Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(gustika @ 2013 09 25, 13:35)
Milda, saunuole tu,kad nebijai dar ir apie trecia klecka pagalvot 4u.gif
Man dabar ir vienos gana blush2.gif

Buvom darziuke,su vaikas lauke pabuvo,pazaide
As negaliu atsistebet kai kuriom mamom schmoll.gif
Maciau berniuka su sortais atvesta,o mergaite musu gr. su vasarine stiukute ir skaryte.
Nu ka galim reikalaut is aukletoju ar pykt,kad nesirgtu vaikai,jei motinos beprotes???? doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


na su sortais ir nuogom kojom gal jau biski per ziauriai ohmy.gif siandien brrr kaip salta...
as saviskei sian i kisene jau pirstines idejau smile.gif nors ziemines striukes dar nerengiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~lullaby~: 25 rugsėjo 2013 - 14:43
Milduk - sveikit ir kad nebūtų komplikacijų.


QUOTE(~lullaby~ @ 2013 09 25, 16:41)
na su sortais ir nuogom kojom gal jau biski per ziauriai ohmy.gif siandien brrr kaip salta...
as saviskei sian i kisene jau pirstines idejau smile.gif nors ziemines striukes dar nerengiu...


drinks_cheers.gif maniškis jau visą savaitę su pirštinėm eina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 09 25, 14:35)
Milda, saunuole tu,kad nebijai dar ir apie trecia klecka pagalvot 4u.gif
Man dabar ir vienos gana blush2.gif

Buvom darziuke,su vaikas lauke pabuvo,pazaide
As negaliu atsistebet kai kuriom mamom schmoll.gif
Maciau berniuka su sortais atvesta,o mergaite musu gr. su vasarine stiukute ir skaryte.
Nu ka galim reikalaut is aukletoju ar pykt,kad nesirgtu vaikai,jei motinos beprotes???? doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

jo jo, as viena turedama drasi kalbet biggrin.gif nu, tuoj bus du, tada gal kitaip uzgiedosiu lotuliukas.gif bet teoriskai visai noreciau ir 3 biggrin.gif

o del aprangos, tai tikrai.. juk kaip staigiai dabar atsalo! mes sian i lauka buvom iseje pasiganyt.. i parde tipo peskom, tai blyn, man paciai jau salta, o siltesnes striukes tai neturiu, kur as su tuo arbuzu ilisiu?? Dovile irgi jau silciau rengiau, golfa siltra traukiau, pirstines.. nes storesne striuke dar didoka.. batu apart keduku irgi dar neturim, saliko normalaus reik, nes kol kas tik visokio plauko skareles.. doh.gif O kur ta salika pirkt? nes numegzt tai jau nespesiu.. pernai toki trikampi turejom, tai labai liux buvo! smile.gif zo.. nesamone, kai rugsejo gale teoriskai reiktu sildyma jungti, nes diena vos iki 10 prisyla, o naktimis jau ir minusas buna! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 09 26, 00:03)


o del aprangos, tai tikrai.. juk kaip staigiai dabar atsalo! mes sian i lauka buvom iseje pasiganyt.. i parde tipo peskom, tai blyn, man paciai jau salta, o siltesnes striukes tai neturiu, kur as su tuo arbuzu ilisiu??


Galiu,jei nori,paskolint savo nestukine striuke.
Pilnai tilpau iki pat nestumo pabaigos,nera ji lb madinga ar ka,bet neperpuciama ir pakankamai silta.
Parazyk per a.z.,atsivesciau po savaitgalio is tevu namu. mirksiukas.gif

O mes laukan einam va-abi su paltais,pirstinem ir zieminiais batais lotuliukas.gif
Baisus man tokie orai,norint lauke valandele pasivaiksciot,reik gerai prisirengt
As baisi salcmyre,man tokis oras-gryna kancia ir isbandymas blush2.gif doh.gif
Atsakyti
sveikutės,

o pas mus dar visai neblogas oras, pirštinių dar nereik biggrin.gif iš ryto dar striukytes užsimetam, bet popiet jau tik su megztuku grįžtam rolleyes.gif

