Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

QUOTE(MildukasK @ 2013 08 20, 15:45)
mes jau turim puse pazymos biggrin.gif buvom pas gyd, kt sav pas dantista einam, reik dar nueit i pati darzeli apzisiureti, o nuo rugs 2 tipo pratinsimes jau... kazi kaip sekesis nukakt iki jo pirmiausia, nes peskom toloka.. o vaziuot ner ten kur.. nes per kiemus per kiemus...

Sveikos,
rasiau, rasiau ir dingo viskas tai dabar trumpai, gyvename gerai, kalbame daug, tik dar daugiau sava kalba, gamtinius rieikalus atlikinejame kiek ipuoda, kiek i kelnes, nes pasiulai, tai atsakymas vienareiksmiskai ne, ir jei pavyksta ikalbeti, tada issaugome sausas kelens ir padarom i puoda, nes matosi, kad nori, bet sako ne ir fsio. Pati kol kas nerodo jokio noro daryti ten kur reikia, geriau i kelnes. O kai padaro kalausiame kas cia padare, sako mama smile.gif Tai vat - nekaltas vaikas - viska mama daro smile.gif smile.gif Burnyteje jau turime visus 20 dantuku, tai galime kramtyti viska, ka ir teveliai. smile.gif smile.gif Turbut trumpai tiek. Ir dar ruosiames nuo rugsejo vidurio i darziuka, oi baisu, bet kazkaip reikes priprasti. smile.gif

Milduk, abidniausia buna, kai darzelis arti, bet eiti tik perkiemus, o privaziuoti ratais reikia... Kai geras oras tai gal ir nieko pasivaikscioti, bet zinant, kad vaikai i darza eina kai uz lango nelabai sviecia saule, tai visai ne kas...as vat neisivaiduoju kaip reiks 2 ryte aprengti ir nuvezti. Nes bus neissimiegojau, noriu to, ano, nenoriu pasilikti ir t.t. Teks valanda anksciau pradet ruostis, kad spet da rban laiku...
Atsakyti
tai va, gerai, kai geras oras, o jei lyja? o jei vejas? o ziema salta ir sniego iki keliu? jau kai eis normaliai nuo ryto iki pietu bent ar iki vakaro, tai gales tetis pakeliui i darba nuvezti.. ale pradzioj tuo apsipratinimo laikotarpiu, tai teks man su ja tapu tapu pestute su 9 men pilvuzu... uch..
Atsakyti
Visoms besiruosiancioms i darziukus po 4u.gif
Hegira,saunu girdet,kad graziai augat smile.gif

Mano panele ima pati jau valgyt,atsiseda keduten ir prasideda valgymo procesas,tuo metu,galima sakyt,vaiko ner,kaip darbuojas lotuliukas.gif ir ne duok die pabandysi padet lotuliukas.gif

Milduk,ar paaiskejo,ka turesit?Kaip tavo sveikata?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gustika: 21 rugpjūčio 2013 - 09:48
QUOTE(gustika @ 2013 08 21, 10:47)
Milduk,ar paaiskejo,ka turesit?Kaip tavo sveikata?

kadangi paskutinis echo buvo kazkada labai senai pries 10 sav, tai daugiau jokiu naujienu.. dabar mano gine serga, vakar turejau eiti, tai irgi nzn kada koks echo dar bus? bet abejoju, ar paaisketu labai? gims ir bus 120 proc aisku biggrin.gif

sveikata tai gal nieko, tik susilenkt sunku ir kojos jau tokios apsunkusios, ypac ryte issiristi tai yra kas veikti biggrin.gif
Atsakyti
Oi ruošiamės ir mes į darželį, žiūrėsim kaip ten bus. O vakar tai sunki dienelė buvo, tempa iki 39 buvo užkilus doh.gif ir ką pasirodo tik dantys, nes šian jau viskas gerai. Bet taip keista, iltinių viršūnėlės prasikalė be temperatūros, o dabar vat sukilo verysad.gif
Atsakyti
Aha 4u.gif dar viena neštukė pas mus nestuke.gif
Sveikinimai wub.gif

Mes irgi į daržą ruošiamės.. Buvau darželyje - paklausiau, kokia tvarka, ką į "kraitelį" ruošti... Svarbiausia dabar užduotis - surasti avalynę... nes namuose mažius basom vaikšto, o darže reikės avalynės g.gif
Atsakyti
vienas nestukes keicia kitos, liux thumbup.gif

man dar drauge sako - reik gi ir pizamos.. o blyn, galvoju, dar tos ieskot.. basutes tokias turiu i darza, gal tiks? uzsegamos odines, bet minkstos smile.gif drauge tai tapkes pirko, bet as jauciu maniske tokias greit pamestu..
Atsakyti
QUOTE(Giedruteee25 @ 2013 08 21, 16:50)


Sveikinimai dideliausi laukiant gandro! 4u.gif

QUOTE(MildukasK @ 2013 08 21, 23:05)
man dar drauge sako - reik gi ir pizamos.. o blyn, galvoju, dar tos ieskot.. basutes tokias turiu i darza, gal tiks? uzsegamos odines, bet minkstos smile.gif drauge tai tapkes pirko, bet as jauciu maniske tokias greit pamestu..

