Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(gustika @ 2013 04 29, 23:31)

Greenbubble,tai kitu nestumu bus dvynukai,mergytes pvz biggrin.gif  bigsmile.gif


Tikrai nebus tongue.gif


QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 04 30, 12:48)

*ypač mėgsta į šiukšlių kibirą mesti daiktus, kai jo paprašo

**Norėjau dar paklausti, mamukai.. ar jūsų vaikams kojos neprakaituoja?


*Pas mus irgi buvo labai pamėgtas užsiėmimas mest šiukšles į kibirą. Net plaukus nuo žemės rinkdavo, kad tik galėtų išmest lotuliukas.gif Bet paskui viską mest pradėjo, ir ką reikia ir ko nereikia, kai jį stebi, tai parodo, kad tipo tikrai šiukšlė, galvyte palinksi ir tada jau varo prie spintelės. Galiausiai rankenas teko nuimt, nes pasislėpęs nemažai visko išmetė biggrin.gif

**Pas mus pradėjo odinėse tapkytėse prakaituot namuose. Lauke kažkaip nesušyla taip, o vat namie, kai saulė į langus plieskia tai būna net drėgnos kojnytės.

QUOTE(gustika @ 2013 04 30, 13:36)

Ar bijo jusu vaikai sunu?ar is vis ko nors bijo?


Maniškis nieko nebijo. Viskas jam vienodai. Varo kur jam reikia ir daro ką reikia... doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamkos wau kiek prikalbėjot 4u.gif

na kas dėl prakaito tai neturim šios bėdos , šuniukų vaikas nebijo kaip ir kitų gyvūnėlių, žmonių labiau bijo biggrin.gif

į šiukšlių kibirą lenda, kad viską išimtų biggrin.gif baisiausiai mėgsta piešti su bele kuo bet knygute kokią randą tai į ją makaluoja ne ant baldų tongue.gif , sesės kaladėles Duplo mėgsta, bet jai nepavyksta sujungti tuoj speigia per visa kambarį, na kantrybės trūkumas..

Kuro-Nezumi "Priminiau sau, kad reikia padirbėti prieš antrąjį planuojant " kaip pirštu į akį apie mane wub.gif

kas vakarienės ? pas mane abi mažosios baubia valgyt ir dičkė neatsilieka doh.gif ..ko gero makaronus bantukus su grietinės - sviesto padažu doh.gif ainu nes kitaip mane užkapos ax.gif
Atsakyti
...LABAS RYTAS ... Labai gražus rytas pas mus ..o aš jau prie kompo kabu po dyyydelio puodelio kavos (400ml biggrin.gif ) su mokslais doh.gif

atrodo , kad lauke bandysim ir miegot pokaituką šiandien jai neatpūs šiaurės vakaru vėjas blink.gif

vakar atidarėm šašlų sezoną , o jau ir panoms kiek laimės po kiemą duotis net supine nutraukė biggrin.gif pats laikas naujas kabint bigsmile.gif mazgiukė tai kaip atsisęda taip ir gali jose sėdėt visa dieną ,kažkokia galinga jėga traukia ant supynių lotuliukas.gif
Atsakyti
del paduku prakaitavimo - ar vis dar duodat vit D? gali buti jo trukumas g.gif

maniskes irgi paskutiniu metu geriausi uzsiemimai - mest siuskles i siuskslyne ir WC vandeni nuleidinet smile.gif

Sunu nebijo - nes kieme turim dideli smile.gif
vakar smagus juokas buvo - kaimynas isejo su mazu suniu pasivaiksciot (toiterjerai, na tie tokie maziukai), tai M. ji ne au au , o miau ivardijo biggrin.gif tai kol paaiskinau, kad cia maaaaaazas siuniukas, o ne kaciukas, tai turejau uztrukt biggrin.gif

atrodo pavasaris grizo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2013 05 02, 10:48)
del paduku prakaitavimo - ar vis dar duodat vit D? gali buti jo trukumas  g.gif

maniskes irgi paskutiniu metu geriausi uzsiemimai - mest siuskles i siuskslyne ir WC vandeni nuleidinet smile.gif

