Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(MildukasK @ 2013 09 05, 14:43)


Gustika, o tu kuriam rajone?


Naujamiesty,ant senamiescio kampo visai.
Nebesigraudink. 4u.gif
Musu aukletojos tai svelniai su vaikais elgias,gal kad mamu salia buna.
Gal prisibijo manes blush2.gif ,nes as su 101 klausimu vakar atejau blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 09 05, 02:13)
Samantila,juk yra skirtumas,kai darzan vedi 3m ir dar 2m neturinti vaika.
Juk su 3m gali pasitart,pasneket,paaiskint,o musu pypliukai,ka jie,supranta??Taip,kad mama isejo,paliko,neber verysad.gif Nu vsio,apsiverkiau.



4u.gif group.gif

aš puikiai ir pati suprantu tiesiog norėjau pasidžiaugt ,kad bus lengviau adaptuoti abi dukrytes iš karto doh.gif kiek streso ant smūgio ir man ...o su savo pupa mažąja matau kad nieko gero nebus ir neturiu tokių iliuzijų kad "įstumsiu pro duris ir paliksiu verkt ":oh negalėčiau

suprantu jus mamas, nes pati dirbau auklėtoja darželyje lopšyje du metus ir daug mačiau ašarų patikėkit norisi kiekvieną raudojantį lelių pakelti, panešioti, pamyluoti ir prie lango pastovėti paukštelius paskaičiuoti, į lietutį pažiūrėti ir pažaisti tačiau rankos dvi ir daugiausia kiek nešiodavau tai po du biggrin.gif , gerai kad verkiančių ne visa grupė..

žiurint iš tėvų pozicijos tai visokių tėvelių yra , ne visi turi galimybę likti su vaikiuku namie kai smaugia kreditai, ne visi turi senelius šalia ar išvis turi, ne visi išgali auklę pasamdyti ir tt nemanykit kad lengva toms maytėms palikti savo kukulius mažus įstumt kaip sakant į grupę verysad.gif jų dydžioji dalis priversta finasiškai ...apsikausto šaltais nervais ir tiek doh.gif

kas dar na tarkim lopšelyje nenori dirbti nė viena auklėtoja dirbti todėl kai kurios piktos ir pagiežingos... nenori nes tai yra labaaaai sunku ...

pas mane vaikščiojo mergytė kuri du metus verkė niekaip nepriprato , su ja kartu guldavausi pokaičio (ko tikrai negalima daryt) tiesiog jautri pupa,kaip sakoma nedarželio vaikas, o tėvams reikia dirbti niekur nedinksi verysad.gif mamai košmaras kasdien palikti dukrytę budavo , turėjo slenkantį grafiką ir kai sav išpuldavo laisvadieniai neidavo vaikulis o po tu išeiginiu jai vel kančia ateiti į darželį .pratinimasis vyko su mama grupėje kasdien lb ilgai tačiau tai nepadėjo po mėn mama nebegalėjo eit kartu teko palikti verysad.gif


dėl piktų auklėtojų nejautrių mamoms ir vaikams, tai manau jos atbunka per eile metų nuo to paties darbo, o ir privalo būti šaltų nervų, kitos bando savo tvarką įvesti kas labai siuntina, tačiau ne visos jos piktos tikrai ne visos smile.gif yra dar dirbančių iš idėjos, kad ir mano trimetinės auklėtoja jauna faina ir dirba iš meilės vaikams jos darbe tai labai puikiai matosi, džaiugiuosi rolleyes.gif

man asmeniškai adaptacija yra košmaras ir ttt pati esu bais jautri , o verkti su leliukai negali tiesiog sau leisti turi būti stiprus ir ttt. todėl nuo kt mėnesio kogero jai mažoji pratinsis nesunkiai, kuom abejoju , pradesiu dirbti tik su dičkiais nes mažose grupėse bus mano uogos žinau kad būtų ne darbas o "įsikibtų man į koją " ir po visų darbų doh.gif

pati norėčiau kad lėlytė eitų nuo 3 m todėl nusprendėm pabandyt jai viskas ok bus tai puiku jai ne tai liksiu toliau namie su mažyle iki pavasario ...


