Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

Gustika, teiks tau i FB kraustytis, nes visos gi ten...

nu, o mes ka, menesiuka jau atsventem smile.gif ir visai nepasakyciau, kad labai sunkus jis buvo.. Siuo momentu Dovile ganyti daug sunkiau, nei broliuka.. Diena su juo ramiau, nakti su Dovile biggrin.gif nes nakti Gytukas kai miega, tai vis kriuksi, muistosi.. tai jam pakakot reikia, tai siaip kas.. o daba dar slogyte, tai ir kvepuot sunku, buna panikuoja, jei neeina ikvept, uff.. o tada daznai ir sese pazadina, o tada jau kapec biggrin.gif abu iskart migdyt.. Dovile nori pas mama, o Gyciui reikia prie mamos but.. nu tai taip tarp dvieju kartais ir miegu smile.gif
Diena Dovile duzgia, sia sav i darza neejo, nes slogavo, tai oj jeee!! Jau kaip moka atsikalbineti, kaip negidri, ka jai sakai.. Bent brolis dazniausiai geras buna smile.gif tfu tfu, kad neprisikarkseciau biggrin.gif

Plius Dovile nori viska padeti su broliu - pampersa pakeisti, ismaudyti, nuprausti, soske ideti, pasupti.. tai reik kontroliuot jos veiksmus smile.gif paglostyt daznai ateina, bucki duoti ar pyp nosytei padaryti smile.gif Laukiu, kol mazasis paaugs ir gales kartu zaisti smile.gif Nors ji tokia vijurkas, o brolis itariu bus letesnis, ramesnis..

kas cia dar pas mus? sukam galva, kaip cia gimtadienio svecius sutalpint, kuo pavaisint? Visi klausia, ka dovanu? visko gi pilna.. ir taip praeit sunku per visokias kaladels, puzzle detales ir knygutes..

Gustika, o jus kokiam koncerte buvot?
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 11 11, 15:50)
Gustika, teiks tau i FB kraustytis, nes visos gi ten...

kas cia dar pas mus? sukam galva, kaip cia gimtadienio svecius sutalpint, kuo pavaisint? Visi klausia, ka dovanu? visko gi pilna.. ir taip praeit sunku per visokias kaladels, puzzle detales ir knygutes..

Gustika, o jus kokiam koncerte buvot?


Nu zinok nesinori man tan fb,neturiu jo,nereikia man jo visai blush2.gif

Mes tais paciais gimatdieninias kl gyvenam-koki torta iskept?ka idomaus sugalvot?
turbut pusim daaug balionu,dovana jau turim.

Mes buvom Rasos laseliai 2013
ji rodys per lrt
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 11 12, 15:30)
Nu zinok nesinori man tan fb,neturiu jo,nereikia man jo visai blush2.gif

Mes tais paciais gimatdieninias kl gyvenam-koki torta iskept?ka idomaus sugalvot?
turbut pusim daaug balionu,dovana jau turim.

Mes buvom Rasos laseliai 2013
ji rodys per lrt

kada rodys??

kokia dovana? smile.gif

as iskepiau obuoliu pyraga i darzeli smile.gif
vaiku sventei torta uzsakiau su tuo suniuku, kuri dovanosim biggrin.gif o su seneliais planuoju daryti tiramisu.. smile.gif

o siaip norisi vis ka nors do nupirkti.. tai saldaini, knygute, puzzle.. ale be progos tai nieko gero, nes namie kaupiasi viskas ir vaikas isleps.. tai va pirkau kelis niekucius su potekste - gimtadienio dovana biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 11 12, 23:31)
kada rodys??

kokia dovana? smile.gif

as iskepiau obuoliu pyraga i darzeli smile.gif
vaiku sventei torta uzsakiau su tuo suniuku, kuri dovanosim biggrin.gif o su seneliais planuoju daryti tiramisu.. smile.gif

o siaip norisi vis ka nors do nupirkti.. tai saldaini, knygute, puzzle.. ale be progos tai nieko gero, nes namie kaupiasi viskas ir vaikas isleps.. tai va pirkau kelis niekucius su potekste - gimtadienio dovana biggrin.gif



Dovilyte sveikinam su 2-uoju tortadieniu ir linkmim but sveikai ir augt didutei 4u.gif

Nezinau,reik sekt lrt programa,siaip youtubej pernai metu yra,mes taip ir suzinojom apie ji,manajai lb patinka tos dainos.

Pirkom virtuvele su puodais,bliudais,orkaite ir t.t Ji pas mus seimininkute,verda kava vis minkstus zaislus pasisodinus,o kai MB grizta,tai ir mus pavaisina lotuliukas.gif

O kur ta torta su suniuku uzsakinejai?mazu ir as pagalvosiu,bus grazesnis,as taip neispuosiu blush2.gif

Oje,pas mus tai MB jai vis zaislu atnesa is parduotuves,lego,delioniu,o vat saldainio tai dar ner ragavus ji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 13 lapkričio 2013 - 11:30
Aciu uz sveikinimus wink.gif

Pas mus saldainiai atsirado su darzeliu, kaip papirkimo priemone, kad neverktu.. Negerai, ale.. Nu ir siaip per atostogas visi vis taikesi pavaisinti.. Tai oj kaip ji jau zino, kas yra saldainis ir sokoladas.. Ir vis praso, uff..

