Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(GreenBubble @ 2013 10 08, 16:54)

VĖL PAPILDYTA:
JAU!  bigsmile.gif Sūnelis  thumbup.gif Viskas OK. Dabar jau teks laukt kol pati prisiduos  biggrin.gif


Ujjjjj kaip smagu!!!! wub.gif
Sveikinimai seimynai,sunelis ir broliukas Dovilei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 10 08, 17:04)
Ujjjjj kaip smagu!!!! wub.gif
Sveikinimai seimynai,sunelis ir broliukas Dovilei smile.gif

Bet tai ot, greita mamka, net stalčių atsidaryt nespėjau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
GreenBubble, aciu uz raporta smile.gif as va kada tik prisiminiau i sm ilispt prasinest blush2.gif

turim broliuka Gytuka, nuo ryto balamutino jis ten mus su gimimu, ale po to kaip rove, tai vos spejom pagaut biggrin.gif gime po geros val atsigulus i gimdykla.. 55 cm ir 3370 g smile.gif dabar miega dejuodamas, tai as ataskaita galiu pateikt biggrin.gif tikiuosi ir nakti pamiegosim saldziai.. smile.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikinu
Kaip šaunu bus porelė. O aš ryt važiuoju skanui, labai tikiuosi pasakys kas bus smile.gif
O su darželiu mums tai pasakiškai sekasi, net nesitikėjau. ptfu kad neprisikalbėti biggrin.gif Bernužėlis šian net miego buvo likęs ir puikiai užmigo, pats... Man kažkas nerealaus atrodo. Va kaip viskas buna kitaip su mama biggrin.gif
Atsakyti
Milduk, vau, kaip faina, broliukas wub.gif sveikinam!!!!
Atsakyti
4u.gif MildukasK na štai pagaliau VALIOOOO su nuostabiu šeimos pagausėjimu daug saldaus pienelio ir ramių jums naktelių 4u.gif mažasis vyrukas aukštas o jau vardas tai labai man wub.gif

user posted image


P.S. lauksim išsamesnės istorijos wub.gif
Atsakyti
Dar karta aciu uz sveikinimus smile.gif bandom dabar apsiprast namuose.. Kol kas sudetinga, nes tos vietos taip maza, kur leliu padet, kad sese neuzgautu dukdama.. Nu ir vel reik atrast ritma valgymo, miegojimo ir kakojimo biggrin.gif

o istorija butu tokia, kad 2dieni paryciui taip numaude pilva, kad pabudau.. Hm.. Susimasciau, kad gal jau sian? Gulejau ir laukiau, kas bus toliau? Maudeno ir tiek.. Nu bet pazadinau mb, perspejau, kad gal jau jis niekur sian nevaziuos, jei taip ir toliau.. Nes turejo koncerta Zarasuose, tai butu visai dienai dinges. Sako, jei tu cia mane apgaudineji, kad tik as nevaziuociau, tai sakes tau.. Nu bet ka as zinau, maude vis.. Tai mes kelemes, ruosemes. Nuvezem Do i darza ir i vgn. Ten priemime nusiunte i konsultacini pasitikrinti pirma.. Pff.. Nu, pralaukem belen kiek, as vis i laikrodi zvilgt zvilgt, kad spet do pasiimt is darzo, jei jau sius namo.. Nes pamaudenimai vis dar tokie neaiskus buvo.
pamatavo ten tonus, padare echo, patikrino kakleli. Sako jau 3-4 cm, tai sulauk reguliariu saremiu ir gali grizt gimdyt smile.gif mhm, nu aisku.. Sakau, as jau sian nusiteikus, tai sako ok, gali ir sian, bet jei nieko nebus, tai jau 5dieni atvaziuok vistiek..
Nu, tai isvaziavom, paemem Do, grizom namo, mb sildo valgyt, o man maust maust, as i laikrodi zvilgt - kas 4-5 min! Blyn, sakau, reik vaziuot atgal! Nu tai mb liko su do namie, pietu migdyt, o mane giminaitis nuveze i vgn. Ten vel saremiai aprimo.. Pff.. Nu bet jau 5 cm, tai pakuokis i gimdykla. Paguldo, jau 6 cm. Atvaziavau 2 val. Mociute atsiprase is darbo, atvaziavo pas Do, isleido mb pas mane. Nu tai dar spejo ant pacio linksmumo biggrin.gif man nuleido vandenis ir jau saldu daresi.. Mb sakau, eik ieskot ko nors! Kol surado dar.. Sako, nieko nera.. Pff.. Atejo, ant lovos, sako gimdom! Tik tu dar palauk, duok susiruost! Akusere ten zaibo greiciu rengiasi.. Nu, tipo jau gali stumt. Aciu! Viens du ir vos spejo pagauti biggrin.gif sako, butum taip neskubejus, butum ir neplysus.. Nu, ka padarysi, jau negalejau laikyt biggrin.gif tai va pries 4 gime, viskas taip greit susisuko, nespejau ne susivokti smile.gif iskart taip palengvejo smile.gif po to tik klausiu, tai kas gime?? Nu tai berniukas gi! Aa.. Ok biggrin.gif
Atsakyti
Pradinge mamos visos g.gif