na va pavariau paklodę iš savo varpinės savo patirties mirksiukas.gif

sunku, skaudą širdį, ieškom išeičių jai įmanoma ir pervedam į kt darželį nesitaikstom su nekompetetingom auklėtojom ir sėkmės mamytės pastarąsias dienas būsiu užimta savo pupom ...gero poilsio savaitgalį nuo darželių ir viso ko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 06 rugsėjo 2013 - 00:52
QUOTE(gustika @ 2013 09 05, 14:48)
Gal prisibijo manes blush2.gif ,nes as su 101 klausimu vakar atejau blush2.gif  blush2.gif

ir kokie kl buvo? biggrin.gif

mes sian vel ejom, bet diena vertinu daug geriau smile.gif Aisku, Do vel bijojo eiti i grupe - bijau tetos, bijau tetos.. Tai teko ant ranku nusinesti. Net ten valgomas tortos nepadejo (gimtadienis vaikiuko), asaros kaip pupos.. pas mama pas mama..
Sian kita aukletoja buvo, tai irgi nustebo, kad as neiseinu? Komentavo, kad kiti vaikai stresinasi, kad Do taip niekada nepripras, kad ji vistiek verks.. Bet lauk nevare. Tik va kad komentavo vis.. kad as tipo jomis nepasitikiu ir pan. Nu bet nieko, man svarbu, kad Dovile jau po biski ejo pazaisti, nesedejo isikabunus smile.gif Tik jei aukletoja pakalbindavo, tuoj pas mane lekdavo issigandus.. Neipatus dar prie jos. Tada vel kol nukalbinu eit kazka paveikti.. Bet vienu metu visai ramu grupeje buvo, niekas neverke, nes as atejus matyt 2 mergaites vel sustresinau.. Jos su Dovile matyt bus trijo, kol apsipras biggrin.gif Tada sako, einam i lauka, vel asaru pakalne, jau ir keli berniukai verke.. nu bet lauke apsiramino, Dovile nuverke posma, bet ir pazaide biski smile.gif Eit atgal, vel dudos.. Ten tada kol ant puodo susodino visus, rankas nuplove.. Tai tam chaose nemazai verkianciu, Do irgi manes kabinosi. Bet kol lauke pietu, tai smagiai daineles dainavo, klause aukletojos ir isejus man rode, kaip ten ismoko biggrin.gif Tik va i valgykla teko nesti, nes tas chaosas vel.. Vel ji - bijau tetos.. Valgyt jau nenori, nieko nenori.. Nu bet nurimo ir galiausiai pavalge, tada varem namo ir visai nuotaikoj sakyciau smile.gif
zodziu, noreciau dar bent pora dienu su ja pabuti grupej, kad ji apsiprastu, susipazintu su tom aukletojom, iprastu prie ritmo ir tada gal ne taip baisu butu likti vienai.. Aisku, paverks, bet svarbu, kad nustotu ir pazaistu.. o ne stovetu prie lango.. Sian nei vieno stovincio nebuvo smile.gif dauguma zaide, tik 2 mergaites tos graudinosi.. 1dieni kita aukletoja matyt vel burbuliuos, kad turiu palikt Dovile viena, bet gal pavyks kazkaip pakalbeti ir dar pabuti su ka, nes su siandienine jau tarkim, kad Do apsiprato.. nes vakar su ta, kur bus 1dieni, tai nelabai gavosi pabendrauti.. Siandienine tai vis pakalbindavo Dovile.
Tai va, manau taip ir turetu buti, kad bent kokia savaite jautresnis vaikas su mama aplinka tyrinetu, susipazintu ir priprastu prie aukletoju, kad nebutu jos svetimos tetos.. Kad pamatytu dienotvarke, kas po ko ir nesijaustu nesaugiai, nes nezino kas cia ir kaip? Tik ne visur gi tokia taktika taikoma.. Kitur va diena apsiziurejai ir jau palikit viena.
Dabar savaitgalis, pailsesim ir ziuresim, kaip bus kt sav.. Tikiuosi reikalai geres smile.gif NEs kad darze Do verks kuri laika, tai as suprantu, bet po to ji namie labai jautri, man i kojas vis kabinasi, ant ranku verziasi, visko nenori - sunku..

zodziu, susideliojau mintis cia rasydama biggrin.gif
Atsakyti
Jau linksmesne nata,Milduk rasai,dziugu zu jus smile.gif
As,zinok ir pastebejau,kad maniske,nors ir palikus jos gr vienos nebuvau,vakar visa vakara namie prilipus prie manes buvo,
gulejo ant manes,ir vis mama,mama,mama myyyyliu sake.Gal jaucia vaikas kazka.

Neisivaizduoju kas butu,jei palikciau.
Kaip Do naktimis miega,nesokineja?

