Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

Aš labai trumpam. Paskaičiau apie navalgymus, tai mums labai padėjo Floradix Kindervital multivitaminai (sirupas), po pirmo gėrimo, kai jau pusantro mėnesio tik duonos riekele per dieną buvom gyvi, tai pradėjo labai gerai valgyti ir dabar po to 18 mėn skiepo ir ligų su antibiotikais vėl gan neblogai apetitą pagerino. Aišku, nevalgo tiek, kiek tie valgūs vaikai, bet jau ir skūstis neturiu kuom.

Geros dienos! 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės visooos senai matytos

Su pavasariu-vasara 4u.gif

mes šiuo metu apetitu nesiskundžiam bigsmile.gif valgo viską ką duodu, jau ir burbuliuku patapo biggrin.gif

Pastarasias dienas gyvenam lauke tik va šiandien jau oras nekoks bet ko gero vistiek eisim su botais paslampinėt "dustam kambariuos" blink.gif jau veiklos bele kokios neberanda viskas atsibosta..pažaidžia biškyti ir jau ką čia nutrenkus mamos ar kokius indus išsiimti doh.gif
na kt sav tikimės jau smėliuko į smėlyną gaut tik kaži kur g.gif ir ne kibiro bei ne dviejų reik g.gif

kas ant savo kiemo, kur gaunat gražaus smėliuko? iš karjerų ar vagiat lotuliukas.gif mums reikia dauug žvelgiant į ateitį užsakiau MB didelio smėlyno lotuliukas.gif

kas dėl apetito skatinimo manau nelabai gali padėt papildai nes vaikui būna tarpsnis kai nevalgo , va prabegus porai metų viskas pasikeičiai atvirkščiai nevalgiukai pradeda labia gerai valgyt ..
reik stebėt jai mažylis guvus linksmas, auga jam pakanka ir tu kaip sakant kramtalų ar trupinio nuo pusryčių bei pietų cool.gif jai jau nenori valgyt ir nevalgys...

na žinau, kad padeda burokelių sultys su medum ir citrina palaikyt sveikatėlę cool.gif


Jolka_jv užsuk dažniau ir ilgam 4u.gif

pasillgau mūsų kasdieniškų plepalų kaip sekasi pipriukams, ko pasiekė ir tt
Atsakyti
Mes smėlį pirkom karjere, ten ir pigiau ir daug gali prisikasti. Dabar tik laukiam kol tėtukas sukals smėlio dėžę biggrin.gif
Aš jau pati dustu namie, nes po tokios žiemos tai noris tik geru oru džiaugtis. smile.gif Mano bernužėlis taip džiaugėsi, kad net nosį nusibrozdino į šaligatvį doh.gif Dabar visi, kas pamato, tai tik ir klausia, kas čia atsitiko vaikui doh.gif Nieko manau iki vestuvių užgis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės

nu šiandien super oras mes jau lauke buvom parėjom skanių salotų pasidaryt su putpelių kaiušiniais..ale tokios man vaikystės salotos wub.gif
-ridikėliai,
-agurkai,
-virti putpelių kaiušiniai,(smulkiai pjaustau)
- svogunlaiškiukai, (smulk.pj)
-krapiukai

viskas užpilama grietine ir skanaus thumbup.gif

Giedruteee25 4u.gif ar labai daug kaštavo smėliukas jai nesunku brūkštelk Až o jūs iš kokio miesto būsit blush2.gif ..pas mus smėlynas sukaltas dar su impregnantu pereit reik ir bus gatavas rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas, simta metu cia nesirodziau, gerai, kad dar kai kurios palaikot sia tema, o tai visai jos nebebutu smile.gif
Mes augam gerai, Emilis labai pasiutes, visur jo pilna, i svecius baisu ir eiti su juo, nes vercia visus namus. Visos taisykles pagal ji doh.gif na bet tikiuos isaugs ax.gif

mes irgi norim smelio dezes, reikia susirasti, kad kas padarytu, gales sau vaikas kapstytis jame.
Samantila, gyveni pajury, varyk nakti i kopas biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(samantila @ 2013 05 14, 13:37)
Sveikutės

nu šiandien super oras mes jau lauke buvom parėjom skanių salotų pasidaryt su putpelių kaiušiniais..ale tokios man vaikystės salotos  wub.gif
-ridikėliai,
-agurkai,
-virti putpelių kaiušiniai,(smulkiai pjaustau)
- svogunlaiškiukai, (smulk.pj)
-krapiukai

viskas užpilama grietine ir skanaus  thumbup.gif 





As net neesu valgius putpeliu kiausiniu, ar skiriasi skonis nuo vistu kiausiniu? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulytux: 14 gegužės 2013 - 15:38
...oi Saulytux kad tikrai jau 120 metų biggrin.gif

aga mausiu į pajūrį su karučiu lotuliukas.gif

o kiaušinukai man daug skanesni už paprastų vištų, putpelės švelnesni tokie zgrebni mažiliukai lotuliukas.gif man skanesni ir virti tereikia 1 min po užvirimo , lupasi gerai , o jau panoms atrakcija tie gražūs kiaušiukai ...nu ***** kaina kanda dažnai pirkti bigsmile.gif bet sveiukesni nei vištų rolleyes.gif

Atsakyti
..LABAS RYTAS MERGAITĖS ...