šiandien vežiau mažių svert ir matuot, tai kaip nustebau rezultatais bigsmile.gif išstypo vaikis iki 93 cm ir sveria 13 kg 180 g rolleyes.gif gavo kaladėlių rinkinuką, tai iškart bokštą statyt pradėjo, nereikėjo gydytojai nė sakyt, ką daryt thumbup.gif bet dar taip gražiai paima dviem pirštukais ir gražiai lygiai vieną ant kito 5 blokelius sustatė biggrin.gif
Atsakyti
Tiek gerų dalykų prišnekėjote thumbup.gif

GreenBubble sveikinimai dideliausi susilaukus šeimos pagausėjimo wub.gif Lauksime fotoreportažo smile.gif ir bent trumpai, kaip viskas sekėsi.. kaip dabar jaučiatės

Milduk, kaip tavo "lukštenimasis"? bigsmile.gif

Dėl darželio mums iki šiol adaptacija... bet jaučiasi, kad darželis mano vaikui į naudą: nauji garsai, nauji gestai, aktyviau įsijungia į veiklą, savarankiškesnis (valgymo, ėjimo ant puodo, žaidimo vienam prasmėmis). pradėjo dainas nūniuoti biggrin.gif
Per beveik mėnesį - savaitę praleidome namuose: buvo kosulys šioks toks, tai mūsų paprašė namuose pasėdėti pasveikti, kad nieko neapkrėstume.
Bet kol kas lankome darželį tik pusę dienos - auklėtojos abejoja, kad Markas jau pasiruošęs miegui pasilikti...

Alatėja maniškis prieš rugsėjo 1 d. buvo 89 cm ir 13,5 kg biggrin.gif panašūs mūsų vaikiai ax.gif

off-topic (kaip sakant). Šiandien pagavau save ant minties, kad labai antrojo norėčiau, kai pirmasis jau pradėjo daržą lankyti. Pradedu su savimi kalbėti, kad ir planai buvo kitokie (įsistačiau spiralę, pas mus 1kambario butas - reikia keisti būstą pirmiausia.. dėl ko dabar aktyviai dirbame su MB).. bet tas pokalbis gi jausmų paveikia unsure.gif
Atsakyti
Irgi atėjau Milduko pakibinti, ar ji jaučia, kaip artėja didžioji diena? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgytė: 27 rugsėjo 2013 - 13:44
QUOTE(gustika @ 2013 09 26, 11:15)
Galiu,jei nori,paskolint savo nestukine striuke.

Baisus man tokie orai,norint lauke valandele pasivaiksciot,reik gerai prisirengt
As baisi salcmyre,man tokis oras-gryna kancia ir isbandymas blush2.gif

aciu, jau uzklausiau drauges, kuri mane ana karta gerbejo su striuke, tai sake paskolins vel biggrin.gif nesitikejau, kad jau rugseji man jos prireiks..

del aprangos tai as irgi - turiu pati gerai apsirengt ir Do aprengt, kad drasu butu lauke buti.. po to aisku pripranti, bet po vasaros kazkaip sunkokia dar..

QUOTE(Alatėja_ @ 2013 09 26, 14:20)
o pas mus dar visai neblogas oras, pirštinių dar nereik  biggrin.gif iš ryto dar striukytes užsimetam, bet popiet jau tik su megztuku grįžtam  rolleyes.gif

kaip jums faina!! sese sake pas ja dar neseniai irgi +20 buvo! o pas mus vos 10...

QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 09 26, 19:03)
Milduk, kaip tavo "lukštenimasis"?  bigsmile.gif

off-topic (kaip sakant). Šiandien pagavau save ant minties, kad labai antrojo norėčiau, kai pirmasis jau pradėjo daržą lankyti. Pradedu su savimi kalbėti, kad ir planai buvo kitokie (įsistačiau spiralę, pas mus 1kambario butas - reikia keisti būstą pirmiausia.. dėl ko dabar aktyviai dirbame su MB).. bet tas pokalbis gi jausmų paveikia  unsure.gif

kol kas niekaip, vyras sake grieztai negalima iki spalio 3 d.! biggrin.gif nu tai va ir sedziu sau rami biggrin.gif

o del tavo minciu ir jausmu.. planuokit jus kaip norit, dirbkit del didesnio busto, bet manau antras lelius ateis, kai jam bus laikas smile.gif net jei ir to buto dar nebus.. gal jis kaip tik su savim atsines "indeli" i seima smile.gif pas mus su Do taip buvo, kai ji gime MB gavo kelis chalturu pasiulymus, po to dar keli buvo.. ir va taip vis biski po biski prisiduriam smile.gif Manau ir antras kazka atsines su savim smile.gif

