Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(Fungu @ 2014 01 18, 15:18)
Kaip jūsiškėm su kalbėjimu sekasi? Tikriausiai dar toliau pažengusios, maniškė visgi dar dvi kalbas mokinasi.. doh.gif


mano mažius tai dar daug tokių žodžių sava kalba vartoja, bet aš su juo susikalbu. žmonių kalba biggrin.gif tai tik keletą žodelių trumpų tepasako... bet ir sesė panašaus amžiaus dar nedaug kalbėjo, o dabar užčiaupt nebeina, tai nepergyvenu biggrin.gif

QUOTE(MildukasK @ 2014 01 18, 16:13)
o va del stebinimo, tai ziuriu kaip dovile tobuleja su puzzlem! pirma reikejo duot detale ir padodyt kur ir kaip deti.. po to uzteko tik detale duot, o dabar jau pati sudelioja 25 d pizzle smile.gif


Lukas kažkaip nelabai žavisi tom puzlėm, dičkei buvau tiek pripirkus, nes jai labai patiko, o mažius tik kartas nuo karto paima 4 dalių puzlę padėliot, bet ir tai nelabai jam kas gaunas doh.gif jam įdomiau kaladėlės, tiek didesnės, tiek lego duplo
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2014 01 17, 22:56)
tai vat kodėl mano mažius pakutinėm dienom toks "kaukalinis" pasidarė  doh.gif biškį kas nepatiko, tuoj į ašaras ir rėkt, ko anksčiau nebūdavo...

Oi, maniškis pasižėtum kaip kaukia doh.gif Jau šian net MB sakė, kad kaimynai vaikų teises iškvies, nes toks jausmas, kad nežinia ką tam vaikui darom... O jis vonioj ant puodo sėdi (net durų neuždariau!) ir nesavu balsu rėkia: "Mama, mama, noriu niamni" nors prieš tai pusė valandos prie lėkštės sėdėjo ir maivėsi, nė kasnio neėmė, o kai lėkštę atėmiau tai tada jau iš bado miršta... Nžn ką apie mus kaimynai galvoja, nes negirdėt tokios kakarynės tai neįmanoma, nors garso izoliacija pas mus name ir gera yra...
Atsakyti
Aš ir dažnai pagalvoju, kad sulauksiu vaikų teisių doh.gif Nes maniškė irgi mėgėja paklykti.
Juokingiausia, kad klykia tol, kol aš dėl to jos klykimo jaudinuosi ir stengiuosi jai įtikti. Bet vos tik kaip praeitą kartą nueinu kur, užsidarau ir jos neįleidžiu, pasakau, kad kol nenusiramins, tol neateis pas mane, iš karto nusiramina. Įdomūs tie vaikai. Arba va vėl vakar dantų nenorėjo valytis. Anksčiau visada stengdavausi ją perkalbėti, tai dainelėmis, tai žaidimais sudominti, kad tik išsižiotų. O vakar pasakiau gerai, eisi su purvinais dantimis miegoti ir nuėjome pižamos rengtis į kambarį. Koks klykimas staigiai buvo, kad danti, danti valyti reikia doh.gif Nors prieš tai niekaip neišsižiojo rolleyes.gif Ir ką jūs sau manote, po to karto mes ir dantis nuostabiai valome, nes su ja nebekovoju. Ji suprato, kad mama nebesicackins, nenori, nereikia, pačiai bus blogiau.

Gyveni žmogus ir mokaisi, kaip su tuo mažu žmogeliuku elgtis reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2014 01 18, 21:28)
jam įdomiau kaladėlės, tiek didesnės, tiek lego duplo

Pas Do turbut nebeliko savos kalbos zodziu g.gif Viska stengiasi kartoti, nors kartais taip juokingai skamba biggrin.gif
Del detaliu, tai Do retai delioja, mums su tevu Lego idomiau biggrin.gif

QUOTE(GreenBubble @ 2014 01 18, 22:46)
Oi, maniškis pasižėtum kaip kaukia doh.gif Jau šian net MB sakė, kad kaimynai vaikų teises iškvies, nes toks jausmas, kad nežinia ką tam vaikui darom...