Mildukai,kaip sekas apsiprast namuose?Kaip Dovile broli prieme?Ar vedi darziukan ja dabar?

Green Bubble,kaip tavo sveikata? Kaip broliuka Emilis prieme? blush2.gif
Atsakyti
Aha, tikrai, kad dinge..

O mes gal taip nieko sakyciau? smile.gif Do aisku mamyciukas vis dar, kapriziukas irgi, bet kazkada sitas etapas vistiek praeis..o broli ji panasu, kad myli, nes vis nori paglostyti, paziureti, atlekia, kai pampersa keiciu, butinai jai reik paziuret, pakomentuot viska biggrin.gif jau sake ir aukletojoms ispasakojo viska apie broli, kad jis daug kakoja ir pan biggrin.gif mb dabar ja i darza veda, tai sake kasdien vis ramiau nueina, o pasiima visada jau normaliai smile.gif aukletoja irgi sake, kokia ji pasiketus, zaidzia jau grupej.. Tai manau ok jau. Nes ir namie vis pasakoja ka nors is darzelio, ka veike, ka aukletoja sake ir pan. smile.gif jau pradedu mastyti apie palikima gal su pietu miegu? Nors kol kas ir tos 3 val ramybes jau atrodo wow! biggrin.gif dar kai siules ten visos sugis isvis atrodo galesiu lakstyti! biggrin.gif pasiilgau jau pardziu, nes taip sunku isaiskint vyrui, ko man reikia? O dar jei nebuna ko uzsiprasau.. Man tada reik paciai matyt pasiula, kad issirinkciau kita preke.. Uff.. Ir siaip i lauka jau norisi. Vakar buvom trumpam islinde visi, sian gal vel reiks, jei nelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 10 12, 00:07)
Dar karta aciu uz sveikinimus smile.gif
o istorija butu tokia, kad 2dieni paryciui taip numaude pilva, kad pabudau.. Hm.. Susimasciau, kad gal jau sian? Gulejau ir laukiau, kas bus toliau? Maudeno ir tiek.. Nu bet pazadinau mb, perspejau, kad gal jau jis niekur sian nevaziuos, jei taip ir toliau.. Nes turejo koncerta Zarasuose, tai butu visai dienai dinges. pamatavo ten tonus, padare echo, patikrino kakleli. Sako jau 3-4 cm, tai sulauk reguliariu saremiu ir gali grizt gimdyt smile.gif mhm, nu aisku.. Sakau, as jau sian nusiteikus, tai sako ok, gali ir sian, bet jei nieko nebus, tai jau 5dieni atvaziuok vistiek..
Nu, tai isvaziavom, paemem Do, grizom namo, mb sildo valgyt, o man maust maust, as i laikrodi zvilgt - kas 4-5 min! Blyn, sakau, reik vaziuot atgal! Nu tai mb liko su do namie, pietu migdyt, o mane giminaitis nuveze i vgn. Ten vel saremiai aprimo.. Pff.. Nu bet jau 5 cm, tai pakuokis i gimdykla. Paguldo, jau 6 cm. Atvaziavau 2 val. Mociute atsiprase is darbo, atvaziavo pas Do, isleido mb pas mane. Nu tai dar spejo ant pacio linksmumo biggrin.gif man nuleido vandenis ir jau saldu daresi.. Mb sakau, eik ieskot ko nors! Kol surado dar.. Sako, nieko nera.. Pff.. Atejo, ant lovos, sako gimdom! Tik tu dar palauk, duok susiruost! Akusere ten zaibo greiciu rengiasi.. Nu, tipo jau gali stumt. Aciu! Viens du ir vos spejo pagauti biggrin.gif sako, butum taip neskubejus, butum ir neplysus.. Nu, ka padarysi, jau negalejau laikyt biggrin.gif tai va pries 4 gime, viskas taip greit susisuko, nespejau ne susivokti smile.gif iskart taip palengvejo smile.gif po to tik klausiu, tai kas gime?? Nu tai berniukas gi! Aa.. Ok biggrin.gif