QUOTE(Spurgytė @ 2013 09 27, 14:44)
Irgi atėjau Milduko pakibinti, ar ji jaučia, kaip artėja didžioji diena?  rolleyes.gif

neklausk biggrin.gif man taip zinok laikas praleke! atrodo dar buvo menuo likes, o dabar jau dieneles tik.. ir vis galvoju - kada cia jau? gi bet kada! blink.gif
Atsakyti
labos

aš jau su panų snargliais nusikalus doh.gif antrad pradejo eit penktad jau vsio sako bunat namie doh.gif


naujiena ta, kad mažoji jau miegojo daržiukyje porą dienų ir buvo iki 16 val bigsmile.gif ir viskas ten ok kol nepamato mamkos biggrin.gif na su valgymu kūdai mažai valgo ir maitinama aukletojos nevalgo, taip ir namuose maitinama nesiduoda, bet kerta daug lotuliukas.gif , puodo reikalai juda jau sparčiau - darželio dėka ax.gif


sergantys čiupkit 4u.gif

su leliuko gimimo prisidedu prie sveikinimų wub.gif 4u.gif ta pačia gaida pastebejau mamytės planuojat trečiukus biggrin.gif o aš gyvenu mintimis ketvirto pagranduko wub.gif ,nors šiuo metu tikrai labai sunku su trim panom unsure.gif dabar ir nenoriu na ta prasme noriu bet vėliau gal už metų ar dviejų, ne vėliau, nebent netyčia kas būtų greičiau wub.gif .. nes skirtumas amžiaus tols o ir tėveliai ne jaunyn ax.gif gyvenimas parodys , o kai vaikai eina darželyn tikrai jaučiasi rolleyes.gif yra kada "galvą " išsiplaut lotuliukas.gif

ypač dvi mažosios aktyvistės nesvietiškos net darželyje pastebėjo , padrūškėm tapo- o tai nuostabu myluojasi jos ir eina už rankos man tai toks mielas akiai vaizdelis , apie tai ir svajojau kai planavom pametines, kad būtų drauges ir tt neliudna dviese nes dičkė jau savo reikalais biggrin.gif


tai vot naktį pakaks ..sveikatytės visiems kad į darželį keliaut galėtumėm nagi ir mamoms reikia pakvėpuot gyvenimu jau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 28 rugsėjo 2013 - 23:55
QUOTE(MildukasK @ 2013 09 23, 14:51)
beje, Greenbubble gal nesupyks, jei pranesiu naujienas  ax.gif  turi jau broliuka  4u.gif

Tai aišku nesupyksiu, gi žinau, kad visoms rūpi smile.gif

QUOTE(gustika @ 2013 09 23, 15:01)
oooo saunu,smagu wub.gif
idomu,kaip pats gimdymas blush2.gif nu gal papasakos kada

QUOTE(Hegira @ 2013 09 24, 10:06)
Sveikinimai Greenbubble - lauksim fotoreportazo. smile.gif