patikek.. as sian ta pati pagalvojau doh.gif Kazi ka kaimynai galvoja?? Uzsiklyke iki drebejimo del to, kad su tevu reikejo eit praustis ir pizama rengtis. Mamos reikia ir taskas. nors ne pirma karta su tevu eina gi.. bet va mamos ir psio, klyke, rekia, muistosi.. o as su mazu, jam tempa pakilus, tai biski ten rupinausi.. Daznai nosies valymas irgi lydimas klyksmu.
Del valgymo, tai nzn.. pastaruoju metu Do visa nevalgi, nieko nenori.. sukasi nuo visko.. Bliauna prie lekstes.. Nu, neskaitant sausainiu, sokolado ir pan. Tai ir situos paslepiau!

QUOTE(Fungu @ 2014 01 18, 23:18)
Bet vos tik kaip praeitą kartą nueinu kur, užsidarau ir jos neįleidžiu, pasakau, kad kol nenusiramins, tol neateis pas mane, iš karto nusiramina.

Oj, Do tokiu atveju dar labiau isiklykia, bega is paskos.. Vakar irgi nevalge, jau ten bliovimas prasidejes. Ok, pasiskaicius knygos pagalvojau, kad reik padaryt pertraukele, isnest ja nurimt i kambari. Tai eik tu, bliove palikta isteriskai jau.. Atbego paskui, as ja vel nunesiau, tai jau isikabinus kaklo laikesi.. NEt gaila pasidare.. Tiek jau isiverkus, kad net dreba, nerisliai kazka balbatuoja.. Sunkus vaikas siaip ji, turesiu darbelio auklejant.. Ir ne visada zinau, kaip teisingai su ja pasielgti? Bausti, atleisti, barti, nekreipti demesio ir pan..
Atsakyti
Sveikos na ir rėksniukai mano tai gerulis vaikas kolkas , kol sesės neišmokys visko tik labia garsiai kalba ir prašo kai ko nori tai visa gerkle biggrin.gif džiaugiuos kad pas mus kaimynai toli smile.gif


kalba mūsų skurdoka bet per savaitgalį po darželio išgirdom ne vieną gražų naują žodį ,šiaip visa grupė pakliuvo tokių nekalbiukų šiemet ...


na ir vėjas ir šaltukas nu načiort greičiau pavasaris.... jau pėstute neisiu vaikučių į darželį gryžtumėm melynos , su auto reiks blush2.gif

kaip puodo reikalai ??????

o gal mes vienos tokios dar pratinamės , šiuo metu pats azartas bėgte mauna pati ir plojam visos kai padaro tai ją užveda net per dažnai ant jo tūpia lotuliukas.gif

Atsakyti
Laba,

maniškė pagrindinius reikalus pati ant tualeto darosi, ant savo vaikisko dangčio. Puodas tik žaidimui liko. Pamperį uždedu tik kur ilgiau išeinant arba nakties miegui, taip net nebereikia mums jų. Kiek pinigų sutaupau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2014 01 20, 12:53)
kaip puodo reikalai ??????


mes pampį tik nakčiai dar dedamės, kartais atsikelia sausas, kartais būna prisysinęs. bet dieną jau visai be pampių, pasiprašo pats visada.
Atsakyti
Mes pampį tik miegui naudojam. Tik kaku į kelnes daro. doh.gif
O taip pati nueina nieko nesakius ir mamai tik puodą išpilt belieka...
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2014 01 19, 00:23)
* Mamos reikia ir taskas.

** Tai eik tu, bliove palikta isteriskai jau.. Atbego paskui, as ja vel nunesiau, tai jau isikabinus kaklo laikesi.. NEt gaila pasidare.. Tiek jau isiverkus, kad net dreba, nerisliai kazka balbatuoja.. Sunkus vaikas siaip ji, turesiu darbelio auklejant.. Ir ne visada zinau, kaip teisingai su ja pasielgti? Bausti, atleisti, barti, nekreipti demesio ir pan..


