Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

Tai kaip, mergaites, jusu vaikiukam sekas darzeliuos?
Atsakyti
as sian lauke sutikau dyrike, uzklausiau kaip su tuo lankymu? sakau, po to gal maziau vesim ir pan... sako, uz dienas praleistas be pateisinimo reiks moket pilna kaina. Tas tai sakau ok, bet ar nebrauks is sarasu? oj ne, sako.. nebraukiam, tik viska reik susitart, pasakyt man ir pan. smile.gif tai supratau, kad bedu neturetu buti smile.gif

o del pacio darzo reikalu.. nu, pas mus graudus tas periodas.. palieku verkiancia, pasiimu irgi verkiancia - mama ateis.. bet lyg ne visa laika praverkia.. sunku su aukletoja pakalbet, nes aplipusios jos ten vaikais, be to nesinori prie pacios Doviles aiskintis kas ir kaip?.. Sakiau reiks paskambint po pietu pakalbeti, gal ramiau bus?

nu, as nusiteikus, kad viskas bus ok, tik reik laiko.. vistiek viskas i gera turi pakrypti smile.gif namo vezime jau visai neblogos nuotaikos grizta, tik kai vaziuojam i darza dar nuo namu prasideda virkavimai, kad nenoriu i darzeli...

GreenBubble, kaip tavo savijauta? moraliskai pasiruosus gimdymui? tase sukrauta? beje, kur planuoji gimdyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 09 12, 14:25)
GreenBubble, kaip tavo savijauta? moraliskai pasiruosus gimdymui? tase sukrauta? beje, kur planuoji gimdyti? smile.gif

Tašė jau mano seniai sukrauta, bet neatrodo, man, kad ruošiuosi gimdyt, nors ginė ir išpranašavo šį šeštadienį smile.gif Kažkaip nesitiki dar smile.gif Dėl moralinio pasiruošimo tai irgi nžn... Neaišku kaip čia su E bus. Sesė atvažiuos su juo pabūt, bet kažin kaip jiems seksis. Jaučiu MB tik per gimdymą su manim bus, o paskui su sese vietom keisis ta į ligoninę, jei bus reikalas, o jis pas mažių. Planuoju VGN, nes daugiau kaip ir nėra iš ko rinktis g.gif E tai gimdžiau RK.

O pati jau ruošiesi?
Atsakyti
Sveikos

mes kolkas gerai buvom tik dvi dienas :pirmoji diena 1val antroji jau iki 12val nuo 8 ..kaip naujokems sekasi neblogai sake, palieku be ašarų bet kai ateinu pasiimti tai verkdama į glėbį parbėga , bet ....patinka eina žaidžia bando raudot bet trunka lb trumpai min kokia ...kolkas esam mažiausios grupėje ax.gif

oras subjuro it žinoma snargliai iki kelių biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(GreenBubble @ 2013 09 12, 03:20)
Tašė jau mano seniai sukrauta, bet neatrodo, man, kad ruošiuosi gimdyt, nors ginė ir išpranašavo šį šeštadienį smile.gif Kažkaip nesitiki dar smile.gif Dėl moralinio pasiruošimo tai irgi nžn... Neaišku kaip čia su E bus. Sesė atvažiuos su juo pabūt, bet kažin kaip jiems seksis. Jaučiu MB tik per gimdymą su manim bus, o paskui su sese vietom keisis ta į ligoninę, jei bus reikalas, o jis pas mažių. Planuoju VGN, nes daugiau kaip ir nėra iš ko rinktis  g.gif E tai gimdžiau RK.

O pati jau ruošiesi?




niu gal jau turim šviežią leliuką wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 09 14, 13:10)
niu gal jau turim šviežią leliuką  wub.gif  wub.gif

Nea schmoll.gif Ir kolkas nepanašu, kad čia kažkas vyktų... Nudiegia kartais pilvo apačioj ir tiek žinių... Nu, bet gali gi ir "ant greitųjų" suimt, tai dar neprarandu vilties biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenBubble @ 2013 09 14, 02:53)
Nea  schmoll.gif Ir kolkas nepanašu, kad čia kažkas vyktų... Nudiegia kartais pilvo apačioj ir tiek žinių... Nu, bet gali gi ir "ant greitųjų" suimt, tai dar neprarandu vilties biggrin.gif



tai gal padėtų smileysex.gif rolleyes.gif , na bet lelius pasirinks kada gimti smile.gif , o pamaudenimai jau ženklas, kad jau pakeliui čia pat ...tai laukiam laukiam wub.gif

ee o šiandien termino diena ar jau pernešioji 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 14 rugsėjo 2013 - 17:55
QUOTE(samantila @ 2013 09 14, 18:53)
tai gal padėtų  smileysex.gif  rolleyes.gif , na bet lelius pasirinks kada gimti  smile.gif , o pamaudenimai jau ženklas, kad jau pakeliui  čia pat ...tai laukiam laukiam  wub.gif

ee o šiandien termino diena ar jau pernešioji  4u.gif


Kaži ar padėtų... g.gif biggrin.gif O ir MB per daug stresuoja, kad to imtųsi biggrin.gif Nesuprantu, su pirmu taip nebijojo, kaip dabar, sakė aš tik galvoju, kaip spėt iki ligoninės nuvažiuot... Toks jausmas, kad per 10 min pagimdysiu lotuliukas.gif

