Įkraunama...
Įkraunama...

2011 lapkritinukai

~lullaby~ niu ką aš galiu pasakyt bigsmile.gif nugi tik pasidžiaugti jumsi, kad viskas gerai klojasi, mergytė fainuolytė mirksiukas.gif 4u.gif

o joooo apie mokyklines išlaidas jau geriau nė nekalbam lotuliukas.gif manoji žygiuos jau į 3 kl. rolleyes.gif lb greit bėga laikas ....

lyja,lyja ....bilda lyja....krenta ledukai bilda lyyyyja blink.gif ot pajūris


žinokit mamkos jau bijau rudenio dėl visų ligų , nes bent jau čia prasidėda visokie rotosai , norai ir ttt..gal dar kokius vėjaraupus pasigausim biggrin.gif (būt neblogai tongue.gif )


Atsakyti
Smagu,kad lullaby, tavo mergyte taip noriai darzukan eina,laime mamai smile.gif
Samantila,tu anksciau laiko del ligu neprgyvenk mirksiukas.gif
Maniske simet darziuko dar nelankys


Mes nuo Latvijos pajurio neseniai sugrizom.
Kaip graziai miestukas sutvarkytas,kokia aplinka ispuoseleta,pajuris koks thumbup.gif
Mums toli dar iki ju lygio.
Vaikam ten veiklos per akis.
Manoji,kai pirma karta pamate tieeek smelio pajury,nezinojo is kurios puses ji 'imt' lotuliukas.gif ir rankom kase,ir kastuveliu,ir uzpakaliu nuo kopu ciuoze,prisilakte pajuriu,irudo graziai biggrin.gif
Alia vandenin brido palengva,mat vanduo tik apie 19,o man tai tik geriau,lengviau suziuret buvo.Zodziu,liko visi patenkinti kelione beigi poilsiu pas brolius latvius smile.gif
Atsakyti
...laba ryta..


mano mazgė daigina 4 dančius ant smūgio ax.gif

smagios atostogos thumbup.gif o mano mergytė nugis bijo jūros sedi ant paklotuko ir krapšto tą smeliuka nedrąsiai, akmenukus delioja į žaisliukus, bet į vandenį pabraidyt jau reik nešte nešt jai dydžiausias baubas rodos , šiaip namie vandenį lb myli baseine pramirkdavo iki belekiek kol jau kempine išimdavau tongue.gif
Atsakyti
gustika, Venspily buvot? Kaip orai pakliuvo? kaip mazei kelione, neprailgo?
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 08 13, 11:12)
gustika, Venspily buvot? Kaip orai pakliuvo? kaip mazei kelione, neprailgo?


Taip,Ventspily.
Orai pakliuvo superiniai,apie +27,cia sake pas jum net iki 35 kepino rolleyes.gif
Kelione palyginus gerai atlaike,tik priekin vaziuodama mazokai numigo,tai buvo dudu orkestro,bet kai nuejom pajurin,pasimirso jai viskas.
O atgal vaziavom lb gerai,uzmigo tik pasodinta keduten,o kai jau nubudo,pora kartu buvom islipe pasisiot ir palakstyt.

Visgi keliai Latvijoj prastesni nei musu turiu pasakyt g.gif
Atsakyti
per Siaulius vaziavot? Mes gal kitais metais irgi ten leksim, nes tikrai grazu ten smile.gif Nors va drauge Papej buvo, tai sake irgi super! Jie irgi su palatkem, tai tipo ten daug pigiau, yra aikstele vaikams, arciau ir t.t. smile.gif
Siemet per reikalus ir orus niekur neissikrapstem is miesto.. Liko dar tu atostogu, bet kazi ar susils dar orai? Rudeneja jau...
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2013 08 13, 15:22)
per Siaulius vaziavot? Mes gal kitais metais irgi ten leksim, nes tikrai grazu ten smile.gif Nors va drauge Papej buvo, tai sake irgi super! Jie irgi su palatkem, tai tipo ten daug pigiau, yra aikstele vaikams, arciau ir t.t. smile.gif
Siemet per reikalus ir orus niekur neissikrapstem is  miesto.. Liko dar tu atostogu, bet kazi ar susils dar orai? Rudeneja jau...


Mes per Panevezio pakrasti,link Salociu.
Papej esu buvus daug metu atgal,tada kaimas visiskas pasirode,dabar gal kitaip...
As palapiniu nemegeja,ypac su vaiku vaziuojant man reik wc ir duso vietoj,na ir virtuves dar savos blush2.gif

Jei jus su palapinem,tai galit ir po Lietuva pasivazinet,Aukstaitijos nac parkas turi graziu vietu,prie ezereliu kur apsistotumet.
Galiu per a.z placiau parasyt,jei domintu.
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 08 14, 12:48)
Mes per Panevezio pakrasti,link Salociu.
Papej esu buvus daug metu atgal,tada kaimas visiskas pasirode,dabar gal kitaip...
As palapiniu nemegeja,ypac su vaiku vaziuojant man reik wc ir duso vietoj,na ir virtuves dar savos blush2.gif

Jei jus su palapinem,tai galit ir po Lietuva pasivazinet,Aukstaitijos nac parkas turi graziu vietu,prie ezereliu kur apsistotumet.
Galiu per a.z placiau parasyt,jei domintu.


drinks_cheers.gif mes Papej irgi pries 2 ar 3 metus buvom - tai ir man nepatiko hihihi.gif

as irgi su palatkem nemegeja buvau, kai vaiku dar neturejau, o dabar tuo labiau niekas manes nepriverstu su jom vaziuot biggrin.gif na is bedos - vienai nakciai dar pasirasyciau biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2013 08 14, 13:48)
Mes per Panevezio pakrasti,link Salociu.
Papej esu buvus daug metu atgal,tada kaimas visiskas pasirode,dabar gal kitaip...
As palapiniu nemegeja,ypac su vaiku vaziuojant man reik wc ir duso vietoj,na ir virtuves dar savos blush2.gif

Jei jus su palapinem,tai galit ir po Lietuva pasivazinet,Aukstaitijos nac parkas turi graziu vietu,prie ezereliu kur apsistotumet.
Galiu per a.z placiau parasyt,jei domintu.

nu papasakok kokiu vieteliu zinai smile.gif
mes pernai buvom Obuoliu saloj, tai visai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~lullaby~ @ 2013 08 14, 15:01)
na is bedos - vienai nakciai dar pasirasyciau biggrin.gif

drinks_cheers.gif va va
be vaiko ir vienai nakciai as vaziuociau,pvz kai plauki baidarem
nu ne daugiau schmoll.gif

QUOTE(MildukasK @ 2013 08 14, 19:30)
nu papasakok kokiu vieteliu zinai smile.gif
mes pernai buvom Obuoliu saloj, tai visai patiko smile.gif


parasysiu tau a.z.,kad nebutu reklamos blush2.gif
Atsakyti
sveikos

Apie Venstpili jau svaigstu 2 metus na tikiuos kt vasarą pavysk iškeliaut gal būt su palatkėm biggrin.gif

ruošiamės darželiams psichologiškai ir ne tik rolleyes.gif nors ką čia pasiruoši kai nebuvę biggrin.gif
Atsakyti
mes jau turim puse pazymos biggrin.gif buvom pas gyd, kt sav pas dantista einam, reik dar nueit i pati darzeli apzisiureti, o nuo rugs 2 tipo pratinsimes jau... kazi kaip sekesis nukakt iki jo pirmiausia, nes peskom toloka.. o vaziuot ner ten kur.. nes per kiemus per kiemus...
Atsakyti