O kl as aukletoju visko-nuo to kada ir kaip maitina,kur migdo,kaip su lauku,
kada bus tevu susrinkimas ir t.t.
Kitos mamos sedejo ir info turbot rinkosi,kol as 'tardyma'vedziau lotuliukas.gif

Samantila,kad visos aukles btut bent dalim i tave panasios,tikiu,visiem butu maziau streso. 4u.gif
o tavo surasytas priezastis as puikiai suprantu,kad ne visi tevai gali 3m likt su vaiku.
As MB dar labaiu isimylejau uz tai,kad jo deka turiu galimybe buti su saviske namuos dar vienus metus wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 06 rugsėjo 2013 - 13:45
sveikutės, skaitau ir graudu darosi, kaip vaikučiai kankinasi pratindamiesi prie daržiuko verysad.gif pas mus į darželį priima nuo 2,5 m. ir tik po pirmųjų didelių atostogų, tai mes keliausim balandį po Velykų atostogų. tikiuos, mažius be problemų pasiliks ten, vis tik jau daug auklėtojų matęs, kai sesę lydim, vis taikosi nuo manęs pasprukt su kitais vaikais pažaist biggrin.gif tik va neaišku, kaip bus, kai reikės jį vieną ten palikt... sesei pirma diena darželį pirmadienį irgi ne iš lengvųjų buvo, bet čia gal daugiau dėl to, kad kiti vaikai verkė, tai ir ji lūpytę biškį buvo patempus, susigraudinus, turėjau pati ją į grupę nuvest ir tarp vaikučių pasodint, paskui per langą dar pažiūrėjau, tai neverkia, jau su podruške iš praeitų metų bazarino biggrin.gif tik pas mus ta sistema kitokia, kasmet keičiasi grupės vieta ir auklėtoja, o ir vaikų iš buvusios jos grupės dabartinėj tik keli likę, išskaidė kažkodėl... bet kieme visi susitinka, tai nesiskundžia, eina noriai, pasilieka be problemų. bet va, reikia vaikui to supratimo, kad jis ne su visam paliekamas, kad po kažkokios veiklos mama ateis jau pasiimt smile.gif o tiem mažiem dvimetinukam ką tu išaiškinsi...
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 09 06, 02:43)


Samantila,kad visos aukles btut bent dalim i tave panasios,tikiu,visiem butu maziau streso. 4u.gif
o tavo surasytas priezastis as puikiai suprantu,kad ne visi tevai gali 3m likt su vaiku.
As MB dar labaiu isimylejau uz tai,kad jo deka turiu galimybe buti su saviske namuos dar vienus metus wub.gif  blush2.gif



wub.gif wub.gif thumbup.gif šaunuoliai 4u.gif


Sveikutės kaip laikotės cool.gif Nauja savaitė
Atsakyti
Nu ir aš dabar paklodę prirašysiu smile.gif

Mūsų draugystė su darželiu, įtariu, baigėsi iki pavasario... Pirmadienį abu pabuvom, viskas OK, viskas patiko. Antradienį vyras nuvežė ir paliko nuo 8 iki 12. Pasakė auklėtojos, kad tėvai neliktų ir pan. Nu, aišku, likdamas verkė, bet iki pietų auklėtoja taip ir nepaskambino, nors aš vis tiek vietos neradau. Nuvažiavau pasiimt po pietų, išėjo iš grupės visas laimingas, sakė ir pavalgė normaliai, kai klausiau ar ryt eis, sakė taip, ar patiko - taip, ar draugų daug - taip. Žodžiu atrodė, kad viskas kaip ir tvarkoj, Auklėtoja sakė, kad vis paverkdavo karts nuo karto, bet greit nurimdavo. Trečiadienį ryte jau kėlėm vaiką 6:10, atsikėlė linksmas, apsirengė, ir su tėčiu laimingas išėjo į darželį (pati aš nerizikavau vest, nes žinojau, kad verkiančio palikt tikrai negalėsiu ir už visus garsiau ten bliausiu...), sakė MB nuvažiavo, išlipus iš mašinos vaikas tėtį už rankos vedė parodyt kur jo grupė, kur spintelė ir... rado duris užrakintas. O ant durų parašyta, kad mūsų grupė dirba nuo 8, o vaiką reikia palikt kitoj grupėj, kuri nuo 7 dirba... Nu tai aišku palikus verkė. Aš susinervinau iki negaliu, jau tikrai galvojau, kad pagimdysiu... O svarbiausia, kad kai klausiau pas auklėtoją kada anksčiausiai galima atvežt, tai sakė kad nuo 7 ir net neminėjo, kad reiks kitoj grupėj palikt...
Kai atvažiavau pasiimt ir pamačiau vaizdelį - sėdi mano vaikas prie staliuko apsikabinęs savo šikpuodį, o auklėtoja bando pamaitint jį, taip graudu pasidarė. Jia mane pamatęs į ašaras puolė. Aišku jau ir pervargęs buvo, gi anksti kėlėsi. Šiaip auklėtoja sakė, kad normaliai, kai nuėjo į tą grupę pasiimt tai žaidė ir neverkė, dieną irgi viskas OK buvo, dar auklė prieš irvažiuodama vieno berniuko sutikau, jie kartu grupėj, tai sakė ėjo mano vaikas visas laimingas į kiemą, neverkė. Nu bet naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį linksmybės prasidėjo... Kas pusė valandos prabudinėjo ir vis verkė mama-tėte, mama-tėte. Raminom abu su MB, kaip tik galėjom, glostėm, kalbėjom su juo, jau jis ir lovoj pas mus miegojo, ir vis tiek po pusvalandžio bunda ir verkia. Niekad taip nėra buvę, kai ką skaudėdavo ar šiaip kas tai nurimdavo vos į lovą pasiimdavom. Pradėjo nosis bėgt, pradėjo kosėt, jau buvau išsigandus, kad tempa neužkiltų... Visą naktį nemiegojau ir taip širdį skaudėjo ir sąžinė graužė, kad tokį stresą vaikui įvarėm... Ketvirtadienį nebevedžiau, penktadienį irgi. O dar ginė man išpranašavo, kad gimdysiu 14 d., tai pagalvojau, kad nei man reikia tiek nervų, nei vaikui traumos, o dar greičiausiai ir įsisirgęs būtų, tai kaip leliuką paskui parsivežt. Pagalvojom, kad per daug įvykių jam vienu metu. Jau kai brolį parsivešim, tai apsivers jo gyvenimas, reiks vaikui priprast, tai darželis jau būtų per daug... Žinau, kad bus žiauriai sunku, nu bet kaip nors ištversim ir bandysim pavasarį gal eit, jei viskas gerai...

