Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(gustika @ 2013 10 01, 14:28)
*O kodel leido tau plyst visaip kaip tai nesuprantu niekaip g.gif
Cia VGN taip buvo? Nesitarei su niekuo?
**Koks broliuko vardas? ax.gif

*Jo, VGN. Su niekuo nesitariau nes vis tiek ten nė vieno gydytojo nepažįstu, tai nemačiau reikalo tartis pagal darugų draugų patarimus ir patyrimus. Bet nusivyliau tai labai VGN. Visų pirma tai gimdžiau net be gydytojos, su dviem akušerėm tik, kaip supratau tai viena lyg ir kažkokia "vyresnė". Skambino jos gydytojai budinčiai, bet ta taip ir nepasirodė nei gimdymo metu, nei po jo...
Kodėl leido plyšt belen kaip irgi nežinau, bet ir kirpo. Ryt pas savo ginę važiuosiu (nes kažkas man ten negerai...) tai žėsiu ką sakys ir dėl tų siuvimų, nes pati kai namo grįžus pasižiūrėjau tai nesupratau kas kur, iš kur ir prie ko... doh.gif Nu žodžiu vaizdelis tai vertas depresijos buvo... Po gimdymo nė karto manęs niekas neapžiūrėjo, pilvo nespaudinėjo ir pan. Tik ateidavo ir paklausdavo ar viskas gerai, nu o kadangi nieko man kaip ir neskaidėjo, tik kai gimda susitraukinėja, tai vadinas gerai buvo. Tik išrašant iš ligoninės ant lėktuvo pasodino, tipo žiūrėjo, čiupinėjo ir pan, sugrūdo ten man visą ranką ir pareiškė, kad kažką užčiuopia, bet nei echo nedarė, nieko, ir išleido. Tai va ryt ir varau privačiai, nes baisu, kad nebūtų ten likę kas nors doh.gif , nes taip kaip dabar darosi, su E nebuvo...
**Rokas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenBubble @ 2013 10 03, 21:51)
Ryt pas savo ginę važiuosiu (nes kažkas man ten negerai...) tai žėsiu ką sakys ir dėl tų siuvimų, nes pati kai namo grįžus pasižiūrėjau tai nesupratau kas kur, iš kur ir prie ko...  doh.gif Nu žodžiu vaizdelis tai vertas depresijos buvo...

**Rokas  smile.gif


Grazus vardukas smile.gif
O del siuvinio tai galiu pasakyt,kad pvz man siulai netirpo ir organizmas juos atmetinejo.Tai po gimdymo praejus 3sav apturejau ju traukima ir t.t. doh.gif
Svarbu,kd gyd apziuretu,gal nieko ten tokio ir nera. 4u.gif



Milda turbut jau supuoja leliuka sviezuteli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 10 04, 10:00)

Milda turbut jau supuoja leliuka sviezuteli wub.gif


jau isvaziavo? ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 10 04, 11:00)
*O del siuvinio tai galiu pasakyt,kad pvz man siulai netirpo ir organizmas juos atmetinejo.Tai po gimdymo praejus 3sav apturejau ju traukima ir t.t. doh.gif
Svarbu,kd gyd apziuretu,gal nieko ten tokio ir nera. 4u.gif
**Milda turbut jau supuoja leliuka sviezuteli wub.gif

*Ne dėl susiuvimo važiuoju, viduj ten man kažkas negerai, bet pasižės ir kaip susiųta smile.gif
** schmoll.gif

QUOTE(~lullaby~ @ 2013 10 04, 11:05)
jau isvaziavo? ohmy.gif

Nea, gi va FB prieš 7 min parašė, jau būtų prasinešus tokiu atveju tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 10 04, 11:00)
Milda turbut jau supuoja leliuka sviezuteli wub.gif

QUOTE(~lullaby~ @ 2013 10 04, 11:05)
jau isvaziavo? ohmy.gif

lotuliukas.gif ramiai, as dar namie biggrin.gif ner kada gimdyt biggrin.gif

bet tai blyn, GreenBubble cia kaip prirase apie VGN, tai net susimasciau.. man kai pirma karta viskas ok buvo, tai kazkaip ir minciu blogu nekilo.. ale nezinai zmogus kaip viskas bus kita karta, nenuspesi jau cia doh.gif gal vel gerai, o gal va kaip tau nepasiseks su gyd? pff.. daug kas siulo isbandyt Santariskes, bet nzn..
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 10 04, 14:47)
lotuliukas.gif ramiai, as dar namie biggrin.gif ner kada gimdyt biggrin.gif

bet tai blyn, GreenBubble cia kaip prirase apie VGN, tai net susimasciau.. man kai pirma karta viskas ok buvo, tai kazkaip ir minciu blogu nekilo.. ale nezinai zmogus kaip viskas bus kita karta, nenuspesi jau cia  doh.gif gal vel gerai, o gal va kaip tau nepasiseks su gyd? pff.. daug kas siulo isbandyt Santariskes, bet nzn..