Nu ką galiu pasakyt... Gimdymas buvo košmariškas doh.gif Daug baisiau nei su pirmu... Daugiau tikrai nesirįžčiau, ir MB sakiau, kad jei kada dar sugalvosiu, kad primintų viską...
Iš namų išvažiavom 20 d. paryčiais, sarėmiai kas 3 min. VGN apžiūrėjo, 2 cm, supildžiau dokus, paguldė į gimdyklą ir viskas rimo rimo ir nurimo. pie 11h perkėlė į patologinį ir pareiškė, kad jei niekas nevyks, per visą savaitgalį gulėsiu, o pirmadienį žės ką daryt, nes dabar skatint neverta, nes dar tik termino diena. Blioviau kaip didelė, nervai ėmė. Visą dieną sarėmiai prasideda, dažnėja, dingsta. Vakarop jau tokie geruliai prasidėjo, skaudėjo labai, iškvietė gydytoją, pasižėjos, sako tie patys du cm, o aš jau kentėt negaliu. Dar po valandos 4 cm ir keliavau į gimdyklą. Per dvi valandas atsidarė pilnai ir pagimdžiau, bet skausmo tai nemoku apsakyt, jau stumt žiauriai norėjau, bet neleido, nes tik 8 cm buvo, gązdino vis, kad kaklelį suplėšysiu. Skausmas žiaurus, tikrai galvojau, kad numirsiu. Kai jau leido stumt tai gal per du sarėmius pagimdžiau, bet daug plyšau ir kirpo ne vienoj vietoj. Draugas H išlindo doh.gif Nu žodžiu... Dvi savaites sėdėt negalima.
Bet mažiukui viskas OK. Gimė 4020 g ir 55 (E buvo 3940 g. ir 55 cm). Gavom 10/10 pagal APGAR. Namo išvažiuojant svėrė 4020, nors pirmą parą buvo numetęs virš 100g. Pienas jau lyg susireguliavo, papai nebeakmeniniai, tai po biškį gyvent jau galima smile.gif

Tai va, tokia istorija. I r nė valnio su antru nelengviau. Man ikrai gimdymas buvo daug sunkesnis ir skausmingesnis, nors, greitesnis. Net MB sakė, gerai, kad nieko nematei, nes kaip iš siaubo filmo viskas buvo doh.gif

QUOTE(MildukasK @ 2013 09 27, 14:56)
neklausk biggrin.gif man taip zinok laikas praleke! atrodo dar buvo menuo likes, o dabar jau dieneles tik.. ir vis galvoju - kada cia jau? gi bet kada!  blink.gif

Bet tai rimtai jau tau nebedaug visai liko smile.gif Linkiu, kad viskas būtų lengvai ir greitai, ne taip, kaip man mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=GreenBubble,2013 09 29, 04:10]
Tai aišku nesupyksiu, gi žinau, kad visoms rūpi smile.gif
Nu ką galiu pasakyt... Gimdymas buvo košmariškas doh.gif Daug baisiau nei su pirmu... Daugiau tikrai nesirįžčiau, ir MB sakiau, kad jei kada dar sugalvosiu, kad primintų viską...


ui mergyt istorija su laiminga pabaiga nuėjai ilgą ir sunkų kelią bet va kokį dičkį stebūkliuką turit, ir ui kaip tave suprantu nei antras nei trečias man nelengvas irgi plyšau ir kirpo ir skaudejo tik su antra žiauriau skaudejo su trečia kvepavimas tinkamas per saremius man labai padejo , tiesa anytroji irgi gimė daug didesnė nei pirmoji dukrikė tongue.gif


linkiu apsišarvuot kantrybe ir sugysi irt viskas bus gerai džiaugsitės kūdikiu, viskas užsimirš ir na beveik galiu garantuot kad dar norėsi kadanors lotuliukas.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif kaip broliukas myli ar pavydi labiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenBubble @ 2013 09 29, 16:10)

Nu ką galiu pasakyt... Gimdymas buvo košmariškas  doh.gif Daug baisiau nei su pirmu... Daugiau tikrai nesirįžčiau, ir MB sakiau, kad jei kada dar sugalvosiu, kad primintų viską...
Tai va, tokia istorija. I r nė valnio su antru nelengviau. Man ikrai gimdymas buvo daug sunkesnis ir skausmingesnis, nors, greitesnis. Net MB sakė, gerai, kad nieko nematei, nes kaip iš siaubo filmo viskas buvo  doh.gif



Jergau,sunkus gimdymas tau kliuvo.
Linkiu kuo greiciau atsigaut ir sustipret paciai 4u.gif
Tavo istorija man kazkuo manaji gimdyma primine.
O kodel leido tau plyst visaip kaip tai nesuprantu niekaip g.gif
Cia VGN taip buvo? Nesitarei su niekuo?

Svarbu,kad finalas sekmingas ir vaikas jau mamai ant ranku thumbup.gif
Koks broliuko vardas? ax.gif
Atsakyti