Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(MildukasK @ 2013 09 15, 23:46)

Spurgyte, RK uzdare lyg ir perkele i Santariskes, dali AK irgi..



Ai, čia RK, kažkodėl man susišvietė AK. biggrin.gif Man Santariškės po to, kai čia neseniai mirė gimdyvė nuo sepsio, nekokias emocijas kelia. doh.gif Ir plazminiai telikai gimdyklose nepaguodžia dėl to. Tikriausiai dabar ir pati, jei būčiau nestuke.gif , į VGN važiuočiau. rolleyes.gif
Atsakyti
as kazkaip irgi uz VGN, nzn.. gal del to, kad turi palankios kudikiui ligonines varda?

gustika, nu reiks dabar galvoti tik kad diena gimdau smile.gif tik pirma dar data reik issirinkti biggrin.gif o minciu galia ir as tikiu, visada stengiuosi galvot optimistiskai smile.gif nebijojau as pirmo gimdymo, kazkaip buvau nusiteikus, kad jei visos pagimdo, tai ka - as negaliu?? Nu ir visai ok buvo smile.gif dabar visi sako, kad bus dar lengviau, tai as taip ir tikiuosi biggrin.gif
ech, pasiilgau jau vezimuka pastumdyti ramiai lauke smile.gif kazi turesiu si karta kompanija?

samantila, neisskysk del darzo - reikia tai reikia, jei jau vedi, tai atgal nesigreziok smile.gif o del maisto, tai maniske kol kas irgi matyt daugiau prarekia, nei pavalgo.. nors sian sake jau valge.. del to nevedu ant pusryciu, pamaitinu namie, kad bent iki tu pietu istemptu. Namie tai vistiek to ano uzkasdavo pakeliui, o darze sunkus reikalas.. lyg duoda ten kelis k per sav sureli, kitom dienom obuoli ar banana, bet kazi ar tiek maniskei uztenka? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 09 16, 20:50)
as kazkaip irgi uz VGN, nzn.. gal del to, kad turi palankios kudikiui ligonines varda?

gustika, nu reiks dabar galvoti tik kad diena gimdau smile.gif tik pirma dar data reik issirinkti biggrin.gif o minciu galia ir as tikiu, visada stengiuosi galvot optimistiskai smile.gif nebijojau as pirmo gimdymo, kazkaip buvau nusiteikus, kad jei visos pagimdo, tai ka - as negaliu?? Nu ir visai ok buvo smile.gif dabar visi sako, kad bus dar lengviau, tai as taip ir tikiuosi biggrin.gif
ech, pasiilgau jau vezimuka pastumdyti ramiai lauke smile.gif kazi turesiu si karta kompanija?

samantila, neisskysk del darzo - reikia tai reikia, jei jau vedi, tai atgal nesigreziok smile.gif o del maisto, tai maniske kol kas irgi matyt daugiau prarekia, nei pavalgo.. nors sian sake jau valge.. del to nevedu ant pusryciu, pamaitinu namie, kad bent iki tu pietu istemptu. Namie tai vistiek to ano uzkasdavo pakeliui, o darze sunkus reikalas.. lyg duoda ten kelis k per sav sureli, kitom dienom obuoli ar banana, bet kazi ar tiek maniskei uztenka? biggrin.gif


Sveikutes,

Milduk, smile.gif nesupyk tik, bet, kiek pamenu taviske gali drasiai ir pabadauti. smile.gif Tai nieko baisaus jei ir be pusryciu pabutu kelis rytus. Tada nori nenori pradetu valgyt. smile.gif smile.gif smile.gif
O mes dar kol kas neisim i darza, pagalvojom ir as nusprendziau smile.gif bent iki spalio palaikyt namie, o paskui tik karts nuo karto pasivaidenti jame. kad vietos neprarasti smile.gif

Dėl gimdymo, tai antras tikrai daug greiciau ir paprasciau. Ko labiausiai bijojau, tai, kad spėčiau į ligoninę smile.gif. Bet viskas ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hegira: 17 rugsėjo 2013 - 09:21
QUOTE(Hegira @ 2013 09 17, 09:20)
Dėl gimdymo, tai antras tikrai daug greiciau ir paprasciau. Ko labiausiai bijojau, tai, kad spėčiau į ligoninę smile.gif. Bet viskas ok.


a čia šitas ne taisyklė tongue.gif mano pirmas gimdymas buvo greitesnis ir lengvesnis nei antras...

kažin, kaip Green Bubble? vis dar 2in1 ar jau sūpuoja lelių? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alatėja_ @ 2013 09 17, 10:26)
a čia šitas ne taisyklė  tongue.gif mano pirmas gimdymas buvo greitesnis ir lengvesnis nei antras...

