Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(Spurgytė @ 2013 09 02, 10:15)
Nieko gudresnio nesugalvosi. Liksiu su mažuoju ir tiek. Žiūrėsim, kaip toliau susiklostys. Jei darbo vietą pradanginsiu, labai nepergyvensiu, gal kitais metais pasiseks.


Jei darbe esi parasius VPA 3m,niekas taves atleist negali.
O jei siulytu iseit,zinok,kad turetu darbdavys ismoketi atlyginima uz visa perioda. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 09 02, 12:19)
Jei darbe esi parasius VPA 3m,niekas taves atleist negali.
O jei siulytu iseit,zinok,kad turetu darbdavys ismoketi atlyginima uz visa perioda. mirksiukas.gif


Buvau parašiusi 2 metams. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgytė @ 2013 09 02, 12:34)
Buvau parašiusi 2 metams.  g.gif


Gali laisvai darbe prasitest ir dar vienus,iki 11.12d,ty iki vaikui sueis 2m.
Atsakyti
pas mus viena mama buvo iki 3 m parasius, bet po to atejo parase, kad iseina is darbo ir sako as geriau i birza stosiu ir bent kiek pinigu gausiu...
bet ji ir grizti i darba neplanavo..

Atsakyti
Idomu kaip sekesi maziukams pirma diena darzelyje?
Atsakyti
QUOTE(Jolka_jv @ 2013 08 30, 19:30)
Labas,
Kodėl vienintelė? Mes ir negavom :-( bet jau supuojam 8 dienų brolį, tai mėginsiu su dviem mažiukais namie suktis :-) tikiuosi, kad bent kitais metais gausim darželį..

blink.gif Nieko sau naujienos! Sveikinimai dideliausi 4u.gif

QUOTE(gustika @ 2013 09 02, 15:49)
Idomu kaip sekesi maziukams pirma diena darzelyje?

Nu mes irgi netikėtai gavom darželį. Ketvirtadienį vakare tik sužinojom doh.gif Tai šiandien buvom nuėję. Valandą gal kokią pabuvom. Iš pradžių lyg pasimetęs buvo, daug vaikų, o dar visi su tėvais, bet paskui smalsumas paėmė viršų ir nuėjo žaislų apžiūrinėt. Vienu momentu mane pametė, nes pakeičiau stovėjimo vietą, tai jau taip graudžiai pravirko, kad net aš apsižliumbiau... verysad.gif Bet, paskui vėl nuėjo žaist, tik vis apsidairydavo. O kai su auklėtoja nuėjau miegamo apžiūrėt, tai kita mama atvedė klausdama ar šito vaiko mamos čia nėra, bet nei verkė jis nei rėkė, matyt tiesiog vaikščiojo kartodamas "mama, mama". Ryt jau reikia vežt ir palikt iki pietų vieną. Nžn kaip bus... Veš vyras, nes aš tai tikrai negalėčiau jo ten palikt jei verktų, o aišku verks verysad.gif Tai žėsiu ar ištemps iki pietų, ar auklėtojos anksčiau skambins, kad pasiimt, nes neis nuramint... Nu tikiuos, kad viskas bus OK.
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 09 02, 15:49)
Idomu kaip sekesi maziukams pirma diena darzelyje?

pas mus sian darzely ale svente buvo, teveliai su vaikais, atsinese vaisiu, susipazino visi, tai tokia diena sakyciau, kaip kieme buna - vaikai su tevais ir vienas didelis chaosas, tik patalpoj tas triuksmas dar labiau jauciasi biggrin.gif
nuvede paskiau visus papietauti, tevai pamate kur ir ka vaikai valgo.. Tai mes su vyru tiesa pasakius biski pakraupom.. Matyt pacios pigiausios desreles ir ant vandens virta bulviu kose.. Nu bet direktore pazadejo, kad nuo siemet keist valgiarasti ir itrauks daugiau darzoviu, troskiniu..

Ryt aukletoja siule atvest pries 10 ir palikt iki pietu miego, tipo pavalgius pasiimti, tai gautusi apie 1.5 val vienai pabut.. Bet nzn, as tai bijau dar taip greit ja palikti ir iskart taip ilgam.. Maciau, kaip ten vaikai palikti ir val praverkia prie lango stovedami, tai baisu pagalvoti, kad ir maniske taip gali verkti.. cray.gif
as buvau nusiteikus ilgai ir is leto ja pratinti, kad kuo maziau streso, nes tam turiu visa rugseji, tai nesinoretu, kad aukletojos skubintu...
Atsakyti
QUOTE(Jolka_jv @ 2013 08 30, 07:30)
Labas,
Kodėl vienintelė? Mes ir negavom :-( bet jau supuojam 8 dienų brolį, tai mėginsiu su dviem mažiukais namie suktis :-) tikiuosi, kad bent kitais metais gausim darželį..



wau sveikinimai wub.gif kaip faina kantrybės jums ir gausaus pienelio 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Fungu @ 2013 08 31, 06:14)
Laba, sveikinu Jolką su sūneliu 4u.gif

Pas mane dar tikriausiai ilgai jokių naujienų nebus, su saviškiu jau pusę metų kaip išsiskyrusi ir labai laiminga, o į vyrus net nežiūriu cool.gif Į darželį irgi vaiko dar neleidžiu, mes į žaidimų grupes vaikštome, į baseiną, tai veiklos per akis. Nusikalu per dieną smile.gif Tikriausiai nuo trejų metukų vesiu į darželį, manau pats tas laikas bus, vaikas jau sausas, savarankiškas.