Gustika, o tu jau išsiaiškinai, kaip tą vietą išleikyt, jei nežadi vest iki 3m ?
Atsakyti
GreenBubble, taviskiui matyt emocijos viduje susikaupe, tai turejo jos kazkaip issilieti.. Ir slogyte atsirado, nes organizmas kovoja su stresu, jam reik pailseti namu aplinkoj.. Skaiciau toki paguodzianti straipsni, kad kuo vaikai daugiau darzely issiverkia, tuo maziau po to serga, nes visas emocijas islieja asaromis.. Tai naturalu. Butu blogiau, jei vaikas visai nereaguotu i pasikeitimus. Taip kad as nusprendziau ir toliau vesti Dovile, issiverks, apsipras ir bus ok tikiuosi smile.gif
Sian iki darzo ejom ir su nuotaika ir paverkiant, kad pavargau, bijau, noriu pas mamyte apapa.. PAsukus link darzo jau prasidejo - nenoriu tetos, nenoriu vaiku, nenoriu zaisti. Dar sutikom aukletoja lauke, tai visai i asaras ji.. Ant ranku nusinesiau, kol rengiau vis verke.. PErdaviau aukletojai i rankas rekiancia, bet tas pats buvo jau ir namuose vakar, kai nei tetis, nei mociute netiko, tik pas mama apapa.. Zodziu, aukletoja sako, paskambinkit po 30 min. Ok. Skambinu, sako - verkia, nei daineles, niekas nepadeda.. Sako, palaukit dar 10 min ir ateikit. As aisku nieko kito ir nesitikejau siaip.. Atejau, ji mane tik apsikabino ir nurimo smile.gif sake neverke 5 min, kol puzzle sudeliojo biggrin.gif bet atsisveikino su aukletoja, pamojavo visiems ir isejom, tiksliau as ja issinesiau smile.gif apsirengem, pasidejo batukus ir ant ranku iki masinos. Gerai, kad sian ja turejau, nes nuo ranku nelipo. MAsinoj verke, kad pas mamyte tik pas mamyte.. NAmie sedejom apsikabine, kol visai nurimo, po to lego padeliojom ir islekem dar i svecius iki pietu miego pasibuti smile.gif dabar ji labiau prie manes prilipus nei anksciau, bet manau praeis sitas etapas.. tikiuosi iki gimstant sesi/broliui tures ji jau kazkiek daugiau savarankiskumo be manes smile.gif
gustika, naktimis ar diena buna pabunda karta kita virkaudama, kad pas mamyte ir pan, bet paglostau ir apsiramina smile.gif Diena dar kartais prisimena, kad noriu mamytes, mamyte ateis ir pan.. KAzkokias nuotrupas ir dazelio. Sian tarkim pabudo po pietu, dar matosi apsimiegojusi, bet tokia liudna, ploja ir sako valio valio.. Matyt kokia dainele grupej dainavo ir po to gi visi ploja ir sako valio biggrin.gif pati kazi ar plojo, bet va prisimena..
ryt vel kokiai valandziukei paliksiu ir po to myluosimes smile.gif parsiveziau vezima, kad nereiktu nesti, tai va stumsimes kazkaip..
Atsakyti
Matai, tu biškį laiko daugiau turi, o man jau +/- savaitė belikus. Kad nebūtų čia apsislogavęs tai mes ir būtume bandę, tik kad dar ir vieta labai nepatogi, per sunku jau man su juo pūškuot, o MB irgi negali iš darbo kasdien atsiprašinėt... Nu žėsim kada čia vėl bandysim, o jums dideliauios sėkmės, labai linkiu, kad mažytė apsiprastų, nes tau pačiai paskui daug lengviau būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenBubble @ 2013 09 09, 22:06)