SVEIKINU VISAS JŪSŲ ŠEIMAS SU ŠIA GRAŽIA ŠVENTE !!!



user posted image






wub.gif
Atsakyti
4u.gif Oi puiki šian šventė 4u.gif
Jeigu mes gyventume arčiau pajūrio tai tikrai prisikastume smėlio biggrin.gif Atsimenu, man tėtis parvežė maišą smėlio iš pajūrio, tai tikrai geresnio nebūna thumbup.gif O mes iš sostinės, tai pirkom šalia, sumokėjom 20 Lt, bet tiek prsikasėm, kad vos mašina važiavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolka_jv @ 2013 05 13, 14:21)
mums labai padėjo Floradix Kindervital multivitaminai (sirupas


reiks pasidomet,aciu,kad pasdalinai info

QUOTE(saulytux @ 2013 05 14, 16:40)
Labukas, simta metu cia nesirodziau,


uzsuk dazniau mirksiukas.gif

QUOTE(samantila @ 2013 05 15, 11:35)
..LABAS RYTAS MERGAITĖS ...

      SVEIKINU VISAS JŪSŲ ŠEIMAS SU ŠIA GRAŽIA ŠVENTE !!!


samantila,ka mes be tau darytume 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Giedruteee25 smile.gif viena iš išeičių ax.gif teks kasti jai norim užpildyti dėžę tongue.gif

gustika 4u.gif

man migrena su visais ale " smagumais " doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 05 09, 00:06)
GreenBubble, woooow, sveikinimai  wub.gif šiaip sako, kad nėštumo metu pienas pakeičias skonį, tai gal dėl to mažylis taip be streso ir pradėjo atsisakyti MP  smile.gif

Ačiū ačiū smile.gif Gali būt, kad skonis pakinta, bet jis pas man niekad teroristas nebuvo tuo klausimu, tai atsisakėm labai lengvai smile.gif

QUOTE(MildukasK @ 2013 05 13, 12:35)
*mes ryte iseinam kokiai porai val ir po pietu vel panasiai smile.gif bet man tai jau koma kartais buna paskui ja lakstyt, kilnot ir stebet, kad nuo kuriu nors karstyniu nenusivoztu uzsiziopsojus.. o gi jau didele, visur reikia lipti! bet ir tobuleja kas diena smile.gif

*mes ir du kartus einam į lauką, bet vakare jau su tėčiu ir jis jau būna už vaiką atsakingas, aš jau šiaip paslampinėju arba su kaimynėm ant suoliuko ramiai papliotkinu biggrin.gif

QUOTE(Fungu @ 2013 05 13, 12:55)
O manoji jau buvo normaliai valgyti pradėjusi, o dabar sumąstė vasarai figūrą išlaikyti. Košės išvis nebevalgo, duonos nenori, kiaušinienės nenori, vienu žodžiu. Tik pienu ir jogurtais ir dar va ką pietums padarau gyva doh.gif Nebežinau jau ką ir besiūlyti, iš karto neeee rėkia biggrin.gif

Mano irgi iš nevalgiųjų, bet aš jau nebesuku galvos. Jam kaip užeina, kartais normaliai valgo, kartais du šaukštus suvalgo ir viskas. Nekišu per prievartą, nevalgo, vadinas nereikia jam, kai norės tai valgys. Bet ir užkanžių jokių neduodu, nebent obuolio ar agurko, o šiaip gauna valgyt visad tuo pačiu metu, jei nevalgo - laukiam kito maitinimo.

QUOTE(gustika @ 2013 05 13, 13:31)
Yra toks apetita gerinantis sirupas cai LT pirkt,sako metinukam jau galima duot,reiks pasitart su gyd.,ir jei leis-duosiu taji.

Nu aš tai prieš visokius tokius dalykus. Jei vaikas sveikas, guvus, auga, tai viskas OK, vadinas užtenka jam to sūrelio, duonos riekelės, ar poros šaukštų sriubos. Nors man močiutė vis smegenis plauna, jau nebeturiu kantrybės visai, kad vaikui reikia vitaminų duot, kad geriau valgytų doh.gif

QUOTE(samantila @ 2013 05 14, 21:06)
bet sveiukesni nei vištų  rolleyes.gif

Jo, ir putpelių nešeria genetiškai modifikuotais pašarais, kaip vištas (skaičiau kažkur).
Atsakyti
Sveikos, paskaitinėju vis, bet neparašau... doh.gif Mokslai mane spaudžia, noriu kad greičiau pasibaigtų jie... doh.gif
Mes laikomės gerai, mažoji jau tokia didelė, tiek šneka, vakar pirkom dviračio kėdute, tai dabar galės važinėtis smile.gif
Dėl putpelės kiaušinukų, mes gaunam namuose augintų putpelių, bet mažoji nemėgsta jų kažkodėl...
Mamytėm sveikinimai su antru nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti