Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

Labas dienas

...o aš tai jau kompo matyt nenoriu akyse..paskutines savaites mokslai verčia netik dienomis, bet ir naktimis sėdėt verysad.gif

mūsų mergička tai ilgai supuojas kadangi ant savos pievos tai konkurentų nėra biggrin.gif kol atsibosta tol sėdi po to valanda bėgioja ir vėl supines reik o mama liežuvį iškišus iš paskos biggrin.gif

sakiau reik dviratuko arba pavadėlio ..fee nu negražiai skamba, bet ne vienai mamai pagelbėjęs daiktas g.gif

MildukasK kad blogumai nebegrįžtų 4u.gif 4u.gif fainai ane pilvinėti kai tokios grazios dienos prasidėjo wub.gif pasiilgau pilvelio gyventojo wub.gif wub.gif

mano uoga paskutinias dienas nebe valgo bet "ryja" viską iš eilės biggrin.gif augimo šuolis ko gero g.gif

ar ne bandot valgyti pietus kieme kam yra galimybė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2013 05 06, 11:13)
prasimalem Druskinkuose, aplankem Gruto parka. zodziu - perfect.  thumbup.gif

Smaguma, net supavydėjau ax.gif

QUOTE(MildukasK @ 2013 05 06, 15:23)
* kartais, visgi stengiuosi duoti jai laisve ir jei valgo pati, tegul! buna kartais pati nenori, tai tada jau as pamaitinu..

**tai zodziu suzinosiu, kai gims biggrin.gif

***pas mus irgi buvo laikas, kai tik suptis ir suptis..


* o maniškis pats visai nenori valgyt. Jei nemaitinčiau, tai tikriausiai išvis nieko nevalgytų...
** taigi bus dar tų echo, geriau jau matysis kitąkart mirksiukas.gif
*** Emilis suptis nemėgsta visai, keliolika sekundžių ir viskas. Jam įdomiau ant čiuožyklos lipt ir čiuožt arba smėlio dėžėj kapstytis biggrin.gif

QUOTE(samantila @ 2013 05 06, 18:44)
mano uoga paskutinias dienas nebe valgo bet "ryja" viską iš eilės  biggrin.gif augimo šuolis ko gero  g.gif


Oi, kad mums bent kruopelę jūsų apetito... Jau nebežinau ką su juo daryt doh.gif Visai valgyt nenori. Nors, kaip sesė mane ramina - nė vienas vaikas savo noru iš bado nenumirė... Nu bet tas nuolatinis nevalgymas man jau per smegenis kerta... Atrodo jau ir lauke prisibūna ir išsidūksta ir vis tiek valgyt jam nereikia...
Atsakyti
Aha! Ir GreenBubble pagaliau užsiparodė nestuke.gif

Sveikinimai dideliausi 4u.gif Lengvo nešiojimo
Žiūriu, kad jau ir įpusėjai... Gal žinote pilvinuko gyventoją? Broliui mašinos kaupsis ar sesutei kasas pinsit...
Atsakyti
Nugis Greenbubble slapuke tu,sveikinimai su nestuke.gif
Kaip sveikatos? Ar dar Emili matini MP?

Atsakyti
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 05 08, 13:59)
Sveikinimai dideliausi  4u.gif  Lengvo nešiojimo
Žiūriu, kad jau ir įpusėjai... Gal žinote pilvinuko gyventoją? Broliui mašinos kaupsis ar sesutei kasas pinsit...


Ačiū, ačiū 4u.gif Brolį turėsim, teks išmokt žaislais dalintis biggrin.gif

QUOTE(gustika @ 2013 05 08, 14:19)
Nugis Greenbubble slapuke tu,sveikinimai su  nestuke.gif
Kaip sveikatos? Ar dar Emili matini MP?


Ačiū, gustika smile.gif Sveikatos puikios, jokių blogumų nebuvo. Nėštumas toks pat kaip su Emiliu, tik svoris ir pilvas greičiau auga biggrin.gif Tik, kad pavargstu jau greičiau, o paskui tą vijurką duotis tai nelengva... doh.gif

Nuo šeštadienio jau visai nebemaitinu, nors jau kokį mėnesį duodavau tik prieš pietų miegelį, kad užmigtų greičiau. Bet jam ir nereikia. Jau pirmą dieną kai nedaviau, tai pati ant rankų pasiėmus migdžiau ir nei jis ieškojo, nei prašė, tik prisiglaudė prie krūtinės ir užmigo wub.gif Kažkaip mums labai natūraliai ir mažėjo tų valgymų, net ne mano iniciatyva. Nebuvo jokių stresų, isterijų ar pan.
Atsakyti
GreenBubble, woooow, sveikinimai wub.gif šiaip sako, kad nėštumo metu pienas pakeičias skonį, tai gal dėl to mažylis taip be streso ir pradėjo atsisakyti MP smile.gif
Atsakyti
Kaip mamytės laikosi pagerėjus orams? Matyt, visos laukuose išsibarsčiusios...

Mes visa šeima sugebėjome kažką pagauti.. Mažius su tėvuku tik slogąįveikė per kelias dienas silpna forma (ačiū D), o aš tai "po polnoj programme"... varvanti nosis, užgulta krūtinė su kosulio priepuoliais, lengva tempa su šlykščia savijauta...