kažin, kaip Green Bubble? vis dar 2in1 ar jau sūpuoja lelių?  wub.gif


Šiandien FB apsireiškė, tai gal dar 2in1. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgytė @ 2013 09 16, 16:18)
Ai, čia RK, kažkodėl man susišvietė AK. biggrin.gif Man Santariškės po to, kai čia neseniai mirė gimdyvė nuo sepsio, nekokias emocijas kelia.  doh.gif Ir plazminiai telikai gimdyklose nepaguodžia dėl to. Tikriausiai dabar ir pati, jei būčiau  nestuke.gif , į VGN važiuočiau.  rolleyes.gif


Aš antrą gimdžiau Santariškėse. Tai likau patenkinta, labai maloni akušerė ir daktarė pasitaikė. Vienas nesklandumas buvo, kuris išryškėjo po gimdymo, bet taip galėjo nutikti bet kur...
Na, gal man pasisekė arba mano reikalavimai šiuo klausimu menki smile.gif Daug kas žiūriu labai baidosi Santariškių...
O planšetiniai kompiuteriai, aišku, nėra reikalingiausias daiktas gimdykloje ar po to palatoje, bet ir nemaišo lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif Aš vis dar nestuke.gif

Nors vakar jau buvau išsigandus, kad pagimdysiu. doh.gif E 4:30 pabudo su temperatūra. Nuvažiavom pas gydytoją, padarė šlapimo tyrimą - geras, plaučiai švarūs, gerklė neraudona. Tempa nukritus buvo. Tipo viskas OK. Grįžom namo ir prasidėjo... Kilt tempa pradėjo, vaikas kaip lapas, tik ant rankų, tampiau visą laiką. Užmigo man ant rankų. Tempa miegant pakilo iki 39.3. Nu žodžiu. O man sarėmiai prasidėjo doh.gif Vyras iš darbo grįžo, vaikiuo lyg geriau, pažaidė, padūko. Vakare vėl tempa kyla. Pasikviečiau sesę nakvot, jei ką ir vis prašiau mažiuko, kad dar nesugalvotų lįst lauk... Vakare kai atsigulėm miegot, budo mažius kas valandą klykdamas, tempa buvo38.5, tai jau daviau ibufeno, kad nei vaiko nekankint ir pati, kad pamiegočiau bent valanda, jei kartais gimdyt prireiktų...
Šian ryte vaikas pabudo kaip naujas. Tempos nėra, nuotaika geriausia. Pietų pamiegojo, pavalgė normaliai. Žodžiu, nesuprantu kas ten buvo... Gal vakare dar kils, nu, bet manau iki tiek jau nebepakils vis tiek.
O mažiukas irgi nurimo. Galvoja, ot motina neapsispręndus... Tai lįsk, tai nslįsk... Jaučiu termino sulauksiu biggrin.gif

QUOTE(Spurgytė @ 2013 09 15, 19:52)
Monika, man grynai smalsu. Kodėl dabar nori rauti į VGN, o ne RK? smile.gif

Mtau Mildukas jau atrašė smile.gif

QUOTE(MildukasK @ 2013 09 15, 23:46)
Del Do as irgi pergynu, kaip cia bus per gimdyma, su kuo reiks palikti?? Dabar ji tokia mamyciukas pasidarius.. jauciu nusiverks, kol uzmigs tiek pietu, tiek vakare be manes.. Teks man vienai GN sedet, o MB paleisiu su Do but, nes cia jau nei mociute nepagelbes.. kelias val gal padabos, bet ne ilgiau manau.. Ale va jei nakti prasidetu, tai isvis nzn ka daryt?? Nei Do kazkur vezt, nei palikt kazka su ja, nes atsikels, o cia nei mamos, nei tecio, tik kokia teta ar mociute.. Iskart stresas vaikui sad.gif

Nu tai va, pas mus ta pati situacija, nors as kaip tik noriu nakti, jis miegotu, o ryte MB griztu ir viskas būsų OK smile.gif

QUOTE(gustika @ 2013 09 16, 14:53)
Oj laukiam,laukiam ziniu is GreenBubble blush2.gif
Linkiu sklandaus gimdymo ir lengvos visiems adaptacijos 4u.gif

Labai tikiuosi, kad taip ir bus smile.gif

QUOTE(Spurgytė @ 2013 09 17, 15:25)
Šiandien FB apsireiškė, tai gal dar 2in1. smile.gif

lotuliukas.gif Taip juokas paėmė perskaičius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hegira @ 2013 09 17, 10:20)
Sveikutes,