Sunu nebijo - nes kieme turim dideli smile.gif
vakar smagus juokas buvo - kaimynas isejo su mazu suniu pasivaiksciot (toiterjerai, na tie tokie maziukai), tai M. ji ne au au , o miau ivardijo biggrin.gif tai kol paaiskinau, kad cia maaaaaazas siuniukas, o ne kaciukas, tai turejau uztrukt biggrin.gif

atrodo pavasaris grizo  wub.gif


- jei būtų vitamino D trūkumas, tai ir delnukai prakaituotų, ir galvytė. Marku namuose vaikštant (plikomis kojomis) nekaista padukai, padukai vėsesni arba šilti. O vat lauke negali be judesio - tai pastoviai kojos karštos ir kojinės šlapios. Vakar nusipirkome sandalus - bent šilti, neprakaituoti buvo padukai... Gal kuriam laikui išspręsime šią problemą. Tėvuko paveldėjimas čia, rodos

-- jo.... su tokiai šunyčiais kaip tik ir pasakysi miau lotuliukas.gif
Atsakyti
Oras pagaliau pakvipo pavasariu bigsmile.gif
Tik tokiu oru ne ant asfalto reik sedet,gamton vaziuot.

QUOTE(samantila @ 2013 05 02, 08:27)

vakar atidarėm šašlų sezoną , o jau ir panoms kiek laimės po kiemą duotis net supine nutraukė  biggrin.gif pats laikas naujas kabint  bigsmile.gif mazgiukė tai kaip atsisęda taip ir gali jose sėdėt visa dieną ,kažkokia galinga jėga traukia ant supynių  lotuliukas.gif



Baltai jumi pavydziu,kad ant kiemo nuosavo vaikai augt gali,ek...
Maniske irgi supyniu megeja,bet jai dar supantis, as turiu sakyt aaa-aaaa
O tas poreikis suptis,tai is manes jai persidave,as galeciau,tai istisas dienas nuo supyniu nenulipciau pati blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2013 05 02, 10:48)
del paduku prakaitavimo - ar vis dar duodat vit D? gali buti jo trukumas  g.gif



Labai retai kada prisiminus beduodu doh.gif

Mes ryt varom pas tėvą šašlykų, jau prieš porą sav valgėm, taip faina buvo, tikri vasaros pranašai biggrin.gif
Atsakyti
...GreenBubble...aga blush2.gif ir aš ne kasdien duodu D doh.gif ..ale valgant šašlus tikri pranašai raudonsnapiai suko ratus virš galvų bigsmile.gif

mums taip pat padukai prakaituoja nuo naminiu tapkiu, o nuo odinuku lauke kur laksto sausos ...

na kaip ir ryte sakiau diena buvo nuostabi wub.gif praleidom lauke dydžiają dalį thumbup.gif
Atsakyti
....Mielosios Mamytės su mūsų švente ...[/B[B]] būkit pačios pačiausios , pačios mylimiausios ir geriausios supermamytės pasaulyje savo vaikučiams ir savo mamytėms 4u.gif 4u.gif

supermama wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

GRAŽAUS SEKMADIENIO !!!
Atsakyti
Samantila thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir tave su mamytės dienele 4u.gif
Bet nuotrauka kokia, o pilvas doh.gif Žiūrėjau ir galvojau, kaip tie šeši kirminiukai ten tilpo, kaip bendrabuty susigrūdę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenBubble @ 2013 05 02, 20:26)


Mes ryt varom pas tėvą šašlykų, jau prieš porą sav valgėm, taip faina buvo, tikri vasaros pranašai biggrin.gif


drinks_cheers.gif savaitgali superinis oras buvo thumbup.gif

prasimalem Druskinkuose, aplankem Gruto parka. zodziu - perfect. thumbup.gif
Atsakyti
ale pagaliau prisedau parasyti biggrin.gif

QUOTE(gustika @ 2013 04 29, 23:31)
Valgyt pati tingi,o ir as per daug jos neskubinu blush2.gif man paprasciau ir greiciau ja pamaitint,nors va makaronus,tai pati su sakute/pirstais kabina.

Tiesa,pastebejau,kad ima pati susitvarkyt zaisliukus,knygutes sudeda vieton ax.gif

Mildukai, kaip savijauta tavoji?ar skirias sis nestumas nuo pirmojo?
gal zinot ka turesit jau?

as tai vis prisimenu zodzius - ar norit, kad ir 5 m dar reiktu vaika pamaitinti, aprengti? Ar geriau dabar pratint po biski viska daryti paciam? tai kad ir kaip dabar butu greita ir paprasta paciai ja pamaitinti kartais, visgi stengiuosi duoti jai laisve ir jei valgo pati, tegul! buna kartais pati nenori, tai tada jau as pamaitinu..