aga,nuraminai,dar negimdai lotuliukas.gif
Santariskiu as bijociau del sepsio
O i Trakus nenori?
Atsakyti
...ui blyn kas ten gal būt viduje gal kokia pulse susiormavo niek baisaus, bet jau pažiūra tai nenormali KLP tai mane Karpavičiūtė minkė kaip reikals pilvąi ar traukiasi gimda ir apačioje visa sulopymą pačioje palatos lovoje apžiūrėjo nekankinant ir ten nelendant giliai juk viskas šviežia..kartais plyšimas neišvengiamas ko pasekoje staigiai kerpa, na bet priklauso nuo akušerės ar gydytojos man su paskutine pupa iškart pasakė kerpu tuoj pat nes vistiek plyši tai ir to dėka ko gero sugijau iš visų trijų dukryčių greičiausiai ne sneleido plyšt gal kokiam kampučiui blush2.gif

bjaurus reikals tie sugijimai po visos palaimos tik je mane ir stabdo kai užsimanau vis leliaus nes tris kartus buvo "kraupiai " sunku doh.gif


kaip ligos visi jau sveiki ?

laukiam dar vieno šviežio leliuko su lengvesniu gimdymu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 10 04, 14:47)
bet tai blyn, GreenBubble cia kaip prirase apie VGN, tai net susimasciau.. man kai pirma karta viskas ok buvo, tai kazkaip ir minciu blogu nekilo.. ale nezinai zmogus kaip viskas bus kita karta, nenuspesi jau cia  doh.gif gal vel gerai, o gal va kaip tau nepasiseks su gyd? pff.. daug kas siulo isbandyt Santariskes, bet nzn..

Nu buvau pas ginę... Nieko gero nepasakė. Vos siūles pamačius paklausė kas siuvo ir sakė rankas nukapot reik už tokius susiuvimus doh.gif Viena siūlė iširus. Nu žodžiu... Bet kuo toliau tuo linksmiau... Gimda praktiškai nesusitraukus, sakė per dvi sav jau susiplojus turėtų būt, o pas mane nieko, tai išrašė gimdymą skatinančių ir liepė uostyt kai maitinu, kad pradėtų vėl gimda susitraukinėt. doh.gif Viduj krešuliai, bet sakė džiaugtis, kad kraujas kreša, nes kitaip jau nukraujavus būčiau... Liepė labai daug gert, daug vaikščiot, spintas tvarkytis, kad greičiau valytųsi. Jokių lankytojų nepriiminėt, kad kokios zarazos neužneštų, nes sakė labai pažeidžiama būčiau dabar. Kojas šiltai laikyt prigrasino, nelįst į balkoną ir pan... Išrašė antibų, bet liepė pirma ryt bendrą kraujo ir CRB pasidaryt greituoju būdu kažkur, nors sakė, vien dėl siūlių galėčiau antibus pagert, nes viskas ten dar patinę... ***** gaila, kad nžn ant kokių šundaktarių aš ten VGN užtaikiau... Žodžiu, tikrai daugiau ten negimdyčiau ir draugei kokiai nerekomenduočiau. Nors, aišku, jei būčiau susitarus su kuo nors, ar pinigus visiems kišus, tai, greičiausiai, visai kitaip viskas būtų buvę...
Atsakyti
QUOTE(GreenBubble @ 2013 10 04, 22:53)
Nu buvau pas ginę... Nieko gero nepasakė.

Blem,Monika,net nukrate perskaicius.Kas per sundaktariai ten buvo gun_bandana.gif
Paziurek nesciosios kortelej,turejo but uzpildyta kas akusere priemes gimdyma.
Parasyk skunda,kai sustipresi,rimtai,nepalik visko taip.
Nu ziauru,ka besakyt.
Vargsiuke tu 4u.gif
Antibu gal rimtai pagerk.Ir saugok save labai labai
Vat tau ir medicina 21a doh.gif blink.gif
Eina sikt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 04 spalio 2013 - 22:40
Eina sau! Nu gyvenime nepatikeciau, kad siais laikais dar taip buna, kai daro ir padaro bet kaip! , juk su gyvu zmogum dirba, tai kaip galima sitaip?? Uff.. Baisu dabar ant tokiu uzsiraut.. O ypac dar jei teks be vyro but, kuriam gali tekti mazaja ziureti.. Santoruose ir as girdejau, kas sepsis, nes drauge vasara gimde, mergaite uzsikrete, bet tipo lengvai jai ten kazkaip.. O i trakus nei zinau ten kas kur, nei speciau nuvaziuot jauciu, nei vyras privazinet.. Brr..Tai as gal negimdau, ok? biggrin.gif MAN IR TAIP GERAI biggrin.gif

o del tu ligu.. Nu blyn.. Jau atrode do pasveiko, o vakar ziuriu vel nosis jai kemsasi, nakti snopavo! Kaip i darza leist 1dieni?? Pff.. Nu, gal neisisirgs ir issivalysim mes cia ta nosi per 2 d.?
Atsakyti
Zinok iki Santariskiu,manau,ilgiau vaziuotum negu iki Traku.
Plius,ten prieziura karaliska. ax.gif

Bet kokiu atveju,linkiu sklandaus gimdymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 10 05, 11:15)
Zinok iki Santariskiu,manau,ilgiau vaziuotum negu iki Traku.
Plius,ten prieziura karaliska. ax.gif

Bet kokiu atveju,linkiu sklandaus gimdymo 4u.gif

o tu gimdei trakuose? kodel taip sugalvojus buvai? girdejai gerus atsiliepimus ar kaip?
Atsakyti