Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

Labu 4u.gif

Ir aš prisiminiau, kad dar SM be Facebook'o yra biggrin.gif Nors neleidžia mano kleckas prie kompo visai sėdėt, tai paskaitinėju tik kai miega, jei dar jėgų po visų teroro aktų lieka biggrin.gif

Tas pavasaris kažkaip labai jau nesiskubina... doh.gif Užkniso jau tokie orai, galėtų normaliai atšilt jau. Va močiutė skambino tai sakė, kad vėl gripai siaust pradeda. Žodžiu, nieko gero : verysad.gif

QUOTE(VyresniojiSesyte @ 2013 04 03, 15:10)

o šiaip giliai giliai visada apie dvynukus svajoju  wub.gif

O man paranoja buvo. Taip bijoja, kad du bus biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Ir as pradingus buvau,ner kada be prisest,kai po 2 kart dienoj su vaiku per laukus pavaikstau,vakarais net kojas traukia- kaip po gero begimo.

Fungu, manoji man ir panasu sposa iskrete - laiptais pati uzlipo,ko as visai nesitikejau.Negalima vienos palikt ne sekundei.Dabar uzejo mada stovet ant radiatoriaus,ir diriguot.

Valgyt pati tingi,o ir as per daug jos neskubinu blush2.gif man paprasciau ir greiciau ja pamaitint,nors va makaronus,tai pati su sakute/pirstais kabina.
Geria is gertuves,nors is mano puoduko arbatos mielai atsigeria irgi.O gertuve paemus apvercia,palasina ant sofos,ir pasiemus skuduriuka-valo.

Tiesa,pastebejau,kad ima pati susitvarkyt zaisliukus,knygutes sudeda vieton ax.gif

samantila,kaip tavo sveikata?
Greenbubble,tai kitu nestumu bus dvynukai,mergytes pvz biggrin.gif bigsmile.gif
Mildukai, kaip savijauta tavoji?ar skirias sis nestumas nuo pirmojo?
gal zinot ka turesit jau? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 29 balandžio 2013 - 22:32


niu va mergiukai užsuko thumbup.gif

gustika sveikatos mūsų geros jau wub.gif

Fungu aha ir pas mane near saulės ir jau bac ne taip schmoll.gif ir taip jau žiemužė tamsi ir dar čia mums pavasris niūrus doh.gif o jau dantukų daug liuks -kieti jūs cool.gif bene busim mažiausiai dantuotos smile.gif

oi laiptai - ''gėris'' tipo jai tik jie yra- pas mane tai tik trys laiptukai iki kambario biggrin.gif o jais panelė keturiom užsiropšia pati, o jūs gaudykit kruopas man tai baisuma laiptai bijau paniškai vaiką paleist prie jų kur tais ne namie doh.gif

manoji tai lb mėgsta savo žaisliukus dėliot į maišeliu dėžutes bet susirinkt tai neuspranta, žaidžia ir palieka, o trimetinei pažadėjus prizą tuoj viską surenka ką sesė pridaro lotuliukas.gif

GreenBubble norėjau, noriu ir norėčiau biggrin.gif wub.gif ale trijų viename tai jau nenorėėėčiau biggrin.gif
Atsakyti
Va mes vakar buvom TA, tai toli dar mums iki 10Kg doh.gif Kažkaip tik po 100gr per mėn priauga. O ūgis 80Cm. Gavo skiepą dar, tai vaikas net necyptelėjo. Šaunuolis vyras thumbup.gif
Atsakyti
Giedruteee25 ot smulkučiai 4u.gif tikras šaunuolis 4u.gif

Labas rytas
Atsakyti
QUOTE(Giedruteee25 @ 2013 04 30, 08:19)
Va mes vakar buvom TA, tai toli dar mums iki 10Kg  doh.gif Kažkaip tik po 100gr per mėn priauga. O ūgis 80Cm. Gavo skiepą dar, tai vaikas net necyptelėjo. Šaunuolis vyras  thumbup.gif


tai kiek sveriat, kad "toli iki 10 kg"? 4u.gif

manasis namie mėgsta ant svartyklių palaipiot, tai jau perkopėm 12 kg smile.gif

dėl laiptų, tai jooo doh.gif prieš kelias dienas pradėjo protestus rodyt, jei noriu padėt laiptais užlipt cool.gif tai dabar palei sieną į trečią aukštą vienas pats lipa cool.gif ir ant kiekvienos aikštelės pasijuokia lotuliukas.gif

šiaip labai lėles myli cool.gif su jom daugiau žaidžia, myluoja, migdo nei kad sesė, čia tėčio siaubui lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ir mes pasirodome.. Vis skaitau, bet darbas ir mažius aplinkui neduoda laiko parašyti...