Terminas man 20 dieną, bet pagalecho leliukas didesnis beveik savaite nei pagal mm smile.gif
Atsakyti
Monika, man grynai smalsu. Kodėl dabar nori rauti į VGN, o ne RK? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenBubble @ 2013 09 14, 09:15)
Kaži ar padėtų... g.gif  biggrin.gif O ir MB per daug stresuoja, kad to imtųsi  biggrin.gif Nesuprantu, su pirmu taip nebijojo, kaip dabar, sakė aš tik galvoju, kaip spėt iki ligoninės nuvažiuot... Toks jausmas, kad per 10 min pagimdysiu  lotuliukas.gif

Terminas man 20 dieną, bet pagalecho leliukas didesnis beveik savaite nei pagal mm  smile.gif



nu jo su vyrų jausmais nespėsi paskui lotuliukas.gif jaudinasi labiau šykart wub.gif

na manau iki 20 ir nešiosi nes ir mano antroji buvo didesnį tačiau gimė pagal mm tik vieną d paklaida wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenBubble @ 2013 09 12, 15:20)
Tašė jau mano seniai sukrauta, bet neatrodo, man, kad ruošiuosi gimdyt, nors ginė ir išpranašavo šį šeštadienį smile.gif Kažkaip nesitiki dar smile.gif Dėl moralinio pasiruošimo tai irgi nžn... Neaišku kaip čia su E bus. Sesė atvažiuos su juo pabūt, bet kažin kaip jiems seksis. Jaučiu MB tik per gimdymą su manim bus, o paskui su sese vietom keisis ta į ligoninę, jei bus reikalas, o jis pas mažių. Planuoju VGN, nes daugiau kaip ir nėra iš ko rinktis  g.gif E tai gimdžiau RK.

O pati jau ruošiesi?

man tai buna paryciais vis miegant ar tik pabudus uzeina tokie pamaudenimai, kad iskart prisimenu, kas manes laukia.. ir susimastau - o gal jau?? bet dar nelaikas, dar ne viska susiruosiau..
Del Do as irgi pergynu, kaip cia bus per gimdyma, su kuo reiks palikti?? Dabar ji tokia mamyciukas pasidarius.. jauciu nusiverks, kol uzmigs tiek pietu, tiek vakare be manes.. Teks man vienai GN sedet, o MB paleisiu su Do but, nes cia jau nei mociute nepagelbes.. kelias val gal padabos, bet ne ilgiau manau.. Ale va jei nakti prasidetu, tai isvis nzn ka daryt?? Nei Do kazkur vezt, nei palikt kazka su ja, nes atsikels, o cia nei mamos, nei tecio, tik kokia teta ar mociute.. Iskart stresas vaikui sad.gif

as tai ir i VGN galvoju, nors cia viena kita drauge santoruose gimde, tipo faina ten - telikai gimdyklose, naujos patalpos, personalas nieko pakliuvo..

Spurgyte, RK uzdare lyg ir perkele i Santariskes, dali AK irgi..

Samantila, faina del jusu darzelio reikalu smile.gif ale oras tai tikrai.. kol saule sviete, tai dar nieko eiti, bet kai prasides lietus, tai nzn nzn.. sunku jau nusikabaroti..
Atsakyti
Sveikos

bandau kramtyt teisę kol namie tokia "nereali " ramuma esu pati viena su šuniu bigsmile.gif kažkas nerealaus taip nebuvo jau 4 metus tongue.gif , na bet vis nuklysta mintys ne kur reikia nes mažylę palikau jau raudojančią šyrit ir pati esu kalta juk vaikui žaidžiant paprašiau ATE doh.gif doh.gif nu kur mamkos protas o vaikulis tekina pas mane verysad.gif , ilgai už durų neištempiau klausytis mažu kokia 20 sekundžių blush2.gif ir įkišau ranką , nes mažė prie durų raudojo ,( pati nesirodžiau )su pupos meilę migduku -mažė paėmė ir raudos baigesi o aš bėgom į mašiną o ten pati verysad.gif ....ui kokia ištižėlė pasirodžiau MB akyse lotuliukas.gif tada ir puola mintys, abejonės načiort vedu tokią mažą doh.gif bet iš kitos pusės jau noriu į darbą blush2.gif man tai padės baigti mokslus ....tai vot ir rytas jau lėksiu pasiimti

ei mamkos kaip su valgymų lopšyje?valgo? manoji pakrapšto prie auklėtojų, o kai aš ateinu jau valgo įsišiepus, tikiuos taip neįpras doh.gif nes aš neateisiu pastoviai , bijau apie miegą ir pagalvot , auklėtoja nuteikė, kad dar negreit blink.gif

GreenBubble 4u.gif gal visgi jau ? bigsmile.gif

MildukasK tai jau tikrai nekas tau , o šiandien lyja o aš su dviračiu minsiu tuoj mažutės unsure.gif
Atsakyti
Oj laukiam,laukiam ziniu is GreenBubble blush2.gif
Linkiu sklandaus gimdymo ir lengvos visiems adaptacijos 4u.gif

Milduk,nusiteik,kad gimdysi dienos metu ir taip ir bus mirksiukas.gif
As,kai prisimenu,kaip vazaivau gimdyt,nugi zalia visa tokia,be supratimo,kas ir kaip,bet tikejau tvirtai,kad viskas bus tik GERAI, tai taip ir buvo.
Labai tikiu minciu galia.

Vakar pakliuvom ir rudeninio derliaus nuemima.Mano mergina israuna morka is zemes,ir sako-Ooooo,tada nunesa,padeda i kruva ir pasako Aciu lotuliukas.gif
Taip kelias valandas darbavosi.Bais idomu jai buvo,kaip ta valgoma morka is zemes islenda. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 16 rugsėjo 2013 - 13:54