Ir dar dirbti reikia (dirbu namuose prie kompo - darbo pobūdis leidžia).

Gal kas kokias naujienas iš FB'o atneš? Kaip ten mūsų lapkritinukai ir jų mamytės laikosi?
Atsakyti
O sveikinimai nestuke.gif 4u.gif
AŠ jau vis dažniau pasvajoju apie antrą lelių ax.gif bet ir bijau kartu, kažkaip atrodo kad su dviem nesusitvarkysiu doh.gif Nes jau ir paskui Dominyką lakstyti vos spėju, jis toks energijos užtaisas. Vakar buvom 3 kartus lauke, tikrinom visas žaidimo aikšteles aplink namus biggrin.gif Ir tai vakare visai nepavargęs buvo ir užmigo tik 22,30h doh.gif Iš kur tiek jėgų, tokiam mažam kūne g.gif smile.gif Bet labai džiaugiamės geru oru, kad nebereikia tiek rengtis norint išeiti į lauką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruteee25 @ 2013 05 10, 08:28)
O sveikinimai  nestuke.gif  4u.gif
AŠ jau vis dažniau pasvajoju apie antrą lelių  ax.gif  bet ir bijau kartu, kažkaip atrodo kad su dviem nesusitvarkysiu  doh.gif  Nes jau ir paskui Dominyką lakstyti vos spėju, jis toks energijos užtaisas. Vakar buvom 3 kartus lauke, tikrinom visas žaidimo aikšteles aplink namus  biggrin.gif  Ir tai vakare visai nepavargęs buvo ir užmigo tik 22,30h  doh.gif  Iš kur tiek jėgų, tokiam mažam kūne  g.gif  smile.gif  drinks_cheers.gif Bet labai džiaugiamės geru oru, kad nebereikia tiek rengtis norint išeiti į lauką  smile.gif


ooo taip smile.gif mes irgi grize po darbu/darzeliu/lopseliu - persirengiam ir maunam i lauka - iki kokiu devyniu vakaro, tada tik nusipraust ir miegot. namie visai nebebunam smile.gif ale 21,30 jau parpia mazoji, nebereikia net nugarytes glostyt smile.gif
Atsakyti
ku ku smile.gif

mes sian po TA smile.gif paskutinis skiepas iki 6 m iveiktas smile.gif pasvere/pamatavo, tai nenuostabu, kodel i 86 d rubus vos betelpam biggrin.gif nes ugis 87.5, svoris 13.5 smile.gif bet tik puse kg prisiaugino per 3 men smile.gif prisilaiko figura ant vasaros biggrin.gif

dar akytes vel tikrinomes po metu, tai islikes mazas astigmatizmas ar kaip jis.. tipo stebekit, kita karta 3 m pasirodykit.. O tam kartui akiniu nereikia, tfu tfu.. smile.gif

kas dar? aa.. laukas smile.gif joa, mes ryte iseinam kokiai porai val ir po pietu vel panasiai smile.gif bet man tai jau koma kartais buna paskui ja lakstyt, kilnot ir stebet, kad nuo kuriu nors karstyniu nenusivoztu uzsiziopsojus.. o gi jau didele, visur reikia lipti! bet ir tobuleja kas diena smile.gif

namai apleisti, nes laukas, poilsis mamai ir vel laukas.. tai ner kada, svarbu valgyt vaikui padaryti biggrin.gif nes atiskelia ir iskart amam amam.. apvalgo visus, kol savo koses sulaukia biggrin.gif

Atsakyti
O manoji jau buvo normaliai valgyti pradėjusi, o dabar sumąstė vasarai figūrą išlaikyti. Košės išvis nebevalgo, duonos nenori, kiaušinienės nenori, vienu žodžiu. Tik pienu ir jogurtais ir dar va ką pietums padarau gyva doh.gif Nebežinau jau ką ir besiūlyti, iš karto neeee rėkia biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 05 13, 12:35)


Sauni TA jusu, auksta panele tavo,ir svoris geras. 4u.gif
manoji visai svorio neaugina,tik ugin stiebias
Del akyciu mes ir buvom pas okulista,irgi liepe ateit,kai pati kalbes,apie 3m,sake
O laukan,zinok,as ir 2k kai isienu su savaja,tai ir nenescia budama jau komos busenoj vakare bunu.Jau tiek issitampau,prisilakstau kad oj.
Tave tai pilnai suprantu,juk dar ir pilvuka su savim nesioji ax.gif

QUOTE(Fungu @ 2013 05 13, 12:55)
Nebežinau jau ką ir besiūlyti, iš karto neeee rėkia biggrin.gif


Sveika prisjungus i isrankiuju kluba drinks_cheers.gif
As kose dbr duodu tik pora kartu sav,ir tiktai su jogurtu,tai taip apgaunu ja doh.gif
Yra toks apetita gerinantis sirupas cai LT pirkt,sako metinukam jau galima duot,reiks pasitart su gyd.,ir jei leis-duosiu taji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 13 gegužės 2013 - 12:32