istorija gimimas wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(MildukasK @ 2013 10 15, 00:25)
Aha, tikrai, kad dinge.. 

Oo broli ji panasu, kad myli, nes vis nori paglostyti, paziureti, atlekia, kai pampersa keiciu, butinai jai reik paziuret, pakomentuot viska biggrin.gif jau sake ir aukletojoms ispasakojo viska apie broli, kad jis daug kakoja ir pan biggrin.gif mb dabar ja i darza veda, tai sake kasdien vis ramiau nueina, o pasiima visada jau normaliai smile.gif aukletoja irgi sake, kokia ji pasiketus, zaidzia jau grupej..



žinoma myli kaip miela wub.gif už daržiuką 4u.gif mano pana miega jau antra sav viskas liuks nes pavargsta ir užmiega greitai dar sake tenka žadinti wub.gif

kaip MP valgot ? viskas OK mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 15 spalio 2013 - 12:19
Su mp ir siaip maitinimu viskas ok smile.gif (.)(.) grazuciai pilnuciai biggrin.gif Gytis buna kartais vyriskai pasilauzo, bet tokio gero daikto nebrokyja, tik duok biggrin.gif sese tada garsiai pareiskia, kad broliukas valgo pienuka is papuku lotuliukas.gif

Kaip graziai sian saulute sviecia, reiks gal po pietu i lauka dar islist? smile.gif
Atsakyti
ooo kaip laiku aš čia sumasčiau užsukti biggrin.gif
didžiausi sveikinimai panos su šeimynų pagausėjimais.
Mane aštunkojis tai jau cielas šimtakojis: visur jo pilna, visur jis zbitkina, tokis gerokai paturbintas auga. Mes su vyru net nedrįstam apie antra vaikį pagalvot. Jei kas užsimena, tuoj purtom galvas ' ačiū ne, reikia dar, šituo džiaugsmu reikia atsidžiaugti" biggrin.gif
Simis eina i daržą valstybinį, na labai aš juo patenkinta, auklėtojos fainos, adaptacijos metu viena vaiko iš rankų nepaleido, kai mamos verkė. su sirgimais tfu tfu tfu ypatingai daug neserga, bet iš daktarų jau prisiklausiau apie tai, kaip ruošti vaika adenoidus pjaut. Ačiū dievui, turiu tokia prabangą kaip auklė, tai galiu leist vaikui namie sloguoti ir pati į darbą varyt. Vat tik su maistu keistas meniu man tame darze: užmačiau viena dieną, kad pietums davė bulvių ploštainio, vakar vakarienei keptos bulvės buvo unsure.gif kiek domėjausi tarkuotų bulviuų patiekalai vaikams tik nuo 3 metų siūlomi..
aj dar bėdų su muštynėmis turim: pats mažiausias grupėje, o visus lupa, tai kiekvieną diena tenka atklausyt tai tam per galva davė, tai anas nuo jo verkė. doh.gif ir iš kur išmokęs. Sakytum pats gauna lupt. Žinoma mes namie su vyru irgi kenčiam nuo pykčio priepuolių, bet niekaip neišaiškinam, kad taip negalima. Palinksi galva, kad negerai daro, bet tuoj pat pasako, kad vis tiek taip darys.
Va nauja dilema, savaitės gale kaip ir pirmas gimtadienis darže bus, tai mastau, ką čia padoraus t.y. mažiems vaikams tinkamą gardėsį nunešt šventės proga
Atsakyti