Alatėja lotuliukas.gif Maniškis pusseserių lėles pažiūrėjo, pavartaliojo.. ir išmetė.
Jam pagrinde kamuoliai, mašinytės ir meistravimui įrankiai eina, konstruktoriaus kaladėlės (didelės, medinės, nesudėtingos). Dar kartais mėgsta tokius žiedus platesnius, kuriuos ant rankų (ir mamai, ir tėčui) uždeda...
Bet labiausia mano vaiką veža, kai pats fokusus rodo.. tipo paima žaislą, uždengia jį kuo nors. tada pakelia rankas ir sako "nea" (tipo nėra). tada atidengia ir sako UUUU. Tipo dabar nematai/nėra.. o štai ir atsiranda... Vakar taip su savo peliuku rodė... mes su tėčiu kritome kaip lapai iš to vaizdo lotuliukas.gif

Samantila gerai suprantu tave dėl orų.. ypač kai mano pipiras priprato prie 2 vaikščiojimo lauke per dieną... bet vaikšto su tėvuku.. jau įsivaizduoju, kokia aš negyva būsiu, kai teks pačiai su juo trankytis, kai tetukas išvažiuos...

Milduk sveikatos 4u.gif kaip bendra savijauta?

Fungu pas tave labai savarakiškas vaikas - yapč tokiam amžiui mirksiukas.gif

Mes buvome TA 1,5 m. proga... 83 cm (nors pagal mano skaičiavimus ir rūbus bent 3 cm didesnis) ir 12,9 kg. Nėra storuliukas, bet ir ne lazdelė tongue.gif
Šnekėti tingi, labiau neaiškius garsus leidžia.. bet viską parodo, padaro prašomas (ypač mėgsta į šiukšlių kibirą mesti daiktus, kai jo paprašo). Ir dar ateina laimingas su šūksniu (a aa) - čia reiškia jo kalba, kad atliko paskirtą užduotį lotuliukas.gif
Sako niam (kartais skamba kaip mamamam), sako kaip šneka katė(kšš kyš), šuniukas (au ou au), bezdžionė (u uuu u uuu aa uu), varna (kaaa, kar), karvė (mūūūū). Kartais (prie nuotaikos) sako alio, baba (ir baba Galia - čia prosenelės vardas), dėda (senelis). Geriausiai moka "daj" (duok). Mes rusakalbiai, tai atitinkamai ir vaikas toks ax.gif

Laiptais irgi pats eina, bet aš vis liepiu už turėklų laikytis... bijau tų laiptų.. nors žinau, kad mano vaikas sugebės ir lygioje vietoje nukristi, jei jau taip lemta...

Norėjau dar paklausti, mamukai.. ar jūsų vaikams kojos neprakaituoja? Mes nešiojame pakankamai lengvus batukus - bet vis šlapios kojos, prakaituotos... Žiūrinėju sandalus - bet jau kaip lauke užkniso klausytis, kaip mes vaiką šaltą laikome doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuro-Nezumi: 30 balandžio 2013 - 11:52
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 04 30, 11:48)
(ypač mėgsta į šiukšlių kibirą mesti daiktus, kai jo paprašo)

Laiptais irgi pats eina, bet aš vis liepiu už turėklų laikytis... bijau tų laiptų.. nors žinau, kad mano vaikas sugebės ir lygioje vietoje nukristi, jei jau taip lemta...


pas mus ir be prašymų viskas keliauja į šiukšlinę biggrin.gif randa kokią šiukšlytę, būtinai reikia parodyt, o tada jau patenkintas lekia išmest biggrin.gif

aš kažkaip neleidžiu prie turėklų, nes pastoviai kiša galvą pro juos pažiūrėt žemyn doh.gif tai tik palei sieną leidžiu pačiam lipt
Atsakyti
Sveriam 9.350Kg. Gal iki antro gimtadienio pasieksim 10 biggrin.gif
Jo ir maniškiui prakaituoja kojos g.gif Ir nesuprantu ar čia batai blogi ar čia kas.
Oi labai mėgstam laiptais laipiot ir mes. Gerai, kad dar įsikimba man į ranką, nes svirduliuodamas lipa. Lauke jau visi laiptukai aplink namus išbandyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 04 30, 12:48)
Laiptais irgi pats eina, bet aš vis liepiu už turėklų laikytis... bijau tų laiptų.. nors žinau, kad mano vaikas sugebės ir lygioje vietoje nukristi, jei jau taip lemta...