*Pas mus tas pats etapas,as jau sunerimus buvau,nes visur absoliuciai tik mamyte ir mamyte.Aprengt,pasodint ant puodo,na visur,nors per dienas abi esam,ir tecio pasilgsta,na bet reik jai mamos ir vsio rolleyes.gif

**As gal kvankt esu,bet mano ausys o ir psichika neatlaiko tokio isterinio rekimo iki pasikukciojimu.As stengiuos graziuoju nukalbint,ant ranku paimt,apkabint,pabuciuot,prisiglaust,ir nurimsta man ji.
o nuo tu isteriju,tai paskui ir nakti sokineja.

Puodas jau senai musu draugas.Tik pampi dedu i lauka tam,kad uodega nesusaltu.o taip tai avariju nebuna,tfu tfu tfu

Manoji dabar megsta sakyt-mamyte,apakink mane,apakink.(apkabink)
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2014 01 20, 16:19)
**As gal kvankt esu,bet mano ausys o ir psichika neatlaiko tokio isterinio rekimo iki pasikukciojimu.As stengiuos graziuoju nukalbint,ant ranku paimt,apkabint,pabuciuot,prisiglaust,ir nurimsta man ji.
o nuo tu isteriju,tai paskui ir nakti sokineja.

Manoji dabar megsta sakyt-mamyte,apakink mane,apakink.(apkabink)

oj, as ir blogai jauciuosi, kai iki tokiu rekimu daeina.. bet kartais man paciai buna stogas paciuozes, tai negaliu jos raminti, nenoriu.. kartais buna principo reiklas, kad jei reikia, tai reikia.. nu, kartais pagailiu ir bandau raminti.. sunki cia tema su tuo rekimu tokiu.. kiek galima leisti? kur ta ju vaidyba siekiant demesio, o kur jau nusileist paciai ir paguost vaika?

Dovile tai buna - pas mamyte, mamyte paimk, mamyte pamyluok.. ciut kas ir pamyluok.. plaunu indus ar aunu batus, ji - pamyluok.. nu, atrodo gi nuosirdus prasymas, bet kai ant kiekvieno kampo.. arba sedziu ja apsikabimus, ji - paimk paimk! sakau, gi laikau ant keliu.. ne, vistiek zyzia paimk mane ar pamyluok. Uff.. kaip dar?
arba va pasakojau, kad praustis su teciu, o ji saukia, kad mamyte nupraus.. sian rengiu ja, tai ji man bega ir rekia, kad tetukas rengs! nu ple! sakau, apsispresk.. tai tau vienas negerai, tai kitas.. kas rengia tas rengia, kas prausia tas prausia.. kartais gi ne abu is karto gali..

o del puodo.. Dovile siaip jei viskas ok, tai pati apsiformina su puoduku (darzelio itaka, ten greit ismokomi patys susitvaryti). Bet jei isterija kokia... tai kelnes slapios. Dabar tfu tfu reciau pasitaiko.. miega su pampersu dar. Dienos miegui buvau nuemus, bet po keliu slapiu sapnu vel uzdejau.. man ramiau, maziau tvarkymo.. pampi pakeist tai ne visa patalyne.. ir ilgesnems kelionems ar siaip tarkim i parde dedu, nes neprognozuojama gali buti.. jei uzeis nervas, gali kenteti kelnes. arba jei wc nebus salia, kaip kartais pasitaiko! lakstem cia vienoj pardej wc ieskodamos, o po to bala po koju...
Atsakyti
Aš jau vakar ir nakčiai nuėmiau pampį, nes pagaiau prisiruošiau neperšlampančių paklodžių nusipirkt, nors šiaip jau nepamenu, kada paskutinį kartą po nakties pampis buvo susysiotas. Bet kai einam į lauką dedamės, kai kur važiuojam irgi.
Atsakyti
as turiu tu nepersl paklodziu, bet nededu.. man atrodo jos nekvepuoja, tai kazkaip.. po apacia padedu toki didesni nepersl patiesaliuka, popierini ta.. dienai kai miegodavo be pampio, kad butu apsauga...
dabar jau 3ia gal diena tuo paciu pampiu miega, tai man jau pazanga smile.gif
Atsakyti