O suniuka uzsakinejau Bijoloj, ju www gali paziureti tarp pav smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 11 11, 15:39)
Kaip laikosi mamos su maziukais ir dvimetukais,Mildukai,Greenbubble?

Nu normaliai, gyva dar biggrin.gif Kažkaip su "didžiuoju" jau susitart galima, aišku ne visada pavyksta, bet tada ir pagrasint dar galima biggrin.gif Iš kantrybė sveda, bet apsisukęs bučkį duoda, pasiglausto, apkabina, nu ir negaliu ant jo ilgai pykt wub.gif O mažiukas tai kolkas auksinis vaikas (tpu tpu tpu). Šiaip ir į lauką visi ryte išeinam, jei oras pakenčiamas, ir valgyt net kartais spėju padaryt. Žodžiu, galvojau, kad blogiau bus thumbup.gif

QUOTE(gustika @ 2013 11 12, 15:30)
Nu zinok nesinori man tan fb,neturiu jo,nereikia man jo visai blush2.gif

Tai tu susikurk kokį fiktyvų, pvz Gustika Gustikienė biggrin.gif Ir bendrauk tik su mum mirksiukas.gif Ten gyvenimas kasdien verda. Aš jau taip įpratus, kad priklausomybė man, tik atsikeliu ir jungiu pasižėt kas pas kurią naujo biggrin.gif

O beja, tos kurios FB nebendraujat, žinot, kad vėl koliažus darom mažių? Aišku, greičiausiai bus tik el. variantas, jau spauzdintų negausim, kaip pernai, bet kas norės - išsispauzdins smile.gif Reik foto siųsti lullaby į el.paštą mirksiukas.gif (Šią savaitę dar galima )
Atsakyti
Sveikutės pražuvėlė čia nesu aš labai aktyvu nei fb nei čia bet užmetu akį prie kavos kaip sekasi jums

visus Lapkritinukus iš visos širdelės sveikinam sulaukus 2 gimtadienio visiems kukuliams linkim daug laimės , smagaus laiko darželiuose ir daaaauuuug SVEIKATOS nesirgt 4u.gif 4u.gif

mažoji snargliuojas tupim šiandien namuos ...


GreenBubble šaunuolė devyndarbė mamytė , pamenu kai laukiausi tečios kaip už mane pergyveno visi kad prapulsiu nespėsiu ir ttt ir viskas ok susiplanuoji tą laiką ir viskas ok kai užmiega mazes pasidarau kiek spėjų namų ruošą naktį mokslai mezginiai, neriniai, siuviniai lotuliukas.gif

ruošiatės Kalėdoms ?dovanų ieškot

aš užsimojau šiemet advent kalendoriu pasiųt kuklutį netyčia gavau skiaučių pardei fainu medžiagų tinkamų šventėms bus proga pas mama prisiminti siuvimo mašinos reikalus biggrin.gif
Atsakyti
Su Naujais metais mamytės ir jų mažiukai smile.gif Linkiu kad metai geresni, ramesni, laimingesni būtų newyear.gif
Atsakyti
SU NAUJAIS METAIS MERGAIČIUKĖS daug sveikatos mamytėms ir jų mažyliams, geresnių dosnesnių metų ir darbingų biggrin.gif

temelė jau miega blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Giedruteee25 @ 2014 01 01, 04:24)
Su Naujais metais mamytės ir jų mažiukai  smile.gif  Linkiu kad metai geresni, ramesni, laimingesni būtų  newyear.gif


ui kiek nedaug beliko pilvinukui wub.gif kaip tavo sveikatėlė ? pajudi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruteee25 @ 2014 01 01, 16:24)
Su Naujais metais mamytės ir jų mažiukai  smile.gif  Linkiu kad metai geresni, ramesni, laimingesni būtų  newyear.gif

aciu! smile.gif as ir norejau rasyt, kad jau kiek nedaug liko!! dekretas jau smile.gif oj laukiam laukiam mes naujo leliuko, nes paskutiniam lapkritinuku pametinukui jau 3 men biggrin.gif
Atsakyti
Oi ridenuos po truputį, bet nėra taip sunku kaip atrodė anksčiau. Galvojau kaip reikės su tuo pilvu paskui vaiką tūpinėt, bet nieko mankšta į sveikatą biggrin.gif Kai neserga ir eina į darželį tai iš vis puiku, nuobodžiauju namie rolleyes.gif
Mildukas o kaip jum sekasi? Ar nepavydi sesė? Neparneša ligų iš darželio?
Atsakyti
Šaunuolė mamka Giedruteee25 biggrin.gif , pamenu save su pūzu tai ir panešioji ir užmigdai glėbį ir daržiuką paravi lotuliukas.gif nesvarbu kad pilvas iki smakro biggrin.gif kažkaip prisitaikai prie visko , viską daryt saugiai ir atsargiai, jai dar vaikulis eina į darželį tai išvis gerai gali ir atsipust kai kuriom dienelėm

Tai jau kai supuosi leliuką tetukas eis atostogų tau pagelbės ?visgi mažąja reiks vesti daržan ax.gif

Atsakyti