Norėjau dar paklausti, mamukai.. ar jūsų vaikams kojos neprakaituoja? Mes nešiojame pakankamai lengvus batukus - bet vis šlapios kojos, prakaituotos... Žiūrinėju sandalus - bet jau kaip lauke užkniso klausytis, kaip mes vaiką šaltą laikome  doh.gif


As saviskes,pacios vienos niekur nebepaleidziu,nebent ant zoles trumpam.
Nes po 2 kartu,kai dejos ant asfalto ir cement,tai guzai,melynes ir kruvinas nosiukas buvo,o verkimo doh.gif doh.gif
Atrodo,ejau paskui ir nespejau nuciupt verysad.gif
Apie paleidima ant laiptu,tai net minciu nekyla tokiu...

Manajai kojytes neprakaituoja,mes dar su zieminukais vaikstom,na kai Lt orai tokie,tai kas belieka.

QUOTE(Alatėja_ @ 2013 04 30, 12:58)
pas mus ir be prašymų viskas keliauja į šiukšlinę  biggrin.gif randa kokią šiukšlytę, būtinai reikia parodyt, o tada jau patenkintas lekia išmest  biggrin.gif

drinks_cheers.gif pas mum tas pats,uztat spientele,kur siuksline buna uzsegta,kad ponia nemetytu visko paeiliui.

Dantis tai jau visus issidaigino siam periodui,beliko tik antrieji kruminiai.

Ar bijo jusu vaikai sunu?ar is vis ko nors bijo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 30 balandžio 2013 - 12:37
Priminėte man su šiukšlinėmis, kiekvieną kartą pakeitus pamperį čia vaiko pareiga išmesti pamperį į specilią šiukšliadėžę, tai visa patenkinta lekia į vonią, viską pati atsidaro, uždaro. Nu vaizdelis biggrin.gif Ir su skalbiniais men šlapiais padeda, ji man duoda po drabužį, o aš džiaustau. Dulkes irgi kartu valome, duodu jai skudurėlį, tai patenkinta švarinasi biggrin.gif Viską mes praktiškai kartu darome, nes kitaip stresas su vaiku, neturi ką veikti.

O dėl baimių - jokių neturi, šunis myli, nors ir kokius didžiausius, su mano tėvų auksiniu retriveriu geriausi draugai, o jis koks liūtas su vaiku palyginus. biggrin.gif

Dėl kojų - maniškei neprakaituoja. Iš manęs tikriausiai paveldėjo, mano kojos irgi neprakaituoja visai, nesu smirdinčių kojinių turėjus biggrin.gif
Atsakyti
Dėl dantukų.. tai mes senokai 16 turime... Paskutiniai tai lenda, tai vėl aprimsta...

Dėl metimo į šiukšlių dėžę... Maniškiam buvo griežtai paaiškinta, kaip negalima mesti gerų daiktų ten. Jei kažką ten meta, iškart atimu ir ilgai neduodu... Suveikė jam (net keista). Taip kad jam reikia patvirtinimo iš tėvų, kad tikrai jo laikomą daiktą galima mesti į šiukšles. Kai gauna patvirtinimą - tada ir pareigą atlieka lotuliukas.gif

Miega mano šaunuolis, veiduku į mano koją įsirėmęs... Jam patinka miegoti, jei glaustosi prie manęs bent ranka/koja ar nugara... tada ramiau miega... ir dienos miegą ilgesnį turi.

O vat dėl kojų turime problemų - dėl to prakaitavimo. Tikrai negerai, kad taip prakaituoja - bet ką padarysi, jei lauke būtina lėkti kaip pašėlusiam, ir vietoje pastovėti jam negalima. O batukai be jokio pamušalo, odinukai... Rytoj, jei vėl bus toks vėjas, keliausime iki Akropolio basučių ar tiesiog atviresnių batukų ieškoti.

Spaliukų temoje vakar mamytė pagimdė antrąjį bernužėlį, šiandien mačiau jauną mamytę su 3 bernais.. ir neseniai dar vieną mamytę kieme mačiau net su 4 vaikais (viena kokie 8, dvynukams apie 5.. ir dar toks pypliukas apie 8 mėn.).... Prisiminiau, koks nerealais geras pas mane nėštumas buvo.. atsidusau ir ėju sau toliau... Priminiau sau, kad reikia padirbėti prieš antrąjį planuojant

dėl baimių mano vaikas myli visus gyvūnus.. visus nori priglausti ir su savimi nusinešti.. tik kad jie nepasiduoda wub.gif tėvukas išmoko gražiai (atviru delnu, lengvai, neplėšant kailio) glostyti gyvūnus, tai mažius su visais taip gražiai ir elgiasi (dažniausiai pats arba priminamas). bet nemėgsta kitų stambesnių gyvūnų (buvome minizoo - vaikui nepatiko).
šiaip jis pas mane iš pirmo karto nieko nemegėjas. jam reikia padrąsinimo, pagyros, antro karto

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuro-Nezumi: 30 balandžio 2013 - 14:48