o mano sveikata, aciu, gereja smile.gif blogumai lyg baigia visai apleisti, ir miegas diena taip neima jau.. skirtumu siaip dideliu neizvelgiu, kol kas sakyciau panasiai eina. O ka turesim irgi neaisku - sian va echo buvau, tai pradzioj sako - gal vel sese bus.. po to - nors gal susilaikysiu, nes nors ir ne 100 proc berniukas, bet gali buti.. tai zodziu suzinosiu, kai gims biggrin.gif

QUOTE(Giedruteee25 @ 2013 04 30, 09:19)
Va mes vakar buvom TA, tai toli dar mums iki 10Kg  doh.gif Kažkaip tik po 100gr per mėn priauga.

eik tu sau! lengvumas koks.. as jau neatmenu, kada tiek buvo? siaip dabar mano panele palengvejus atrodo, gal kad be zieminio kombio biggrin.gif bet siaip 13 kg yra ir kazi kiek dar pliuso? po savaiteles eisim TA smile.gif

QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 04 30, 12:48)
nors žinau, kad mano vaikas sugebės ir lygioje vietoje nukristi, jei jau taip lemta...

Žiūrinėju sandalus - bet jau kaip lauke užkniso klausytis, kaip mes vaiką šaltą laikome  doh.gif

mano irgi bega bega bega - bamc ir guli.. susipyne kojos.. namie irgi lygiose vietose gali nugriuti.. tik kol kas visa laime be didesniu traumu.. ale jei ji ir toliau taip kritines, tai tikrai viena diena rankytes ar nosyte nusibrozdins...
o avo vaikas gal is tu siltuoliu,kad plonai rengi? as tai nieko nesakau tokioms mamoms, bet man paciai salta buna ziureti, nors kiekviena gi zino savo vaika ir jei neserga, tai valio - taip vaikui tinka smile.gif

QUOTE(Alatėja_ @ 2013 04 30, 12:58)
pas mus ir be prašymų viskas keliauja į šiukšlinę  biggrin.gif

nu, pas mus su siuksline irgi linksma pramga smile.gif nors dabar jau ner tokio azarto pampi issimesti, reikia paprasyti.. o jei kokia siuklse duosi, tai pirma reik apziuret, paciupinet ir gal siaip kur pakeliui numest.. nors va pries kuri laiko kaip dingo taip dingo mano akiniai ir su MB svarstom, ar tik nebus jie kada netycia siuksliu dezen nukeliave.. didelis nuostolis jau cia sad.gif po siai diemai kitu nepasidarau...

QUOTE(gustika @ 2013 04 30, 13:36)
Ar bijo jusu vaikai sunu?ar is vis ko nors bijo?

nee.. maniske ik pamato, tai au auuuu, ciuciukas ir varo paziureti.. kieme turim du savus sunis (nu, mama i aikstele atsiveda), tai su tais leidziu zaisti, o nuo visokiu svetimu stengiuosi laikyti atokiai, nes maza ka...
del kitu baimiu? nepasakyciau, tik buna kuklinasi svetimu zmoniu, pradzioj pamacius i kojas isikniaubia, bet po kurio laiko jau kaip niekur nieko smile.gif
gal tik bijo kokiu neiprastu garsu netiketai atsirandanciu.. bet siurbli, fena ir pan tai jau zino smile.gif

QUOTE(Fungu @ 2013 04 30, 14:37)
Ir su skalbiniais men šlapiais padeda, ji man duoda po drabužį, o aš džiaustau.

oj, Dovile vis man primna, kad reik skalbinius i skalbenke sudeti biggrin.gif reik nereik skalbti, ji jei randa ka, tai krauna.. ir isima visada ji, sudeda i krepsi, nesa po to prie dziovykles ir neleis padeti, saukia - pati pati!

QUOTE(samantila @ 2013 05 02, 08:27)
mazgiukė tai kaip atsisęda taip ir gali jose sėdėt visa dieną ,kažkokia galinga jėga traukia ant supynių  lotuliukas.gif

pas mus irgi buvo laikas, kai tik suptis ir suptis.. klausiu - nori islipti - ne! o gi kieme ir daugiau vaiku yra, kurie nori pasisupti.. tai kartais tenka nukalbint, bet riksmu neisvengiam.. ir apsisukus vel veda, rodo, kad nori suptis... bet paskutini karta jau pati prasesi iskeliama, norejo eiti kitur smile.gif
Atsakyti