Gustika, o tu jau išsiaiškinai, kaip tą vietą išleikyt, jei nežadi vest iki 3m ?


Zinok,dar nieko konkreciai nezinau.
Idealiausias variants butu-moket uz viska ir laikyt vieta.

QUOTE(MildukasK @ 2013 09 09, 22:57)

ryt vel kokiai valandziukei paliksiu ir po to myluosimes smile.gif


o kaip pas jum gr su ligom?
aplink,kiek maciau visu nosys su snarglais,ir kosti visi choru vaikai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenBubble @ 2013 09 10, 10:00)
Matai, tu biškį laiko daugiau turi, o man jau +/- savaitė belikus. Kad nebūtų čia apsislogavęs tai mes ir būtume bandę, tik kad dar ir vieta labai nepatogi, per sunku jau man su juo pūškuot, o MB irgi negali iš darbo kasdien atsiprašinėt... Nu žėsim kada čia vėl bandysim, o jums dideliauios sėkmės, labai linkiu, kad mažytė apsiprastų, nes tau pačiai paskui daug lengviau būtų smile.gif

tai va, jums cia viskas i viena sugriuvo.. ir laikas spaudzia ir dar atstumas didesnis negu man! pradzioj verki zmogus, kad darzo negauni, tada, kad gauni, o po to, kad del aplinkybiu lankyt negali biggrin.gif
maniske sian jau pamacius darza verkt pradejo, nenoriu nenoriu, atidaviau vel aukletojai verkiancia.. ale sake buvo jau po to aprimus, vel puzzles padeliojo smile.gif As atejau po val, gridziu grupej tylu, tai dar 10 min pasedejau uz duru.. Ale pradejo maniske verkti vel, tai ejau pasiimt. Dovile neziuredama net pamojavo aukletojai, tik po to jau atsisuko biggrin.gif
kadangi sian ejau su vezimu jau, tai bent parsinesti neteko smile.gif Sake nenoriu vezimo, noriu pas mama, bet pasodinau ir sedejo smile.gif gavo obuoliuka dar iseinant, dairesi pauksteliu, kalbejo biski, tai manau jau ok smile.gif nes anom dienom niekas nebuvo idomu.. ir namo parbego linksma jau, nesedejo manes isikabinus smile.gif

ryt gal jau paliksiu ilgiau, kad i lauka iseitu su vaikais.. jei oras aisku leis..

QUOTE(gustika @ 2013 09 10, 11:15)
o kaip pas jum gr su ligom?
aplink,kiek maciau visu nosys su snarglais,ir kosti visi choru vaikai doh.gif

as kai buvau, tai aisku dauguma su snargliu.. kas nuo asaru, kas matyt siaip.. bet kostinciu nebuvo.. tikiuosi ir dabar nera..
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 09 10, 11:15)
Zinok,dar nieko konkreciai nezinau.
Idealiausias variants butu-moket uz viska ir laikyt vieta.
o kaip pas jum gr su ligom?
aplink,kiek maciau visu nosys su snarglais,ir kosti visi choru vaikai doh.gif

g.gif Nu aš sutikčiau mokėt visą sumą, bet kad MB direktorė lyg sakė, kad jei daug praleidimų be pateisinamos priežasties, tai jie tipo svarsto, ar tau reikalingas daržas išvis, jei vaiko nevedi, nors, kai grupės ir taip perpildytos, tai manau, jiems tik geriau būtų jei mokėtum ir nevestum... Nu reiks išsiaiškint...
Atsakyti