Maxėj rūbeliams 40 proc, įeina ir kojinės ir pėdkelnės, ir apatiniai ir avalynė. Gal ten ką rastum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 08 21, 23:05)
man dar drauge sako - reik gi ir pizamos.. o blyn, galvoju, dar tos ieskot.. basutes tokias turiu i darza, gal tiks? uzsegamos odines, bet minkstos smile.gif drauge tai tapkes pirko, bet as jauciu maniske tokias greit pamestu..


Aš pižamos saviškiam nepirksiu... Nebent matyčiau, kad žiemą reikėtų.. Maniškis miega po flanele (1 sluoksnio), o iš drabužių - tik maikė trumpom rankovėm ir pampersas. Kai šalta (prieš įjungiant šildymą) - dar pleduku apkloju ax.gif

O greit nuslystanti avalynė tikrai netiks.. Pagal saugumą turėtų būti neslystančiu padu ir tokie, kad neitų nuspirti/pamesti - juk vaikai bėgios, šėls
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pas mus atostogos buvo, paskui turėjom laidotuves, močiute palaidojom... dar tik atsigaudinėjam..

Mes irgi prisirašom prie keliaujančių į darželį smile.gif vakar pirkau maximoj rūbelių, tai visai nieko atrodo, apatinės maikutės, labai fainos.

Giedruteee25- sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
sveikutės,

sveikinam naująją nėštukę wub.gif nestuke.gif

mes irgi ruošiamės darželiui, tiesa, tik dičkės dar biggrin.gif mažius tik balandį iškeliaus, tai dar turim nemažai laiko pasidžiaugt vienas kitu biggrin.gif yra didelis pamaiviukas pasidaręs, labai pasikeitė per mėnesį laiko, kol atostogavom LT pas močiutę biggrin.gif per atostogas ir pakrikštijom mažiuką, labai geras oras pasitaikė, superinė fotografė wub.gif laukiam jau nuotraukyčių atkeliaujant rolleyes.gif

daugiau lyg ir nieko naujo mūsų fronte, mokomės visokių pričiūdų iš sesės, mandrėjam ne dienom, o valandom lotuliukas.gif ir labai džiaugiuos, kad vis tik atostogos LT abiem mažiam padarė daug geros įtakos lietuvių kalbai bigsmile.gif dičkė išmoko daug naujų žodžių, būdavo, net telefonu su tėčiu ji lietuviškai kalbėdavo lotuliukas.gif o mažiaus irgi pirmi normalūs žodeliai lietuviški bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenBubble @ 2013 08 21, 23:27)
Maxėj rūbeliams 40 proc, įeina ir kojinės ir pėdkelnės, ir apatiniai ir avalynė. Gal ten ką rastum  mirksiukas.gif

vakar Akre buvau, tai ten jau tustuma.. dydziu nera visai.. pedkelniu kazkaip turiu kalna uzsipirkus is anksciau, tik beda, kad ner ka prie ju rengti biggrin.gif pora sukneliu tik.. bet pradziai uzteks biggrin.gif

QUOTE(Kuro-Nezumi @ 2013 08 22, 10:18)
Aš pižamos saviškiam nepirksiu... Nebent matyčiau, kad žiemą reikėtų.. Maniškis miega po flanele (1 sluoksnio), o iš drabužių - tik maikė trumpom rankovėm ir pampersas. Kai šalta (prieš įjungiant šildymą) - dar pleduku apkloju  ax.gif

O greit nuslystanti avalynė tikrai netiks.. Pagal saugumą turėtų būti neslystančiu padu ir tokie, kad neitų nuspirti/pamesti - juk vaikai bėgios, šėls

tai tokios kaip pizama as irgi nepirksiu.. maikute kokia tik.. o jau kai be pampio miegos, tai gal kokios sortukus.. Ziemai aisku ieskosiu ilgom, nes Dovile kai nusiklojus visada miega, tai po to atsala kunas..
mindingas, kokias tu maikutes pirkai? kokios firmos ten? Reiks paziureti dar smile.gif
del batuku as irgi manau, kad darzely su tapkem nelabai.. basutes kazkokios turi buti..

Ataleja, o ar daug zodeliu taviske jau mokejo is tu knyguciu lietuvisku? Nudziugino senelius pareiskusi, kad nori agurko? biggrin.gif ir kodel taip velai su Luku i darzeli? Pas jus tiek atostogu daug, ar tu cia jau skaitosi, kad tiesiog nedirbi ir esi namu seimininke?
Atsakyti