visas priemones.
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image

QUOTE(Julsita @ 2013 05 11, 22:21)
..Mano mažiausias gavo progą pasikarstyt po karinę techniką

Visai "skaniai" atrodo. Sulauksiu tik visų serijų  thumbup.gif

As isivaizduoju kiek geru emociju buvo maziukui smile.gif

As noreciau ji siandien paziureti pasitaikius tinkamai progai. O gal jau Julsita paziurejus esi? Ir kaip tuomet?

QUOTE(liepa27 @ 2013 05 12, 11:15)
oi,mergaites kaip dziugu,kad yra tokia tema,kad pasidalinat gerais filmais.kiekviena atradam pagal savo skoni.tikrai rusai saunuoliai,pasiziuri kai kuriuos filmus ir vis prisimeni,apmastai

Sutinku su kiekvienu zodziu smile.gif As ir dabar prisimenu kaip nudziugau ja radusi. O kas labiausiai istrigo, tai kad tekdavo ziauriai grybaut su sulietuvintais pavadinimais filmu, kol atrasdavau teisinga pavadinima tai jetusmarija. Todel dabar ir dedu tik rusiskus taisyklingus pavadinimus, kad atsitiktinai uzsukusiems pakeleiviams temoje nereiktu vargti. Ateini ir pasiimi be vargo smile.gif
Net pasiziurejau kada sios temos gimtadienis, tai vaje vaje kokia jau ji sena 2006 01 30 Taip, kad moteros svesim kitamet sausi 8 metu gimtadieni group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 12 gegužės 2013 - 11:17
Rekomenduoju Княжна из хрущевки (Княжна) 2013
http://kinozal.tv/de....php?id=1088734
user posted image
labai linksmas man patiko toks lengvas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 05 12, 12:16)


As noreciau ji siandien paziureti pasitaikius tinkamai progai. O gal jau Julsita paziurejus esi? Ir kaip tuomet?


Oi ne ne,va dar tik siųstis užsistačiau.Man dar ginekologo viena serija likus ir tada 1943 žiūrėsiu.. Tai dar šis turės palaukt savo eilės smile.gif
Atsakyti
Kaip keista, kinozal'e ''Легенда №17 (Харламов)'' /2013/
kol kas tik blogos kokybes idetas http://kinozal.tv/de....php?id=1081624 ,o stai YouTube geros kokybes startavo jau geguzes 8d.
Легенда №17 (Харламов) 2013
трейлер
user posted image
Atsakyti
Pabaigiau 1943 thumbup.gif Pabaiga nuteikianti, kad tesinys bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2013 05 12, 11:18)
Kad kariškis tai diedulis buvo smile.gif

aisku..as pamaniau, kad tavo mazylis i fura ten isilipes blush2.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 05 12, 14:21)
Kaip keista, kinozal'e ''Легенда №17 (Харламов)'' /2013/

4u.gif

QUOTE(ErikaN @ 2013 05 12, 17:43)
Pabaigiau 1943  thumbup.gif Pabaiga nuteikianti, kad tesinys bus  thumbup.gif

aplenkei mane ax.gif o as dar 14 serijoj tik. vaikai neleidzia ziuret.

Visgi, kaip tu speji ziuret filmus, a?
Atsakyti
norejau pradeti ziureti 1943,bet vel neisejo cool.gif pamaciau,kad usb yra irasytas Koroleva banditov,tai ziuriu ji,idomus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 05 12, 19:53)

aplenkei mane ax.gif o as dar 14 serijoj tik. vaikai neleidzia ziuret.


Aha, aplenkiau, neatsilaikiau, mano vaikai dideli, problemu nekelia thumbup.gif O generaline tvarka palauks biggrin.gif Kita savaite atostogauju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
''Княжна из хрущевки'' /2013/
Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1088734
user posted image


Labas vakaras smile.gif
Paziurejau siandien sita, ir galiu tik pritarti maciusioms kurios rase, kad filmas fainas, lengvas. Man patiko. Kaip sekmadienio vakarui- pats tas, su tokia linksma gaida. Filmas apie pelene kuriai pasisauna padeti geroji 'krikstamote'.
O jei kalbant apie siuos laikus tai filmas apie verslininka kuriam nesusipratimo aplinkybem pasimaiso gote (ji viduje jautrios sielos, o jis irgi dzentelmenas, priglaudzia ja pas save) ir apie verslininko seseri (kuri labai prikolna), ji pasinaudoja tinkamai susiklosciusia situacija ir itraukia savo broli ir ta gote i avantiura del piaro, geltonosios spaudos...
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image


QUOTE(Sim@ @ 2013 05 12, 19:53)
Visgi, kaip tu speji ziuret filmus, a?

Idetos naujienos nesiskaito. Naujienos ir lieka naujienos.
Jei koki paziuriu, tai prie jo palieku prierasa su savo nuomone- patiko nepatiko ir t.t.
Galiu sau leist po 1 filma vakare, ir tai ne kasdien (apart 1943). Vakar ziurejau ta karini (kur siandien rasiau), o siandien paziurejau apie ta gote.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 12 gegužės 2013 - 21:48
QUOTE(Visgi @ 2013 05 12, 22:44)
Galiu sau leist po 1 filma vakare, ir tai ne kasdien (apart 1943). Vakar ziurejau ta karini (kur siandien rasiau), o siandien paziurejau apie ta gote.

supratau ax.gif
mano vaikai jau miega, tai damusineju 1943 ax.gif jau 15 serijoj cool.gif
Atsakyti
Man sis apie gote labai patiko, griebiau ziuret dar viena ,,cviety zla", paziurejau 4 serijas ir puoliau skaityt ar daugiau seriju ner. Nu nesu macius filmo, kad sitokia neaiski pabaiga butu, tiksliau prasosi tesinio
Atsakyti