Milduk, smile.gif nesupyk tik, bet, kiek pamenu taviske gali drasiai ir pabadauti. smile.gif Tai nieko baisaus jei ir be pusryciu pabutu kelis rytus. Tada nori nenori pradetu valgyt. smile.gif smile.gif smile.gif

aha, gal ir nieko, bet tu neisivaizduoji, kokio piktumo buna mano vaikas, jei nepavalges doh.gif lotuliukas.gif gryn kaip tevas - viskuo nepatenkinta ozka biggrin.gif o pavalgo ir ziurek nuotaika atsiranga biggrin.gif sita tendencija jau pastebejau, tai ryte stengiuosi kuo greiciau pamaitinti, kad nekeltu man erzelynes visa ryta doh.gif

GreenBubble, kazi kas taviskiui cia buvo? dantys? nuo ko ta tempa? g.gif

maniske vakar ir sian pietu tik po val miegojo.. pfff... pabuna verkdama mamos, po to dar matosi nori miego, bet jau vartosi, sian tai dar ir verke visa laika, spardesi, kol galiausiai issibudina.. Sian isvis gal val laiko ji man verke, noriu pas mama, mamyte paimk.. jau buvo ir pyktis suemes, gi sedziu ar guliu salia, ir ant ranku buvau paemus, o ta krioka isteriskai.. lyg nurimus bande snausti ir vel vartesi vartesi, kol pradejo rekti, pfff... galiausiai sakau - nori surelio? sukluso - a, surelio, nu nieko butu! Sakau, sesk pasedek, atnesiu.. oj, tai tik bac, rekimai, asaros baigesi, sulapnojo ta sureli ir jau ziurek nuotaika pasitaise.. sakau, tai ko rekei? tetai sakiau, kad mamyte paims.. sakau nu taip, atejau, paemiau, dabar gi namie esam, tai ko verkei?? kada ji supras, kad visada ateisiu paimti ir nereik taip rekti del to??
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 09 17, 21:28)
*GreenBubble, kazi kas taviskiui cia buvo? dantys? nuo ko ta tempa?  g.gif
**maniske vakar ir sian pietu tik po val miegojo.. pfff... pabuna verkdama mamos, po to dar matosi nori miego, bet jau vartosi, sian tai dar ir verke visa laika, spardesi, kol galiausiai issibudina..

* Nu kaži žinok, nes dabar lenda antras tas krūminis apatinis paskutinis, viršuj lyg nesimato dar o šitas jau prasikalęs kaip reikiant. Nžn, bet visą dieną tempos nebuvo, nuotaika aiko puiki. Va užmigo, tai rodė 37.2 bet malėsi bent pusvalandį. Dar kai pati eisiu miegot patikrinsiu ar nekyla. Gal koks virusas buvo, o kai tempa u-kilo iki 39.3 tai užmušė tą bacilą g.gif Nu man tai svarbu, kad neblogėtų, o kas buvo, tai velniai žino...
**Tu nusipirk vastinėj kokių lašiukų homeopatinių raminančių. Jai stresas didelis, o jie tikrai padeda. Ir miega geriau, ir reaguoja ramiau mažiukai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenBubble @ 2013 09 17, 22:05)

**Tu nusipirk vastinėj kokių lašiukų homeopatinių raminančių. Jai stresas didelis, o jie tikrai padeda. Ir miega geriau, ir reaguoja ramiau mažiukai  mirksiukas.gif

gal ir gerai tu cia sakai klausyk.. pasakojo gi mamos FB anksciau, kad viena kita ten kokia Sedalia ar ka duoda... Reiks ryt uzsukt i vaistine smile.gif
Atsakyti
laba,

QUOTE(Alatėja_ @ 2013 09 17, 11:26)
a čia šitas ne taisyklė  tongue.gif mano pirmas gimdymas buvo greitesnis ir lengvesnis nei antras...

kažin, kaip Green Bubble? vis dar 2in1 ar jau sūpuoja lelių?  wub.gif


Visose taisyklėse yra išimčių. smile.gif O kaip bus - greitai sužinosim tongue.gif

QUOTE(MildukasK @ 2013 09 17, 23:44)
gal ir gerai tu cia sakai klausyk.. pasakojo gi mamos FB anksciau, kad viena kita ten kokia Sedalia ar ka duoda... Reiks ryt uzsukt i vaistine smile.gif


Kai paskaičiau aprašymą Sedalios - praėjo noras ją duoti. Tai ir nedaviau. Bet gyd minėjo, jei pradėčiau, tai reiktų sąžiningai kiekvieną dieną bent 3 savaites, kad būtų efektas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hegira @ 2013 09 18, 08:25)
Visose taisyklėse yra išimčių. smile.gif O kaip bus - greitai sužinosim  tongue.gif


drinks_cheers.gif ir aišku, reikia tikėtis pačio lengviausio ir geriausio rolleyes.gif

mamytės, gal kuri vaikams duodat ežiuolės? užsisakiau, ale kaip ir su kuo ji vartojama dar neperpratau biggrin.gif
Atsakyti