wo mamka laisva kaip paukštė biggrin.gif ir veiklos turit suisradę thumbup.gif mes žiūrėsim kaip adaptuosis pupė grupėje jai matysim, kad nelabai tinka nekankinsim mažiukės liksiu su ja namie, bet šiandien Rugsėjo antroji buvo su visom trim dukrikėm wub.gif viena su tečium į grupę kt su manim, trečia su nekantrumu į mokyklą biggrin.gif ale tiek patiko, kad namo reikėjo nešte išnešti po 1 val laiko iš daržiuko rolleyes.gif bu smatyt kaip toliau seksis ... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(MildukasK @ 2013 09 02, 10:38)

Ryt aukletoja siule atvest pries 10 ir palikt iki pietu miego, tipo pavalgius pasiimti, tai gautusi apie 1.5 val vienai pabut.. Bet nzn, as tai bijau dar taip greit ja palikti ir iskart taip ilgam.. Maciau, kaip ten vaikai palikti ir val praverkia prie lango stovedami, tai baisu pagalvoti, kad ir maniske taip gali verkti..  cray.gif
as buvau nusiteikus ilgai ir is leto ja pratinti, kad kuo maziau streso, nes tam turiu visa rugseji, tai nesinoretu, kad aukletojos skubintu...



na mamytę 1,5val juk labai mažai nė nemirktelsi kaip reiks jau pasiimti ir nemanyk kad verks gal visai liuks bus , juk mums mamoms dar labiau širdį skaud ir nuridenam ašarą nei mūsų pipirai wub.gif aš tai jaučiuos lyg kažkas atimtų vaiką biggrin.gif skaud ir man širdį bet juk ir vaikams gerai yra darželyje jie draugauja , įgyja patirties išmoksta vieni su kitais bendraut ir dar n pliusų tongue.gif bigsmile.gif taip kad lb pasistengsim ir viskas bus gerai 4u.gif
Papildyta:
GreenBubble 4u.gif taip graudenaus kai vedžiau dičkę prieš g.gif jau pries 6 metus ax.gif tai dabar man irgi vėl savo paneles abi palikt sunku verysad.gif , bet viskas bus gerai ...man mokslai nebus kada ilgai graudentis doh.gif

tikėkimės ryt nelis taip kaip šiandien doh.gif nes pėdinti su vežimu ir be skėčio ne kas ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 02 rugsėjo 2013 - 23:05
QUOTE(MildukasK @ 2013 09 02, 22:38)


Ryt aukletoja siule atvest pries 10 ir palikt iki pietu miego, tipo pavalgius pasiimti, tai gautusi apie 1.5 val vienai pabut.. Bet nzn, as tai bijau dar taip greit ja palikti ir iskart taip ilgam.. Maciau, kaip ten vaikai palikti ir val praverkia prie lango stovedami, tai baisu pagalvoti, kad ir maniske taip gali verkti..  cray.gif
as buvau nusiteikus ilgai ir is leto ja pratinti, kad kuo maziau streso, nes tam turiu visa rugseji, tai nesinoretu, kad aukletojos skubintu...


As pasicekavijau ir perziurejus mamu pokalbius,atradau rugpjutinukuose vienos mamos siuloma tvarkarasti kaip pratint lopselinuka prie darzelio. blush2.gif
Mamos ten gan protingai surasusios viska.
Kad net jei aukletojos nenori,kad mama liktu pabut su vaiku,jos vis vien lieka su juo.
Is esmes juk taip-vaikui keicias gyvenimas is pagrindu,ir sast-viena diena palieka ji viena be mamos,koks stresas verysad.gif Geriau palengvele adaptuotis vaikui.

Milduk,rasei,kad maistas ne koks.O ar valge Dovile ta desrigali su kose? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 09 03, 00:35)
Mamos ten gan protingai surasusios viska.

Gal nuorodą išsisaugojai, ar išsikopinai? 4u.gif Pasidalink mirksiukas.gif
Atsakyti
mes pratinsimes po truputį- 1d pusvalandis 2d 40min 3d dar 10 min ilgiau ir taip pora sav kol matysim kad tikrai jau streso neber mažiukei o mama bus tol kol bus proga tyliai trumpam pabegt ...čia taip auklėtojos nustatyta pratinimosi eiga 4u.gif

kas del maisto tai pas mus liuks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2013 09 03, 09:16)
mes pratinsimes po truputį- 1d pusvalandis 2d 40min 3d dar 10 min ilgiau ir taip pora sav kol matysim kad tikrai jau streso neber mažiukei o mama bus tol kol bus proga tyliai trumpam pabegt ...čia taip auklėtojos nustatyta pratinimosi eiga  4u.gif

kas del maisto tai pas mus liuks  biggrin.gif


tai kad kaip tik sakoma, kad negalima vaikui nepastebint dingti... kaip tik streso daugiau, kad čia mama buvo, o čia jau nebėr... kaip tik reikia atsisveikint, atsibučiuot ir susitart, kad, pvz, po pavalgymo ateisi pasiimt ar pan., bet ne taip dingt, kai vaikas nemato
Atsakyti